Forum Dragon Ball Nao

» [Manga] Zakończenie Dragon Ball Super

Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 660
Jak myślicie, jak bardzo seria Super wpłynie na ostatnie rozdziały mangi Toriyamy?
Czy waszym zdaniem końcówka 42 tomu Dragon Ball powinna być zretconowana, w taki sposób by dodać do osób na stadionie postacie Whisa, Beerusa czy Jaco lub Tights. Czy może lepiej żeby to zostało nietknięte, i po prostu nieobecność tych postaci na 28 Tenkaichi Budokai została wytłumaczona w ostatnich chapterach Superki.

Zapraszam do dyskusji
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jeśli tylko o to chodzi, nie uważam, żeby nieobecność tych czterech postaci na turnieju stanowiła jakiś problem. Tights i Jaco prawie nie odwiedzają Ziemi, a Whisowi i Beerusowi chodzi tylko o jedzenie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 660
Raczej chodziło mi o całokształt tego co się do tej pory wydarzyło, niby jest ok bo finał mangi jakoś się nie żre z serią Super (pomijając wiek Pan), ale brakuje mi jakichś nawiązań w ostatnich chapterach DB do serii Super mimo iż to głupie, bo Toriyama gdy pisał te chaptery nigdy nie myślał że po 20 latach wróci do serii (w większym lub mniejszym stopniu), i rozpocznie akcje po Buu sadze. Po prostu po cichu liczę że Toriyama jakoś zmodyfikuje te chaptery z 42 tomu by pasowały do wydarzeń z serii Dragon Ball Super.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
W kanzenbanie już raz zmieniono lekko zakończenie, więc w sumie i teraz Toyotaro mógłby narysować nowe po swojemu. Toriyama raczej nie będzie już sam grzebał przy mandze.

Ale z wiekiem Pan nie ma tam problemu, tylko z wypowiedzią Goku, że nie widział się pięć lat z Bulmą.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 24.03.2021, 13:53
Pan Michał
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pan Michał
Dni na forum: 2.679
Posty: 118
Shounen napisał(a):
tylko z wypowiedzią Goku, że nie widział się pięć lat z Bulmą.
I z najsilniejszym przeciwnikiem.
Obraz
No chyba, że faktycznie Piwus, Zamasu i inni są słabsi od Buu.
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 660
To tylko w wersji Polskiej, w wersji angielskiej słowa najsilniejszy przeciwnik nie padły. Jest to wymysł polskiego tłumacza

http://imgur.com/gallery/zrGuGYg
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Faktyczne, w oryginale jest "tondemonai waru", czyli "straszliwie zły" i nie chodzi tu o siłę.

Ale co by nie mówić, całe stare zakończenie byłoby naciągane jako dziejące się po DBS, dlatego nie wiem, czy jest sens je modyfikować. Poza tym przecież nie wstawią stron rysowanych przez Toriyamę do mangi DBS. Raczej Toyotaro narysowałby całkowicie nowe, biorąc je jako podstawę.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 660
Cały temat się właśnie o to rozbija tylko źle to ująłem, czy chcielibyście takowej modyfikacji czy nie.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ale nie traktowałbym tego jako modyfikację, a raczej całkiem nowe zakończenie pędzla Toyotaro.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 660
Cóż, mogłem pomylić terminy, mój błąd. Choć chciałem tylko wywołać dyskusje i dowiedzieć się czy zrobienie tego turnieju od nowa i pododawanie tam treści z suoeto dobry pomysł czy może lepiej by już tego nie ruszali.
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Ja cały czas uważam, że oryginalne zakończenie jest tak mało szczegółowe, że nie przestaje być spójne z DBS
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 660
gregor94 napisał(a):
Ja cały czas uważam, że oryginalne zakończenie jest tak mało szczegółowe, że nie przestaje być spójne z DBS
Akurat celem Toyotaro jest doprowadzenie Superki do właśnie tego zakończenie (o ile go nie zmieni i nie stworzy chapterów z 42 tomu od nowa), więc teoretycznie powinien dodać do tego dużo więcej szczegółów.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Manga] Zakończenie Dragon Ball Super
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook