Forum Dragon Ball Nao

» Co sądzicie o Nameczanach

Strony: 1, 2  
m_l_o_d_y Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
m_l_o_d_y
Wiek: 32
Dni na forum: 6.176
Posty: 18
Co sądzicie o Nameczanach? Ja sądzę, że byli walecznym ludem jednak bardzo zacofanym zarówno jeśli chodzi o siłę(nie licząc Naila i Piccolo) ale także jeśli chodzi o ich poziom życia tym bardziej że mieli Kryształowe kule i nie potrafili(lub nie chcieli) tego wykorzystać.
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
m_l_o_d_y napisał(a):
jednak bardzo zacofanym zarówno jeśli chodzi o siłę(nie licząc Naila i Piccolo) ale także jeśli chodzi o ich poziom życia
Nie nie..
Nameczanie to rasa może zacofana, ale ich wojownikom nie można odmówić potęgi. Otóż to Freezer okazał się być dla nich (i nie tylko dla nich) zbyt trudnym przeciwnikiem. Oni sobie po prostu z nim nie poradzili, podobnie jak Sayanie.
A co do mojego zdania o Nameczaninach:
to wspaniała rasa, bardzo ciekawa i ładna. Piccolo to mój ulubiony bohater, a Dende to jedna z bardziej sympatycznych postaci.
Bardzo lubię Nameczan.
m_l_o_d_y Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
m_l_o_d_y
Wiek: 32
Dni na forum: 6.176
Posty: 18
Być może że gdyby nie inwazja Frezeer to ich losy potoczyłyby sie inaczej. Jednak pod względem rozwoju cywilizacyjnego byli zacofani. Ciekawi byli i żałuje że Akira nie rozwinął szerzej ich wątku
Kubuś_ssj5 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubuś_ssj5
Wiek: 33
Dni na forum: 6.155
Ostrzeżenia: 1
Posty: 47
Moze i byli zacofani ale kryształowe kule to zwracały, mieli taką moc a z niej nie korzystali gdyby tylko chcieli byliby najpotezniejszym ludem, ale jak widac woleli tak zyc jak zyli, ale najpotezniejszy nameczan to oczywiście Piccolo jak na nameczana w niektórych chwilach dorównywał a nawet przewyższał mocą Songa czy Vegete gdyby miał takie przemiany jak oni byłby z nich najlepszy.

Obraz
m_l_o_d_y Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
m_l_o_d_y
Wiek: 32
Dni na forum: 6.176
Posty: 18
właśnie nie skożystali z niej. Byćmoze tak jak mówisz woleli żyć po swojemu nie potępiam ich za to ale troche nie rozumiem. Bo po podbiciu przez Frezeera i powtórnym odzyskaniu swej planety nie użyli tej mocy aby sie wzmocnić co mogło w przyszłości zapobiec kolejnym inwazjom np. Collera
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Nameczanie są moja ulubioną rasą nie mają wielkiej siły ,ale są świetnie zorganizowani i oddani swojemu wodzowi czyli ojcu nameczan .Ich życie na planecie Namek było bardzo spokojne prowadzili gospodarstwa ,które nie były im potrzebne ponieważ nameczanie nie muszą jeść ani pić ,są to prawdziwi wojownicy .

[img50.imageshack.us/img50/5836/gok51copyykv3.jpg]
Podziękowania dla moich małpeczek Avensusa i Ematiego Dziubasy !!!
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Kubuś_ssj5 napisał(a):
najpotezniejszy nameczan to oczywiście Piccolo
z woli ścisłości- to nie jest Piccolo, tylko "fuzja" Piccolo, Naila i KamiSamy w ciele Piccolo. Sam wyżej wspomniany był oczywiście potężny i nie można mu nic zarzucić, ale to była "fuzja" tych trzech Nameczan. (można ich liczyć jako dwóch, bo Kami i Piccolo to przecież jeden Nameczanin )
Kubuś_ssj5 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubuś_ssj5
Wiek: 33
Dni na forum: 6.155
Ostrzeżenia: 1
Posty: 47
kasia_kame napisał(a):
Kubuś_ssj5 napisał(a):
najpotezniejszy nameczan to oczywiście Piccolo
z woli ścisłości- to nie jest Piccolo, tylko "fuzja" Piccolo, Naila i KamiSamy w ciele Piccolo. Sam wyżej wspomniany był oczywiście potężny i nie można mu nic zarzucić, ale to była "fuzja" tych trzech Nameczan. (można ich liczyć jako dwóch, bo Kami i Piccolo to przecież jeden Nameczanin )
No tak ale Nail nie dał mu znowu takiej wspaniałej mocy jak połaczenie z Wszechmogącym po połaczeniu z nim był najsilniejszy a skoro byli jedną osobą to nie wiem czy jest fuzia nazwałbym to powrotne złączenie. Dendee też miał swego Anty Dende o nim chyba mowa w AF ?

Obraz
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Kubuś_ssj5 napisał(a):
No tak ale Nail nie dał mu znowu takiej wspaniałej mocy jak połaczenie z Wszechmogącym po połaczeniu z nim był najsilniejszy a skoro byli jedną osobą to nie wiem czy jest fuzia nazwałbym to powrotne złączenie. Dendee też miał swego Anty Dende o nim chyba mowa w AF ?
Wiesz, ja nie czytałam AF, nie wiem.
Ale przecież po połączeniu z Nailem Piccolo stał się najmocniejszy z Z fighterów, do momentu osiągnięcia przez Goku SSJ. (Vegeta i Piccolo często prześcigali Goku, ale on błyskawicznie "nadrabiał").
Kubuś_ssj5 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubuś_ssj5
Wiek: 33
Dni na forum: 6.155
Ostrzeżenia: 1
Posty: 47
No tak ale z tego co czytałem an necie po połaczeniu z nailem mial 800k mocy a z wszechmogącym mial 40mln hmm nie zgodzilbym sie ze songo był slabszy az do ssj przeciez walczyl z Frezer gdy ten byl juz na 3 poziomie a Piccolo odpadl po 2 chodz moze to przez zmeczenie, ale moim zdaniem z Z teamu byl on 2.

Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Kubuś_ssj5 napisał(a):
Dendee też miał swego Anty Dende o nim chyba mowa w AF ?
kasia_kame napisał(a):
Wiesz, ja nie czytałam AF, nie wiem.
DBAF nie istnieje i wątpię czy kiedykolwiek istnieć będzie, więc twierdzenie, że Dendee miał drugą naturę podobnie jak Piccolo jest co najmniej nie na miejscu, gdyż tego nie wiemy.

Jeżeli chodzi o samych Nameczan... Raczej nie jest to rasa wojowników, choć paru znamy. Przypominają raczej dobrych i mądrych mędrców, którzy nie pragną rozgłosu. Dlatego też chyba nie używają swoich kul.
Nazywanie tego ludu zacofanym jest określeniem nieodpowiednim. To po prostu inny typ.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Namek-jinowie zyli, po prostu, jak na wsi
Wszedzie zielono,, dzrzewka, trawa, cisza, spokoj, skromne domy, wodz, medrcy :p

Co do tych kul. Porunga nie bylby w stanie ich uchronic przed Freezerem ani jego bratem w zaden sposob, dlatego nie korzystali z jego mocy wtedy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Gotenks napisał(a):
Wszedzie zielono
Niebiesko
...

btw, kto był bratem Freezera?? Cyżbym o kimś zapomniała??
Jeżeli chodzi o samych Nameczan... Raczej nie jest to rasa wojowników, choć paru znamy. Przypominają raczej dobrych i mądrych mędrców, którzy nie pragną rozgłosu. Dlatego też chyba nie używają swoich kul.
Nazywanie tego ludu zacofanym jest określeniem nieodpowiednim. To po prostu inny typ.
racja, seji, racja...
...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Kyasarin: 23.05.2007, 16:51
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Co do umysłu, to raczej zacofani nie byli, kto jak kto, to oni zbudowali statek, którym Piccolo wylądował na Ziemi.
poza tym [ ort! ] wiedli sielskie, nuuudne życie na swej wielkiej planetce ^^"
Kubuś_ssj5 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubuś_ssj5
Wiek: 33
Dni na forum: 6.155
Ostrzeżenia: 1
Posty: 47
Gotenks napisał(a):
Namek-jinowie zyli, po prostu, jak na wsi
Wszedzie zielono,, dzrzewka, trawa, cisza, spokoj, skromne domy, wodz, medrcy :p

Co do tych kul. Porunga nie bylby w stanie ich uchronic przed Freezerem ani jego bratem w zaden sposob, dlatego nie korzystali z jego mocy wtedy.
Nom bakali sobie i wymyślali filozofie
Nie był w stniae ich uchronić ale mógł dac im moc większą od Frezera

A co do AF szkoda że nie ma bo to co czytałem na stronie głownej to niezła opowieść SSJ 5 jest od przyjęcia bo gdyby były dalsze przemiany stałoby się to nudne... A może kiedyś AF bezie ostatnio kumpel mi mówił że ma być w 2010 raczej wątpie, ale kto wie... mimo ze mialbym juz 20 lat i tak bym ogladną

Avensus: zaraz wypowiedzi nie na temat zacznę nagradzać warnami...

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
kasia_kame napisał(a):
Niebiesko

btw, kto był bratem Freezera?? Cyżbym o kimś zapomniała??
Niebo bylo zielone!

A bratem byl Cooler z filmu kinowego, ale to nie ma nic do tematu


Kubuś_ssj5 napisał(a):
Nie był w stniae ich uchronić ale mógł dac im moc większą od Frezera
Nie, nie mogl, i wlasnie o tym mowie. Gdyby mogl, to by skorzystali. Porunga nie byl silniejszy od Freeera, wiec nie mogl dac komukolwiek takiej wlasnie mocy.

kumpel mi mówił że ma być w 2010 raczej wątpie
Niech se mowi...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Nameczanie to odważny i roche zacofany lud. Ale wojownicy z planety Namek nie byli tacy słabi. byli odważni i wiernie służyli swojemu Wodzowi. Szkoda że nie chcieli czy nie mogli wykorzystać czy nie umnieli wykorzysać kryształowych kul.a Freezer to Ciota bo ich mordował. Moim zdaniem Nameczanie byli porządnym i walecznym ludem.


Freezez: zakała wszechświata
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Daniel333 napisał(a):
Nameczanie to odważny i roche zacofany lud.
Oni po prostu nie potrzebowali żadnych urządzeń, było im dobrze bez nich. Nie odbywali treningów za pomocą specjalnych maszyn jak Vegeta, ani nie prowadzili konsumpcyjnego trybu życia jak ziemianie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
ja lubie nameczan prawie tak ja Sayian ponieważ zawsze żyli w pokoju , nikomu nie zawadzali i byli szczęśliwi , dopóki nie pojawił sie Frizer
i byli fajni bo wydawali sie tacy bezbronni ale i dume też mieli

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Lubię nameczan, wszystkich oprócz nameczańskich wojowników(oprócz Lorda Sludga)

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Co sądzicie o Nameczanach
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook