Forum Dragon Ball Nao

» Tekken

Strony: 1, 2, 3  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Tak więc musze tutaj wspomnieć o najlepszej bijatyce, która ujrzała światło dzienne. na razie [ ort! ] jest dostępnych pięć części, niedługo będzie szósta, ale nie o to chodzi Ta gra jest prze-dobra, trójka i czwórka naprawdę uwiodła mnie na długi czas, kurde, nie ma to jak pograć w tę wspaniałą gierkę by udowodnić komuś, że się jest lepszym od niego

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 23.05.2007, 21:57
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Świetna bijatyka, spędziłem przy niej sporo czasu (przy 3 bo w czwórke tylko u kumpla grałem więc skupie się na Tekken 3). Walki dynamiczne i szybkie, jak na tamte czasy olbrzymia ilość ciosów, łapanek, combosów itd. Masa różnorodnych postaci, do każdej mamy fajną wstawke po przejściu gry. Moi faworyci to: Hworang, Jin i Law

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Tekken 3 to klasyk z bijatyk. Moje ulubione postacie z całej serii to Hwoarang i Jin
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Teken Tag Turnament ... najlepsza czesc moim zdaniem

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
w tekkena 3 gralem przez pol roku bez przerwy przeszedlem ja duzo razy, tak mi sie cholernie podobala. Grafika jest bajeczna. moimi ulubionymi postaciami sa eddy yoshimitsu law i jeszcze taki jeden gosciu co ma pokazowke jak rzuca czolgiem nie pamietam jak ma na imie.
ps: ktos wie czy juz jest na kompa? a jak nie ma wie kiedy sie ukaze?

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
No Ja też lubiałem Brayana (ten co czołgiem rzucał), ale co ma wyjśc na PC ? Tekken 3 ? Go można tylko odtworzyć chyba przez emulatora ;/ Raczej nie wyszła na Pecety.
Ps. Tekken 3 to najlepsza bijatyka i nie będzie lepszej !
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
znaczy sorki nie chodzilo mi od tekkena 3 tylko 4 bo odtworzenie jakiejes gry z psx2 na kompie wymaga super wyjaranie mocnego sprzetu zeby chodzilo ladnie i bez scinek a poza tym emulator z psx2 ciezko znalesc

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Tekken nie był i nie będzie wydany na PC. To gra w 100% konsolowa (a emulator na PS2 mam choć i tak mi niepotrzebny)

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
szkoda, firma produkujaca te gre wzbila by dodatkowa kase za wyprodukowanie jej na PC

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Tekken nie był i nie będzie wydany na PC. To gra w 100% konsolowa (a emulator na PS2 mam choć i tak mi niepotrzebny)
o ile sie nie myle ten emulator jest tak nie wydajny, wadliwy itd itd ze strach go odpalić na kompie (info od znajomych )

END
M!SzCz Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
M!SzCz
Wiek: 32
Dni na forum: 6.801
Posty: 28
Moim zdaniem najlepszy jest Tekken 5. Heh, grafika itp id. Wszystko co wymieniliscie jest lepsze. Areny sa fajne w T5. TEKKEN - Najlepsza bijatyka!

"Bestia najgorsza ma w sobie choc troche litosci... Jestem czlowiekiem nie mam [ ort! ] litosci"
Hero Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Hero
Wiek: 53
Dni na forum: 6.798
Posty: 51
Skąd: Suwałki
Teken najlebsza bijatyka.A teken 5 to wymiata!PSX słynie z trzeciej częście tekena.Zreszto nie dziwne.

Hero Back
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Niesamowite, że wciąż znajduję tematy, w których nie dodałem cho jednego posta....
W Tekkeny grałem, grałem i sądzę że grałbym dalej, gdybym nie dostał Kompa
Zbierało sie w 5 z kumplami przy jednej konsolce i muciło sie w Tekkeny 4,5 czasami 6 godzin bez [przerwy.... Ehhhh wspomnienia.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
No to ja też się wypowiem

W tekkena 3 swego czasu byłem mistrzem w cały mswoim mieście(35 tyś. miasto).
Grałem wszystkimi, i każdym umiałem praktycznie każdy cios. Moje ulubione postaci to Paul(za siłe,counter ataki świetne juggle),king(za multipartsy z których lamerzy nie umieli sie wyrywać),nina(i podobnie ) oraz doctor boskonovic, który miał diabelnie silne ciosy, które diabelnie trudno się robiło(no i lamerzy z nim tez nie umieli walczyć )

Co do części 4 to mnei zawiodła. spercjalnie dla neij kupiłem konsole ps2. sprzedałem po 2 miesiącach, gdyż gra mi się po prostu znudziła. Według mnei najgorsza z wszystkich częsci, gdyż straciła całą TECHNIKĘ tak charakterystyczną dla poprzednich części.

Co do T5 nie wypowiadam siebo grałem tylko 1 raz.

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Hm...ja miałęm przyjemność grania tylko w 3, bardzo dobrą cześć moim zdaniem. Dobra grafa, świetne kombosy, wiele psotaci no i ten klimat. Nie spędziłem jednak wielu godzin, gdyż ja miałem tylko demo, a u kuzyna pograłem z 1 godzinę...

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Nie grałeś w 4? Dużo nie straciłeś Ale piątka wygląda zachęcająco(graficznie), a autorzy zapewniali, iż powrocą do techniki która ta k zrewulucjonizowała rynek gier

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Gra jest po prostu isiotyczna. Juz jak widze okno wyboru postaci czuje sie jak bym trafil do klubu pedalow. O fabule wole sie nie wypowiadac, ale niestety zrobie to. Koles w wieku mojego dziadka przerzyl wybuch bomby atomowej tuz przy nim i przerzyl bo jest wytrzymaly. Kolesioi ktory to wymyslil powinno sie wkrecic jaja w imadlo. Wystepuje tam chyba trzech madafakow po 100. Idjotyzm.Walczace miski i i sredniowieczny odpowiednik gum lali dla dendrofili.Tak infantylnych bzdur dawno nie slyszalem. Poza tym co to za satysfakcja dolozyc paruwie?????

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.678
Posty: 61
franqey nie ma co robic tylko komentuje:
to jest do bani, a o jest glupie ipt. KOLES zbastuj

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
To aż twoje argumenty? Powodzenia.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ostatnio miałem okazje zagrać w Tekkena 5. Muszę przyznać, że to jedna z najlepszych bijatyk jakie znam (a może najlepsza?) i w jakie miałem okazję zagrać. Pojedynki są po prostu cudowne, postaci od groma, a każda dopracowana z własną historią (są starzy znajomi jak i nowi . Wstawki jak zawsze zachwycają.
W tej części rzuciła mi się w oczy także jeszcze jedna rzecz ... Tym razem coś nie zawsze pozwala nam się w pełni skupić na walce, a są to... plansze (scenerie czy jak by ich nie zwał ). Oczywiście, w każdej części były ładne, ale tym razem to już wyższy poziom. Nie tylko z powodu ulepszenia grafiki, lecz także samego klimatu jaki się odczuwa. W Tekken'a 5 grałem tylko raz jak na razie [ ort! ], lecz wystarczająco długo by na zawsze zapamiętać to: noc, pełnia, srebrny glob świeci mocno na rozgwieżdżonym niebie, jest ogromny. Pole pełne białych kwiatów, a lekki wietrzyk wprawia płatki w taniec gdy wirują wokół wojowników. Ehh, dla romantyka to niezapomniany widok, żeby znaleźć się kiedyś w takim miejscu...

Pozdrawiam

PS. Jak dobrze pójdzie, niedługo dostane (właściwie to moja siostra dostanie) PS2, już wiem o jaką gre się starać

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Tekken
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook