Forum Dragon Ball Nao

» Super Dragon Ball Heroes - nowa seria ocena: 10,00 (głosy: 5)110

Strony:   1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 16, 17, 18  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Niby nowa saga, ale raczej ściśle powiązana z poprzednią.

Jedenasty odcinek BBM z polskimi napisami:

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Ale miałam nadrabiania, jeszcze nie skończyłam, ale na bieżąco robiłam opisy odcinków.


12
O rany, ja nie wiem czemu to jest jak jakaś komplicja scen walki z różnych animacji, jakby niestanowiących spójnej całości.
I jeszcze ten Saiyanin z kagańcem na twarzy, aż przypomina o maskach i koronawirusie...
A Cooler i złoty poziom, rany, oczywiście teraz musiał osiągnąć.
Walki Vegety i Trunksa praktycznie nie było, Goku też leżał większość odcinka na ziemi.

13
Wciąż nie wiadomo o co chodzi, ale przynajmniej świetna muzyka i naprawdę dobre ujęcia walk! Przyjemnie się oglądało, było dynamicznie i bez dłużyzn. Graficznie też podołali. Szkoda tylko, że wciąż nie pamiętają o fabule.

Dodano po 2 minutach
Ucięło mi. Muszę dodać osobno resztę... Ale się nie da, bo nadal ucina. Są jakieś ograniczenia znaków w komentarzach?

Klątwa - Dragon Ball
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
szarlej_3 napisał(a):
Ucięło mi. Muszę dodać osobno resztę... Ale się nie da, bo nadal ucina. Są jakieś ograniczenia znaków w komentarzach?
Limit jest, ale wynosi kilkadziesiąt tysięcy, więc dziwne, że ucina. Nie ma w miejscu ucięcia jakiegoś niestandardowego znaku?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Shounen napisał(a):
Limit jest, ale wynosi kilkadziesiąt tysięcy, więc dziwne, że ucina. Nie ma w miejscu ucięcia jakiegoś niestandardowego znaku?
Dziękuję bardzo za pomoc, faktycznie był dziwny znak graficzny.



14
Torturowanie Goku wyszło przekonująco. Za to śmiech tej scalonej parki okropny, jacy oni są denerwujący...
Za to fajna współpraca między Piccolo i C17.
Tekst Vegety "Co tu się do cholery dzieje?" jest idealny, ja też się pytam o to od początku tej serii.
Ten Kamioren kojarzy mi się z klaunem. Ale momentami z gęby jest podobny do Buu, jak ktoś wcześniej pisał.
Szkoda, że jak przyszli we czwórkę, to po chwili wszyscy leżeli bez sił i u Goku już załączył się ultrainstynkt. Ciekawie by było popatrzeć jak walczą razem, no ale cóż.

15
Kamioren za długo na ekranie nie pobył. Walka szybka i jakaś bez szału. A koniec, hm, no znowu w sumie to samo tylko z innym gościem.

16
No tego się nie spodziewałam, że Zamasu zostanie zabity przez kogoś, komu pomagał, ale dobrze mu tak, na plus jego zniknięcie.
Końcówka akurat trzymała w napięciu. Aż mam chęć na kolejny odcinek.

17
Znów męczyła mnie ta różnica poziomów. Hearts bez niczego w sekundę zabija Zamasu, z którym nikt z wojowników nie mógł dać rady. Ale oczywiście później Hearts walcząc ze wszystkimi, jakoś żadnego nie zabija. Okej, można uznać, że się z nimi bawił i celowo nie chciał wykończyć, ale przy tej różnicy poziomów, nawet przypadkiem mógł kogoś zabić, tak jak słoń kopiąc mrówkę po prostu ją zabije, bo to jest drastycznie inny poziom. Ale już dobra, mają z tym problem od DB Super.

Za to koniec w sumie na plus, choć Vegeta za szybko zgodził się na fuzję i już im tak wyszła idealnie za pierwszym razem, jakby ćwiczyli nie wiadomo ile. ;P

18
W sumie Hit i Jiren przybyli tylko po to, żeby sobie postać w grupie, przynajmniej na razie.
Walka: szkoda, że na koniec ograniczona do typowej wielkiej kuli mocy.
Poza tym podoba mi się muzyka. I to, że Hearts jest przeciwny bogom, dobra odmiana po Zamasu, jakaś przeciwwaga.

19
Dość szybko ten Hearts pokonany, ale w sumie fajnie, że nie odszedł jak większość złych we wściekłości tylko z takim spokojem.
A Hit i Jiren się na coś przydali.

Teraz muszę znaleźć trochę czasu na odcinek specjalny i resztę, fabularnie nadal jakoś mało przekonywujące, ale przynajmniej jakaś tam fabuła się zawiązała, więc to na plus.

20
krótkie wprowadzenie i walka, już Vegetto ssj4, trochę jak ujęcia z gry. Za to fajnie wyglądał Goten, w GT był jakiś dziwny, a tutaj dobrze go narysowali.
Ech, tak mi się marzy DB z czasów, kiedy Trunks i Goten w końcu mają więcej lat, ile można oglądać ich jako dzieciaków... ;p
Trunks w czerwonych włosach? Serio?
Ten ptak to jak z jakiegoś anime fantasy.
Cała historia mogłaby być naprawdę ciekawa - realia demonów i taki trochę inny świat, ale zbyt skrótowe to wszystko.

21
Haha, no początek dość zabawny z tym Goku i ptaszorem.
Pojawienie się Trunksa i później bogów udane, można się wciągnąć.
W końcu coś wiadomo, czekam na walkę w kolejnym odcinku.

22
Ciekawie z tą energią, tworzeniem wszechświata, Kosmicznym Drzewem, jest dość mroczny klimat, fajnie się rozkręca.

23
Wprowadzenie Bojacka i Tullece to znowu jak odgrzewany kotlet. No ale cóż, przynajmniej nie znowu Freezer. ;p
Walka z tą różnicą poziomów znowu jakoś mnie irytuje.

24
Doktorek wzorowany na dr Gero, który też zbierał dane o wojownikach. W sumie taka tam walka, średni odcinek. I znowu Janemba?

25
Szkoda, że wykorzystują te same motywy. Przerabiają starocie zamiast stworzyć coś zupełnie nowego. Lepszy graficznie Janemba. Kolejny stwór, co skrzeczy i za wiele nie wnosi, takie diaboł. Chyba nie chce im się wymyślać bohaterów z charakterem, wolą dawać pół-zwierzaki. Ech. Zawiodłam się.
Z braku pomysłu dodają z innych czasów naszych bohaterów.



26
Fajna muzyka i grafika na początku.
A Janemba to dla mnie ma głos i mimikę Buu. ;p
Prawie brak walki, wszyscy oddali energię i znalazła się moc do pokonania diaboła ;p

27
Vegeta oczywiście musiał pokazać swoją głupotę, bo twórcy potrzebowali czegoś tak idiotycznego, ech.
Eksperyment Fu i bezwolność Vegety i Goku - pomysł ciekawy, muzyka świetna, grafika jakaś dziwna, ale ogólnie za krótko to wszystko.
No i znowu Vegetto.


28
W końcu trochę wyjaśnili, ale w sumie nie było to aż tak ciekawe, bo podobnie przecież zrobił dr Gero biorąc siłę dla Komórczaka. Tutaj poszli dalej i wzięli złych z całego wszechświata.

29
Pomysł ciekawy, nowoczesna technologia opanowuje świat, tutaj fajnie to wymyślili. Taki odcinek na rozluźnienie, bo to po prostu reklama, promocja gier, ale można obejrzeć, choć nic specjalnego.

30
W końcu zaczęli tworzyć fabułę, łączyć historię, no szok.
Walka dynamiczna, muzyka naprawdę fajna.

31
, tylko nie Brolly... Typowa nawalanka z mega super hiper silnym Brollym. Kiepski odcinek.

32
Ogólnie dokończenie tamtego, ale ciekawe, gdzie znalazł się Goku. Kreowanie nowego świata - zapowiada się nieźle.

I jestem na bieżąco, ukryłam na wszelki wypadek opisy nowszych odcinków, żeby komuś nie zaspoilerować.

Mam tylko pytanie: po pewnym odcinku wytworzyła się jakby druga seria? Bo widziałam różne numeracje odcinków.

Klątwa - Dragon Ball
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
szarlej_3 napisał(a):
Dość szybko ten Hearts pokonany, ale w sumie fajnie, że nie odszedł jak większość złych we wściekłości tylko z takim spokojem.
To zdecydowanie jedna z ciekawszych scen w tej seryjce.

Nie warto bawić się w spoilery, bo to utrudnia dyskusję, a to nawet nie jakaś skomplikowana seria, żeby dać się czymś zaskoczyć, no i już dawno po premierze tych odcinków.

szarlej_3 napisał(a):
Mam tylko pytanie: po pewnym odcinku wytworzyła się jakby druga seria? Bo widziałam różne numeracje odcinków.
W pewnym sensie tak, bo teraz w anime trwa według informacji na oficjalnej stronie internetowej Big Bang Mission.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Shounen napisał(a):
To zdecydowanie jedna z ciekawszych scen w tej seryjce.
No aż mnie to zdziwiło pozytywnie, więc może jakieś inne rzeczy też zaskoczą.

Shounen napisał(a):
Nie warto bawić się w spoilery, bo to utrudnia dyskusję, a to nawet nie jakaś skomplikowana seria, żeby dać się czymś zaskoczyć, no i już dawno po premierze tych odcinków.
W sumie racja, ale jak sama dodawałam komentarz, to sobie zaspoilerowałam pewien wątek z komentarzy i tak jakoś przez to chyba na wszelki wypadek dodałam "spoiler".


Shounen napisał(a):
W pewnym sensie tak, bo teraz w anime trwa według informacji na oficjalnej stronie internetowej Big Bang Mission.
Taki krótki serial, tak mało odcinków, wszystko idzie po kolei, a oni robią inny tytuł... Dość dziwne.

Klątwa - Dragon Ball
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Ciekawe combo dodali dwóm złotym postacią

Coś mi podpowiada, że Hearts nie będzie ostatecznie spoko...

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dwunasty odcinek BBM lub pierwszy nowej sagi z polskimi napisami:


bardyt napisał(a):
Coś mi podpowiada, że Hearts nie będzie ostatecznie spoko...
Nie sądzę, ja tu widzę powtórkę z powrotu Freezy, który też był nieżywy i gdyby coś wywinął, to Goku obiecał go pokonać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Trzynasty odcinek BBM (drugi nowej sagi) z polskimi napisami:

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Powiedziałbym, że coś Nozawa dziwnie brzmiała w tym odcinku, jak w roli ?Blacka? w masce wypada w porządku, zwykły Gokū natomiast jakoś tak inaczej brzmi, mam wrażenie. Szczególnie w ósmej minucie to słychać. Natomiast Takehito Koyasu zawsze w formie, jestem świeżo po Guilty Gearze Xrdzie, gdzie podkłada pod Zato=1, muzyka dla uszu.

Jakieś sugestie, kim jest ów 黒衣の戦士?
Po „prychaniu” i innych nieartykułowanych nie umiem rozpoznać aktora, a w tyłówce robią sobie jaja:
Obraz

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Fajny odcineczek, a ten gość nie mam właśnie pojęcia, tym bardziej, że ma jakieś magiczne zdolności do wyciągania smoczych kul

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
vegeta391 napisał(a):
Powiedziałbym, że coś Nozawa dziwnie brzmiała w tym odcinku, jak w roli ?Blacka? w masce wypada w porządku, zwykły Gokū natomiast jakoś tak inaczej brzmi, mam wrażenie.
Też to zauważyłem/usłyszałem, że Goku jakąś chrypke złapał.
Ale za to animacja na plus, jakoś tak ładniej wyglądał.

Grupa Mirai
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Czternasty odcinek BBM (trzeci nowej sagi) z polskimi napisami:

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Czy ktoś na forum jest łysy? Polecam przedawkować owoce drzewa boskiej siły (神精樹), najwyraźniej działają na porost włosów.

Obraz

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Pan zielony w ciekawej sprawie się pojawił, kim mogą być osoby w 37 odcinku?

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Cell napisał(a):
無様だな、孫悟空。
cudo.

bardyt, no, ciekawe. W pierwszej chwili typowałem jakieś demony, ale nie wiem, na kogo postawić, bo spodnie mi nie pasuję.

Nie będą to raczej Poutine, Salsa ani Gravy, Dābra ani Demigla też raczej nie. Może jeden z nich to ten „chop w czornym” (黒衣の戦士), czyli pewnie kolejny Gokū/Gokū Black z jakieś innej linii czasoprzestrzennej. Zdziwienie Gokū i Vegety sugerowałoby, że to mama Bulmy Pantie i Doktor Gero. Pażywiom, uwidzim

Znalazłem takie coś

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
W sumie bardzo dużo postaci, jeszcze sporo tutaj mogą namieszać w fabule
szkoda, że nie pokazali treningu Goku i Vegety

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Szesnasty odcinek BBM (piąty nowej sagi) z polskimi napisami:


Prawdziwa tożsamość niezwykle ciekawej postaci, jaką jest doktor W, w końcu wychodzi na jaw.

I taka ciekawostka - w odcinku było najwięcej tekstu od czasu pierwszego.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 16, 17, 18  

Forum DB Nao » » » Super Dragon Ball Heroes - nowa seria
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook