Katz ^Hatamoto [ Klan Tokugawa ] Wiek: 35 Dni na forum: 6.325 Plusy: 27 Posty: 5.313 Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kolejne po DB ''Real'' Anime przeniesione na duży ekran. Film w reżyserii Takashii Miike opowiadający o dwójce bohaterów Gan i Ai, którzy walczą z występkami złej bandy Dorombo w raz z ich cudacznymi pojazdami. Po screenshotach i 2 trailerach mogę stwierdzić, że film jest dobrze zrobiony, doskonale odzwierciedla anime, poczucie humoru i klimat wg mnie może być lepszy od DBE, gdyż to zrobili Azjaci, a nie komercyjni Amerykanie....
Data premiery na świecie to 23 lutego tego roku, natomiast o premierze w Polsce na razie nic nie wiadomo.Ideology evo:
Józef Stalin:"Cudów nie ma" Donald Tusk:"Polska będzie gospodarczą potęgą" Berlusconi:"Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Hayato Kami [ Klan Takeda ] Wiek: 42 Dni na forum: 6.158 Plusy: 15 Posty: 4.260 Skąd: 絶望の海の底から
Zapowiada się ciekawie. Kyoko Fukada będzie odtwarzać rolę Miss Dronio (czy jak tam jej),a ponieważ lubię Kyoko,to myślę,że obejrzę sobie ten film.Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Kami [ Klan Takeda ] Wiek: 42 Dni na forum: 6.158 Plusy: 15 Posty: 4.260 Skąd: 絶望の海の底から
Ekranizacja znanego japońskiego serialu anime, który został wyemitowany w latach 1977-79. Banda Doronbo - z Doronjo na czele, otrzymuje zlecenie odnalezienia tajemniczych Kamieni Dokuro. By im w tym przeszkodzić i uratować świat, syn właściciela sklepu z zabawkami Gan i jego dziewczyna o imieniu Ai, zmieniają się w Yattermana nr 1 i nr 2. Podczas starć z Doronbo używają robotów, w tym ogromnego robo-psa - Yatterwana. To historia pełna humoru, akcji i robotów.Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen *SōheiMenos 「僧兵メノス」 Wiek: 36 Dni na forum: 7.597 Plusy: 73 Posty: 15.638 Skąd: ふざけた時代
Hayato napisał(a):
Kyoko Fukada będzie odtwarzać rolę Miss Dronio
Ta rola to zdecydowanie najmocniejszy punkt filmu. Obejrzałem wczoraj, świetna adaptacja. Oczywiście nie każdemu się podoba, bo raz, że to produkcja dla młodszych, a dwa, bardzo japońska ze zboczonym humorem i co najwyżej średnimi efektami specjalnymi - ale do takiej absurdalnej historii wystarczającymi. Reżyser nie kombinował, jak dostosować fabułę z anime do realnego świata, tylko po prostu przeniósł ją na film bez większych zmian.Regulamin Forum | AnimePhrases ~ cytaty z anime i mang | MAL | Twitter · YT
Hayato Kami [ Klan Takeda ] Wiek: 42 Dni na forum: 6.158 Plusy: 15 Posty: 4.260 Skąd: 絶望の海の底から
Shounen napisał(a):
Ta rola to zdecydowanie najmocniejszy punkt filmu.
Kyoko Fukada
Reżyser nie kombinował, jak dostosować fabułę z anime do realnego świata, tylko po prostu przeniósł ją na film bez większych zmian.
Zobacz sobie kontrast w porownaniu z aktorska wersja Dragon Balla. Mozna zrobic dobry film aktorski na bazie anime? Mozna!
Yatterman w rezyserii Takashiego Miike juz od dawna stoi u mnie na polce. Nie moglem przejsc obojetnie wokol tej produkcji. Szkoda tylko, ze nie wydano go w Polsce. Ja swoj film musialem importowac z UK.
Pozdrawiam Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???