Forum Dragon Ball Nao

» Jakiego radia słuchasz?

Strony:   1, 2, 3
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
Shounen, głównie j-rock, j-pop i ogólnie japońską muzykę, w tym z animu, ale także k-pop, k-rock i jakieś randomy czasem. Ładne nuty bywają, kilka se wygrzebałem do prywatnej kolekcji. Teraz np. grają kawałek Wareta ringo Risy Tanedy, o którym wujek Google mówi, że brylowało toto w tyłówce Shinsekai Yori. A teraz Kick it out Boom Boom Satellites. Teraz zaś Thousand Enemies Girl Dead Monstera, czyli krążek z Angel Beats! W tej chwili śpiewa Kalafina w Yami no uta. Teraz leci Liar Spyaira, więc zgoła odmienne gatunki, ale wokół jednego meritum. To radio raczej dla weebów, o czym co jakiś czas skrzętnie przypomina dżingiel niby disk dżokeja z plejbeka, więc na swoją obronę napiszę, że nie słucham ich na co dzień, raczej jak najdzie ochota, więc nie ręczę za jakieś zbuki, ale od lat 7 (tak mówi plik na dysku, lel, stary jestem) i jeszcze się nie zawiodłem, co prawda mój gust jest mało wybredny. Pobierz se to i odpal we współczesnym odpowiedniku Winampa, jak ci braknie inwencji na nutę, a sam ocenisz.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
OK, dzięki za info i link, sprawdzę czasem. Czyli sama muzyka? Openingów też lubię posłuchać, ale z reguły są tak "hałaśliwe", że po dłuższym słuchaniu mózg mi wysiada. Najchętniej bym widział stary j-pop, ale domyślam się, że nie puszczają, bo nikt tego obecnie nie słucha

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
Hm, trudno mi coś powiedzieć o starym j-popie, bo nie jestem w temacie, ale jak to coś niszowego, to nie spodziewałbym się, chyba że se ktoś zarequestuje.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Shounen napisał(a):
Najchętniej bym widział stary j-pop, ale domyślam się, że nie puszczają, bo nikt tego obecnie nie słucha
Zależy jak bardzo stary ma być ten j-pop Dla przykładu podgatunek "city pop", który mimo wszystko pod j-pop podpada to od dobrych kilku lat przeżywa renesans (do tego liczne remiksy, future funk itd.). Na YT do tej pory trwa spam "Plastic Love" w różnych coverach i przekładach.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Tak, mniej więcej lata 80. Też zauważyłem ostatnio na YT jakieś poruszenie, ale mimo wszystko nadal "nikt tego nie słucha"

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Jakiego radia słuchasz?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook