Forum Dragon Ball Nao

» Wiarygodność mediów

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ktore z polskich mediow uwazacie za rzetelne i obiektywne?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Prawie żadnych. A z tych nielicznych żadnego w całości, co najwyżej w pewnym zakresie. Nie chodzi tylko o stronniczość informacji, ale o nadużywanie clickbaitów i buzzwordów.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.504
Plusy: 1
Posty: 536
http://niewygodne.info.pl/

Jakby dobrze prześledzić tę stronę to wydaje mi się ona najbardziej obiektywną z jaką się spotkałem. Ciężko tak naprawdę powiedzieć, co jest obiektywne. Media mają to do siebie, że ciężko uniknąć w nich subiektywności mimo szczerych chęci bycia obiektywnym.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代
Obiektywne to chyba takie, które "opluwa" każdą opcję równomiernie. Żeby to osiągnąć, należałoby zatrudniać ludzi o skrajnie różnych poglądach i przepuszczać ich treści, ale ciężko sobie wyobrazić, żeby taka grupa mogła sensownie funkcjonować. Ogólnie rzetelność się nie sprzedaje i mało kogo interesuje, o czym sam się przekonuję, pisząc newsy na tej stronie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Do takiej roli zdaje się aspirować portal internetowy pikio.pl. Jak sami twierdzą, piszą wszystko o czym chcą usłyszeć wszyscy Polacy i nie ignorują żadnego sektora społeczeństwa. Idea piękna, ale jak przyszło co do czego to wyszedł zwykły śmietnik.

Niewygodne ban z automatu - nie ma nawet stopki redakcyjnej. Do tego tytuły artykułów to zwykle clikbaity, a sama nazwa buńczuczna jak stąd do Mbabane. Warto rozpoznać tego typu źródła po nazwach: niewygodne, polskiepsrawy, wielkapolska, magnapolonia, dziennik narodowy, telewizja narodowa. Artykuły często się tam powielają, często są słowo w słowo przepisane z innego źródła. Zdarza się że z siebie nawzajem z pominięciem źródła pierwotnego. Jakby tego było niewygodne poleca Mirosław Jan Wiechowski (znany jako gajowy Marucha, przebywający na pozorowanym wygnaniu w Szwecji, suplementarny z Michnikiem), stary komuch ze skrzydła narodowego (Siwak, Moczar, Poręba, któego gówniak kręci się koło Sendeckiego i Olszańskiego).

https://marucha.wordpress.com - Po lewej macie taką listę. 3/4 o chwytających za serce nazwach. Dobrze się składa, że na szczycie bloga jest teraz wdowa po Adamowiczu. To druga strona tej samej monety. W sensie nie wdowa, a środowiska aksjologicznie chodzące w klimacie Adamowicza.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Wiarygodność mediów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook