Forum Dragon Ball Nao

» Euro 2020 (Europa)

Strony:   1, 2
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Shounen napisał(a):
Najpierw odpadła Holandia, później Portugalia
Holandia z tą wymianą pokoleniową, dziurawą obroną w środku oraz trenerem-klątwą (De Boer) i tak bardzo ładnie grała. Portugalia z napakowaną Belgią w której są gwiazdy również w rezerwie, a reprezentacja zgrana jak mało która w Europie nie miała żadnych szans od początku.

Pozostaje kibicować Słonecznej Italii, Niemcom i Czechom. Mam nadzieję, że Fryce rozjadą dzisiaj tych albiońskich szczurów swoją ofensywą, ale będzie to ciężki mecz, bo Rüdiger jest praktycznie osamotniony w obronie. Sąsiedzi zza Odry strasznie niestabilni od czasu wymiany niemal całej reprezentacji. Smutne trochę.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Ale jak to tak kibicować Niemcom? Nie żeby Anglicy to byli wirutuozi kopanej, ale...

Wątek ucichł, jak to zauważył Gotenks, ale fakt faktem, to mamy przeciekawe mecze. Chorwacja - Hiszpania czy Francja - Szwajcaria to były mecze na finał. Oby zresztą kolejne mecze były równie ciekawe, bo jakoś mi się skojarzyły finały Ligi Mistrzów, gdzie wymęczone po całym sezonie ekipy grają często dość zachowawczo.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Hidden napisał(a):
Ale jak to tak kibicować Niemcom? Nie żeby Anglicy to byli wirutuozi kopanej, ale...
Też byłem za Niemcami, ale grali tak niemrawo, że przegrana nie zaskakuje.

Kenji Harima napisał(a):
Belgią w której są gwiazdy również w rezerwie
Ja jestem niedzielny widz, więc Belgia nigdy nie była wśród moich faworytów, a Portugalia wygrała ostatnie mistrzostwa.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Jestem bardzo, bardzo pozytywnie zaskoczony tym EURO. Szczerze mówiąc myślałem, że 'wyrosłem' z piłki nożnej. Od kiedy CR7 odszedł z Realu Madryt interesowałem się i oglądałem tylko Premier League (jestem uzależnionym graczem Fantasy PL). Tak się jednak jakoś złożyło, że od początku oglądam to EURO. Mecze są niesamowicie interesujące. Duża dynamika i zaangażowanie graczy, piękne bramki i sporo niespodzianek. To co wyprawiało się w meczach Duńczyków i na ich stadionie - niesamowite emocje. Do tego ten dzień z meczem Chorwacja - Hiszpania i z odpadnięciem Francji. Chyba najlepszy w historii? Moje ulubione EURO, na równi z tym portugalskim z 2004.

Moi faworyci już odpadli. Trzymam kciuki za Danię! Już są w półfinale.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Forza Italia!!!

No to drużyna, której kibicowałem jest już w finale. Niestety, intuicja podpowiada mi, że dziś jak i cały turniej wygrają Angole...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dzisiaj to było do przewidzenia, ale w finale niekoniecznie. To już od postawy Włochów zależy, którym też kibicuję.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Lada moment odbędzie się długo oczekiwane la grande finale.

Shounen napisał(a):
To już od postawy Włochów zależy, którym też kibicuję.
Niby tak, ale Anglicy grają szalenie stabilnie. Jeśli piłkarze Italii nie wklepią przynajmniej dwóch bramek w I połowie to przeciwnicy ich po prostu zabiegają. Włosi do zatrzymywania ofensywy mają duet Chiellini i Bonucci, a z kolei Anglicy to Maguire, Shaw, Stones, Walker... Jeszcze James do zmiany. W tym jednym aspekcie spora dyspropocja. Do tego niezmordowany i biegający wszędzie Sterling. Niech jeszcze od początku meczu zagra Fonden i już będzie problem na środku pola.

Do tego Opatrzność zdaje się sprzyjać ludowi Albionu, bo cały turniej układa się praktycznie pod nich.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
No i elegancko.
Nawet byłbym za Angolami, ale pokazali się z tak dobrej strony na boisku (Sterling) i poza nim (kibice), że nie szkoda wcale.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » Euro 2020 (Europa)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook