Forum Dragon Ball Nao

» Kawałek postaci ocena: 8,50 (głosy: 6)110

Strony:   1, 2, 3 ... 28, 29, 30
tronk21 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 2.274
Plusy: 1
Posty: 55
Skąd: Białystok
To nikt inny jak Małpi Król. A źródło to okładka tej kasety:

Obraz

Szukałem wszędzie przez 6 godzin źródła. Wiadomo było, że to pochodzi z czegoś drukowanego, bo lekkie ślady zużycia papieru i drobne pasy sugerują, że to skan wydruku. Więc szukanie w anime odpadało. Przeczesałem wszystkie możliwe źródła dostępne w sieci: skany Shõnen Jumpów, kalendarze, artbooki, drukowane materiały promocyjne do anime, a nawet kolorowe rozdziały i strony tytułowe samej mangi. Celowałem w okres od początku Dragon Ball'a do końca sagi Saiyan, bo to mógł być albo Gokũ jako dziecko albo Gohan za dzieciaka. Wszystko przeszukałem i końcu wszedłem na swoją stronę i przypadkiem zobaczyłem nietypowe tło z kreskami i widoczny kawałek koszulki przy uchu. 6 godzin roboty!!

Ludzie, weźcie zadawajcie coś łatwiejszego, bo można zwariować od tych zagadek. Po potwierdzeniu poprawności mojego rozwiązania zadam coś łatwiejszego!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez tronk21: 03.05.2022, 22:08
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.042
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
tronk21 napisał(a):
To nikt inny jak Małpi Król. A źródło to okładka tej kasety:
Obraz

tronk21 napisał(a):
Ludzie, weźcie zadawajcie coś łatwiejszego, bo można zwariować od tych zagadek. Po potwierdzeniu poprawności mojego rozwiązania zadam coś łatwiejszego!
Kolega ostatnio zarzucał uczciwym i pracowitym ludziom niekompetencję w rozpoznawaniu różnych rzeczy, więc powiedzmy, że to w ramach rewanżu

ドラゴンボールの秘密~神龍~ / Doragon Bōru no Himitsu ~Shénlóng~ = Tajemnica Smoczych Kul ~Dongfeng Peugeot Citroen~
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Musashi Miyamoto: 03.05.2022, 22:33
tronk21 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 2.274
Plusy: 1
Posty: 55
Skąd: Białystok
No to teraz ja. Tym razem temat wątku potraktowałem dosłownie i zapodam dosłowny "kawałek postaci":

Obraz

Kawałek jakiej postaci Żarłomir tu wcina?
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.566
Posty: 666
Tamburyna
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.731
Plusy: 5
Posty: 2.018
Cymbala?

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
tronk21 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 2.274
Plusy: 1
Posty: 55
Skąd: Białystok
Tak, to Cymbał! A myślałem, że łatwą zagwozdkę zadałem...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 28, 29, 30

Forum DB Nao » » » Kawałek postaci
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook