Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Sparking: Zero

Strony:   1, 2, 3
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.981
Plusy: 27
Posty: 5.290
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Niby chodziło o tą destrukcje otoczenia, że konsolki tego nie dzwigną w lokalnym multi. Tylko ciekawi mnie dlaczego, jak w walce gracz versus Cpu ten drugi tez bedzie w jakiś sposób orał mapę.

Ale dobrze, że w jakiś sposób dali, jednak coś tam posłuchali graczy.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 33
Dni na forum: 6.930
Plusy: 1
Posty: 1.218
Skąd: Kraków
Zobaczymy czy będzie to padaka czy nie. Jest trochę magii tej gry w tym chowaniu się za skałą czy drzewem.
Na moje to - oprócz pieniedzy - chodzi o wydajność. Generowanie 2 różnych punktów widzenia to 2 razy więcej pracy dla enginu graficznego. Spodziewam się, że Komnata jest dlatego, że kamera będzie się oddalać, a nie dzielić ekran. W końcu tam (prawie) nie ma się za czym schować.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.668
Posty: 721
A tak swoją drogą autorem okładki gry jest dobrze nam znany Naohiro Shintani który odpowiadał za modele postaci w filmie Dragon Ball Super: Broly
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.981
Plusy: 27
Posty: 5.290
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
https://www.youtube.com/watch?v=BSKtW_YlO-M fajny filmik, który porównuje niektóre mechaniki z BT 3 i są prawie identyczne. Ciekawe czy pozostałe detale tez takie będą, np. eksplozja Majin Vegety powodowała to, że miał on dosłownie 1 hp i jak nie siadła, to klops Właśnie za takie detale ta seria stała się tak kultowa, mimo iż, jako bijatyka nie była wybitna.


Ciekawe, co z GT. Jak na razie nie zaprezentowano żadnej postaci z tej serii i jakby tak zostało, to już 3 gra z rzędu by była. Jest jeszcze czas do premeiry i jeszcze coś muszą pokazać, lub pozostają DLC.

Tak samo z pierwszym DB, chociaż tego się spodziewałem, bo będą jakoś Daimę chcieli wypromować i mogłoby to się gryźć.

Wiadomo coś co z DLC z muzyka? Bo na zachodzie ani widu, ani słychu za to na japońskiej stronie jest mowa o dwóch paczkach z muzyką.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.668
Posty: 721
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 33
Dni na forum: 6.930
Plusy: 1
Posty: 1.218
Skąd: Kraków
Ciekawe, co z GT. Jak na razie nie zaprezentowano żadnej postaci z tej serii i jakby tak zostało, to już 3 gra z rzędu by była. Jest jeszcze czas do premeiry i jeszcze coś muszą pokazać, lub pozostają DLC.
Hm, to znaczy które ostatnio? W FighterZ był Gogeta SSJ4 czy Baby Vegeta.
Kakarot miał w nazwie "Zzziii", więc to akurat nie dziwi.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.668
Posty: 721
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.981
Plusy: 27
Posty: 5.290
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Niektórzy mieli okazje przetestować demo:
https://www.youtube.com/watch?v=HnNmrGCKs6g

Na YT jest też masa innych filmików.


Jest to, co chciałem żeby było:
- manualne transformacje od podstaw do tam kilku etapów (ich mini menu nawet Raging Blastem zalatuje),
- manualne fuzje (jak masz Goku i Vegete w drużynie),
- niszczenie się ubrań,
- CPU też się transformuje.

Na plus ten bajer ze zmianą otoczenia, jak się tranformujesz albo łądujesz to zbierają się ciemne chmury.

Ciekawe jak wypadną te tryby gry, zwłaszcza ten z customizacją walk i dzielenie się nimi online.

Oby tylko dowieźli z rosterem, w demie to nie są wszyscy, tylko sami "mocarze", ale liczę tez na inne, mniejsze.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 33
Dni na forum: 6.930
Plusy: 1
Posty: 1.218
Skąd: Kraków
Ciekawe, że versus w split-screenie jest tak na chybcika dodany, że nawet nie planują umożliwić wyboru 2 graczom postaci jednoczeście, bo nie przewidziano tego na etapie projektu interfejsu. Mają przecież jeszcze kilka miesięcy.
To w sumie pokazuje jako Spike ugiął kolano przed POTĘŻNYMI fanami, którzy narzekaniem na forum DB Nao albo do znajomych zmusili dewelopera do chociaż szczątkowego uwzględnienia tego trybu.
No i tak jak myślałem, ogółem nie bardzo by konsola pociągła te wszystkie animacje z 2 perspektyw, skoro tłumaczenie sytuacji z local versusem zaczął od pochwalenia tych wszystkich graficznych bajerów.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.981
Plusy: 27
Posty: 5.290
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ciekawe, czy teraz też ugną się przed fanami i dadzą SSGSS Ewolucje Vegety i SSJ Ikari Trunksa jako oddzielne transformacje, a nie powerupy jak to obecnie wygląda, bo ludzie narzekają

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.668
Posty: 721
Katz napisał(a):
Ciekawe, czy teraz też ugną się przed fanami i dadzą SSGSS Ewolucje Vegety i SSJ Ikari Trunksa jako oddzielne transformacje, a nie powerupy jak to obecnie wygląda, bo ludzie narzekają
Teoretycznie to już gotowe modele na to mają, trochę trudniej z realizacją bo to trzeba jeszcze od siebie podzielać i sprawić by wyglądało to jak oddzielna forma a nie power up.
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.668
Posty: 721
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.832
Plusy: 6
Posty: 2.071
No, kręcą to, kręcą. Ten Kazunoko to nawet ma artykuł na wikipedii, taki popularny ziomek. Chikara „Shaka” Kawakami też widzę, że znany typek.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.668
Posty: 721
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.832
Plusy: 6
Posty: 2.071
I w normalnym języku:



Alkis napisał(a):
kolejne postacie
Jak gra się przyjmie, a myślę, że się przyjmie i zastąpi FighterZ, to tuszę, że przez dziesięć kolejnych będą se spokojnie raz na kwartał uaktualniać roster o nową, względnie o kilka nowych postaci season passami. Światek DB ma tyle do zaoferowania, że worki z pieniędzmi nie przestaną płynąć.


Te, Unshō Ishizuka kojfnął. I to w 2018. Shounen, widzę, że pisałeś o tym tutaj, przegapiłem. Ale smutek, bo tak się do tego głosu przyzwyczaiłem, i że nawet jak grałem ostatnio w Sparking! METEOR (Budokai Tenkaichi 3), to mi legendarny Daisuke Gōri dziwnie brzmiał (serio!).

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.981
Plusy: 27
Posty: 5.290
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
vegeta391 napisał(a):
Jak gra się przyjmie, a myślę, że się przyjmie i zastąpi FighterZ
Nie porównuj tych dwóch gier. Pierwsza jest esportową bijatyka, a Sparking casualową i niech tak zostanie. To gra, która ma bawić a nie próbować stawać w szranki z liderami bijatyk.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.832
Plusy: 6
Posty: 2.071
Katz, oj tam, oj tam, ale chyba masz rację. Kto wie, co z tego wyniknie z drugiej strony. Ja tam się zatrzymałem na Guilty Gearze, ale widzę, że ta FighterZ naprawdę sobie mega poradziła na rynku. Nie miałem pojęcia. Myślę – mimo wszystko – że przy ciśnięciu na netplay, Sparking! ZERO ma potencjał do opanowania „salonów” nawalanek.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Sparking: Zero
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook