Forum Dragon Ball Nao

» Pożądane 'COŚ' ze świata DB...

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
mógłby nas nauczyć wielu fajnych rzeczy ;]
Goku razcej nie nadaje się na nauczyciela.... lepiej popros o ROSAT

Obraz
PALATIAL REGALIA
kuba1992 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
kuba1992
Wiek: 32
Dni na forum: 6.530
Posty: 6
Skąd: DzIaŁkI CiTy
Ja musiałbym się dobrze zastanowic i wybrać coś z tego :
1. Umieć latać
2. Być sayaninem
3. Sprowadzic do naszego świata Songa


shiro: Miało być jedna rzecz oO
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
Ja zdecydowanie chciałabym być Sayanką, ponieważ Goku był i nauczył się tych wszystkich rzeczy np. panowanie nad KI, latanie itd
Grey Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.566
Posty: 11
Hmm nosz kurde tylko 1? w takim razie umiejętnośc stawania sie SSJ, a KI chyba jest razem z tym prawda?to tyle
bobercik Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.408
Posty: 24
Skąd: Wrocław
Chyba umiejętność latania. Nie trzeba by bylo wstawać na 7.30 do szkoły xD wyleciałbyś z domu o 7.25 i w pięć minut na luzie zdąrzył. Możliwe też by było że wziąłbym szybkość którą dysponuje Kakarotto i reszta. W biegach byłbym najszybszy xD

bobercik
Monique Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Monique
Dni na forum: 6.406
Posty: 52
ja takze wzielabym sobie Goku....<serce>
hmm...a jesli nie osobe to....umiejetnosc teleportacjixD fajna sprawa.....
goku_jr Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
goku_jr
Dni na forum: 6.405
Posty: 15
Ja to bym chciał w ogóle [ ort! ] mieszkać w takim świecie DB i sie zkumplować z Team Z. Obojetna by mi była reszta.
grao-tsy
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.403
Posty: 16
hehe fajne pytanie. Zawsze chciałem być super-sayaninem. Mieć tą moć i możliwość dalszego rozwoju mocy.
Abel Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Abel
Wiek: 37
Dni na forum: 6.718
Posty: 34
Skąd: Toruń
Jeśli podchodzimy to tego raczej nierzeczywistego pomysłu tak realistycznie to (sory ze zbije z deka co niektórym) tak:

1.Bycie Saiya-jin - problem bo taką dużą siłą predzej czy później wyżądził bym komuś krzywde ucząc się ją kontrolować, w dodatku wyobrźcie sobie samych siebie jak jesteście na coś żli (kaszana) - odpada
2. Umiejętność latania - Fajna sprawa ale zara by mnie ścigali jacyś debile z przeróżnych organizacji i chcieli by zbadać to zjawisko cieżko było by żyć (i tak niezachował bym tego w tajemnicy bo inaczej po co latać? skoro niemoż na)
3. Teleportacja - bez lipy nikt by mnie nieutrzymał w miejscu i mógł bym uciec od wyżej wymienionych debili xD
4. Chyba najlepiej było by przenieść się do świata dragon balla, w naszej rzeczywistości to co istnieje w DB byo by raczej kłopotliwe i na dłuższa mete nawet przestało cieszyć...

"Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać."

Ernest Hemingway
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Chciałbym posiadać Chmurkę Kinto

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Leszczyq
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.384
Posty: 2
chciałbym byc Vegeta. Posiadać jego charakter, siłe i umiejętności + teleportacja.

eMate: błedy, błędy i jeszcze raz błędy. Pisz w programach typu Word, jeśli nie umiesz inaczej. Następnym razem Warn!
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
A ja bym chciała zeby Goku przybył do naszego świata może by mnie czegoś nauczył
ale tak na serio z kąd bym wzieła kase na jego utrzymanie on je za 9 to moja lodówka nie wystarczyła by mu na porządne śniadanie nawet:)
Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.650
Posty: 127
Skąd: Limanowa
Ja wziąlbym rase Sayanina Zostalbym nim i trenował osiagajac coraz wieksze poziomy mocy

Dzieki temu moglbym sie nauczyc:
latania
teleportacji
panowania nad Ki
i wielu innych technik

ObrazNAKARMObrazNAKARM
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Bardzo by mi sie przydala walizeczka z kapsulkami Capsule Corp.Fajnie byloby miec pod reka samochod,motor,samolot,lodz,spakowalbym jeszcze kompa,wierze i cos tam sie jeszcze na pewno by zmiescilo Jakies lozko,duza lodowke (pelna oczywiscie )

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Na pewno kapsułki (czy może Kapsułki?), no i pczywiście zdięci z autofrafem ekipy Z
Poza tym kilka pamiątek z różnych walk (kawałek tkanki Cella? )
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
paintball_0 napisał(a):
Poza tym kilka pamiątek z różnych walk (kawałek tkanki Cella? )
Jaką masz pewność że jak byś miał tą tkanke do by się czasem na nowo nie narodził
Ale by była jazda
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
O TO CHODZI!!! Wbijamy się do jakiegoś bajeranckiego portalu/teleportera i zabieramy do nas całą ekipę Z!!!
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Ta już to sobie wyobrażam
Dziennik wieczorny:
(...) A teraz wiadomość dnia.
Krążą plotki że niejaki Cell z Dragon Balla teroryzuje miasto siejąc spustoszenie to tu to tam.
Prezydent nic nie postanowił w tej sprawie ponieważ [ ort! ] jak wspomniał "Nasz siły zbrojne nic tu nie wskurają gdyż przy wyższych technologiach tej anime nic nie zrobili tak więc i my nic nie zdziałamy " (niektórzy widzowie zapewne zastanawiają się z kąd tak dobrze nasz prezydent poinformowany o tej osobie).
Tak więc na razie [ ort! ] prosimy o szczególne środki ostrożności i o nie opuszczaniu domu po 21 chociaż [ ort! ] wątpimy czy cokolwiek to pomorze.
Rzegnamy się już z państwem i do zobaczenia jutro o tej samej porze(...)
doctor_slums Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
doctor_slums
Wiek: 31
Dni na forum: 6.374
Posty: 38
Skąd: Murzynko
Chciałbym mieć te 7 jaj smoka o kturyh tak ciagle mowa. Ftedy muglbym sprawic, ze mialbym wszystko.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
"Y'mean, some poor dragon..."

Wycinek z Gazety Wyborczej: "Podajemy informacje z miejsca tajemniczej explozji, od której sejsmofrafy na całej kuli ziemskiej odnotowały wstrząsy sejsmiczne o sile ok.4-5 w skali Rightera. Amerykańskie siły zbrojne odebrały to jako prowokację Phenianu, związaną z serią próbnych wybuchów nuklearnych na terenie Korei Północnej. Prezydent USA G.W. Busch postawił Korei ultimatum, dotyczące prób nuklearnych.
Sytuację nieco rozładował dziwny staruszek w ciemnych okularach i skorupie żółwia na plecach, który w darł się z zadziwiającą łatwością na posiedzenie dwóch państw, wołający coś po japońsku. Jedyne dwa jego zrozumiałe słowa, to Cell, co oznacza komórkę po angielsku, oraz perfect, również po japońsku. Jego motywy nie są znane, gdyż na sali nie było japońskiego tłumacza. Dziwny intruz zauważył, że nikt go nie rozumie, zawołał "KSOOOOOOO!!!" i nagle zniknął! Specjaliści od spraw polityki twierdzą, że była to kolejna akcja Green Peace, przeciwko próbnym wybuchom nuklearnym."



Hey Staff, do your stuff!

Dai Kaiosama: Wszytsko spoko, ale co twój post ma wspólnego z tym tematem?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Pożądane 'COŚ' ze świata DB...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook