Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Gohan czy Goten?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja tez wole tak jak kolega Ciorny (pozdro 600 )Gohana bo:
1. Fajniej wyglada na poziomie SSJ2
2. Podoba mi sie jako Mistic Gohan (jest zajefajny)
3. Pierwszy syn Goku i wiecej przygod przezyl

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Tych bohaterów nie da się chyba obiektywnie porównać... sa zupełnie inni.
Róznice są bardzo wyraźne...
weźmy choćby pod uwae to, co przeżtyli obaj bohaterowie. Gohanowi 2 razy umierał ojciec. Tego bólu nie zanł Goten...
Czy fakt, jaka odpowiedzialność wziął na siebie Gohan w Cell Game. CZy Goten podołałby takiemu zadaniu? Ja myśle że nie...
Ja wole Gohana, ale jest to ocena jak najbardziej subiektywna
Bo obu chłopaków trudno porównac mi obiektywnie...
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Ja tam się zgadzam z Dai....
Goten był wprawiany w fuzję a Gohan w walkę. U Gotena nie lubiałem tej jego głupkowatości, Gohan w wieku młodszym od Gotena ( Freeza Saga) Był o wiele bardziej dojrzalszy.
A Gohan z Cell Sagi jest jedną z moich ulubionych postaci w DB

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
Dai Kaiosama napisał(a):
Gohanowi 2 razy umierał ojciec. Tego bólu nie zanł Goten...
Goten urodził sie bez ojca
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Goten urodził sie bez ojca
No przecież przyszedł na świat już po Cell Game. A więc po śmierci Goku.
Goku nawet nie wiedział, że ma drugiego syna...
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
No wlasnie czyli obaj znali bol jaki byl brak ojca. A Gohan cierpial podwojnie ( choc wiedzial ze ozywia go smocze kule)

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Osobiscie wole Son Gohana.Najbadziej podoba mi sie z wygladu jako Gohan w wieku ok.19 lat w Buu Saga.Swietnie walczyl,byl doswiadczony,przezyl wiele smutkow i radosci,byl jedna z najwazniejszych postaci DBZ.Goten wg mnie zostal dodany z nudow (bo Akira juz nie mial wiecej ciekawszych pomyslow).Nie wniosl do akcji nic oryginalnego, oprocz fuzji z Trunksem.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Kacman Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Kacman
Dni na forum: 6.343
Posty: 15
Skąd: Częstochowa
Mi bardziej podoba się Gohan, lecz Goten też wcale nie jest taki zły. A dlaczego Gohan? Ponieważ w pięknym stylu zabił małe komórczaczki i Cell'a też i świetnie wyglądał jako Super Saiya-jin 2 poziomu. Podobało mi się też jak się denerwował, wtedy wpadał w niezłą furię i nieźle potrafił dokopać przeciwnikowi. Ale jedno mi się nie spodobało, że tak łatwo dał się złapać Buu , ale skąd biedny widział, że za jego plecami czai się kawałek "antenki" Buu
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Jak ostatnio porównywałem postaci z DB do siebie, to większość mnie jest Gohanem . Dlatego Gohan. Ponadto chłopak nauczył się walczyć od Piccolo, jako pierwszy i jedyny stał się jego przyjacielem, był inteligentny i śmieszny... (Great Saiyaman).
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Gohana bardzo lubiłem do Buu sagi jak jeszcze był brzdącem. Potem już wolałem Gotena. Gohan zrobił się zbyt kujonowaty i w ogóle [ ort! ].
Podsumowując:

Gohan - był silniejszy, trenował z Piccolo.
Goten - był zabawniejszy, przypominał ojca, jako nastolatek był fajniejszy od Gohana.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Gohan był fajny podczas trwania cell sagi - taki tajemniczy był.

Co do Gotena - za szybko osiągnął poziom ssj , Gohan ciężko pracował, a ten miał to już we krwi.
Ogólnie lepiej oceniam Gohana
WRA Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
WRA
Dni na forum: 6.315
Posty: 8
jak to woli...
osobiście uważam Son gohana za owiele ciekawszą postać
jak zawsze siła nie ma tu znaczenia...
Gohan jest np. bardziej zabawny-zakręcony i ogólnie ciekawszy (choćby przez przyjaźń z Piccolem)
KacyK Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.313
Posty: 1
Skąd: WuWua
Moim zdaniem obydwoje byli kozaccy [; Jednak pewnie byli by podezniejsi niz ojciec ...szkoda ze obydwoje zaniedbali treningi....Gohan spokojny a Goten laski wyrywal
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Gohan:
Od wczesnych lat ucząc się sztuki walki od Piccol'a i swego ojca. Podczas wpadania w złość zyskiwał wielką siłę. Podczas sagi Buu poznajemy go jako ucznia liceum Herkulesa. Jednak jego minusem jest to, że bał się zabijać.

Goten:
Potrafił zadziwić, od młodości uczył się sztuk walki od matki, w późniejszym okresie ćwiczył z Trunksem i Gohanem. Wszystkich chyba zaskoczył zmieniając się w SSJ. Doskonale opanował technikę "Fuzion Dance", potrafił nawet (przy współpracy z Trunksem) zmienić się w SSJ3 (pod postacią Gotenksa)


Ostatecznie wybieram Gotena
szogi
Wojownik
Wojownik
szogi
Wiek: 36
Dni na forum: 6.348
Ostrzeżenia: 3
Posty: 47
Goten:
już jako dzieciak zadziwiał swoich znajomych choćby tym że najwsześniej ze wszystkich nauczył się latać
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
No, oprócz tego, że był jedynym SSJ, który latać nauczył się PO osiągnięciu SSJ
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.352
Posty: 60
Hym... oboje mają wady i zalety (jak większość bohaterów z DB), ale ostatecznie wolę Son Gohana (tylko w cell saga) i Son Gotena (np. gdy był turniej budokai, chciał z Trunksem brać udział w częsci dla dorosłych "hehe zamaskowany wojownik" )

Obraz
Cut my life into pieces- this is my last resort!
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Toriyama musiał się mocno zjarać, żeby wymyślić taki myk . Tylko jakim cudem nikt się nie zjarnął, że to Goten+Trunks, chociażby po KI, jaką wydzielali podczas walki. #18 mogła się nie zoriętować, bo przecież nie potrafiła lokalizować i wyczuwać energii. A poza tym to wolę Gohana. Goten wrzucony pod koniec mangi nie miał czasu, żeby tak jak starszy brat rozwinąć skrzydła i zyskać na głębii charakteru. Każdy miał jakąś wyjątkową zdolność, nawet chibi Trunks, bo było go DWÓCH! Goten pod tym względem wypada słabo.
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.288
Posty: 197
Skąd: World Below
Gohan, zdecydowania. Goten był taki "leserowaty", może dlatego, ze przyzwyczaiłam się do tego, że bohaterowie lubią walczyć a on był wielkim leniwcem;).

I was buried alive...
I was born dead...
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Nuruva napisał(a):
Gohan, zdecydowania. Goten był taki "leserowaty", może dlatego, ze przyzwyczaiłam się do tego, że bohaterowie lubią walczyć a on był wielkim leniwcem;).
Za bajtla Goten wcale nie był leniwy i z checią brał udział w pojedynkach i przeżywał kolejne przygody. Za to Gohan sie bił z przymusu i niebardzo lubiał się bić. Takze Twoje argumenty są mało przekonujace.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » [Postać] Gohan czy Goten?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook