Forum Dragon Ball Nao

» Survivor?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
!

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
!

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ha, i wyszedłeś jak zawsze

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
;p
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Jak widać wszystko da się obejść.

Swoją drogą nadal jestem przeciw survivorowi.

Przydałaby się jakaś nowa zabawa na forum.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
No ok, wymyślmy coś wspólnymi siłami!

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Jakieś propozycje, panowie?
Will Turner Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Will Turner
Wiek: 32
Dni na forum: 6.163
Posty: 41
Skąd: Latający Holender
układanie jakiś historyjki. Ale taka którą da sie kontynuować, a nie że każdy pisze coś innego. Moim zdaniem to by była odpowiednia rozrywka.

WCA Są niezniszczalni jak stal, nie wiedza co to strach nie wiedza co to ból Oni wiedza tylko jedno Choppery to ich pasja to ich miłość, nikt ich nie pobije.

OCC To ich kuzyni zza Oceanu Razwem Tworzą jedna gigantyczną spółkę WCA&OCC
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Wydaje się, że Q' wprowadził "herezję" w wasze umysły, tak więc odpowiem na jego wypowiedzi.

Q'ccaon'naeaeccer napisał(a):
Geez, Was naprawdę nie stać na nic oryginalnego? Niegdyś wraz z Szarakiem rozpoczęliśmy pierwsze survivory, odpowiednio animowy oraz userski, lecz nie oznacza to, że pomysłu nie można modyfikować.
Z tego co widzę tradycję survivorów użytkowników na tym forum rozpoczął Xan, zresztą survivory istnieją od początku forum, tyle, że pod inną nazwą, tak więc mówiąc, że Wy rozpoczęliście pierwsze survivory, przeceniacie się...

Przecież można zrobić survivory z bohaterami z gier komputerowych i konsolowych, wybory najlepszego czarnego bohatera bądź najlepszej laski z anime lub gier, można wprowadzić system pucharowy lub cokolwiek innego. Nie trzeba koniecznie trzymać się kurczowo zasad i odgrzewać raz za razem tego samego kotleta!
Chyba nie rozumiesz czym jest survivor userski. Jak sądzisz dlaczego jest taki ponętny dla użytkowników ?
Dlatego, że oni sami w nim startują, że mają możliwość wpływu na najbardziej lubianą osobę na forum, dlatego, że dowiadują się czy są lubiani, a wszystko to idzie w parze z rozrywką i odstrzeliwaniem.
Modyfikacje, po cóż nam one ? Po co komplikować tak prostą grę ?
Z doświadczenia wiem, że miast rozrywki przyniesie zbędne kłopoty...

Przyznaję, że nasze pomysły trudno nazwać oryginalnymi, gdyż wzorowane są na podobnych zabawach z innych forów. Modyfikacje, które powyżej wymieniłem, również zerżnąłem na bezczelnego z pewnego forum, nie bacząc szczególnie na prawa autorskie. Adresu podawać nie będę, gdyż mam nadzieję, że społeczność forum DB Nao jest w stanie wymyślić coś sama, a nie tylko wzorować się na innych. Oczywiście, w razie potrzeby można wykorzystać czyjeś pomysły, lecz niekoniecznie trzeba brać je "na żywca".
Na tym forum została już tradycja, a skoro taka zabawa podoba się użytkownikom, po cóż ją zmieniać ?


Zresztą przyjrzyjmy się odstępom czasowym między naszymi survivorami, dwie miesiące to w końcu czas nie krótki, zgadzam się z faktem co za dużo to nie zdrowo, ale ten nie powinnien zaszkodzić .
Proponuje wymyślić jednak nową nazwę, oryginalną i nie podebraną z ostatnich części...

Przydałaby się jakaś nowa zabawa na forum.
Shiro, przecież tutaj widać mnóstwo nowych zabaw, czy cieszą się one jednak waszym zainteresowaniem ?
Na pewno nie wielkim
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Hmmm, coś oryginalniejszego? Zmuszacie mnie do myślenia co czynię bądź co bądź niechętnie ;X Nazwa Survivor sama w sobie jest o tyle oryginalna że przy każdej kolejnej edycji nie trzeba nic dopisywać, tzn :

-SurvIvor
-SurvIIvor
-SurvIIIvor
-SurvIVor?

Cokolwiek miałoby to znaczyć, nie jest to kod da Vinci tylko najzwyklejsze z niezwykłych słów. Naprawdę myślicie że może być coś ciekawszego ?

||

||
\ /
\ /
V

A może : Depression
Liberate
Sentence

Sam już nie wiem
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Moja innowacja jest taka, żeby wprowadzić do survivora elementy gry RPG. W ten sposób gra stanie się bardziej nieprzewidywalna, gdyż ten co chciał wyeliminowqć innego sam może zostać wyeliminowany. Po prostu większe ryzyko. A sama nazwa mówi "survivor". Może pora nareszcie zrobić z tej gry prawdziwą szkołę przetrwania?

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jak określisz dokładnie zasady tej modyfikacji - możliwe że bendę za.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Chwilowo widzę to jako tradycyjny RPG z pewnymi drobnymi zmianami, teraz ich nie napiszę, bo goni mnie czas, ale postatam się wprowadzić plan wstępny. Widzi mi się to trochę jak tradycyjny surv. Ale my wszyscy tutaj zebrani jesteśmy ludźmi inteligentnym i jeżeli pomysł się spodoba z pewnością będziemy w stanie coś noego ustalić ustalić.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Will Turner Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Will Turner
Wiek: 32
Dni na forum: 6.163
Posty: 41
Skąd: Latający Holender
to w końcu bedzie ten survivor czy nie

WCA Są niezniszczalni jak stal, nie wiedza co to strach nie wiedza co to ból Oni wiedza tylko jedno Choppery to ich pasja to ich miłość, nikt ich nie pobije.

OCC To ich kuzyni zza Oceanu Razwem Tworzą jedna gigantyczną spółkę WCA&OCC
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Seji, doceniam twój pomysł, ale nie wydaje mi się on dobrym...
Survivor polega na prostym głosowaniu i eliminowaniu przez to użytkowników, a nie na :
gdyż ten co chciał wyeliminowqć innego sam może zostać wyeliminowany
Oddajesz swój głos, po to by kogoś wyeliminować, czasem nie chętnie, ale samemu być przez to odpaść ?
Przerobisz Survivor w jakieś RPG, w które nie wszyscy będą chcieli się bawić.
Moim zdaniem to powinna być kolejna odmiana Survivora pt. "Survivor RPG" , a survivor userski oprzyjmy na starych zasadach .
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Survivor?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook