Forum Dragon Ball Nao

» Brak rasizmu jest dużym plusem

lukoffic Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 373
Posty: 37
Podoba mi się brak rasizmu i szacunek do innych ras w Dragon Ball.
Tutaj nikt nie ma problemu z tym, że są rasy lepsze i gorsze, jest pełna tolerancja i szacunek.
Kosmiczni wojownicy są rasą silniejszą od ludzi i wolniej się starzeją, i jest to normalne, nikt nie robi problemu z niczego.

A w naszym lewackim świecie? Powiedz, że ktoś ma lepsze geny, jest ładniejszy, mądrzejszy, od razu problem.
Nie można nikogo za nic pochwalić i z niczego być dumnym.
Brak szacunku dla różnorodności, indywidualnych cech i wyjątkowości.
Wszystkich wsadza się do jednego wora jakbyśmy byli szczurami niczym się nie różniącymi.

Naszym światem rządzi rasizm i rządzący za to odpowiadają, oni to promują i zacierają cudowne różnice między nami.
Nikt nie może niczym się pochwalić, że w czymś jest lepszy, nie można o żadnej rasie powiedzieć, że w czym jest wyjątkowa.

Ohydny, wszechobecny rasizm, nienawidzę go.
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Słusznie, ale zło dobrem zwyciężaj. Nienawidząc tę sytuację dokładasz tylko do pieca. Tym ludziom brakuje miłości. Tyle offtopu, też się cieszę, że w DB każdy jest doceniany.
lukoffic Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 373
Posty: 37
Nie no, sama nienawiść nie jest jeszcze czynem, to należy odróżnić.
Można kochać dobre rzeczy a złych nienawidzić.
Jeżeli coś jest złe, to nienawiść w stosunku do tego jest jak najbardziej prawidłowym odruchem.

A ten piec to czym jest niby? Zbiorem ludzi wybuchowych? To jest ich sprawa, każdy sam musi trenować siebie samego.
Ja nie ponoszę konsekwencji za czyjeś czyny, tak samo nikt nie ponosi konsekwencji za moje czyny.
Ty też możesz napisać co tylko chcesz, i nie sprawi to, że ja coś zrobię, nic do pieca mi nie dołożysz.

A nie wiemy, czy forum nie czytają ludzie psychicznie chorzy, a przecież przy nich powiedzieć cokolwiek, to potencjalnie już byłoby dokładaniem do pieca czyż nie?
To musielibyśmy zamilknąć na każdy temat, nie mówić nic, nie pisać nic.

Nonsens.

Także podsumowując, to że istnieje sobie jakaś grupka ludzi, która nie panuje nad sobą, to jest ich problem.
My mamy prawo wyrażać swoje opinie, swoje racje.

Jak mi ktoś mówi, że geje są spoko, ja nie reaguje na to w żaden sposób.
To tego samego wymagam od osoby, gdy ja jej powiem, że geje nie są spoko, żeby też nie reagowała na to w żaden sposób.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Co za ogr.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Ten piec to suma zła na świecie. Jeżeli odpowiadasz nienawiścią na nienawiść, to mnożysz zło, zamiast je redukować. To, co czyni człowieka nieczystym, pochodzi z serca. Jeżeli nie będziesz potrafił miłością zdruzgotać zła w sercach innych za cenę swojego życia, za cenę pójścia na krzyż, to przyczyniasz się do ich zła i je wzmacniasz.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Brak rasizmu jest dużym plusem
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook