Forum Dragon Ball Nao

» Najlepsza walka ocena: 9,67 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Najlepszą walką była walka Goku vs perfect Cella, przeciwnicy wyrastali siłą o co najmniej [ ort! ] jeden poziom ponad innymi !! Najlepszy był wyraz twarzy Vegety
Lucas Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Lucas Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Posty: 40
Skąd: From Los Angeles
Piccolo and Goku versus Raditz - Bardzo realistyczna
Vegeta versus Zarbon (szczególnie po tym jak Zarbon zamienił się w potwora) - Brutalna dosyć
No i jeszcze wiele wiele wiele innych ale już nie chce się rozpisywać.
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
To na początek: Fable myślę że warto sie rozpisywać, miło poczytać troszke dłuższą wypowiedź Jednakże, przychylam się do Twojej opini. Walka Piccolo'n'Goku vs. Raditz, należy do moich ulubionych, głównie właśnie dlatego, że byłą bardzo realisyczna. Do tego dochodzi zjednoczenie sił odwiecznych wrogów, przeciwko nowej, niespotykanie silnej mocy. Była to pierwsze walka jaką miałem okazje zobaczyc w DB, w sumie właśnie od niej zaczęła się moja przygoda z tym tułem. Nie brakowało mi w niej wcale, bardzo potężnych KI i niesamowicie wymyślnych technik, że tak troszke kolokwialnie napisze - zajebista napierdzielana.

Kolejną walką godną opisania w tym temacie, jest potyczka wojowników Z z Saiyanami [vejita, nappa]. Nie dłużyła się zbytnio i była bardzo interesująca, brała w niej udział cała ekipa, z wisienką na koncu - Goku. Trup siał się gęsto, w bardzo widowskiowy sposob [smierc Piccolo, jej motywacja i ta muzyka. mmm cud miod ]

Nieźle prezentowala się także bijatyka między żołnierzami Freezera a nameczańskimi wojownikami. Zaskoczyła i stała na bardzo wysokim poziomie.

Bardzo dobrą walką jest także, ta miedzy Piccolo a #17. Zdecydownie ciekawe techniki, nieprzebajerowane i pełne mocy.

I jeszcze jedna . Walka Goku vs. Freeza. Chodzi mi jednak o moment, w którym przeciwnicy walczyli na ziemi, a imperator zdecydowal używać się tylko rąk.

I to na tyle walk, które szczególnie mi się spodobały

pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
DB obfituje w masę ciekawych walk. Jedne są stanowczo za krótkie, inne za długie, jeszcze inne w sam raz. Praktycznie każda bitwa (bądź pojedynek) ma w sobie to coś (efektowną technikę, cios), tylko, że w różnym stopniu. Kierując się m. in. ilością widowiskowych "zagrań", wytypowałem dwie walki.

Gohan vs Perfect Cell - czy jest wśród fanów DB osoba, która nie wspomina miło tamtego momentu? Chyba nie Jest to spotkanie dwóch tytanów, największych potęg w ówczesnych czasach. Z jednej strony, przestraszony, aczkolwiek czujący ciążącą na jego barkach odpowiedzialność, chłopiec. Z drugiej, bezwzględny, chłodny (i nie chodzi mi o temperaturę jego ciała ) i kalkulujący nieomylnie (oczywiście tylko w teorii każdą sytuację, Cell.
Jakże pięknie wszystko zmienia swoje oblicze... Chłopiec przeobraża się w przerażającego swą mocą wojownika, siejącego wśród zła, totalną destrukcję. Co na to Cell? Na początku mimo, że nie potrafi ukryć swego zaskoczenia, cieszy się na myśl o walce z kimś, kto ma największe szanse zmierzyć się z nim na równi. Jakże bardzo się pomylił... Stopniowo, lecz dość szybko, widzimy jak jego pewność zamienia się w czysty strach, a nad rozumem biorą górę emocje.
Sam pojedynek nie jest tylko zwykłą "napierdzielanką". Jak w mało której walce, została tu ukazana głębia psychiki walczących (co w ogóle w DB było rzadkością na każdej płaszczyźnie...). Dodajmy do tego niesamowitą wymianę ciosów, ujrzenie po raz pierwszy SSJ 2, wygląd Gohana i atmosferę potęgi jaką wokół siebie rozsiewał, a także pojedynek na Kamehamehy, jakiego nigdy nie było i jaki nie miał się więcej pojawić. Podsumowanie jest proste, otrzymujemy walkę idealną, a dla mnie także ulubiony moment sagi DB

Goku vs Majin Vegeta - tu z kolei widzimy długo oczekiwane starcie starych rywali (i przyjaciół...), dwóch potęg. Emocji walce dodaje sytucja i czas w jakiej się toczy. Stałe zagrożenie ze strony mającego się obudzić Buu, a także opętanie Vegety. Książę wyciągnął na wierzch wszystko co w nim najgorsze, ale jak potem się okazało, nie tylko to... Dziki wzrok, buzująca aura i strzelające na wszystkie strony wyładowania. Nie dziwię się, że tyle osób uwielbia go .
Na wybór tej walki przeze mnie, wpłynęła jednak głównie jej wizualność. Trwała dość długo (choć jak na DB to wcale nie , jednak nie oszczędzono nam liczby przepięknych ciosów i pomysłowości walczących.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
A mi najbardziej podobała się walka Picoolo z C-17
Siły bardzo wyrównane... Nie wiem dlaczego ale ta walka najbardziej przypadła mi do gustu... No i jeszcze podobało mi się jak Kakaj walczył z Vegusiem ( mówię o każdej ich walce jaką kiedykolwiek stoczyli... )

Angrenereg Kali The Neftys
trunks ssj4 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
trunks ssj4
Dni na forum: 6.484
Posty: 4
według mnie najlepsze walki stoczył Vegeta walcząc z kolejnymi fazami Buu walczył zaciekle choć wiedział że nie ma szans
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Piccolo Daimo vs Son Goku
Bardzo ciekawa i interesująca walka.. Może bez tzw "efektów świetlnych" wielu kulek i kamehame'ham. Bardzo realistyczna... Kończąca się bardzo dobrze.. Wielkie poświęcenie Ten-Shina!
Piccolo vs Son Goku
Ostatni turniej w Dragon Ball'u... Walka składająca się na wiele odcinków.. Mniej realna walka niż z ojcem no ale cóż DB jest przecież fantastyczny! Dość dużo krwii i ran!
Brolly vs Drużyna Z
Nie równa ale jakże interesująca walka... wygląda bardzo efektownie.... Oddanie mocy Goku i Brolly w przestworzach:P
Maijn Vegeta vs Fat Buu
DESTRUKCJA... co się będe więcej rozpisywać?
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Z team vs. Vegeta i Nappa.- pierwsza walka jaką widziałem. Walka trochę na czas , pełna ofiar , ginących tylko po to by Goku mógł wrucić na ziemie , przy czym znakomicie zachowany dramatyzm , tzn , ąmierć każdego z wojowników wnosiła wiele do walki , i nie była tylko czystą wylicznką trupów. Vegeta w swej najleprzej wg. mnie odsłonie , i niespodziweane zwroty akcji jak wysadzenie się Kaoza , czy odcięcie ogona Vegecie przez Yaorobe

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Marcin991 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Marcin991
Wiek: 32
Dni na forum: 6.482
Posty: 38
Najlepsza walka to gohan ssj2 i super perfekt cell.Byla swietnie zrobiona pelna akcji i dynamiki
DB=The Best (czyt.DeBe(st Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.479
Posty: 3
według mnie też piccolo vs C17
albo fajna była (zaskoczenie jak to przecież [ ort! ] to mały goku i vegeta)<vegeta junior BUHAHA>
fajna był walka Goku Junior vs Vegeta Junior ale nieskończona;(
Songo_Ostróda Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Songo_Ostróda
Wiek: 31
Dni na forum: 6.477
Posty: 14
Skąd: Ostróda
dla mnie najlepszymi walkami byly walki
Piccolo vs C#17 (szatan dokopał androidowi )
Goku vs Majin Vegeta (Goku przegrał )
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
mi najbardziej podobał sie Goku vs Majin Vegeta właśnie dlatego że Goku przegrał (wole Vegete)
Drake Phoenix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.476
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
Skąd: Stąd stamdąd zewsząd i znikąd
Mi tam sie najbardziej podobały:
Goku vs Freezer
Gohan vs. Perfect Cell (jak sie mały wkurzył tutaj, nie ma co takiego lepiej nie denerwować )
Goku vs Majin Vegeta (no wreszcie goku został pokonany co sie rzadko zdarza )

shiro: Goku nie został pokonany przez Majin Vegete, musieli przełożyć walke i wtedy Vegeta zadał ten ogłuszający cios.
Shenron Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.469
Ostrzeżenia: 1
Posty: 6
Skąd: Słopnice
Według mnie najlepsza walka to Goku SSJ4 vs Bebi wegeta
kovussj2 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
kovussj2
Wiek: 35
Dni na forum: 6.468
Posty: 18
z Zeta
Cell vs Goku
Cell vs Gohan ssj2
Bojack team vs Gohan ssj2
Brolly vs Goku
Majin Vegeta vs Goku ssj2

z DB
Goku vs Piccollo jr.
Jack Chun vs Goku
Tien vs Goku

z GT
chyba ostatnia walka(goku vs li shenron)... mało widowiskowości w tym GT było
drake Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
drake
Wiek: 34
Dni na forum: 6.615
Ostrzeżenia: 1
Posty: 75
dla mnie najlepszą walką była piccolo vs c17 to była naprawde csuper walka a na 2 drużyna z vs brolly to też zarombista walka była
TaYlor* Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.446
Ostrzeżenia: 2
Posty: 26
Skąd: ...?
Dragon Ball :
Son Goku który sprał Kryminatora za drugim razem ^^

Goku który walczy z Tamburinem drugi raz,hah nieźle mu natrzaskał chociaż był to krótki pojedynek zakończony Kamehameha ^^.

DBZ:
Goku Vs Vegeta-Krwawa,widowiskowa walka ( Fajnie Goku Vegecie robnął z Baniaka )

http://www.youtube.com/watch?v=x2exacC3KwY -TenKaichi!!-
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.463
Posty: 73
Skąd: Gdansk
Mattiah napisał(a):
Oto najbardziej widowiskowe według mnie:
Goku SSJ4 V.S Bebi Vegeta
Goku SSJ3 V.S Fat Buu
Majin Vegeta V.S Fat Buu
Mystic Gohan V.S Buu
Goku V.S Piccolo
I Do tej pieknej listy moge dodac tylko
Goku vs Majin Vegeta

Train Hard To Win Easy !!
Vego SSj Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.445
Posty: 2
Skąd: Łódź
Vegeta,Goku,Gohan(i chyba ktoś jeszcze ale nie pamiętam ) vs Brolly
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Jeszcze był Future Trunks
rzeczywiście fajna walka Broli dawał im nieźle w ciry
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  

Forum DB Nao » » » Najlepsza walka
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook