Forum Dragon Ball Nao

» [PS3] Dragon Ball Z: Battle of Z (PS3, PS Vita, XBOX360)

RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
Wiek: 31
Dni na forum: 4.204
Plusy: 7
Posty: 346
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Już sam tytuł odrzuca:F i w dodatku znowu na dekodery, przecież to idealny moment na wydanie na PC, co zyskałoby wielu nowych odbiorców na tą bądź co bądź wyeksploatowaną markę....

Pomysł z Co-opem ciekawy, ale jak będzie taka salonówka jak Ultimate Tenkaichi, w którą miałem dane zagrać ub. doby, to cienko, bezmyślne wciskane QTE... Grafika, także nie powala, jak z Budokaiów na PS2 :F...

Ogólne od serii Budokai Tenkaichi z ub generacji konsol, gry DB nie rozwijają się, a nawet tracą wiele sprawdzonych i uznanych schematów i opakowane są w mega komputerową grafikę z dodanymi nowymi postaciami.

Czasem chciałbym, aby prawa do gier DB przejeła inna firma.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
dziadekzfuturamy
Ziemianin
Ziemianin
dziadekzfuturamy
Dni na forum: 4.003
Posty: 22
Widać cienka gra od zwiastunu. Jak ją oceniam:
Grafika - bardzo dobra
Kamera walki - Średnia
Jeżeli gra ma mieć zarys fabuły z DB to cienko to widze bo Raditz stojacy kolo Nappy i Vegety na Ziemi? Raczej nie.Radzę nie kupować tej gry od samej premiery tylko poczekać na Gamplay , receznje gry . Bo na razie [ ort! ] widać , że lepiej już kupić Ultimate Tenkaichi , Burst Limit , czy nawet Raging Blast

Obraz
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Dziś - a właściwie wczoraj - ukazało się demo Battle of Z.

Zacznę od tego, że grałem w nią po japońsku, więc najpewniej nie skumałem wszystkich mechanik.

W grze nie da się latać przed siebie. Jak się lata, to po skosie do góry i w dół. Nie da się ładować energii ki. Za walkę odpowiada jeden przycisk - trójkąt. Każda z postaci ma tylko jeden atak ki. Animacja kuleje, grafika jest brzydka. Kiedy przeciwnik leży i się go okłada, to nie traci zdrowia. Ba!, nawet jak już wstanie to nadal go nie traci. Trzeba spokojnie poczekać aż się z kurzu otrzepie i dopiero jest sens lać. Tryb multi działał połowicznie - misje on-line tak, multi versus nie. Na pewno fajniej gra się z ludźmi, bo w przeciwieństwie do botów reprezentują jakiś poziom. Nawet z jakością połączenia nie było tak źle, choć grało się z Japońcami.

Straszne rozczarowanie. Już od jakiegoś czasu dochodziły do mnie informacje o słabym poziomie tej produkcji, ale wciąż żywiłem nadzieję, że to nieprawda. Niestety starzy, "hardkorowi" gracze nie znają wiele dla siebie w nowych Dragon Ballach. Twórcy celują do nowych graczy, których Ultimate Tenkaichi zadowolił. Zadowolił, ogarniacie? Bijatyka z systemem papier-kamień (już bez nożyc) sprzedała się w wystarczającym nakładzie, by nazwać ją sukcesem.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Szewc
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.718
Posty: 1
Pojawił się już unboxing edycji kolekcjonerskiej gry - * zaloguj się, aby zobaczyć link * Figurka wygląda super
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.718
Posty: 120
Skąd: Kraków
bica100 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 3.713
Posty: 2
Skąd: sagsag
super gra
gielu Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
gielu
Wiek: 36
Dni na forum: 5.375
Posty: 40
Kurde kupiłem tą grę za niecałe 200zł i to jest masakra bo gra jest nie ciekawa ... uwielbiam dragon ball ale ostatnie 3 gry na xboxa to dno ...
Jaster25
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.684
Posty: 1
Szkoda, że takie gry nie wychodzą na PC : )
Pabloskorr Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Pabloskorr
Dni na forum: 1.531
Posty: 27
Kilka tygodni temu zamówiłem sobie tą grę na PS Vite (gra idzie chyba z Japonii) , nowa ale po japońsku. xP Jednak z tego co widziałem na materiałach z rozgrywki, jak się raz spojrzy co dane ulepszenia robią to już potem idzie poznać po samym wyglądzie karty, co konkretnie robi - poza tym mamy teraz translatory w telefonach.
Ciekawi mnie czy dalej można grać po sieci w przypadku Vity i czy jest jakaś blokada regionalna. Podobno sama fabuła nie porywa... ale też nie specjalnie oczekuje od tego tytułu zbyt wiele.
Zawsze chciałem ją mieć na Vicie, znalazła się okazja by kupić za nie duże pieniądze - więc kupiłem.

Gra ktoś jeszcze może, mógłby coś napisać?
dicker Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 36
Dni na forum: 662
Ostrzeżenia: 2
Posty: 23
gielu napisał(a):
Kurde kupiłem tą grę za niecałe 200zł i to jest masakra bo gra jest nie ciekawa ... uwielbiam dragon ball ale ostatnie 3 gry na xboxa to dno ...
Będzie tego więcej.
Przecież technologia! Nic nie musimy robić! Komputery same zrobiom!
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [PS3] Dragon Ball Z: Battle of Z (PS3, PS Vita, XBOX360)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook