Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball w TV? (TVN, TV4 itd.) ocena: 9,60 (głosy: 5)110

Strony:   1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 22, 23, 24  
Łocha Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.150
Posty: 28
Skąd: Opoczno
Moja wina że jestem dyslektykiem

Łocha
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
Łocha napisał(a):
Moja wina że jestem dyslektykiem
Też jestem dyslektykiem, ale ta choroba nie istnieje. Dostałem żółty papierek tylko dla tego bo dostałem skierowanie do szkoły. Jak już powiedziałem ta choroba nie istnieje, to tylko zwykłe nie douczenie.

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Łocha Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.150
Posty: 28
Skąd: Opoczno

Łocha
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Może dlatego, że już kiedyś także była podobna petycja, która zgromadziła całe mnóstwo podpisów, ale nikt jej nie przyjął. Może dlatego.
Teraz najlepszym rozwiązaniem pozostały odcinki Dragon Balla przez net ściągane i myślę, że się to szybko nie zmieni. Fajnie jest tak obejrzeć dziennie ze 30 odcinków, niż przez TV jeden na dzień i to np. o złej porze.
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Cyceron napisał(a):
Revania napisał(a):
Zanim stworzysz petycje, to uzyj slownika ortograficznego. Ja pod czyms takim na pewno sie nie podpisze
Tobie również to zalecam zanim napiszesz posta.
To, ze nie uzylam polskich znakow, wcale nie znaczy, ze zrobilam jakis blad. Teraz przestane uzywac polskich znakow, tobie specjalnie na zlosc.

Czy ktos zauwazyl u mnie jakis blad ortograficzny? Jesli tak, prosze wymienic.


Teraz najlepszym rozwiązaniem pozostały odcinki Dragon Balla przez net ściągane i myślę, że się to szybko nie zmieni. Fajnie jest tak obejrzeć dziennie ze 30 odcinków, niż przez TV jeden na dzień i to np. o złej porze.
Chyba jednak sie zgodze... Milo by bylo zobaczyc DB w telewizji, ale ma to wiele wad...

1. Jak juz kolega wymienil, moga byc puszczane o dziwnej porze, ktora nikomu nie pasuje.
2. Zawsze wygodniej jest obejrzec kilka odcinkow naraz, niz czekac na ta sama godzine dnia kolejnego.
3. Latwo jest przegapic odcinki.
4. Jesli ktos ma ochote ogladac je nie po kolei, to moze wlaczyc ktory tylko chce. Mozna tez pominac nudne wypelniacze i ogladac te, w ktorych dzieje sie konkretna akcja
5. Przy tym rzadzie, to chyba zostaloby tak powycinane, ze zostalby tylko opening i ending
6. Jakis kretyn moglby wpasc na to, zeby zrobic do tego polski dubbing _^_
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Święta racja Revania Na dodatek jeżeli ktoś posiada odcinki w japońskiej wersji, to można obejrzeć sobie Dragon Balla bez cenzury .
GohanSSJ2
Ziemianin
Ziemianin
GohanSSJ2
Wiek: 31
Dni na forum: 6.139
Posty: 8
Skąd: Mirzec
mi tam jest obojetne czy DB bedzie po francusku, japonsku czy nawet po egipsku... wazne zeby byl
Piteros Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Piteros
Wiek: 29
Dni na forum: 6.139
Posty: 7
Coś czuje, że to ściema bo już pare razy mówili w prasie i TV: "Powrót Dragoon Ball" Trzymam kciuki aby tym razem była to prawda

A właściwie teraz to nie zabardzo potrzebny DB w TV bo na internecie można przecież [ ort! ] oglądać. każdy odcinek. No ale itak chcem żeby znów leciał w TV

Avensus: edytuj posty!
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
Słysałem plotki żę podobno w 2007 roku na TVN ma powrócić japońska wersja Dragon Ball... nie mówie że na pewno [ ort! ] ale słyszałem ostatnio takie nowiny pozdrawiam

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Wiek: 28
Dni na forum: 6.133
Ostrzeżenia: 1
Posty: 94
Skąd: Ustrzyki Dolne
Fajnie by było gdyby znowu wpuścili na antene. bo bardzo lubie to anime.

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
@Trunks@ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
@Trunks@
Wiek: 27
Dni na forum: 6.131
Posty: 12
Skąd: UD
Fajnie by było gdyby powrócił do TV. Fajnie by też było gdyby weszła nowa seria.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
@Trunks@ napisał(a):
Fajnie by było gdyby powrócił do TV. Fajnie by też było gdyby weszła nowa seria.

Fajnie by było, tak, ale najpierw pokaż mi źródła owej nowej serii w ogóle [ ort! ] jaką nową "serię" miałeś koleżko na myśli , heh?
ela2508 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
ela2508
Dni na forum: 6.100
Posty: 11
Skąd: Prudnik
Znalazłam dwie petycje do TVN i TVP o ponowne wyemitowanie DB w tv. Proszę wszystkich o podpisy!

1 petycja: * zaloguj się, aby zobaczyć link *
2 petycja: * zaloguj się, aby zobaczyć link *

Avensus: przyłączam.
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
Hahaha, już widze jak TVP emituje DB.... okazałoby się że DB to bajka dla dzieci, w której nikt nikogo nie bije bo to jest beee!!
Tak samo tvn.... w tvnie mamy super nianie!! Oj ona by sie rozprawiła!! Jak już (w co tez wątpie) tvn7 do innych stacji nawet nie pisać
BartHan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.098
Posty: 25
Takich petycji z pewnością było dużo; wątpie by te coś zmieniły... Aczkolwiek podpisuje się pod nimi . Podobnie jak Rozarossa uważam, że powtórna emisja DB jeśli już byłaby możliwa, to tylko w tvn siedem. Na TVP nie ma co liczyć...

Dragon Ball.
ela2508 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
ela2508
Dni na forum: 6.100
Posty: 11
Skąd: Prudnik
A oto odpowiedzi stacji na moje pytania mailem:


TVP:
Witamy
Niestety na razie [ ort! ] nie mamy zaplanowanej takiej emisji. Przekażemy jednak redakcji filmowej taką prośbę.Z tym, że dzisiaj nie możemy odpowiedzieć na pytanie czy i kiedy byłaby ona możliwa.

TVN:
Informuję, że w najbliższym czasie nie mamy w planach emisji anime
"Dragon Ball".
Prośbę przekazaliśmy do działu programowego.

Pozdrawiam
Dział kontaktów z widzami

Cóż... szkoda.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Myślę, że oni już mają od razu w jakimś dokumencie zapisany tekst zwrotny na takowe maila, przynajmniej TVN, bo po co główkować, jak każdej osobie można wysłać to samo ;p

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Draco Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Draco
Wiek: 34
Dni na forum: 6.107
Ostrzeżenia: 1
Posty: 33
ale cos wiadomo kiedy ruszy Saga DB w TV ???

<<<Dragon Ball >>>
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Draco napisał(a):
ale cos wiadomo kiedy ruszy Saga DB w TV ???
Tak, wiadomo, że nie ruszy.

---

Draco napisał(a):
RuSzY zObAaCzYsZz!?
Ja bym w to nie wierzył, patrząc na zaangażowanie stacji telewizyjnych w ten projekt i żenującą postawę sceptycznego wobec DB społeczeństwa z super nianią na czele, którzy zrobią wszystko, by zdjąc anime z anteny. Mamy XXI wiek, mamy internet, nawet w Polsce przeważająca część ludności ma swobodny dostęp do internetu, a więc i do DB.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Bardzo bym tego chcial fajnie sie oglada w TV, poniewaz byly w dobrej rozdzielczosci i fajne bylo to, ze mialo sie poczucie "dlugosci" DB...nie umiem tego wytlumaczyc...hmm...to znaczy, ze gdy pomiedzy sagami mija np. tam rok czasu to jest to kilka jakis odcinkow...w TV puszczano zazwyczaj po 2 dziennie nie liczac soboty i niedzieli, wiec wtedy czuje sie ta ciagnaca sie opowiesc a gdy ogladam na kompie to zazwyczaj ogladne wszystkie idcinki w moze tydzien sorka, ze troche odbieglem od tematu

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 22, 23, 24  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball w TV? (TVN, TV4 itd.)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook