Forum Dragon Ball Nao

» Jak chciałbyś umrzeć?

Strony: 1, 2, 3, 4, 5  
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Całkiem niedawno siedziałam sobie na działce kolegi, z tym właśnie kolegą. Jak zwykle rozmawialiśmy na różne tematy. Począwszy od moich problemów, skończywszy na rozmowie jakie to panny z CKMa mają ohydne twarze . Później dochodziliśmy do tego, po co to człowiek żyje. W pewnym momencie, wyrywa jakiegoś hwasta sprzed ogrodzenia i walną:
-Ulcia, jak chciałabyś umrzeć?
Wytrzeszczyłam na niegoo oczy, jakbym ufo jakieś zobaczyła, ale odpowiedziałam:
-Hm... Trudne pytanie... Na pewno nie ze starości...Ale może na jakąś chorobę...?
-No co ty, po co się męczyć? Najfajniejsza śmierć to taka szybka
-Ta.. A co masz już dość życia?
-Czasami...
-Dupek... Ale mniejsza, więc o to chodzi z tą chorobą, pomęczyć się i odpokutować wszystkie grzechy...
*Spojrzał na mnie jakby kosmitkę zobaczył*
-Ja to bym chciał umrzeć szybko... W wypadku samochodowym na przykłaD... - Mniej więcej coś takiego, ale najważniejsze jest, a więc kieruję te pytanie do Ciebie:
Jak chciał/a byś umrzeć?
Ja tak jak napisałam wcześniej, aczkolwiek wypadek też jest w pyte Ale hm... w ogóle wolałabym nie umierać...- ale cóż... kolej rzeczy...

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Jesli juz mialbym umrzec (nie wiem czy wy o tym wiecie, ale bogowie Greccy obdarzyli mnie nieśmiertelnoscia )to we snie- tak zebym nic nie czul. Po co cierpiec i sie meczyc?! Wolalbym we snie tak jak wiekszosc starszych ludzi umierajacych ze starosci, ale ja bym wolal dorzyc sedziwego wiek (chyba ze bylbym schorowany i przykuty do lozka). Smierc ze starosci jest lepsza wedlug mnie niz wypadek samochodowy

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
Chciałbym polec w jakieiś pięknej bitwie, o naprawdę wielką stawkę. Ale że nie mieszkamy w średniowieczu ani w krajnach fantasy, to myślę że najbardziej usatysfakcjonowała by mnie śmierć poprzez zastrzelenie. A tak na serio, to najważniejsze by zginąć z honorem, no a jak śmierć będzie przy tym ładna, to czego chcieć więcej.

rozmawialiśmy na różne tematy
Tematy to faktycznie macie ciekawe.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Fenix Fable: 03.08.2006, 2:42
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Tk jak kolega wyżej, jeżeli miałbym umrzeć (a naprawdę nie chcę) to albo w obronie ważnej dla mnei osoby, na jej rekach po tym jak już wygram, albo w jakiejs bitwie wielkiej wagi.
Jako staruszek też mógłbym umrzeć, a co !

Ale tak ja kteraz na to patrze, to kocham zycie i nie chce umierac

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Chciałbym zaciągnąć się szlugiem , pociągnąć łyk łiskacza , i wypuścić dym jako trup. Najlepiej zapomniany w jakiejś obskurnej melinie , żeby nikt za mną nie rozpaczał

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Chciałbym zginąć w obronie mojej laski przed 10 prezpakowanymi typkami, lub w trakcie nielegalnego wyścigu, gdy przy prędkości 400km/h wybuchl;by silnik . . .
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
Chciałbym zaciągnąć się szlugiem , pociągnąć łyk łiskacza , i wypuścić dym jako trup. Najlepiej zapomniany w jakiejś obskurnej melinie , żeby nikt za mną nie rozpaczał
Może się to kiedyś spełni, wystarczy trochę chęci.

Chciałbym zginąć w obronie mojej laski przed 10 prezpakowanymi typkami
Ty byś zginoł, a te typki by się zajeły twoją panną w odpowiedni sposób.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Fenix Fable: 02.08.2006, 23:03
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
tematy to faktycznie macie ciekawe.
racja... Czy dziś nastolatki nie rozmawiają o sprawach normalnych, jak na przyklad sport czy kosmetyki(tu ukłon w stronę dziewczyn:P)

A co do samego tematu...
Nie wiem, jak będzie wyglądać moja śmierć. Ale mam nadzieje, że będzie spkojna.
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Szalkie Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Szalkie
Dni na forum: 6.682
Posty: 54
Skąd: ::Gdańsk::
Chyba najcudowniej byłoby umrzeć w czasie jakiejś pięknej bitwy, jednak jest to dziś nie możliwegdyż nie toczy się już bitw -_- Jak nie ma bitwy to w ogóle [ ort! ] nie chce [ ort! ] umierać

azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Więc teraz ja;p Chciałbym umrzec z honorem i w oboronie mojej ukochanej osoby. Lub takze W ulicznej potyczce. Dobra smierc jest wtedy gdy umierasz z honorem. Ja nie mam [ ort! ] zamiaru umrzec ze starosci lub na jakas chorobe.

pulkarecordzz.phorum.pl
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
franqey napisał(a):
Chciałbym zaciągnąć się szlugiem , pociągnąć łyk łiskacza , i wypuścić dym jako trup. Najlepiej zapomniany w jakiejś obskurnej melinie , żeby nikt za mną nie rozpaczał
Heh. Cóż mozę chcieć idiota.


Tk jak kolega wyżej, jeżeli miałbym umrzeć (a naprawdę nie chcę) to albo w obronie ważnej dla mnei osoby,...
Piękne. Bardzo piękne. Ja również tak mógłbym umrzeć, ale wole nie umierać.

Chciałbym umrzeć we śnie oczywiście, ale wcześniej uprawiać sex z ukochaną osobą. Czemu nie, przecież to nic złego, a co do śmierci podczas bitwy. Może i tak, ale kto będzie pamiętał małego Dragona, który zginoł jak tysiące innych ludzi.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Heh. Cóż mozę chcieć idiota.
Na to pytanie niestety musisz sobie sam odpowiedzieć


Może i tak, ale kto będzie pamiętał małego Dragona, który zginoł jak tysiące innych ludzi.
Jak chceżbyć orginalny to sobie wsadź magnum do cewki moczowej i naciśnij spust

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Śmierć jest żeczą od której obejść się nie można.. moim zdaniem każdy koniec j(możliwe że początek) jest piękny.. jednka jeśli miałbym umierać wybrałbym to co poniżej kolega...

Chciałbym polec w jakieiś pięknej bitwie, o naprawdę wielką stawkę. Ale że nie mieszkamy w średniowieczu ani w krajnach fantasy,
Dumnie bybyło umrzeć w obronie np Helmowego Jaru.. czy podczas walki na polach Peelenory.. śmierć za bliskich, za szczęście, wolność i radość to coś co by mnie najbardziej usatysfakcjonowało. Najbardziej nie zniusłbym śmierci upokażającej !
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Najbardziej nie zniusłbym śmierci upokażającej !
Co jak co , ale śmierć musisz znieść jakakolwiek nie będzie

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408

Najbardziej nie zniusłbym śmierci upokażającej !



Co jak co , ale śmierć musisz znieść jakakolwiek nie będzie
Franqey, krótkie słowo: REWELACJA:D

A co do taz zwanej poważnej śmierci...
Jasne, żeś mierć na polu chwały czy śmierć honorowa ma w sobie wymiar szczególny.
Ale do poniesienia takiej ofiary potrzeba wielkiej odwagi. Łatwo jest mówić:
Więc teraz ja;p Chciałbym umrzec z honorem i w oboronie mojej ukochanej osoby. Lub takze W ulicznej potyczce. Dobra smierc jest wtedy gdy umierasz z honorem
lub:

Tk jak kolega wyżej, jeżeli miałbym umrzeć (a naprawdę nie chcę) to albo w obronie ważnej dla mnei osoby, na jej rekach po tym jak już wygram, albo w jakiejs bitwie wielkiej wagi.
Łatwo jest wpisywac sie w tradycje, której początek daje Achilles...
Ale jak rzeczywiście ukształtowałaby się postawa jednostki w sytuacji zagrożenia życia? Trudno dyskutować...
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Ale jak rzeczywiście ukształtowałaby się postawa jednostki w sytuacji zagrożenia życia?
jesli dobrze rozumiem chodzi tu o strach? a jesli nie to przepraszam za me błedy.
Np. jesli chodzi o Mnie Wile Razy Stawilem czoła Smierci . I to nie byly jakies bojki czy co. tylko takie co najczesciej sie zdarzaja. np. Wpadniecie Pod samochód [ ort! ] lub pod pociag. Wiem co to znaczy kiedy krew staje w zylach i przed oczami mija ci cale zycie. i wiesz co ci teraz Dai Powiem Śmierci sie nieboje.

pulkarecordzz.phorum.pl
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
esli dobrze rozumiem chodzi tu o strach?
Tak. Dobrze zrozumiałeś.
Chodzi o strach. Ale nie jakąś zwykłą obawę, ale o realne zagrożenie życia i prawdziwy strach przed śmiercią. Jest on dośc naturalny w takich momentach.



i wiesz co ci teraz Dai Powiem Śmierci sie nieboje.
Taka deklaracja w "ustach" młodego człowieka dowodzi dwóch rzeczy.
Pierwsza to wielka odwaga. Trzeba mieć w sobie odwagę, aby napisać takie słowa. Szczególnie, jeśli dysponuje sie podobnymi doświadczeniami. Wierzę w twoją szczerość.
I druga rzecz. Odwaga nie bierze się z nikąd. Jej źródłem musi być siła. Nie ta fizyczna, ale siła charakteru.
Moge jedynie Ci pogratulować takiej postawy.

I na koniec. Moje pytanie ma charakter ogólny, niemal generalny. Ja sam nie wiem, jak zachowałbym się w podobnej sytuacji, bo nigdy w takiej się nie znalazłem.
Nie chciałbym również, abyś potraktował je jako indywidualną krytykę twojej wypowiedzi czy wręcz atak na twoja osobę.
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.463
Posty: 73
Skąd: Gdansk
Ja chcialbym umrzec w jakiejs katastrofie lotniczej , mysle ze dlatego ze bylby to jakis dreszczyk emocji , wielki strach a potem po prostu [ ort! ] end , mysle ze dlugo bym sie nie meczyl..

Train Hard To Win Easy !!
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
mysle ze dlugo bym sie nie meczyl
sadze ze bys sie dlugo meczyl. az do koncowego wybuchu;p

ale siła charakteru.
Moge jedynie Ci pogratulować takiej postawy.
Jestes Jedyna Osoba ktora tak powiedziala. Bo jak kiedys dla cioci powiedzialem ze smierci sie nieboje to chciala mnie do psychologa wyslac ze ja mam nastrane we lbie z taka podstawa.

pulkarecordzz.phorum.pl
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.463
Posty: 73
Skąd: Gdansk
azi chodzi o to by poczuc ten dreszcz, po czym pewnie walolbym glowa w siedzenie i koniec... chodzi mi o cos takiego ...

Train Hard To Win Easy !!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Jak chciałbyś umrzeć?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook