Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 082, 19.03.2017

Strony:   1, 2
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Shounen napisał(a):
Nie rozumiem tego zdziwienia wszystkich postaci, że turniej już za 40 godzin. Przecież od początku wiedzieli (przynajmniej siódmy wszechświat), że turniej odbędzie się tamtego konkretnego dnia. Widocznie Beerus nie potrafił sobie przeliczyć.
Może jest tak jak na Wenus, gdzie dzień jest dłuższy od roku.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Goku Niebieski
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.768
Ostrzeżenia: 2
Posty: 34
Istnienie Wenus jest tak samo prawdopodobne jak to, że zrobię Kamehameha.
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Goku jak zwykle najpierw się pobawił i sprawdził możliwości przeciwnika, a potem zaczął walkę. Szkoda, że grafika kulała... Zwłaszcza mordka Beerusa, który przypominał mi psa, a nie kota

Uwaga spoiler. Poza tym nieaktualne, cofam to. http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=228482#228482
Poza tym miałem nadzieję, że od emisji DB Super na Daisuki czasy błędnych tłumaczeń się skończyły, niestety nie miałem racji... Dyskusja na fanpage'u DB Super o Toppo, pretendującym do miana Boga Zniszczenia, mnie rozwaliła, podobnie jak opieranie swych informacji na Wikii DB.
Obraz
Grupo Mirai, Wasza misja to ich uświadomić

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez kinichi: 22.03.2017, 18:13
timmy
Wojownik
Wojownik
timmy
Dni na forum: 4.417
Posty: 33
Goku Niebieski napisał(a):
Istnienie Wenus jest tak samo prawdopodobne jak to, że zrobię Kamehameha.
Nie wiem co bierzesz, ale bierz tego mniej, albo zmień leki .

kinichi napisał(a):
Poza tym miałem nadzieję, że od emisji DB Super na Daisuki czasy błędnych tłumaczeń się skończyły, niestety nie miałem racji... Dyskusja na fanpage'u DB Super o Toppo, pretendującym do miana Boga Zniszczenia, mnie rozwaliła, podobnie jak opieranie swych informacji na Wikii DB.
Obraz
Grupo Mirai, Wasza misja to ich uświadomić
To nie ma sensu, od zawsze jak czytam te wszystkie fora, blogi etc. i niestworzone wymysły/domysły ludzi to się zastanawiam, skąd oni się urwali, ale trzeba przyznać, że niekiedy ułańska fantazja ponosi ich niemiłosiernie i człowiek się tylko zastanawia czy się śmiać czy płakać.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Serio ktoś tak na wiki napisał... Nie wiem kto redaguje te stronę, ale ma jakiś problem z rzeczywistością, bo nigdzie w anime nie było powiedziane że jest pretendentem na stanowisko Boga. Jedynie, że jest ich ochroniarzem. A manga jeszcze do tego etapu fabuły nie doszła.

Grupa Mirai
Goku Niebieski
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.768
Ostrzeżenia: 2
Posty: 34
timmy napisał(a):
Nie wiem co bierzesz, ale bierz tego mniej, albo zmień leki .
Typowe jak się nie ma argumentu albo jak ktoś ma inne poglądy to się sugeruje, że ktoś ćpa albo jest psychiczny. Zdajesz sobie sprawę, że alkohol, który pewnie czasem spożywasz jest bardzo silnym narkotykiem? Zastanów się na przyszłość, żeby nie wyjść na hipokrytę.
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
A, to cofam wszystko.
Tak to jest jak jeden ogląda anime, a drugi wyjawia spojlery, które nie każdy czytał
Nikt nie wspominał, że to spojler - zadziwiające, że tak bardzo opierają się na wiki

Swoją drogą dziwne, że już szukają kandydata na zajęte stanowisko.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez kinichi: 22.03.2017, 18:14
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Też się zdziwiłem, dlatego szkoda, że na wiki nie podają żadnych źródeł, gdzie można to zweryfikować. Myślę, że nie szukają, możliwe że jedynie jest jako 'backup'

Grupa Mirai
Goku Niebieski
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.768
Ostrzeżenia: 2
Posty: 34
usuwasz tchórzu niewygodne pytania
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE
timmy
Wojownik
Wojownik
timmy
Dni na forum: 4.417
Posty: 33
Goku Niebieski napisał(a):
Typowe jak się nie ma argumentu albo jak ktoś ma inne poglądy to się sugeruje, że ktoś ćpa albo jest psychiczny. Zdajesz sobie sprawę, że alkohol, który pewnie czasem spożywasz jest bardzo silnym narkotykiem? Zastanów się na przyszłość, żeby nie wyjść na hipokrytę.
Posłuchaj, gdybyś nieco inaczej podchodził do życia to wiedziałbyś, że była to forma żartu i nie miałem na myśli, że jesteś narkomanem czy też uzależniony od innych środków.
Zwyczajnie zażartowałem z twojego posta, który bądź co bądź jest śmieszny, ponieważ porównywanie istnienia planety Wenus do ataku z anime jest dość dziwne, skoro uważasz, że nie ma takiej planety (i zapewne innych planet) to twoja sprawa, ale skąd takie masz wnioski nie mam pojęcia.
Planety odkrywano już w starożytności bez zaawansowanej techniki.

Goku Niebieski napisał(a):
usuwasz tchórzu niewygodne pytania
Proponował bym bez wyzywania bo to nie gimnazjum.
I nie nic nie usuwam jakbyś chciał wiedzieć, jestem zwykłym użytkownikiem jak Ty i nie mam na tym forum żadnych specjalnych praw, widocznie napisałeś coś niezgodnego z regulaminem i administracja to usunęła, a szkoda bo chciałbym wiedzieć co tam takiego naskrobałeś, że miałbym to usunąć.
Goku Niebieski
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.768
Ostrzeżenia: 2
Posty: 34
Raczej ratujesz dupę.

o usuwaniu to było do tego, co usunął mój post

Obraził, a teraz poucza, dobre. Nazywanie cenzorów tchórzami jest stwierdzeniem faktu. Rozumiem, że jak cię ktoś okrada nie nazwiesz go złodziejem, bo go to obrazi.
timmy
Wojownik
Wojownik
timmy
Dni na forum: 4.417
Posty: 33
Dalsza nasz rozmowa zupełnie mija się z celem.

Wybacz, jeżeli Cię obrażę, ale zrobiłem podstawowy błąd i nie zastosowałem się do bardzo ważnej zasady:

- nie tykać kupy bo zacznie śmierdzieć jeszcze bardziej .

Więcej tego błędu nie popełnię.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 082, 19.03.2017
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook