Forum Dragon Ball Nao

» Reklamy

Strony:   1, 2, 3, 4  
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Najlepsze reklamy, to te plusa! Kopytko weszło w mojej szkole do codziennego urzytku Ponadto najbardziej nie lubie reklam proszków do prania jak Maku304 i Kit Kata, bo są strasznie głupie. I jeszcze lubie tą jakiejś firmy, produkującej sprzęt narciarski, fajna taka i muzyczka w tle taka dopasowana...
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.537
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
1. nienawidzę reklam, gdy są puszczane podczas oglądania jakiegoś filmu, co najwyżej [ ort! ] się zgadzam na 1 pięciominutową w środku filmu, by znaleść 2 paczkę chipsów lub by się załatwić, ale bez przesady np. wieczorem oglądałam na TVN Władcę Pierścieni, w pewnym momencie zaczęli puszczać reklamy, więc tak sobie leżę (bo na moim łóżku wtedy byłam z wyłączonym światłem) i tak czekam 5 min, 10 aż w końcu zasnęłam. Wku... ee... znaczy się bardzo mnie denerwują reklamy z Jogobelli, chociaż nie, nienawidze jogobelli i wszystko co jest związane z tą firmą (prócz jogurtów)

2. najfajniejsze to były reklamy z Heyah, a szczególnie z Czerwonym Kapturkiem, Miał raz wół 5 zł i pół... ( i ta druga) oraz tę serię z dwoma gostkami: "Ja tu jestem królikiem i ja tu rozdaję karteczki..." xD. Z Żywca też były dobre, te z "prawie jak..."

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Bad girl napisała:
nienawidzę reklam, gdy są puszczane podczas oglądania jakiegoś filmu, co najwyżej [ ort! ] się zgadzam na 1 pięciominutową w środku filmu, by znaleść 2 paczkę chipsów lub by się załatwić, ale bez przesady np. wieczorem oglądałam na TVN Władcę Pierścieni, w pewnym momencie zaczęli puszczać reklamy, więc tak sobie leżę (bo na moim łóżku wtedy byłam z wyłączonym światłem) i tak czekam 5 min, 10 aż w końcu zasnęłam.
Zgadzam się w 100%. To czyste przegięcie puszczać w trakcie filmu 20 min reklam. Polsat przoduje w tym przypadku.

Lubię reklamy:
1. Z Plusa (moja sieć )
2. Ta reklama piwa żubr też jest fajna. Ta: "dobrze posiedzieć przy żubrze"
3. Ostatnio lecą też fajne reklamy sprzętu AGD, chyba zelmer... np. odkurzaczy. To te, w których grupka naukowców testuje sprzęty.

Nienawidzę reklam:
1. Tesco. Co prawda zakupy tam robię i to często, ale te ich reklamy są beznadziejne, np. jak tatuś z synkiem są na lodowisku...
2. Reklam, w których są słodkie, śliczne dzieciaki, które śmieją się sztucznie do bólu zębów i są najszczęśliwsze na świecie, bo dostały, np. żelki albo kinder niespodziankę. Jedyny fajny "reklamowy dzieciak", to ten chłopiec z reklamy koncentratu pomidorowego. Jest taki... normalny.
3. Ne lubi też reklam, w których dzieciaki "rapują". Ta reklama vibowitu doprowadza mnie do szału.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.219
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Najlepsze reklamy, to te plusa
mój [ ort! ] Kolega z klasy ma na przezwisko Kopytko, więc ma przypał z tymi Reklamami. Ja osobiście tez je ówielbiam, Wietne są reklamy z Markiem Kondradem. A na końcu Głodzilla!
Drażnią mnie reklamy radia Zet i ta z jakimś funduszem emerytalnym co babka zadaje pytanie i od razu [ ort! ] serwóje odpowiedż
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Chłopie ... wiem, że może wyjdę na czepliwego, ale jeżeli masz problem z ortografią, to pisz najpierw post w Wordzie, a potem wklej na forum ...

Co do reklam. Nie przepadam za nimi. Nie ma dla mnie nic gorszego niż jakieś tandetne komercyjne gówno, które mi przerwie fajny film, dokument czy mecz. Nie obchodzi mnie co mówi Goździkowa, ani tym bardziej co jest, a co nie jest dla idiotów. Dla idiotów, to oni robią chyba te reklamy. Ostatnimi czasy rzadko oglądam telewizję, ale zaczynam zauważać, że reklamy przywierają coraz bardziej trywialne formy ... Bije z nich idiotyzm i głupota, normalny widz, czuję się, jakby był traktowany jak osoba z IQ równym 60 ... Nie znoszę reklam Plusa. Występy tamtejszego kabaretu, jak i sam kabaret, są dla mnie tak śmieszne, jak oglądanie spuszczanej wody w kiblu ... Coraz więcej twórców reklam zaczyna stawiać na użycie młodzieżowego slangu, co ma pochwycić nowych klientów, a w konsekwencji, próbują nam wcisnąć sprzęt typu kosiarka, który i tak na nic się nam nie zda. Twórcy pragną być cool, być naszymi ziomalami, mówić YO! z ekranu i być fajnym ... To się im nie udaję, robią z siebie wyłącznie pośmiewisko ... Jedynymi reklamami, jakie naprawdę lubię, jest reklama Zelmera (wiemy co naprawdę robicie z naszym sprzętem ) oraz Velvetu, z kapitalnym szczeniakiem, który się plącze w papierze toaletowym i sieje spustoszenie w domu . To by było na tyle.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.219
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Faktycznie coś zaczęsto na siebie wpadamy. Jeżeli chodzi o ortografie itp to mam na to papiery, mam nadzieje że raczej nie będziemy musieli już przerabiać czegoś takiego, może ty wychodzisz na czepliwego ale ja też nie wychodze na tym najlepiej więc nie czuje do ciebie urazy.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Cóż, reklama, jesli dobra, to przyznam szczerze, że niekiedy wręcz czekam na kolejną jej powtórkę . . . tak wiem, to głupie. Ale wracając do tematu, szczęście, że dobrych reklam jest coraz więcej, a shity na których się zasypia o 21.00 w przerwie dobrego filmu (TAK, DOBRZE PRZECZYTAŁEŚ, O 21.00!!!, HAŃBA!) powolutku schodzą w ekranu. Reklamy które po prostu lubię oglądać :

-KitKat
-Plus
-Seven Days
-" . . . papierki wypełniają. . . "
-Żubr

I kilka innych . . .

PS: Nie, nie chocapic
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
-KitKat
-Plus
-Seven Days
Yh czyli same odmozdzone reklamy, dodac do tego jeszcze sprite'a i najnowsza ing nationale nederlanden, zbierzemy najlepsza smietanke telewizyjnych blaznow i idiotow (nie bede sie wyrazac zbyt wulgarnie).

Najbardziej lubie reklamy pedigry, velvetu, cocacoli ( reguly zmieniaja sie na lepsze) i pelnosprawni w pracy.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
dodac do tego jeszcze sprite'a i najnowsza ing nationale nederlanden
Dokładnie, to te o którym zapomniałem napisac w poprzednim poście . . .
zbierzemy najlepsza smietanke telewizyjnych blaznow i idiotow
Znowu ręczę na TAK . . . każdy ma swój gust, a ja lubię oglądać takie reklemy . . .

Pozdro
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
Zawsze uwazalam ze kazdy ma prawo do wlasnego zdania. Jednakze takze ma prawo obserwaci. A jedno co zauwazylam to brak wyzszego gustu w repertuarze twoich ulubionych reklam. Jakto sie mowi, jaki pan taki kram, albo sa gusta i gusciki.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Zawsze uwazalam ze kazdy ma prawo do wlasnego zdania. Jednakze takze ma prawo obserwaci. A jedno co zauwazylam to brak wyzszego gustu w repertuarze twoich ulubionych reklam. Jakto sie mowi, jaki pan taki kram, albo sa gusta i gusciki.
O gustach się nie rozmawia. Gusta się ma. Myślę, że ocenianie czyichś upodobań jest nie na miejscu. Dałabyś na luz...

Coraz więcej twórców reklam zaczyna stawiać na użycie młodzieżowego slangu, co ma pochwycić nowych klientów, a w konsekwencji, próbują nam wcisnąć sprzęt typu kosiarka, który i tak na nic się nam nie zda. Twórcy pragną być cool, być naszymi ziomalami, mówić YO! z ekranu i być fajnym ... To się im nie udaję, robią z siebie wyłącznie pośmiewisko ...
Zgadzam się w 100% Tak, reklamy Zelmera są genialne.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Reklamy piw sa calkiem fajne, np. takiego Zubra, reklamy Plusa tez nie sa zle, sa jeszcze inne, o ktorych akurat nie pamietam, a cala reszta to badziew, ktory mam wrazenie, jakby byl kierowany do, za przeproszeniem, niepelnosprawnych ludzi...

Co do tego, ze ogolnie rzecz biorac wiekszosc reklam jest coraz bardziej debilna, to racja, ale nie wiem, moze ludzie to lubia... w koncu chodzi w nich o to, by zachecic do kupna, a gdyby sie mijaly z celem, to by raczej nie powstaly.

Focus napisał(a):
Nie ma dla mnie nic gorszego niż jakieś tandetne komercyjne gówno, które mi przerwie fajny film, dokument czy mecz.
Wiadomo, ale gdybys to Ty byl wlascicielem stacji TV, to tez bys chcial miec wiecej kasy, i na pewno robilbys podobnie

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.538
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
No cóż, jestem osobą która nie należy do zwierzchników telewizyjnych reklam. W domu co tydzień leży gazeta z programem( Program TV, za 1,10 zł ), a jeśli nie ma to od czego jest Telegazeta? W tym wypadku nie muszę oglądać reklam, seriali, filmów czy innych "dupereli". Jeśli chodzi natomiast o reklamy danych produktów, jest największą głupotą jaką mogą puszczać na antenie(no może nie ostatnią, bo telenowele argentyńskie biją na łeb reklamy). Zawsze gdy widzę ekranik byle jakiego produktu, przedsiębiorstwa, czy czego jeszcze to zmieniam kanał. Najbardziej uciążliwe są reklamy na antenach TVN i Polsat. Trwają zbyt długo, często hamują napięcie podczas oglądania ciekawego filmu.

No ale jak to ktoś kiedyś powiedział: "Reklama dźwignią handlu"
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.213
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Nienawidzę reklam i nigdy ich nie polubię, głównie ze względu na fakt, że psują nastrój oglądanego programu. Także treść tychże reklam stoi na bardzo niskim poziomie, co czyni je bardziej tandetnymi niż są w rzeczywistości. Jest to zbytek i próżne wydawanie pieniedzy, gdyż w moim odczuciu każdy, kto chociaż trochę korzysta z mózgu jest w stanie odróżnić prawdę od fałszu i potrafi uniknąć pułapek czychających na nieostrożnych widzów.
Ulubionych reklam nie mam, gdyż rzadko ogladam telewizję, może razem 5 godz. na tydzień. Bardziej interesujaco i zarazem pożytecznie jest przeczytać dobrą książkę.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.130
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Dlaczego nic nie piszecie? Mało śmieszne reklamy czy może beznadziejny temat?
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
mihesz napisał(a):
Dlaczego nic nie piszecie? Mało śmieszne reklamy czy może beznadziejny temat?
lol , człowieku , co ty sie ludzi czepiasz że nie chcą tego czytać , gdy ja miałem temat że nikt nie chciał czytać to nie pisałem posta pod postem tylko zapomniałem o takowym temacie.

Reklamy nawet śmieszne , więc ujdzie je obejżeć

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.130
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
To chyba ja też muszę o nim zapomnieć, dzięki za radę filippo!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Reklama nie z TV, ale e-mailowa...

Hej!

Tu Karol - ten od Marty. Słuchaj, pisze do ciebie,
ponieważ mam problem.. natury hmmm delikatnej? :)
Chodzi o to, ze Marta śmiała się ze mnie ostatnio, że... jestem
prawiczkiem :)
Chciała coś ze mną ten teges ;), ale odmówiłem.
Myślisz, ze to dobrze?
Tak czy siak, jestem dumny z mojego virginity :) Powiem wiecej!
Zgłosiłem sie do konkursu dla prawiczków, w którym można wygrać
główną rolę w serialu!
Mój profil masz tu:*virginity*

Dobra, ja tu gadu gadu pierdu pierdu a Marta czeka :)

Si ja!

Karol
<lol91>

W sumie nie tyle śmieszna, co głupia.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Mnie osobiście czasami denerwują , Np: leci ciekawa scena zaraz ma się zacząć coś dziać a tu nagle REKLAMY.
Wiem że one są przydatne lecz czasami przerywają nam taki ważne chwile w filmach które oglądamy w telewizji. Dlatego coraz więcej filmów oglądam na kompie czy w kinie.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » Reklamy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook