Forum Dragon Ball Nao

» Najbardziej wzruszająca scena ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  
szaman
Wojownik
Wojownik
szaman
Dni na forum: 6.470
Posty: 31
Mnie najbardziej podobał się odcinek, jak się zaczynał, gdy gruby buu pobił son gohana on leżał w drzewach i ta muzyka przy tym az sie mi chcialo plakac Ale nie plakaklem Albo fajne było jak MVegeta wysadził się aby zabić Buu. Ta grafika, energia, która okrążała Vegetę była piękna to tyle
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.463
Posty: 73
Skąd: Gdansk
Mysle ze najbardziej wzruszajacym momentem byla przemiana Songa w Dragon Ball GT z wielkiej malpy w SSJ4 Plakalem na tym momencie

Train Hard To Win Easy !!
Nirets Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 61
Skąd: Kame Hause
mnie bardzo wzruszyła scena gdy Gohan wewnętrznie cierpiał gdy Celle Juniory rozprawiały sie z resztą Teamu Z który wtedy był na Cell Game
Songo_Ostróda Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Songo_Ostróda
Wiek: 31
Dni na forum: 6.476
Posty: 14
Skąd: Ostróda
Ostatni odcinek GT. Normalnie ryczałem jak się okazało że to już koniec
TaYlor* Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.446
Ostrzeżenia: 2
Posty: 26
Skąd: ...?
Seria DB:

Goku który na Turnieju u Baby Guli walcząc z zamaskowanym przciwnikiem dowiedział się że to jego dziadek ,skakał i płakał,eksplozja radości z widzenia swojego zmarłego dziadka

Ostatni Odcinek GT:

Outro-W tle widzimy ważniejsze walki z DB,DBZ,DBGT, ahh te czasy,te treningi i walki ^^ a tu normalnie koniec.. smutne
yucarrie Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
yucarrie
Wiek: 34
Dni na forum: 6.444
Posty: 18
Skąd: K-ce
Wszystkie momenty które mnie wzruszają już zostały wiele razy wymienione więc nie będę się powtarzała, ale od samego czytania tego wszystkiego się wzruszyłam... a własnie czytam db i jestem tuż przed walką z cellem... co to będzie... Nie widziałam ostatniego odcinka gt a i tak robi mi się płaczliwie teraz na myśl o tym zakończeniu... Aż mi żal samej siebie żem taka miękka
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
nie widziałam ostatniego odcinka gt a i tak robi mi się płaczliwie teraz na myśl o tym zakończeniu... Aż mi żal samej siebie żem taka miękka
Odcinek, jak odcinek...
Ważne jest to, co pokazali w endingu. Jak pisałem wcześniej w DB nie brakuje wzruszających scen. Ale ostatnie Hitorijanaji(tak to sie pisze?) to prawdziwe acydziełko twórców ogólnie nie lubianej przeze mnie serii GT. Z całą pewnością jeden z niewielu wartych polecenia fragment tej serii. Wyciskacz łez. Serio serio.

a własnie czytam db i jestem tuż przed walką z cellem... co to będzie...
No to jesteśmy w tym samym(???) miejscu Aktualnie czytam tom 31

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Szczerze musze przyznac że się popłakałem jak leciał Ending w ostatnim odcinku DBGT , także wtedy gdy Gohan zamienił się w ssj 2 po tym jak Cell "zabił" androida C16.
gokulssj
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.441
Posty: 3
Najbardziej wzruszająca scena moim zdaniem to jak piccolo podczas sagi sayain poswięcił się dla son-gohana.Aż się rozpłakać można.Te jego wspomnienia z treningu z gohanem.A potem gohan się rozpłakał na widok piccola to było naprawde wzruszające
Adrian 1515 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.439
Posty: 5
Ostatno odcinek db gt byl smutny ale falszywy mowili ze juz niezobaczymy ich a jest kinówka keroses legacy juz 100 lat po konca gt więc moze tagze będzie af wiadomo?
Monique Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Monique
Dni na forum: 6.406
Posty: 52
najbardziej wzruszajacy moment to chyba wszystkie pooswiecenia w DB......
-1 poswiecenie Vejity w walce z Fat boo poryszczlam sie....
-2 oddanie zycia przez Picolla za Gohana takze sie poryczalam....
-3 poswiecenie Goku z walce z Cellem.....rowniez plakalam....
-4 smierc Picolla w GT....oczywiscie plakalam


no i przede wszystkim odcinek na ktorym ryczalam jak glupia.....czyli ostatni odcinek serii GT....
fovor123
Ziemianin
Ziemianin
fovor123
Dni na forum: 6.405
Posty: 16
mi sie az smutno zrobiło gdy goku sie poswiecil nadaremno przy cell game
goku_jr Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
goku_jr
Dni na forum: 6.405
Posty: 15
Było prace smutnych akcji w całym DB. Mi jednak najbardziej smutno było w 2 przypadkach :

- kiedy to Vegeta pierwszy raz pokazał jak bardzo kocha Ziemie i Team Z (podczas Buu Saga) i wysadził się w powietrze. Klimat w Anime był po prostu [ ort! ] rewelacyjny, muzyka i ten nastrój, świetna robota.
- ostatni odcinek serii GT : jak już usłyszałem słowa Lektora, że tak kończy się przygoda z Songiem i w ogóle [ ort! ] jak widziałem Songa który pokazuje OK (kciuk) to normalnie prawie sie poryczalem. serce mi w gardle staneło . dla mnie to byl naj naj najsmutnieszy moment .

kurde chcialbym zeby przez cale moje życie leciało DB, oczywiscie żeby Akira je tworzył bo najciekawszymy z całej serii było DB i DBZ (DBGT juz takie rewelacyjne nie było, ale ogólnie ujdzie). fajnie by wtedy było, ja mógłbym prawie wszystko oddać, aby oglądać dalej DB. Dragon Ball & Akira Toriyama Rox.
grao-tsy
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.403
Posty: 16
Dla mnie najbardziej wzruszającym odcinkiem był ostatni z serii db gt.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
O a dla mnie jeszcze końcówka DB specjal "Bardock The Father Of Goku"
ostatnie słowa Bardoka do Goku aż siępopłakałam żal mi Bardoka ale pokazał że sayanie też mają uczucia
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
...a tak w ogóle scena, kiedy Gohan stoi przemieniony w SSJ2 przed Cellem, w tle gra muzyka zupełnie nie podobna do niczego, co mogliśmy usłyszeć do tej pory, a łzy Gohana wzbijają się w górę, niesione przez niewyobrażalną siłę mojego ulubionego bohatera... pamiętam, że czułem wtedy takie rozczulenie i sympatiędo niego... K***A! TO jest najlepsza scena w DB!...... N9o i jeszcze ta, kiedy Gohan dostaje na namek cios w kark od jednego z żołnierzy Armii Freezy. Fantastyczna scena.
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Hmmm to była scena kiedy Vegeta sie zdolowal.. ze Broli jest legendarnym super sayanem;p jak on wtedy rozpaczal i rozczulal sie nad soba ze zginie... ale w końcu [ ort! ] wzia sie w garsc;p to byl wzruszajacy moment. i Byl odcinek w ktorym tien powiedzial cos w rodzaju ze odchodzi bo reszczie nie dorowna poziomu mocy, no i powrot tiena w buu sadze jak zwykle pokazal na co go stac...;] respect dla niego;]

pulkarecordzz.phorum.pl
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Zgadzam się. A pamiętasz, jak przepraszał Gohana, że przeszkodził mu w walce? Vegeta pierwszy raz powiedział szczere "przepraszam"...
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Mnie natomiast najbardziej wzruszyły sceny:
W ,,Cell Game" Goku aby uratować świat teleportuje się z Cell'em chwile przed wybuchem..................
,,Buu Saga" Vegeta popełnia samobójstwo aby zabrać ze sobą Buu
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  

Forum DB Nao » » » Najbardziej wzruszająca scena
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook