Forum Dragon Ball Nao

» Mr. Satan - wzbogacił czy obniżył poziom?

Strony: 1, 2  
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
No właśnie, co sądzicie o Mr. Satanie ?
Mr. Satan- wzbogacił czy może obniżył poziom DBZ ?

Jak dla mnie wprowadzenie Mr. Satana było bardzo dobrym pomysłem, dał on nam wiele humoru, czy nieśmieszne były sceny z Dachówkami/cegłówkami ? Lub kiedy, pytano go o zdanie (Goku VS Cell) "To sztuczka".
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Oczywiście ze wzbogacił. Na poczatku DBZ było zdecydowanie mniej humoru niż w DB a Satan sprawił że np. Cell saga nie była wyciskaczem łez ale takze zawierała watki humorystyczne.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Tak jak koledzy poprzednicy uważam, że wzbogacił serię Dragon Ball o wątki humor i śmiechu, dzięki jego dziwnym dokazom, słowom i czynom.

Co tu dużo o nim mówić- postać silna jak na człowieka, lubił się popisywać i przechwalać. Właśnie dzięki temu lubię, gdy pojawia się w jakiejś scenie.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Gdyby nie Mr herki, nasi wojownicy zapewne nie pokonali by Buu. Natąpiłby koniec Wszechświata. To głównie dzięki niemu zapanował pokój .
Najlepsze było kiedy się przeniósł na planetę Bogów - ta scenka z nim była najlepsza
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Oczywiście, że wzbogacił! Jest jedną z najzabawniejszych postaci w DB. Co prawda czasem był wkurzający, ale sposoby, którymi chciał posłać Buu do sztywnych sprawiają, że wiele rzeczy się wybacza. Poza tym jest ojcem Videl. Gdyby go nie było, nie byłoby i jej.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Zdecydowanie wzbogacił poziom humoru w DBZ, a zarazem zaniżał ocenę dla DBZ, bo jednak wprowadzili jakiegoś idiotę, który żyje swoim wybujałym światem.
Bądź co bądź momentami fajnie było z niego pognić ^.^

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
\/egeta
Ziemianin
Ziemianin
\/egeta
Dni na forum: 6.290
Posty: 3
Tak jak poprzednicy sądzę, że gdyby nie on nie byłoby tyle śmiesznych sytuacji.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Satan był dobrym pomysłem, zresztą czego to nie wymyślił Toriyama to miałoby być złe??
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Ja tam Mr. Satana nie lubię, ale niewątpliwie wzbogacił DBZ. Poza tym na końcu stał się bardziej normalny. No i te wstawki w Cell Game, kiedy wszystko było trikiem. Za to go nie lubię: zawsze ma na coś wyjaśnienie.
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.352
Posty: 60
Mr. Satan był na początku tępakiem , mimo to urozmaicił klimat w DB. Heh... paintball_0 - masz rację z tą akcją w Cell Sadze Mr. Satan był jedynie mocny w gębie... i to nie zawsze.

Obraz
Cut my life into pieces- this is my last resort!
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Dla mnie Mr.Satan byl jednym z glupszych bohaterow,chyba drugim po Pilafie.Wniosl co prawda wiele humoru,ale glownie takiego,ktory mi nie podchodzi;nie przypominam sobie wielu scen z jego udzialem,po ktorych bym sie smial.Ot,taka drugo,albo i trzecioplanowa postac.Nie darze go sympatia.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.289
Posty: 197
Skąd: World Below
Hmmm...jak dla mnie to i jedno i drugie. Wzbogacił na pewno [ ort! ] potężną dawką humoru, poza tym [ ort! ] był człowiekiem i fabuła jakoś tak bardziej trzymała się ziemian. Ale obniżył się(nie tyle poziom anime) co powaga sytuacji;).

I was buried alive...
I was born dead...
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Satan niewątpliwie dał serii bardzo dużo...

Po pierwsze to wielokrotnie wspominany juz humor.
Po "spoważnieniu"serii, a więc po wprowadzeniu SSJ, Future Trunksa i jego mrocznej historii przyszłości i w końcu [ ort! ] androidów oraz Cella koniecznym było, dla dobra serii, wprowadzenie bohatra, który lekko rozluźni atmosferę.
Satan był strzałem w dziesiatkę.
Wielki, mistrz sztuk walki(w końcu wygrał TB, a to potwierdza jego kwalifikacje jako "zwykłego" ziemskiego wojownika), medialny geniusz i w gruncie rzeczy odwazny facet o niewyparzonej gębie, kosmicznym ego i dośc charekterystycznym image.
Jego "walka"z Cellem była uroczym wręcz prologiem do gry, a słowa Kuririna(przez chwilę kibicowałem Cellowi) są najlepszym komentarzem podejścia Z teamu do bohatera bohaterów

Mówiąc krótko- przed Cell Game Satan to nieświadomy prawdy o "mocy"bałwan i cymbał, który miał śmieszyć i śmieszył.
Ale przywłaszczenie sobie przez niego tytułu pogromcy Cella...
To było niewybaczalne.

Dobrze, że w sadze Buu dokonała sie pewnego rodzaju rehabilitacja Satana-głównie przez innych bohaterów, była chyba konieczna.

Ogólnie Satan to sympatyczny facet, choc niezmiennis głupi:)
Zdecydowanie wzbogacił serie humorem, i jaki napisała Nuruva, przez faky bycia człowiekiem, przyblizył fabułę do świata ludzi.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
SATAN jest super wnosi do Db bardzo dużo dobrego humoru przy nim można się było uśmiać
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.266
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Mr. Satan to jedna z fajniejszych postaci Dbz i GT, bez niego cell i buu saga były by bardzo nudne.
Taka czysta walka Goku vs Cell była by niesamowicie nudna bez komętarzy Satana.
I tak jak niektórzy podkreslają jego walka vs cell była super ;D
Ja bardzo lubię tę postać, bez niej dbz nie był by tak dobry.
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
Każdy z bohaterów miał poczucie humoru - jeden większe drugi mniejsze.
Co do Mr. Satan to wg. mnie był on zwykłym durniem, krzykaczem umiejącym manipulowac ludźmi. Jednak co mnie najbardziej rozbrajało to jego wielkie oczy wyrażające co najmniej zdziwienie na widok walki Son Goku z Vegeta, czy Son Gotena z Trunksem
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Hmm,może to głupio zabrzmi,ale wycofuje swoją opinie na temat Mr.Satana.Wypowiadałem sie na podstawie swojej "wiedzy" na jego temat już dość podstarzałej,bo sprzed ok.6 lat Teraz,po obejrzeniu Buu Sagi dostrzegłem fenomen tej postaci.Może wcześniej bylem głupi i dlatego nie rozumiałem większości śmiesznych scen.Teraz jednak musze przyznać,ze Mr.Satan to bardzo ciekawa postać,z którą związane jest mnóstwo odjechanych scen DB.Oprócz swojej lekkiej głupoty potrafi okazać współczucie i wyrozumiałość,tak naprawdę jest dobrym człowiekiem,tylko boi sie do tego przyznać. Poprawka wniesiona

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wiadomo, ze wzbogadzil, jak kazdy bohater Dragon Balla. Nie ma takiego, ktory by obnizyl poziom

Fajne z nim byly momenty, np. jak go zastrzelono i Buu grubas mu pomogl przezyc.
Albo, jak sie z Buu umowil, ze bedzie go zawsze w finale Tenkaichi Budokai pokonywal w zamian za cos tam.
No i ogolnie, to to w koncu ojciec Videl :p

Ja pierdziele, ale ta Opera to kretynstwo
Pisalem posta, i sie zawiesila, a post sie oczywiscie usunal, bo jeszcze nie wyslalem...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Bardzo ciekawa postać. I bardzo śmieszna. Trochę denerwujący podczas Cell Game, ale podczas finałowej walki z Buu pokazał klasę, bez niego wszechświat by zginął. Przywłaszcza sobie cudze sukcesy, a na miatrzostwach oszukuje(przekubuje grubasa). Ogólnie mówiąc to komediant, niezbyt odważny(ale miał przebłyski) i niezbyt silny, ale to dobry człowiek.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.234
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
czasem zbiedził ale jakoś podniósł poziom DBZ
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Mr. Satan - wzbogacił czy obniżył poziom?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook