Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball AF ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 17, 18, 19  

Czy chcesz, aby powstało Dragon Ball AF?

Czy chcesz, aby powstało Dragon Ball AF?
Tak 84,08% 206 84,08%
Nie 15,92% 39 15,92%
Wszystkich głosów: 245
Kubuś_ssj5 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubuś_ssj5
Wiek: 33
Dni na forum: 6.156
Ostrzeżenia: 1
Posty: 47
Sevba napisał(a):
juz to pisalem ale nie wiem w kturym temacie ale jest plotka ze wyszly nowe
BD .wiem to od kolegi jak sie myle to mnie poprawcie
Ja tez slyszalem duzo ludzi mi to mowi nawet u mnie wmiejscowosci ze ponoc juz robia DBAF ale duzo czasu im zajmnie i ze w Polsce ebdzie miedzy 2010-2011 cóż ja DBAF daje 50% a sam głęboko wierze w to ze kiedys nadejdzie i mimo ze bede mial 20 lat czy 21 i tak bede ogladal

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja to będę już dziadkiem
Poczytajcie sobie nowy numer "Otaku". Już teraz powinno wyjść AF, równe 10 lat minęło od zakończenia zrobienia ostatniego odcinka DBZ. Po tym czasie miała być wyemitowana nowa seria Jak jest? Sami widzicie.
Już lepiej by było, gdyby wymyślili np. grę pod tytułem .."Dragon Ball AF", według mnie na pewno [ ort! ] lepiej by to wyglądało niż anime.
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.157
Posty: 403
Skąd: NS
wiadomo że każdy ma coś takiego że chciałby zobaczyć dalsze przygody naszych ulubionych postaci.... ale po zastanowieniu to przecież nie ma żadnego sensu....popieram wcześniejsze wypowiedzi że O CZYM miało by być? To by była przesada i naciąganie. Seria GT też nie jest 'udana' to juz inny klimat....inne anime. Jeżeli miałoby powstac cokolwiek, to sądze że taka "dobudówka" (wiem głupio brzmi ) do DBZ. Tam to sie dopiero działo
poprostu_ONA Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
poprostu_ONA
Wiek: 29
Dni na forum: 6.151
Posty: 15
Skąd: i po co?
Z tego co czytałam w internecie (to i tak pewnie stek bzdur... tylko można pomarzyć o nowym DB...) to zapowiada sie ciekawie. Żeźnia, żeźnia i jeszcze raz żeźnia. Ciągle by się tam zabijali i uśmiercali (oczywiście oprócz Songa, bo mu sie nigdy nic nie dzieje ) . Ja tam lubie bijatyki.

W sumie to również uważam, iż GT nie było najlepszą serią. Więc czego można się spodziewać po ZNACZNIE DŁUŻSZEJ seri AF? Tam by nic nowego nie było. Zamiast tworzyć nędzną, nudną i bez sensu serie tylko po to, aby coś było. Troche tak na siłę.

To tylko Ja...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Tak jest i o to chodzi. Wojownicy tylko by rośli w siłę , powstałyby jakieś poziomy SSj 5-10...
Mnie tam bardziej interesuje , czy JPF zajmie się tłumaczeniem mangi GT , o ile takowa istnieje w świecie. To już by było lepsze niż AF.
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.157
Posty: 403
Skąd: NS
a tak apropos AF to skrót od czego?
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.478
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
AF,znam dwie wersje:

1-After Future,czyli podtytuł kolejnego ewentualnego DragonBalla
2-skrót od japońskich słów oznaczających Prima Aprillis,czyli jedna wielka ściema

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Kubuś_ssj5 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubuś_ssj5
Wiek: 33
Dni na forum: 6.156
Ostrzeżenia: 1
Posty: 47
Mi sie raz bania wkrecila ze AF bedzie czyms takim ze oni beda rozpiepszac planety sama energia i ze beda sie bic z kolesiami co byli nad frezerem czyli takimi bosami frezera w celu ostatecznej walki (mowie tak mi sie tylko wrecilo) ze znajda miejsce do walki tak by nic sie nie rozpiepszylo i songo zrobi fuzje z vegeta i na ssj5 beda sie tluc z tymi kolesiami (to tez przez ten komiks) ja tam chcialbym widziec jeszcez wiecej walk moze ktosby powiedzial ze to juz jest prawie to samo tylko ze sie roznia wygladem i moca ale mowie kazda walka jest inna (ale czy lepsza od poprzedniej to eni wiem) wkazdym badz razie co by nie bylo i tak bym ogladal kazda walke bo kazda walak jest super! (a tak na marginesie to ssj5 mialo byc ostatnie)

shiro: Wiesz co to interpunkcja jest? Swoją drogą zważaj na słownictwo i zalecam "przeczytać" regulamin. Bo znając życie nawet do niego nie zajrzałeś...
Pozdro.

Obraz
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.134
Posty: 222
Skąd: Leszno
Bez obrazy ale ..............
AF to jest pic na wode. Bardzo nie chce żeby to się udało bo zaczną już wymyślać rzeczy typu
1.Goku SSJ5
2. nappa i bardock SSJ mozliwe choc raczej nie
3. Bulma odtworzy planeta Vegeta

to tylko przykłady ale uważam że tak jak GT ... DB AF też się nie uda

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
SSJ-ddkiller napisał(a):
1.Goku SSJ5
2. nappa i bardock SSJ mozliwe choc raczej nie
nie zaczną wymyślac tylko juz wymyślili

A tak wracając do tematu to sie z przedmówcą zgadzam . Bo pewnie jakiś typ napisał w necie że będzie DB AF kilka osób to przeczytało i sie robi afera .Od kilku lat słucham że może powstanie DB AF i mi po prostu ręce opadają jak cos takiego słysze . W takich momentach mam ochote nabluzgać na osobę która tekie bzdury mówi , albo po prostu ją wyśmiać .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Wiek: 28
Dni na forum: 6.134
Ostrzeżenia: 1
Posty: 94
Skąd: Ustrzyki Dolne
No raczej bym chciał żeby powstało dragon ball Af
Tylko żeby nie było aż tak dużo wymyślania nowych postaci i ich poziomów

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
siara15
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.116
Posty: 2
Mnie sie wydaje że dragon ball Af powstanie . I było by super oglądać dragon ball AF

* zaloguj się, aby zobaczyć link *

fajna stronaka o dragon ball
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
W takim razie twoje życie owiane jest kłamstwem, bo coś takiego na pewno nie powstanie.

I to nie jest stron o DB, tylko blog, jeżeli chodzi o ścisłość...

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Viertiz Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Viertiz
Wiek: 32
Dni na forum: 6.113
Posty: 11
Skąd: Zgorzelec
Chciałbym żeby Db AF powstał ponieważ jestem fanem DB a myśle , że nie powstanie ponieważ ile to czasu Akira musiałby spędzić nad pracami:D
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Akira sam już powiedział, tuż po zakończeniu pracy nad mangą DB, że nie narysuje już długiej mangi, więc nici z nowej serii DB....
Chociaż to cód , że powstalo polaczenie DBz One Piece w postaci jednego rozdziału ^^.
Yakuza
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.107
Posty: 12
Hym jezeli ktos chce zeby db byl kontunowany to musi napisac do akiry i napeno juz ktos pisal tam ale albo niedostal odp. albo napisali mu tak jak pewnemu japoncowi ze jezeli fani beda chceli to moga zrobic ciag dalsz a jezeli bedzie to dobrze wygladalo to akira zastanowi sie czy im pomóc [ ort! ] czy tez nie ma to sensu w kazdym badz razie sa pomysly zeby historia toczyla sie nie na ziemi lecz na planecie sajanow ktorz zostali wygnani z vegety za to ze ich synowie byli silniejsi niz ksiaze vegeta
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Yakuza napisał(a):
Hym jezeli ktos chce zeby db byl kontunowany to musi napisac do akiry i napeno juz ktos pisal tam ale albo niedostal odp. albo napisali mu tak jak pewnemu japoncowi ze jezeli fani beda chceli to moga zrobic ciag dalsz a jezeli bedzie to dobrze wygladalo to akira zastanowi sie czy im pomóc [ ort! ] czy tez nie ma to sensu w kazdym badz razie sa pomysly zeby historia toczyla sie nie na ziemi lecz na planecie sajanow ktorz zostali wygnani z vegety za to ze ich synowie byli silniejsi niz ksiaze vegeta
Przeczytaj sobie ten temat i pogódź się z tym, że DBAF nie będzie. I szczerze mówiąc, ja się z tego cieszę. Seria GT stoi na tak niskim poziomie, że nie moznaby chyba dorobić do niej sensownej nowej części.
http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?t=2331

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Yakuza
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.107
Posty: 12
Hym a nie widzisz że napisałem że nie będzie to o ziemie tylko o sjanach którzy zostali wygnani?
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Pewne rzeczy trzeba powtórzyc 100 000 razy, aby w końcu ich treść dotarła i została zrozumiana...
Nie ma realnych szans, aby powstała kolejna częśc przygód bohaterów DB.
Nie będzie DB AF.
Wszelkie dostepne w sieci informacjie o rzekomym powsaniu tej serii, rozpisane sagi, szczegółowe scenariusze, opisy bohaterów i stki tysięcy screenów, to dzieło fanów.
I nic więcej.
Czas juz najwyższy pogodzić się z tym, że seria, podobnie jak ma swój poczatek, musi miec także swój konec.

Dla jednych skończyła sięwraz z DBZ, dla inych wraz z DG GT.
Ale seria się juz skonczyła.
Czy aż tak trudno jest się z tym pogodzić?

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Yakuza
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.107
Posty: 12
hym ale widzisz ze fanie mogą to robić i jeżeli akira sie zgodzi to im pomoze !!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 17, 18, 19  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball AF
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook