Forum Dragon Ball Nao

» Wybory prezydenckie w Polsce 2020

Strony:   1, 2, 3  

Twój kandydat 28 czerwca 2020 roku:

Twój kandydat 28 czerwca 2020 roku:
Robert Biedroń 6,25% 1 6,25%
Krzysztof Bosak 50,00% 8 50,00%
Andrzej Duda 6,25% 1 6,25%
Szymon Hołownia 6,25% 1 6,25%
Marek Jakubiak 6,25% 1 6,25%
Władysław Kosiniak-Kamysz 6,25% 1 6,25%
Mirosław Piotrowski 0,00% 0 0,00%
Paweł Tanajno 0,00% 0 0,00%
Rafał Trzaskowski 12,50% 2 12,50%
Waldemar Witkowski 0,00% 0 0,00%
Stanisław Żółtek 6,25% 1 6,25%
Nie idę 0,00% 0 0,00%
Wszystkich głosów: 16
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
- Matki wychowujące dzieci powinny być docenione i otrzymywać dodatek do emerytury – przyjemniej 200 zł za każde dziecko - zapowiedziała podczas wiecu w niedzielę na Śląsku Małgorzata Trzaskowska.

"Wiele razy o tym z Rafałem rozmawiałam. Ufam mu i wiem, że tego dopilnuje, wy też możecie mu zaufać" – oświadczyła.


Wyjątkowo bezczelne jest wciskanie kitu, że PiS kupił wyborców 500+ i jednocześnie głosowanie na PO, które oferuje jeszcze więcej.

Mateusz, jesteś za wyjściem Polski z UE? To chyba jeden z głównych punktów Żółtka.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Shounen napisał(a):
- Matki wychowujące dzieci powinny być docenione i otrzymywać dodatek do emerytury – przyjemniej 200 zł za każde dziecko - zapowiedziała podczas wiecu w niedzielę na Śląsku Małgorzata Trzaskowska.

"Wiele razy o tym z Rafałem rozmawiałam. Ufam mu i wiem, że tego dopilnuje, wy też możecie mu zaufać" – oświadczyła.
Czy to pani Trzaskowska kandyduje czy jej maz? Wyraza opinie wlasna czy meza? czy pan Trzaskowski zawarl taka obietnice w swoim programie wyborczym?


Shounen napisał(a):
Wyjątkowo bezczelne jest wciskanie kitu, że PiS kupił wyborców 500+ i jednocześnie głosowanie na PO, które oferuje jeszcze więcej.
Po pierwsze mamy wolny rynek i reklama dzwignia handlu. Po drugie hipokryzja jest chwalenie socjalnej polityki swojej ulubionej opcji politycznej, przy jednoczesnym odmawianiu do niej prawa opcji przeciwnej. No i po trzecie niby w jaki sposob platformiany prezydent mialby przeglosowac i wprowadzicw zycie taka ustawe, skoro parlamentarna wiekszoscia dysponuje PiS?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Hayato napisał(a):
Czy to pani Trzaskowska kandyduje czy jej maz?
"Wiele razy o tym z Rafałem rozmawiałam. Ufam mu i wiem, że tego dopilnuje, wy też możecie mu zaufać" – oświadczyła.
Pytanie słuszne, tylko nie do mnie.

Po drugie hipokryzja jest chwalenie socjalnej polityki swojej ulubionej opcji politycznej, przy jednoczesnym odmawianiu do niej prawa opcji przeciwnej.
A kto odmawia? Niech obiecują i kupują wyborców za ich własne pieniądze, ale może tak później bez kłamliwych komentarzy, że to domena PiS-u? Wóz albo przewóz, a nie jak wygodnie w danej sytuacji.

No i po trzecie niby w jaki sposob platformiany prezydent mialby przeglosowac i wprowadzicw zycie taka ustawe, skoro parlamentarna wiekszoscia dysponuje PiS?
To pytanie również nie do mnie, tylko do kandydata. Przyznajesz więc, że jest kłamcą? Manipulatorem? Bo nie można mówić o reklamie, gdy od początku nie zamierza się z niej wywiązać. To jest typowa, populistyczna kiełbasa wyborcza, nie wolny rynek. Tylko nie pisz, że drugi kandydat też to robi, bo to będzie autentyczny przykład hipokryzji, o której dopiero co wspomniałeś. Ja Dudy za obietnice bez pokrycia bronić nie będę i nie zamierzam wypierać z pamięci, że miał w programie np. podniesienie kwoty wolnej.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
A zgadnij dlaczego w drugiej turze zaglosuje na Trzaskowskiego?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Twoim zarzutem wobec Dudy jest to, że sobie dowcipkuje. Moim wobec Trzaskowskiego to, że kupuje gaz dla autobusów w Warszawie z rosyjskiej spółki Gazprom Germania. Przypominam, że Rosja to jedyne państwo w Europie w którym funkcjonują obozy koncentracyjne DLA gejów i płacąc im wspomaga się państwo rosyjskie w dalszym prowadzeniu represyjnej polityki wewnętrznej. Ponadto państwo rosyjskie stworzyło i w znacznym stopniu zarządza islamskim terroryzmem, prowadzi wojnę przeciw Ukrainie, utworzą separatystyczny region w Mołdawii (Naddniestrze), sponsoruje serbskie bojówki faszystowskie (Czetnicy) i wspomaga szereg nacjonalistycznych, rasistowskich i antysemickich partii i organizacji w Europie. Andrzej Duda w tym czasie, wspólnie z rządem, USA i państwami Europy wschodniej tworzy międzynarodową inicjatywę dążąca do zerwania kontaktów handlowych z Gazpromem, które w Polsce już od 2022 przestaną obowiązywać. Dlaczego Twój zarzut ma większy potencjał powagi niż mój?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Al Ed Upek napisał(a):
od 2022 przestaną obowiązywać.
To za 2 lata, a poki co:

Al Ed Upek napisał(a):
kupuje gaz dla autobusów w Warszawie z rosyjskiej spółki Gazprom Germania.
Przypominam, ze w kwestii dostaw gazu Polska poki co nadal jest w zasadzie calkowicie zalezna do Moskwy. Rurociag ze skandynawskim gazem caly cas nie jest jeszcze uruchomiony. Mysle, ze warszawska komunikacja nie poczeka az tak dlugo.

Nie ma poza tym zadnych realnych przeslanek, ze po ewentualnym zwyciestwie wyborczym Rafal Trzaskowski zablokuje cala inicjatywe. Pisowske haslo "weto dla weta" jest typowym straszakiem dla waskich horyzontow myslowych pisowskiego elektoratu. Nic wiecej.

To w jaki sposob prezydent reprezentuje swoj kraj, swiadczy niestety nie tylko o nim samym, a niestety wywiera wplyw na to jak postrzegani sa Polacy.

Przypominam tez, ze przywrocenie godnosci urzedu prezydenta RP bylo tez jednym z hasel wyborczych cholubionej przez ciebie Konfederacji.

Blazenada, ktora publicznie popisuje sie pan Duda, jest tylko jednym z zarzutow.,Joe. Dalece wyprzedzil on w niej swego poprzednika.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Z Konfederactwa wyrosłem zanim ta sięukonstytowałą jako Konfederacja, więc daruj sobie branie mnie pod włos hołubieniem Konfederacji. Ty za to w tym czasie przejąłeś poglądy i retorykę Korwina i bez cienia zawahania zacząłeś operować pojęciami ze sztambucha młodego konfederaty: zasiłek na wódkę, promowanie patologii, okup socjalny dla motłochu, rozleniwianie narodu, kupowanie za własne pieniądze. Wcześniej jedynym środowiskiem używającym takich pojęć było środowisko korwiniarskie i Ty, w ślad za salonem IIIRP ogniskującym się w postaci Platformy Obywatelskiej jako najważniejszego nośnika jego (salonu) wizji państwa i społeczeństwa, niezawodnie określałeś takie określenia za odzieranie ludzi z godności. Przyszedł spin ideologiczny związny z realizacją zapowiedzi polityki socjalnej (której co do zasady PO nie negowała przed utratą władzy) i wiedzony zapalnikowymi sygnałami płynnie przeszedłeś do korwinowskiej myśli socjoekonomicznej. Niech to będzie ilustracją Twoich horyzontów myślowych. Jesteś korwiniarzem i żaden mechanizm wyparcia tego nie zmieni.

I Polska nie jest już całkowicie zależna, tylko znacznie zależna. To dość spora różnica. Już dzisiaj jesteśmy w stanie przyjąć sporą część zapotrzebowania przez gazoport w Świnoujściu i przez połączenia gazowe z innymi państwami niż Niemcy i Rosja. W tym momencie priorytetwe są kierunki: Litwa, Ukraina, Słowacja, Rumunia. W tych kierunkach będzie przebiegał import i eksport. Eksport zresztą już przebiega dzięki nadwyżkom, które mamy z uruchomienia gazoportu, którego przepustowosć także będzie poszerzana. Także sytuacja rozwija się w dobrym kierunku i już jest lepsza niż była. Pamietaj też, że budowany będzie drugi gazoport w Gdańsku.
Nie powiedziałeś tego wprost, ale wnioskuję po Twojej ostatniej odpowiedzi, że relacji handlowe dot. gazu z Rosją oceniasz negatywnie, stąd też mam nadzieję, że zgodnie z wyłożoną na stół opinią negatywnie oceniasz też umowę o kupno gazu z Gazpromu przez Magistrat Warszawy. Moją nadzieję wzmacnia to, że wyrażasz nadzieję, że tak się niedkugo stanie. Muszę jednak dopowiedzieć, że Twoje nadzieje są nieco zbyt optymistyczne. Bo kiedy rząd dopiero buduje infrastrukturę, organizuje szlaki przesyłowe, poszukuje nowych i dopracowuje obowiązujące kontrakty to do Warszawy jest sprowadzany gaz ze spółki rosyjskiej mimo faktu, że Warszawa już teraz jest w całośći infrastrukturalnie gotowa na kupno gazu ze źródła innego niż Gazprom. Gaz dla autobusów można kupić w cysternach przewożonych koleją, a połączenie kolejowe funckjonują do każdego kraju w Europie, ponadto mamy też połączenia morskie to każdego kraju posiadającego port morski. Zatem możliwości importu wzrastają dla Warszawy wielokrotnie. Warszawa może też wystąpić do zarządu gazoportu w Świnoujściu o wyasygnowanie jej potrzebnego wolumenu gazu.
Zatem rząd centralny kupuje jeszcze rosyjski gaz, bo musi, ale organizuje się na zaprzestanie tego kontraktu w 2022 i wypełenienie 100% zapotrzebowanie ze źródeł innych niż Rosja, podczas gdy Warszawa kupuje rosyjski gaz, bo chce. I niech fakt dobrowolnego zakupu rosyjskieg gazu przez Warszawę i fakt deprecjonowania obaw dot. NordStream2 przez samego Trzaskowskiego w 2015 słowami mówiącymi, że inicjatywa NordStream2 powstaje dzięki prywatnym firmom nie mającym związków z rządami będzie wystarczającą przesłanką uzasadniajacą obawy przed Trzaskowskim i jego działanością w zakresie polityki energetycznej.

Zachęcam Cię to otwarcia tematu "Polska polityka energetyczna" gdzie będziemy mogli omawiać dokładniej kwestie
produkcji, zapotrzebowania i zaopatrzenia w prąd elektryczny, gaz ziemny i ciepło systemowe. Ufam, że jesteś lepiej niż wybitnie przygotowany do tego tematu i będziemy się mogli wiele nauczyć.

Swoją drogą jak myślisz, czemu Janina Ochojska wczoraj deklarując głosowanie na Trzaskowskiego jako agrument "za" podawała kartę LGBT dla całego kraju, a dziś w miejscu tego punktu znajduje się inny? Miał miejsce nacisk na nią, by tak otwarcie nie wiązała kandydata z postulatami LGBT?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wstępne wyniki sondażowe w II turze:
Andrzej Duda - 50,4%
Rafał Trzaskowski - 49,6%

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Al Ed Upek napisał(a):
Z Konfederactwa wyrosłem
Nurtuje mnie jedna rzecz; nie masz poczucia, ze w jednej chwili przekresliles ponad 10-cioletni "dorobek intelektualny" swojego zycia?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Hayato napisał(a):
Nurtuje mnie jedna rzecz; nie masz poczucia, ze w jednej chwili przekresliles ponad 10-cioletni "dorobek intelektualny" swojego zycia?
Śmieszkujesz emotką, ale na to pytanie akurat odpowiem zupełnie serio. Nie uważam tych 10 lat za całkowicie stracone, bo teraz wiem jak tacy ludzie myślą, ale jest mi bardzo wstyd. Z jednej strony żałuję, że już 15 lat temu nie uczyłem się tego czego uczę się teraz, ale z drugiej strony dywersję ideologiczną sączoną przez Konfederację znałbym tylko z teorii, a nie praktyki, więc ostatecznie myslę, że dobrze się stało.
Sam jednak chyba nie rozumiesz co mam na myśli mówiąc "wyrosnąć z konfederactwa". Bo nie oznacza to wyłącznie porzucić jakieś tam poglądy, które są błędne albo nawet i w dużej części słuszne choć intencjonalne spaczone, ale poznać funkcjonujące w naszej rzeczywistości środki aktywne i wyjść z ich zasięgu.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Trochę szacunku Ujio, bo jeśli Andrzej Duda zostanie odsunięty od prezydentury to właśnie za sprawą poparcia Konfederacji. Nie po to senator Grodzki rozmawia o poparciu Konfederacji dla Trzaskowskiego w drugiej turze byś Ty dziś z Konfederacji drwił.
Moje drwiny okazaly sie sluszne. Konfederacja zawiodla, nie potrafiac jasno okreslic swego stanowiska. Mysle, ze po prostu nie chcieli ubrudzic sie przed kolejnymi wyborami, angazujac sie w przegrana juz dla nich sprawe. Zapewne licza, ze w przyszlosci zajma miejsce PiSu i biorac pod uwage sytuacje w kraju i nastroje spoleczne, wcale bym sie nie zdziwil.

Uwazam, ze swoja sklonnoscia do narzucania swoich pogladow innym konfederaci byli by dobrym koalicjantem dla PiSu. Poki co jednak zbyt malo jeszcze znacza, by warto bylo sie nadstawiac.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Przecież Konfederacja to faszyści-neonaziści i powinno się ich zdelegalizować. Zadziwiające, że opozycja liczyła na głosy tych zwyrodnialców. Ale czego się nie zrobi, byle tylko dorwać się do koryta.

Z drugiej strony konfederaci, którzy głosowali na Trzaskowskiego, najwyraźniej zapomnieli, jak ich środowiska Bosakowo-Korwinowo-Giertychowe były traktowane przed 2015 rokiem. Ale prawdą jest, że dzisiejsi 18-latkowie, czyli ich spora część, mieli wtedy najwyżej 13 lat, więc nie doświadczali tego na własnej skórze.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Shounen napisał(a):
Przecież Konfederacja to faszyści-neonaziści
Ty to powiedziales. Ja moge Cie co najwyzej poprzec.


Shounen napisał(a):
powinno się ich zdelegalizować.
Nic by to nie dalo. Przefarbowali by sie i z poczuciem krzywdy wrociliby pod nowym szyldem.


Shounen napisał(a):
były traktowane przed 2015 rokiem.
Moje zdanie o nich sie nie zmienilo. Stawiam jednak wlasny interes ponad osobiste porachunki.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Proszę nie obrażać Konfederacji, którą współtworzy Wielki Janusz Korwin-Mikke

Smuci informacja, że głosy nieważnie nie przekroczyły nawet jednego procenta... Zatem można wnioskować, że niemal każda osoba, która poszła na wybory to pomijając osobiste sympatie polityczne kierowała się szeroko rozumianym "kompromisem". Czyżby świadomość wyborców jednak z roku na rok rosła?
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Bronislaw Komorowski ze swoim "shogunem" wysoko postawil poprzeczke w Japonii, ale Andrzej Duda podniosl ja jeszcze wyzej:

Obraz

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Tutaj jest ten artykuł, jedynie tytuł zmienili:
https://www.tvp.info/54988802/prezydent-duda ... basadorowi

Rozwiniesz, co w tym takiego śmiesznego?

Doskonale zdajesz sobie sprawę, że stosunki Polski i Japonii w czasie wojny wbrew wszystkiemu nie były wrogie, ale nie przeszkadza Ci to powtarzać takich ignoranckich głupot, jakoby Duda powiedział tam coś niewłaściwego.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Shounen napisał(a):
Doskonale zdajesz sobie sprawę, że stosunki Polski i Japonii w czasie wojny wbrew wszystkiemu nie były wrogie, ale nie przeszkadza Ci to powtarzać takich ignoranckich głupot, jakoby Duda powiedział tam coś niewłaściwego.
Propagandowych sztuczek ucze sie od TVP.


Przypominam Ci, ze 11 grudnia 1941 roku polski Rzad na uchodzstwie wypowiedzial Japonii wojne.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Przypomnij jeszcze, jaka była odpowiedź Japonii na wypowiedzenie tej wojny.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » » Wybory prezydenckie w Polsce 2020
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook