Forum Dragon Ball Nao

» A gdyby wskrzeszony Freeza miał na Ziemi trochę więcej szczęścia...???

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 38
Dni na forum: 4.538
Plusy: 15
Posty: 4.107
Skąd: 絶望の海の底から
Spojrzmy na historie naszych bohaterow z nieco innej perspektywy - wydarzen, ktore nie mialy miejsca, a mogly by sie zarzyc... Przeniesmy sie do momentu, gdy przez swoja nieuwage, Goku zostaje postrzelony przez Sorbeta i torturuje go zadny zemsty Freeza. Jak pamietamy, Vegeta odrzuca wtedy oferte Freezy i prosi Kuririna, by ten dal ciezko rannemu Goku senzu. I teraz troche zmienimy nasza akcje; Sorbet atakuje promieniem Vegete, odwracajac jego uwage, a tym czasem Freeza odbiera Kuririnowi ostatnie senzu, ktore polyka i odzyskuje pelna moc. Oczywiscie nie ma juz innych senzu, a jedynym zdolnym stawic czola Freeze pozostaje Vegeta. Jak myslicie? Jak wygladalo by to starcie, gdyby akcja przybrala tak niespodziewany, dramatyczny obrot? Czy Freeza wykorzystal by szanse? Czy Vegeta poradzilby sobie bez Goku?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 32
Dni na forum: 5.978
Plusy: 69
Posty: 13.767
Skąd: ふざけた時代
Ale nie napisałeś, czy Vegeta zostałby trafiony tym laserem. Chyba nie, skoro miałby być zdolny do walki. Więc potoczyłoby się to podobnie jak w filmie. Vegeta raczej by sobie poradził, bo miał moc podobną, jak nie równą Goku. Freeza znowu by się zmęczył i stracił złotą formę. A później wysadził Ziemię.

Regulamin Forum | AnimePhrases - cytaty z anime i mang | MAL | TwitterYT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 38
Dni na forum: 4.538
Plusy: 15
Posty: 4.107
Skąd: 絶望の海の底から
Shounen napisał(a):
Ale nie napisałeś, czy Vegeta zostałby trafiony tym laserem.
Zakladam, ze Vegeta nie bylby tak naiwny jak Goku i nie dalby sie zlapac na ten sam numer co on.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Furrek
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 1.382
Posty: 141
Jego spokojne zachowanie musiało mieć jakieś podstawy. Sam doszedł do niebieskich włosów, a i był nawet chętny stoczyć pojedynek z Freezą i Goku jednocześnie. W tym momencie to nie był ten sam Vegeta, który by tylko krzyczał że jest księciem Saiyan i przechwalał się, że nie ma silniejszego od niego, dostając zaraz potem łomot Nawet Freeza w pełni sił nie byłby dla niego jakimś poważniejszym przeciwnikiem.

Mało tego, po akcji z unicestwieniem Ginyu, powiedziałbym nawet że Freeza nie miałby szans na zjedzenie senzu. Vegeta najprawdopodobniej by odbił ten laser i pokrzyżował plany Freezy, niszcząc ostatnią fasolkę
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » A gdyby wskrzeszony Freeza miał na Ziemi trochę więcej szczęścia...???
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2021 DB Nao
Facebook