Forum Dragon Ball Nao

» Najładniejsza postać ocena: 8,75 (głosy: 8)110

Strony:   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  
adam9011 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.508
Posty: 20
Skąd: Wejherowo
Według mnie wszyscy byłi ładni oprócz tej czarownicy, siostry Genialnego Zółwia Średnio fajna:P była ta babka chyba "wężowa księżniczka" czy coś takiego.... (z tego pałacu jak goku szedł trenować do kaito)

w ogóle [ ort! ] to bardzo fajna jest Bra - taka odmłodzona Bulma. Bułma była najajniesza na końcu DB i na początku DBZ.
Nirets Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 61
Skąd: Kame Hause
według mnie naj naj najładniejsza była Marron (Marlena) i oczywiście C18, ten Kuririn miał farta
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
według mnie najładniejszy jest Veget powala mnie jego wzrok (np fotka pod nikiem) i Trunks jaki ojciec tak i syn
Songo_Ostróda Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Songo_Ostróda
Wiek: 31
Dni na forum: 6.476
Posty: 14
Skąd: Ostróda
Najładniejsza była młoda Bulma
Extra
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
No cóż damska uroda nie jest tak strasznie rozszeżona w tym cudownym anime. Wszystkie kobiety są przeważnie piękne... Ale najbardziej przypadła mi do gustu Videl. To jej przepiękne spojrzenie... które powalało nawet najtwadszego faceta:] Son Gohan to miał szczęście. Nie zapomne sobie jak Videl dowiedziała się że Gohan nie żyje! Po prostu te łzy dodały jej cudownego uroku!

Najładniejsza była młoda Bulma Twisted Evil
Extra dupa Rolling Eyes Very Happy Wink
Cóż szesnastoletnia Bulma była bardzo ładna. Miała ciekawe sachcianki ale z buzi też nie była brzydka:] Vegeta niestety pojął ją w swoje ramiona! Co do Twojej wypowiedzi.. Też mam trzynaście lat , no ale cóż jak patrze na dziewczyne nie spoglądam tylko na jej "dupę" ( jak to ująłeś), tylko zachowanie i piękną buzię. Ale to tak na marginesie!

Pozdrawiam serdecznie
szaman
Wojownik
Wojownik
szaman
Dni na forum: 6.470
Posty: 31
Legolas_ssj4 napisał(a):
Też mam trzynaście lat , no ale cóż jak patrze na dziewczyne nie spoglądam tylko na jej "dupę" ( jak to ująłeś), tylko zachowanie i piękną buzię. Ale to tak na marginesie!

Pozdrawiam serdecznie
Ja mam 14 lat i także nie spoglądam na "dupcie" A etraz do tematu:
Jeżeli chodzi o wykonanie to Vegetto w formie zwyklej nie ssj. Wg. mnie był najładniej 'wykonany' no i jeszcze trunks z przyszłości kiedy to po raz pierwszy go widzimy jak zamienia sie w ssj i tnie freezera powala mnie te
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.463
Posty: 73
Skąd: Gdansk
fanatyczka napisał(a):
dziewczyny: Videl (w krótkich włosach)
Zgadzam sie w pelni Videl byla najpiekniejsza postacia
na temat meskich nie bede sie wypowiadal...
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Zgadzam sie w pelni Videl byla najpiekniejsza postacia
na temat meskich nie bede sie wypowiadal... Wink
Tak jest Do tego ten charakterek
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Oczywiście,że Videl.Jest brunetką o pięknych oczach,posiada wspaniały (unikalny ) charakterek.Ma gracje,figure,umie się bić,posiada różne walory hmm oraz podoba mi się jej zawziętość,wredoctwo i nie cackanie się .

Do tego dochodzi jeszcze Maroon (córka Krillina),ku mojemu zdziwieniu,mimo,iż jest blondynką jej kręcone włoski sprawiły,że bardzo mi się podobała.Do tego była ładnie ubrana,a to duży plus u kobiet w mych oczach.

Trzecią i ostatnią kandydatką jest Chi Chi z TB 23.Argumentacja podobna jak u Videl,

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
szaman
Wojownik
Wojownik
szaman
Dni na forum: 6.470
Posty: 31
Bulma pod koniec DB i Videl wszyscy macie racje tak były pikne
Monique Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Monique
Dni na forum: 6.406
Posty: 52
Goku...on jest po prostu slodziutki....jak dla mnie numer 1xD
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.352
Posty: 60
Hymm... Według mnie najładniejszą postacią jest... TRUNKS i Vegeta (z tym słynnym znakiem na czole ,_M_, ). Reszta na równi

Obraz
Cut my life into pieces- this is my last resort!
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.584
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Legolas napisał(a):
Cóż szesnastoletnia Bulma była bardzo ładna. Miała ciekawe sachcianki ale z buzi też nie była brzydka:] Vegeta niestety pojął ją w swoje ramiona! Co do Twojej wypowiedzi.. Też mam trzynaście lat , no ale cóż jak patrze na dziewczyne nie spoglądam tylko na jej "dupę" ( jak to ująłeś), tylko zachowanie i piękną buzię. Ale to tak na marginesie!

Pozdrawiam serdecznie
Ja zaś uważam, że to ona "niestety" zajęła najlepszą partię w całym DB
(czytaj: Vegeta)!
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
wg mnie:

Shojo: żadna, ponieważ nie podoba mi się styl rysowania kobiet/dziewczyn AT-samy, ale jeśli miałabym wybierać, to była by... hmm... C18 i Videl, gdy miała krótkie

Shonen: Danie z ryżu <--- jako nastolatek i później, Warzywko i Brokułek<--- norm version (czyli Gohan, Vegeta i Brolli)

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
szogi
Wojownik
Wojownik
szogi
Wiek: 36
Dni na forum: 6.348
Ostrzeżenia: 3
Posty: 47
najwspanialszą postacią BYŁ VEGETA (ach te jego mięśnie)

a tak poważnie to najbardziej podoba mi się młoda bulma zwłaszcza w kostiumie króliczka
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Ale masz!!! Najlepiej wyglądała, jak jej Kuririn stanik ściągnął, podczas walki Yamchy z Inkognito!!!!
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Videl w krótkich włosach

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Dużo postaci w DB jest bardzo ładnych. Ale z tych pierwszo planowych to:

C18 - Zadziorny charakter i z wyglądu takze jest śliczna.
Bulma - Za wygląd, inteligencję i charakter.
Chi Chi - Za wygląd. I część charakteru.

A z facetów to chyba najbardziej chciałebym wyglądać jak Trunk po wyjsci z sali ducha i czasu czy jakoś tak. Ewentualnie jak Goku albo Goten. Vegeta jest troche zbyt kurduplowaty (bez obrazy).

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
A z facetów to chyba najbardziej chciałebym wyglądać jak Trunk po wyjsci z sali ducha i czasu czy jakoś tak. Ewentualnie jak Goku albo Goten. Vegeta jest troche zbyt kurduplowaty (bez obrazy).
Jak bym miał wybierać wygląd to mr. Satan, za to że przypomina mi jednego gitarzyste rockowego pozbawionego opuszków palców.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Najladniejsza postacia w DB Z byl Gohan na poziomie Mistic-mlody,silny i fajnie wygladal w tych krotkich wlosach.Jesli chodzi o bohaterki,to najladniejsza byla ta dziewczyna Kuririna w epizodzie z Garlickiem chyba.Marron chyba miala,czy jakos tak.Nie pamietam dobrze,ale ladna byla i ladnie jej bylo w turkusowym bikini

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  

Forum DB Nao » » » Najładniejsza postać
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook