Forum Dragon Ball Nao

» [Akcja] Yaiba

Strony:   1, 2
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.289
Posty: 197
Skąd: World Below
Yaiba było takim humorystycznym i lekkim anime:), oglądałam tak na poprawę humoru. Ale nie kojarzyło mi się z DB, bardziej ze Slumpem.

I was buried alive...
I was born dead...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
A mi przypominało serię DB , kiedy to Goku był małym brzdącem.
ps. ma ktoś linki do sciagniecia odcinkow ?
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.257
Posty: 114
o ile sobie dobrze [ ort! ] przypominam to ten Yaiba też zbierał jakieś kule tylko jemu były potrzebne do miecza czy jakoś tak.......nawet miło się oglądało i humorzaste nawet było
SongoFanka Kobieta
Wojownik
Wojownik

Wiek: 31
Dni na forum: 6.205
Posty: 42
Naprawde zapadło mi w pamięć <o samuraju hihi>Ciekawa fabuła,fajni bohaterowie...ale szczerze to pamiętam tylko Yaibe i Takeshiego a reszte jak przez mgłę...Pamiętam jakieś urywki m.i. walkę tej dwójki na autostradzie jak skakali po samochodach fajne anime,nawet bardzo fajne

Son Goku Rulez!!! Zawsze był,jest i będzie the best
Goku to moje kochanie,tak było,jest i zostanie
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Mi się bardzo podobało!! Ja w ogóle [ ort! ] kocham wszystkie anime :p. Ale to szczególnie zasługuje na moją uwagę
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
hmm....ogladałem całe to anime od poczatu do końca i stwierdzam że jest naprawdę świetne. Bardzo mi sie podobało gdy główny bohater wkładał w specjalny otwór w mieczu kamień których było wiele jak było równiez wiele róznych mocy. Był tam również niezły humor , moze nie tak dobry jak w np. Slayersach czy DR. Slumpie ale ważne ze był . Anime to oceniam na dobre

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ja też nawt mi to nie przeszkadzało, ale miało swoje "odchyły" miałem okazje obejrzec je na TVN7.
marszal42 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
marszal42
Wiek: 30
Dni na forum: 5.868
Posty: 72
Kiedyś oglądałem Yaibe na RTL 7 czekając na Dragon balla,i nawet mi się spodobało.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代
Zajebiste anime

Dzisiaj skończyłem oglądać z kaset video.
Druga część pod względem fabuły trochę kiepska, ale w miarę oryginalna. Nawet muzyka była świetna, szkoda, że nigdzie OSTa nie ma...
Humor... możecie nie wierzyć, ale jak teraz i kiedyś oglądałem, to śmiałem się na praktycznie każdym odcinku.
"Przysłowie mówi, że samurai nie czuje głodu. [...] Ale inne przysłowie mówi, że nie sposób trenować o pustym żołądku" by Musashi.

Poza tym, co ciekawe, "występują" w tej serii osoby z naszego świata. Musashi Miyamoto, Kojiro Sasaki, Jubei (Yagyū Jūbei Mitsuyoshi) i parę epizodycznych złych charakterów. Albo Dracula zamieniający ludzi w wilki.

Jak kto ma dostęp, to polecam, kurde, zabawne jest.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Fabuła może nie najwyższych lotów, ale momentami zaskakująca i od początku do końca bardzo dynamiczna. Bardzo ucieszyli mnie seiyuu trójki głównych bohaterów: Minami Takayama, Kotono Mitsuishi i Ryou Horikawa Sympatyczne postacie, z których moim niekwestionowanym faworytem został Kumo-otoko Polubiłam też braci królików, Tsukikage i Gekkou ^^ Jednak najbardziej podobał mi się fakt, że Date Masamune został wspomniany z imienia i nawet ukazany w pochlebnym świetle - autor/zy chyba go lubią, na co wskazuje namiętne wykorzystywanie motywu księżyca na hełmach - zaś bohaterowie podróżowali po całej Japonii, co i rusz odwiedzając miejsca, przy których mogłam powiedzieć "tu byłam" Całkiem przyzwoicie ^^

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » [Akcja] Yaiba
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook