Forum Dragon Ball Nao

» Uczucia

Strony:   1, 2
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Jak dla mnie, podejście skrajnie prymitywne i nie radziłbym nikomu naśladować aziego. Jednakże, to tylko moje zdanie.
Ma troche racji . Z życia trzeba korzystać i się bawić. I on po prostu [ ort! ] próbuje udawać Vegete..

A co do nienawiści.. Nienawiść daje siły, ale tylko po to, żeby niszczyć obiekt naszych negatywnych uczuć .
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Po prostu chcesz nam powiedzieć jaki jesteś * spoko, aha polecałbym ci jeszcze zamurować się w domu wtedy nikt cię nie znajdzie i zawsze będziesz sam, z góry mówie że nie musisz mi dziękować za pomysł.


Że jestem spoko? e... Jakbym chciał NAPISAĆ że jestem spoko to bym NAPISAŁ - Jestem spoko... Przyślij mi cegły priorytetem, ułoże z nich napis - NIGDY WIĘCEJ FABLE. Co do ostatniego punktu... Trudno. Dziękuję.

Ps. Napisałem że mam kolegów, czytać bodajże uczyłeś się w 1 klasie podstawówki?

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Jako, że jestem romatykiem to taka postawa życiowa powinna u mnie emanować różnorakimi uczuciami. Ja jednak cenię dwa główne.
Miłość - jak każdy mówi, ono uskrzydla i ukazuje nam nowe możliwości życiowe, pokazuje nam, że jest druga osoba, która nas darzy tym samym uczuciem oraz szacunkiem, dla mnie te uczucie jest czymś takim bardziej nieokreślonym, ponieważ nie wiadomo kiedy ono się ujawnia, a kiedy wypala
Przyjaźń - to tak jakbyś miał kogoś tak blisko jak swoją rękę i tak daleko jak rodzinę w USA, to jest istne rozdwojenie jaźni, te uczucie kieruje nas ku ludzi, pozwala nam kogoś poznać lepiej, po prostu [ ort! ] się zaprzyjaźnić z nim, dzięki niemu wiemy, że osoba, która darzymy tym uczuciem będzie z nami na dobre i na złe, jednak tak jak w przypadku miłości to i przyjaźń jest ulotna, prosty błąd może wszystko zniszczyć

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Dla mnie ważna jest również nadzieja, wiara w siebie, w swoje możliwości. Bo wiara czyni cuda
Becouse I belive...
Trzeba wierzyć, wierzyć w lepsze jutro. Trzeba mieć nadzieje

Czasami niektóre stąd posty po prostu mnie śmieszą... Niektórzy grają osoby "co to nie ja", którym wszystko wolno i tak dalej... Jednak to tylko maska... Wlasnie takie osoby są samotne... Mają jakieś urazy z dzieciństwa czy coś... Często walne jakiś dziwny tekst i tak dalej, ale ja nie gram jakiegoś ch... wie kogo...

Fable... Jak zawsze przeciwko...Nigdy nic ci nie odpowiada? Zawsze jesteś taki zmanierowany i uważasz, że tylko ty masz racje...?

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
No wienc jak dla mnie to niema najważniejszych uczuć każde jest na równo i są denne, jestem typem samotnika, nie mam [ ort! ] przyjaciół. Kolegów sporo a kumpli na necie miliony. lubie siedziec w domu niekoniecznie na kompie. poza tym [ ort! ] pozdro dla starej ekipy z tąd bo niebyły mnie troche a szczególnie [ ort! ] dla xan'a, kamza, łasiczki, megan,scylera, gotenksa i emate'a jak zapomniałem o kimś to i tak pozdr

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
domisiek Kobieta
Wojownik
Wojownik
domisiek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.478
Posty: 47
Skąd: Brzezowka
Uczucie....... kazdy z nas czuje.. Ale co czuje ? Czy czuje przyjazn? milosc? zal? szacunek? radosc? Powinnismy sie nad tym zastanowc bo najwiekszym uczuciem jest oczywiscie milosc do drugiego czlowieka. Ale nnie zawsze ta millosc jest sluszna czy dobra. Nie zawsze obdarzymy tym uczuciem odpowiednia osobe. Przyjazn to cos pieknego, bo kazdy z nas na pewno ma jakiegos swojego najwierniejszedo przyjaciela ktoremu moze wszystko powiedziedziec. Dla mnie te dwa uczucia sa najwazniejsze na swiecie bez ktorych moje zycie byloby puste...

Często najmądrzejsza odpowiedzią jest milczenie...

Cierpienie jest krzyżem, jeśli upadniesz-> zginiesz!

ŻYj z cAłYcH Sił I UśMiEcHaJ SiE Do lUdZi, Bo nIe jEsTeś SaM
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
czuje milosc do mojej milosci z radomia.Kocham Ja nad wszystko i to jest najwazniejsze uczucie w moim zyciu...ale mam tez kilku naprawde super kumpli,ktorych poznalem w liceum

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
A ja czuje najpiekniesze uczucie na calym swiecie MILOSC
Do naszego forumowego zielonego ludzika, aka pan Schab
Choc miedzy nami przepasc km, to mnie to nie zraza, jesli czuje sie cos w glebi tak mocnego nic nie jest w stanie tego zniszczyc. Bywaja zauroczenia, bywaja milostki, ale one sa wtedy gdy nie poznajemy tej wlasciwej osoby. Cos ponad te chwilowe uczucia zdarza sie raz w zyciu, bo sadze ze nie da sie obdarzyc innej osoby tym samym niepowtarzalnym uczuciem. Milosc to nie jest prezent do rozdawania. Automatycznie nia obdarzamy rodzine i przyjaciol, jendak to nie to samo uczucie, ktore palamy do ukochanego/badz ukochanej.
Mimo przeciwnosci losu, mimo nieporozumien, przeciw calemu swiatu... Milosc potrafi przetrwac, tylko szkoda ze rzadko sie zdarza...
Ja swoja posiadlam.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Raczej nie daje się ponieść uczuciom. Do wszystkiego podchodzę z dystansem , który za zwyczaj przeradza się w cynizm. A jedyne uczucie jakie mi teraz toważyszy , to niestrawność po wczorajszej szprocie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Xell Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Xell
Dni na forum: 6.487
Posty: 37
Mistrzu, oceniając moją skromną osobę, skonstatował, iż nie odkryłem jeszcze swoich kart na forum. Pozwolę więc sobie uchylić rąbka tajemnicy…

Jakie [uczucie] dominuje w Waszym życiu?
Specyficzne uczucie splinu (nie mające swych korzeni w poczuciu bezwartościowości życia). Bardzo często pogrążam się w zabarwionych melancholią myślach, podróżując ku samemu sobie. Naznaczona tajemniczością „wyprawa” pozwala odkrywać arkany własnego serca – kto raz jej zasmakował, nie chce przerywać. Przyjaźń? Moimi najwierniejszymi przyjaciółkami są melancholia i samotność. Szkoda, że wielu ochoczo utożsamia samotność z brakiem towarzystwa. Sprowadzenie jej do słabości relacji interpersonalnych oraz niskiej samooceny pozostaje dużym uproszczeniem. Hołdując tej tezie, abstrahuje się bowiem od istotnej kwestii – zupełnie pomija się fakt, iż samotność bywa również treścią duszy człowieka, co implikuje chęć upajania się nią. Wiodąc życie samotnika, podejmuję świadomą decyzję, która nie jest uwarunkowania nieumiejętnością podtrzymania nawiązanych kontaktów. Mam grupkę dobrych znajomych, kolegów, lecz nie odczuwam konieczności dłuższego obcowania z ludźmi (poza najbliższą rodziną).

Samotność nie jest też jednoznaczna z zamknięciem się na potrzeby innych. Wprost przeciwnie...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Uczucia
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook