Forum Dragon Ball Nao

» Na ile kogo oceniacie? ocena: 9,67 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Czy Waszym zdaniem ludzie na forum zachowują sie doroslej niż podali wiek?

Czy Waszym zdaniem ludzie na forum zachowują sie doroslej niż podali wiek?
Tak, wszyscy bez wyjątku 5,94% 6 5,94%
Tak, ale niektórzy poniżej normy 37,62% 38 37,62%
Nie wiem, nie mogę okreslić, a raczej nie potrafię 26,73% 27 26,73%
Nie, na tyle na ile mają lat 16,83% 17 16,83%
Nie, zgraja odmóżdżonych bachorów, nic więcej :) 12,87% 13 12,87%
Wszystkich głosów: 101
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.834
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Czy widzicie co jest dywizą tego tematu ? Mamy wyrazić własne zdanie na temat osób z tego forum. Nie zależnie czy jest ono dobre, czy też złe. Moje osobiste odczucia, powinny zostać potraktowane jako krytyka, bądż darować sobie ich interpretacje, jeśli się z Nią nie zgadza. Powiedzcie mi moi drodzy, dlaczego inni ludzie, którym notabene także nie oszczędzałem uwag, potrafią w spokoju i bez zamętu, czy też głupiego tłumaczenia, podejść z dystansem do tych słów ? Mojaesłowa są ostre, ale nikt nie powiedział, że tutaj ma być delikatnie (regulamin tego nie zabrania). Pretensje i tłumaczenie są oznaką albo braku zdystansowania, albo też poczęści zgadzania się z tym co napisałem. Cieszy mnie to, że te słowa wywołały zamęt, przynajmiej nie będe stwarzał otoczki, że wszystko jest ok. Szukacie potwierdzenia waszych słów ? Popatrzcie na swój profil, a następnie na posty. Niektórych z Was nie znam inaczej niż z forum, ale właśnie na takim poziomie w pierwotnej wersji miały być podwaliny do krytyki. Jak ja mam czelność, czemu on tak pisze ? Pisze, jak każdy inny przedemną, a reakcje na moje słowa tym bardziej mnie przekonują, że mam racje. Miłej lektury i dzięki za komentarze.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.699
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Zasło parę zmian , wiec pora na aktualizacje:

Fable - bardzo pozytywna zmiana. Przestał jię przechwalać jaki to on nie jest. Dalej potrafi komuś dowalić , ale robi to z dużo większą klasą niż dotychczas. Wzruszyłem się niemalże jak mi napisał że przesadzam w temacie o wyglądzie japońców. Czyżby jednak miał skrupuły?

Kazmo - jak dla mnie koleś całkowicie pozbawiony dystansu. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić żebym mógł traktować wrzuty na ulubionych wokalistów osobiście , ale w pewnym sensie go rozumiem. Znalazł sobie niszę którą mało kto się interesuje , i mógł sobie tutaj porozmawiać z ludzmi których również to kręci , co na codzień raczej się nie zdarza [ ort! ] . Nie tłumaczy to jednak zachowań ala pięciolatek.

Shiro - pedantyczny. Wszystko musi być czyste jak mundury ss. Śmieszy mnie trochę to że z jednej strony pozuje na zamkniętego w sobie , a z drugiej dzieli się swoimi poglądami z innymi. Jednak jak juz to robi to raczej sensownie i logicznie

eMate - widać że trochę spoważniał . Dalej wiele spraw światopoglądowych ma w dupie , ale na ke których nie ma ma swoje zdanie i potrafi je w miarę sensownie przedstawić.

Megane - na poczętku postrzegałem ją trochę jako upierdliwego podlotka który pisze co jej się podoba w zależności od chumoru , i czepia się pierdół. Widzę jednak że takie podejściema tylko w stosunku do spraw mało ważnych , gdyż jeśli chodzi o sprawy światopoglądowe jest w miarę stała. Z upierdliwej zrobiła się wredna co jest niewątpliwie [ ort! ] zmianą na lepsze [ ort! ]. Ma dystans do samej siebie i do ludzi naokoło ( przynajmniej tych z forum). Ogólnie pozytywna osoba

Schab - Ma raczej podobne do mnie poczucie chumoru , dystans do wszystkiego co nie jest rudym renault z 87 roku. Gdy jednak coś się tyczy tego tematu jest w stanie go bronić rękami i nogami , co ogólnie jest bardzo pozytywne , ale nie do przesady. Inteligentny , i chyba potrafi to przelać w praktyce.Ale największą chyba jego zaletą jest to że nie boi się powiedzieć w twarz ( tudzież monitor) ludzom co o nich myśli.

Xan- od początku coś mi nie zgrzytało. Z jednej strony idealista , chrześcijanin, kochający wszystkich i wszystko pełen głębokich przemyśleń . Z drugiej zaś zwolennik pedalstwa , kosmopolita i wszystkich bzdód które w formie mody przychodzą z zachodu bez żadnego logicznego wytłumaczenia. Pytanie gdzie tu absórd? Jezus był obrzezany i dumny z tego że jest Żydem o czym świadczy choćby sytuacja z Samarytanką. Pismo Święte potępia czyny pedalskie a eutanazja to morderstwo. Wydaje mi się że taki światopogląd musiał się rozlecieć i chyba mamy tego zaczątki.

Dai Kaiosama - inteligentny , oczytany , umie wykożystać wiedze w praktyce. Bywa ironiczny. Jedyne co w nim mi nie gra to że zawsze w stosunku do wszystkich jest dobry. Nikomu nie nadepnie na odcisk , nikomu nie dosra tak żeby mu poszło w gacie. Jednym słowem mało ludzki. Nie wieże w ludzi bez wad , i liczę na to że jeszcze się pokażesz z tej złej strony.

Reszta chyba bez zmian , ale jak dojdę do siebie to może coś dopiszę

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.556
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Weszło w życie kilka zmian, i pojawiło się kilka przyjaciół.

Dai Kaiosama- wszedłem do jego klanu przez przypadek. Myślałem, że będzie to coś nowego, jakieś przeżycie związane z forum. Nie żałuję tej decyzji, bo przez dojście do klanu Takeda poznałem bardzo miłego i wszechstronnego człowieka. Dai jest człowiek innym niż inni. Z nim jedynym potrafię normalnie porozmawiać, przed nim mogę wszystko powiedzieć.. Znam się dopiero z nim kilka dni a już wiem że jest to dobry człowiek. Człowiek który na każdym kroku potrafi być miły, wesoły i rozgadany. Jego posty zawsze są inteligętne. o pięknej konstrukcji. Nie myślcie sobie, że opisuje go w ten sposób ponieważ jest szefem klanu Takeda, Mój opis kieruję z serca

Hidden Lord- Poznałem go również przez przypadek. Zgadaliśmy się przez pewien temat, i nawet szczerze miło i wesoło nam sie rozmawiało. Hidden nie pozostawił mnie w potrzebie, gdy szukałem plików *rm i pomógł mi za co bardzo mu dziękuję. Jest to chłopak który potrafi wyrazić swoje zdanie (pogląd) na dany temat. Można z nim również miło spędzać czas na rozmowach przez gg o sprawach życiowych.. Dla mnie jest to miły kolega i teraz na myśl przyszło mi powiedzonko: "Jak masz problema , udaj się z nim do Hidden'a"

Hidden: I nawet opłat nie pobieram

Jack Marcus Navaro- nie znamy się długo, lecz wnioskując z stylu i rozbudowy jego postów jest to chłopak inteligentny. To, że przydażyła mu się afera z Meg i Sha'em nie przekreślajmy go do końca życia. Jest to osoba regularnie, stale i dobrze włączająca się w życie forum dbnao. Przez gg też jest miły i uprzejmy. Sam to mogę potwierdzić. Dla mnie Navaro jest osobą która faktycznie szczerze i uczciwie pisze swoje posty nie tak jak jacyś spamerzy (np Elemental). Ba, nawet nie mam go co do niego porównywać. Mogę go porównać ze sobą i twierdzę, że Jack Marcus Navaro ma większą wyobraźnię, oraz wiedzę niż ja.

Azi- Bez zmian. Nadal mam go za chamskiego nastolatka, który chce sie pokazać. Coś musi go jednak gryźć, ponieważ zaczął się tłumaczyć na opinie o sobie. I przyznam bez wyrzutów sumienia, że to do niego nie mam najmniejszego szacunku i jego najbardziej nie lubię na tym forum

Pozdrawiam,
Legolas
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.628
Plusy: 2
Posty: 1.408
W związku z tym, że na Forum pojawiło sie ostatnio kilku nowych forowiczów, można by [ ort! ] co nico o nich machąć

Pierwszy to człowiek o jednym z dziwnieszych nicków. Old Shatterhand, znany także jako Old coś tam..
Mający problemy z prowadzeniem dyskusji na poziomie spamer, któremu brakuje niemal elementarnej wiedzy o Dragon Ballu(wspomne tylko problem rozróżniania Aprzyszłości alternatywnej od rzeczywistości czasowej DB).
Ale wydaje się, że nie jest głupi, więc może jeszcze się wyrobi?
Pozyjemy-zobaczymy,
Tak czy inaczej- dużo pracy przed nim...
Wiek-15 lat.

Kolejny na liście jest Gotenx17.
Niegdys małowidoczna i mało postujca osobowośc.
Ale to już historia.
Pisze dużo, choc często nie na temat. Pisze nawet wtedy, gdy nie ma nic do powiedzenia.Odnosze wrażenie, z eto cecha łącząca częśc członków Klanu Perfekcyjnych Wojowników.
Mówiąc krótko- zespameryzował się.
Wiek-15 lat.

BioBrolly-to niemal zupełnie nowy członek naszego Forum.
I póki co prezentuje sie całkiem nieźle.
W tematach, w których postuje, wykzuje się sporą wiedzą. Nie brak mu także własnego zdania.
Mówiąc krótko- zapowiada sie bardzo dobrze.
Ale zobaczymy co z niego wyrośnie:P
Wiek-17 lat

Na zakończenie kilka miłych słów(franqey, ni czytaj... wiem,. że tego nie lubisz...).
Czas w końcu napisać cos o jednej z moich ulubionych osobowoci Nao.
To bardzo sympatyczna, wrażliwa i inteligentna osoba.Ma własne zdanie i chetnie dzieli się nim z innymi.
Nie boi sie dyskutować i bronic swoich opinii zachowuąc przy tym pełną kulturę.
Ma ogromną, w porównaniu do mojej i za pewne wiekszosci z nas, wiedzę na dośc specyficzny temat, jakim jest j-music.
edhel, bo o niej piszę, to zdecydowanie jedna z ciekawszych osób na Forum.
Jedyny zauważalny minus to jej obecnośc. Odwiedza nas zbyt rzadko...:9
Ale ogólnie rzecz ujmując wielki plus.
Oby jak najwięcej jej podobnych:)
wiek- 18 lat

Ok.
Na dzis dość obgadywania innych.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.644
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Dai zrobił to, co do niego należało. Teraz ja wygarnę co myślę o:

Oldzie Shatterhandzie - Dzieciątko. Nie dolośło jeście do intelneciku. Ćwaniaćek, który myśli zie wie, a ni wie. Śkoda śłówek.

Gotenx17 - Spamer pełną gębą. Pisze kiedy nie trzeba, pisze co nie trzeba, pisze zawsze i wszędzie. A jednak, może i kiedyś zacznie pisać mniej, a inteligentniej. ale na razie to gdybanie i nic konkretnego.

Legolas - Świetny facet, dobry kolega i miły człowiek. Szkoda że nie ma więcej takich ludzi. Cechuje go wysoka kultura osobista i ciekawy sposób wypowiadania się - ostatnio przywitał się ze mną w tenże sposób - "witam serdecznie mości Macieju". Zaliczyłem zgon i się respaunowałem jak to zobaczyłem . I jak tu nie lubić takich Legolasów? xD. Przemiły gościu.

edhel - Świetna, miła osóbka. Bardzo, bardzo przyjemnie mi się z Nią gadało. szkoda że straciłem listę, będę musiał odzyskać jej numer. Kapitalna dziewczyna. Kultura osobista, charakter, wszystko stoi na najwyższym poziomie .

Jeszcze zobaczymy, o kim napiszemy. Kiedyś. Indziej.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.556
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Na forum pojawiło się kilka nowych osóbek. Czas działa na każdego z nas inaczej więc i kilku użytkowników się zmieniło.

Old Shatterhand- pierwsza fala uderzeniowa idzie na Twoją osobę, czemu? Po prostu Cię nie lubię. Zrzynasz jakiegoś inteligencika, którym nie jesteś, wychodzi Ci to bardzo źle. Nie warto udawać osoby którą się nie jest, a Ty to robisz. Dla mnie piszesz nie na temat, unosząc się wielką dumą w niektórych z topiców. Tak naprawdę jesteś cwaniakiem, mało inteligentną osobą, która chce się pokazać i dla tego wybiera fora. Pozwolę sobie przytoczyć słowa z LotR. "Głupi Tuk!"

Drake - kolejna osoba, która niedawno zaczęła częściej przebywać na forum. Jednak jego powrót był bardzo niemiły. Przyszedł wrogo nastawiony do większości z forumowiczów. Ja dostałem "zje@$%" za to, że nie wierzę w ufo, czy też zjawiska nadprzyrodzone. Dla mnie jest on takim "pępkiem świata" co chce który musi być w centrum uwagi.

"Szary?Pewnie, że znam Szarego - Maciek to mój cioteczny kuzyn ze strony swojej matki, a stryjeczny kuzyn ze strony swojego ojca, jeśli nadążasz" (cytat z LotR, który znalazłem specjalnie dla Ciebie:D). Mógłbym na temat tej osoby pisać i pisać. Jest to osoba którą bardzo lubię. Jest jednym z nielicznych przyjaciół którzy, zostali z dawnej paczki:). Jego zdanie w każdym temacie bardzo się dla mnie liczy, gdyż to właśnie Szary jest jedną z osób która potrafi bronić swojego zdania nad wszystko. Jego wypowiedzi są różnorodnej długości, jednakże zawsze zawierają to co powinny zawierać. Maniak Tolka i WoW'a. Tak więc.. Jest to solidna chłopaczyna, do której czuje ogromny respect.

"Z głębin morza z zatopionej krainy Numenor do Śródziemia przybył VegatZ by założyć królestwa Arnoru i Gondoru." Jego chwilowe odejście z forum było naprawdę bolesne. Brakowało mi jego anegdot, postów, pisanych nie raz poetycką prozą. Michał jest jednym z wzorów dla każdego użytkownika. Jego wysoka inteligencja i kultura osobista, jest godna naśladowania. Oby było więcej takich porządnych forumowiczów!

Bad Girl - Dziewczyna która rzadko wchodzi w dyskusje. Niestety nie czuję do niej sympatii. Denerwują mnie jej avatary, czy też głupkowate podpisy (z linkami do BiteFighta). Możliwe iż jest to mądra kobiecina jednak ja jej nie lubię

A no tak, przypomniałem sobie o jeszcze bardzo miłej osobowości:D

Lilu- Jak mogłem o Tobie zapomnieć? Może dlatego, że tak rzadko przebywasz na forum, że tak rzadko mogę przeczytać Twoje posty. Wiola jest osobą, cudowną. Moja kochana Lil'ko:P. Jako iż jestem jednym który zna Cię lepiej, powiem jedno słowo : Jesteś wspaniała! Rozmowa z Tobą to czysta przyjemność, na którą zawsze znajdę czas. To tyle co chciałbym o tym kwiecie powiedzieć

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Legolas: 13.02.2007, 20:11
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.390
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Cóż więc, po pierwsze chciałbym przeprosić, za spam. Niestety, jeżeli ktoś napiszę coś, i nawet jeśli zbacza z tematu, lubię na ten post wypowiedzieć się, (Oczywiście również sam zbaczam z tematu) Oczywiście zrezygnuję z teg,o i oczywiście po raz kolejny przepraszam, obiecuję poprawę.
PS. Gdyby ktoś przeczytał inaczej niż miałem na celu to :
Całą winę przyjmuje na siebie

któremu brakuje niemal elementarnej wiedzy o Dragon Ballu
Cóż z tym zgodzić się nie mogę, jako, że wiele razy oglądałem anime Dragon Ball (ok. 5 razy). Ale jakoś nigdy nie słyszałem, że jedynym źródłem wiedzy o DB jest właśnie manga.

Pierwszy to człowiek o jednym z dziwnieszych nicków.
Nie jest to wcale nick dziwny, dla tych którzy znają K. Maya .

Oldzie Shatterhandzie - Dzieciątko. Nie dolośło jeście do intelneciku. Ćwaniaćek, który myśli zie wie, a ni wie. Śkoda śłówek.
Old Shatterhand- pierwsza fala uderzeniowa idzie na Twoją osobę, czemu? Po prostu Cię nie lubię. Zrzynasz jakiegoś inteligencika, którym nie jesteś, wychodzi Ci to bardzo źle. Nie warto udawać osoby którą się nie jest, a Ty to robisz. Dla mnie piszesz nie na temat, unosząc się wielką dumą w niektórych z topiców. Tak naprawdę jesteś cwaniakiem, mało inteligentną osobą, która chce się pokazać i dla tego wybiera fora. Pozwolę sobie przytoczyć słowa z LotR. "Głupi Tuk!"
Cóż pozwolę sobie przytoczyć pewne słowa "Obrażanie innych, to cecha ludzi o małej inteligencji"

Cóż otóż odpowiem na kilka zarzutów:

Otóż, czy zrzynam inteligencika ?
hmm, nie zauważyłem ani razu abym kogoś kto uważa inaczej ode mnie lub, który wie lepiej ode mnie, nazwał kretynem, idiotą itp.
Uważam, że skoro wiem co nieco na dany temat powinienem się wypowiedzieć, lecz nigdy nie uważam się za mądrzejszego od innych.

"Dla mnie piszesz nie na temat, unosząc się wielką dumą w niektórych z topiców."
hmmm, jeżeli słowa "Mylisz się," uważasz, za unoszenie się, to nie mam więcej pytań. Jednak do tej pory nie zauważyłem tego u siebie, czy mógłbyś mnie uświadomić cytatem ?

"Tak naprawdę jesteś cwaniakiem, mało inteligentną osobą, która chce się pokazać i dla tego wybiera fora"
Tak, trafiłeś w sedno. I dlatego zarejestrowany jestem na wszystkich internetowych forach, na których odpowiadam jedynie po to aby zauważyli moje istnienie na tym świecie. Sami przyznacie, że dość pokręcona teza
. A prawdą jest, że rejestruje się na forum, aby poszerzyć swą wiedzę i podyskutować. Ale czyż nie od tego są fora ?

"Pozwolę sobie przytoczyć słowa z LotR. "Głupi Tuk!""
Cóż cytat nie jest dość trafny, bo nie sprowadziłem na to forum bandy orców i Balroga.
PS II. VegetaZ, zdecydowanie nie hobbitów, ponieważ Gandalf powiedział to w Morii

No i moja dość ogólna ocena:
Gotenks- nie za wiele widziałem jego postów na tymże forum, jednak wiek mogę podać tylko: Ponad 20
Dai Kaiosama- Ponad 20
Shiro- Ponad 20
Legolas- rozbudowane i ładnie napisane posty, jedna obrażanie innych nie jest cechą dobrego użytkownika, cóż: 14
Szarak- Jak wyżej, z tymże jestem skłonny powiedzieć, że ma raczej 16 lat.

Ten post był edytowany 5 razy, ostatnio zmieniony przez Old Shatterhand: 13.02.2007, 23:44
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.587
Posty: 188
ludzie proszę, uspokójcie się [zróbcie wdech i wydech - spokój], każdy ma prawo do wypowiadania się, ale nie tak agresywnie.
Ok, skoro już tu się wypowiadam, to wypadałoby opisać pare osób. A więc tak:

Kakarotto91- pamiętam, że to była pierwsza osoba, z którą miałam zaszczyt pogadać na forum i musze powiedzieć, że chyba dzięki niemu często odwiedzałam tą stronę. Zazwyczaj nie wchodziłam na jakiekolwiek strony więcej niż 2 razy (wyjątek: onet, bo to strona startowa ), ale od razu wiedziałam, że ma w sobie "coś" (forum), a teraz tworzymy taką "forumową rodzinę". (troche zboczyłam z tematu ^^" haha)

Szpaner ale teraz jako Hidden Lord- musze powiedzieć, że fajny z niego kolo (na dbnao). tutaj, wręcz cukruje mi moje rysunki (możesz dalej ), na DA to zaczyna już być surowszy ^^'. niekiedy mnie irytuje

Megane- surowa, nie da sobie w kaszę napluć, potrafi nieźle zjechać, jak się zdenerwuje... ^^ Jej posty bardzo mi się podobają (z niewiadomych przyczyn, albo przynajmniej się nad tym nie zastanawiałam ^^"). Potrafi dziewczyna krytykować i za to ją lubię, ponieważ w swoich postach (tu akutrat chodzi mi o krytyke wobec moich prac) pokazuje mi (teoretycznie) nad czym powinnam popracować i doradza mi jak to robić.

Fanatyczka- jej zboczenie to zdecydowanie rysowanie. Kiedy ma w dłoni ołówek, może rysować na wszystkim (kartka, ławka, biurko [ ort! ]... ręka jej koleżanki, ale to już cienkopisem). Gdyby miała sporo kasy, to wykupiłaby wszystkie mangi wydane w Polsce, aniem też. Zamiast tak jak inni zamerykanizować się, to o ona raczej się japonizuje Kiedy może, dodaje do przezwisk przyrostki typu -chan, -san i zamiast jak normalni ludzie przy powitaniu mówić "cześć" woli mówić "ohayo". Czasami można się bać, jak bardzo jej hobby przejęło nad nią kontrolę.

To na razie [ ort! ] tyle, ponieważ nie mam na razie [ ort! ] pomysłu ani czasu, by resztę opisać. Dzia ne~

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez fanatyczka: 03.03.2007, 15:15
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.614
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Sporo czasu minęło, gdy się tu wypowiadałem ostatni raz, więc pozwolę sobie na krótką... bla bla, po prostu się wypowiem i tyle

Legolas- Sylwek, to bardzo fajna i ciepła osoba, która zasługuje na szacunek. Skromny chłopak, który czasami daje się ponieść chwili. Bardzo fajnie się z nim gada na wszelkie tematy.

Shiro- Pomimo, że początki w początkach mojego pobytu na forum nasze stosunki były złe, to uważam teraz, że się zmieniłem i po wyjaśnieniu, tak naprawdę konfliktu o nic, Shiro okazał się być bardzo fajnym i uporządkowanym człowiekiem, który ma dobry gust jeśli chodzi o gry

Szarak- Maciek, Maciek, co by tu można o nim napisać... bardzo fajny i inteligentny człowiek, który baaardzo lubi fantasy. Zorganizowany, ale nie zbyt skromny ;P Mimo wszystko bardzo go szanuję i lubię.

Hidden Lord- Mimo iż nie mieliśmy okazji porozmawiać jeszcze na gg (postaram się to naprawić w najbliższych dniach, więc się strzeż!). Z dawnych legend słyszałem, żeś odważny i rześki i drwalem postanowiłeś zostać... no nie ważne ;P Fajnie się rozmawiam w SB, dobrze opiekuje się forum i w ogóle w porządku.

VegatZ- Bardzo fajny człowiek o szerokich zainteresowaniach. Lubi pisać nie tylko posty. Bardzo podziwiam jego twórczość, bo jest bardzo głęboka i dociera do czytelnika w ciekawy sposób. Świetnie się z nim rozmawia.

Dai Kaiosama- Również bardzo dobrze się sprawuje jako moderator, co bardzo mnie cieszy. Michał, to bardzo otwarty i mądry użytkownik. Gdyby odbyło się głosowanie na miss forum, to typowałbym Dai'a, który głosi pokój na świecie

Fanatyczka- Bardzo fajna osoba, z którą też miło się konwersuje. Szkoda, że tak rzadko nas odwiedza.

Gotenx17- Trochę za dużo pisze tu i ówdzie, ale ma kilka ciekawych rzeczy do powiedzenia, które są warte uwagi.

Old Shatterhand- W sumie to co wyżej, jednakże zauważyłem jego zdolności graficzne, które są całkiem dobre.


Jeśli kogoś nie uwzględniłem, to znaczy, że albo nie mam zdania i jest fajnie, albo zrobiłem to w poprzednich postach. Jeśli komuś nie pasuje to co napisałem, proszę wysłać do mnie podanie, które zostanie rozpatrzone w ciągu najbliższych 2 tygodni i zniszczone w oryginalnej niszczarce do podań. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.


Edit:

VidelOtaku, to tylko taki żart tylko ;P

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Avensus: 10.03.2007, 13:11
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.830
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Kakarotto91 napisał:
Gdyby odbyło się głosowanie na miss forum, to typowałbym Dai'a, który głosi pokój na świecie Wink
Chyba raczej na mistera, z tego co mi wiadomo Michał to mężczyzna.


Edhelcia - jedyna osoba, która nie padła ofiarą przeciwników J-MUSIC. Wesoła, inteligentna, wygadana, z poczuciem humoru. Właśnie taka zawsze chciałam być. Jest też jedyną dziewczyną (nie licząc moich qmpeli z klasy), którą mam na gg. Wiek? Szalona osiemnastka.

Q'ccaon'naeaeccer - na dbnao jest od niedawna, ale zdążył mnie zaintrygować. Wykazuje się naprawdę dużą wiedzą i inteligencją. Jego posty nigdy nie są bezwartościowe, zawsze ma coś mądrego do powiedzenia.

Shabranido - nie znoszę tej ksywy. Znacznie bardziej wolałam Nameck Wariora. Ale to już Twoja sprawa. Nie czepiam się. Za czasów moich początków na DBNAO najbardziej podziwiałam właśnie jego. Imponował mi inteligentnymi i wartościowymi postami. Teraz sam siebie uważa za cynika. Moim zdaniem kiedyś taki nie był. Tą zmianę mogły spowodować niektóre sytuacje, które wynikły jakiś czas temu na DBNAO. Sytuacje te też potwierdziły, że nie daje sobie "w kaszę dmuchać" i potrafi stanąć w obronie bliskiej mu osoby, co bardzo dobrze o nim świadczy.
Tematu J-MUSIC nie uważam za temat specyficzny, bo to też muzyka, tak samo jak muzyka angielska, amerykańska czy francuska. To jest muzyka japońska. Jednak sprawa ta była już wałkowana i wywołała sporo zamieszania.
Stwierdził, że mam ze sobą problemy. Myślę, że każdy ma ze sobą jakieś problemy. Człowiek nie jest istotą idealną.
Kończąc wywód. Shab (jeśli mogę skrócić) jest osobą charakterystyczną i charyzmatyczną. Bez niego to forum nie byłoby takie jakie jest. Ma i wady i zalety. Jak każdy człowiek.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.521
Posty: 885
dobrze teraz moja kolej w koncu wypada cos powiedziec^6

Legolas-tylko o tobie powiem w koncu jak moglabym nie wypowiedziec sie o tak wspanialej osobie jak ty
Sylwek jest milym i sympatycznym chlopakiem zawsze znajde dla niego czas gdyz rozmowa z toba zawsze poprawia mi humor.
bardzo sie ciesze ze wtedy sie do mnie odezwales az mnie zatkalo ze ktos sie do mnie odezwal zazwyczaj ja to robie
Ale co tu duzo mowic Sylwek jest osoba ktora warto poznac blizej
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.699
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Doszło parę osób , więc się może wypowiem:
seni_san- Nie wiem czy toto chłopak czy dziewczyna , ale bez względu na to wydaje się w porządku poza swoją miłością do kotów. Niestety jako że życie na forum przeniosło się z salonu ( hyde park) do ustępu , nie za bardzo się orientuję co ma we łbie. Na oko jakieś 17-19 lat

Throught- z nowych wydaje mi się najbardziej wyrazisty. Jak do tej pory miałem tylko raz z nim rozmawiać w temacie jakoś tam powiązanym ze światopoglądem , i całkiem nieźle potrafił się bronić. Nie wiem czy ma już wyrobione zdanie na wiele spraw , ale w tym na co ma jest raczej stały i ugruntowany. Może mieć te 20 lat

Ravena -Niby ma swoje zdanie , ale z jego obroną jest już gorzej. Kolejna słuchaczka j-muzic , przez którą nie jestem w stanie rozróżnić czy na avku jest facet czy baba. Jakieś 15 lat

Qjshduisahd vel xan - nowy stary. Koleś nie ma absolutnie ugruntowanych poglądów. Jest pod tym względem zmienny jak chorągiewka na wietrze. próbuje [ ort! ] to ukryć za tym że "obecnie jest agnostykiem" , ale nie widzi że takie podejście blokuje go na poznanie , do którego wydawało by się dąży. Jak dla mnie problem w tym że dobiera poglądy do sytuacji , szukając usprawiedliwienia się. Oczywiście bardzo ładnie ukrywa to za wyszukaną terminologią i lingwistycznymi problemami. Poza tym wydaje mi się że osoba która jest tak zmienna nie powinna mówić o moralności , bo brzmi mi to fałszywie , ale to tylko moja opinia. Może mieć 16-17 lat

bad girl - nie wiem czy już pisałem więc uzupełnię - Bardzo dobrze wyszła na dodaniu działu "Ustęp". Może tam wieść prym , ale niestety nie zauważyłem żeby miała coś ciekawego do powiedzenia w tematach wymagających jakiegoś tam zastanowienia. Sympatyczna , choć przez swoje żarciki chce wyjść na wredotę. na oko 15 lat

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.390
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
No, to może i ja ocenię porządnie, oczywiście nie wszystkich wiecie przecież ile by to zajęło .

Zacznijmy od Focusa:
Wspaniały użytkownik, świetnie się nim dyskutuje, co niestety rzadko się nam zdarza, a szkoda bo posiada on ogromne zasoby wiedzy. Kiedy chce potrafi być kąśliwy nawet bardzo, jednak na GG odnosi się zwykle przyjaźniej niż na forum. Cóż krótko mówiąc inteligentny, spostrzegawczy (wiesz o czym mówię ), w dodatku wymarzony partner do dyskusji, zdecydowanie pełnoletni ;p. (Od razu zaznaczam, że dla mnie określenie "Pełnoletni" jest najwyższym jakie mogę przyznać)

Gotenks, a co ;p- cóż nie za wiele mam o nim do powiedzenia, wieku też nie określę, bo ten w profilu jest odpowiedni. Tak więc, użytkownik przyjemny, z poczuciem humoru, ogólnie lubiany, no i odpowiedzialny, jednak trochę wad by się znalazło, co nie ? Lecz wymienię te jedną zdecydowanie jego ulubioną, SPAM, może i tutaj za wiele nie naspamuje, ale gdzie indziej, jest to chyba jego pasja, choć i czasem powie coś inteligentnego bądź przyłączy się do dyskusji.

Seji_San- który to już raz Seji , tak więc skopiuje tylko
Piszę mądre, rozbudowane słowa, jest bardzo pomocny, i nie raz okazał mi się życzliwy. Pisze z humorem, w większości ogranicza się do SB, choć i czasem w postach ukaże swe poczucie humoru.
Cóż, jedna z moich ulubionych postaci na forum i pisanie z nim sprawia mi przyjemność, ukazuje duże poczucie humoru, tak cenione przeze mnie, no i zachowuje zawsze poprawność w pisowni. Wspaniały użytkownik, teraz nawet trudno wyobrazić sobie ciekawy temat bez jego udziału .
Pełnoletni, oczywiście .

Q'ccaon'naeaeccer- Przemądrzały, choć inteligentny użytkownik. Mimo powtarzania, że nie jest nieżyczliwy danej osobie, nie potwierdza tego w swoich postach, pisząc święcie przekonany o swojej racji nie czekając na odpowiedź ośmieszanego przez niego użytkownika. Czepia się praktycznie wszystkiego i pisze wtenczas Offtopowe posty oskarżające swoją "ofiarę", w dodatku przekonany, iż robi coś dobrego, i niesprzecznego z regulaminem.
Zaprzeczyć inteligencji, spostrzegawczości i jego świetnym postom się jednak nie da, i gdyby nie to czepialstwo oceniłbym go na pełnoletniego a tak:
Wiek: 17

Hidden Lord- Były moderator, czepialski, również przemądrzały. Jako moderator uważał się, za stojącego powyżej innych, i nie zauważał u siebie tego co zarzucał innym. Nie ma właściwie swego zdania i piszę posty wzorujące się na postach mądrzejszych użytkowników.:
15

Avensus- Kompetentny, inteligentny ale zarazem zadziorny użytkownik. Piszę świetne posty, jednak każdą (moją) uwagę odbiera jako atak na swoje zdanie, co wcale atakiem nie jest. Pisze dobre posty, ma poczucie humoru, potrafi wysuwać trafne wnioski, no i polubiłem go nawet. Wieku nie podważam, bo jest odpowiedni, ni za niski ni za wysoki.
Wiek: 16

BioBrolly- Ogólnie przyzwyczaiłem się do jego głupszych wypowiedzi, jednak tutaj na prawdę ukazuje się z dobrej strony. Posiada on wiedzę o Naruto, wysuwa nawet dobre wnioski, jednak mimo tego, że uważa się za jednego z największych specjalistów tego forum, wcale tak nie jest i wielokrotnie bardzie cenię sobie zdanie Focusa:
Wiek:13-14

A teraz kilka zdań o moich samurajach:

Cyceron- świetny grafik i dobry nabytek naszego klanu. Inteligentny, choć nie w pełni ukazuje to w postach a jestem pewien, że odrobina chęci i pisał by o wiele, wiele lepsze posty. Ogólnie nie spamuje, te kilka postów możemy mu przecież wybaczyć. Poza tym świetna osoba i z humorem .
Wiek: 18/ pełnoletni

Fly- Również dobry grafik i pewien jestem, że kiedyś rozwinie swe możliwości. Pisze inteligentnie, również z dużą dawką humoru szkoda tylko, że większość postów w ustępie. Co do postów, Fly pewien jestem, że stać Cię na więcej, postaraj się :
Wiek: 15-16

Ishido- Równy użytkownik, jeden z pierwszych członków mojego klanu, na ogół piszę krótko, lubi też spamować, niestety. Jednak mimo wszystko lubię go, jest aktywny w klanie, no i dobrze z nim się rozmawia :
Wiek: 17, za ten spam .

Kakarotto- Cóż jest raczej sztywnym użytkownikiem, nie zauważam u niego poczucia humoru. Pisze świetne posty, jest aktywny no i zawsze ma coś wartościowego do dodania, poza tym nie zdarza mu się spamować.
Wiek: Pełnoletni

Kamiru- Krótkie, jednak ciekawe posty i własne zdanie to jego dewiza. Rzadko spamuje, jest dość aktywny .
Wiek: 17

paintball_0- Inteligentny, piszę posty, które należy czasem brać pod uwagę, jednak zdecydowanie za często spamuje, nie pochwalam też jego zamiłowania do przekleństw.
Wiek: 17

Ramzes- Chyba ostatni nabytek naszego klanu , jego posty mówią same za siebie. Inteligentny oraz miły użytkownik.:
Wiek: pełnoletni

Ps. Ostrzegam, że nie piszę kogo lubię, kogo nie, więc nie sadźcie mnie (może i siebie) po braku jakiegoś zdania, które znajduje się w opisie innych.
Ps2. wybaczcie krótkość ostatnich ocen, ale nie chciałem się co chwila powtarzać.
PS3. Następnym razem odegram się kilku innym "inteligencikom"...
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.644
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
O, zapomniałem o takim temacie ;p A że pojawiło czy też ujawniło się kilka ciekawych osób...

Focus - Zielony od zawsze był jedną z najinteligentniejszych osób na Forum, taką też pozostał. Długie, rozbudowane, mądre posty, które chce się czytać. Wyrafinowane poczucie humoru, nieprzecietna ironia... to mówi samo za siebie. Najczęściej jest złośliwcem, jednak czasami potrafi byc miły. Staram się czytać wszystkie jego wypowiedzi, sądzę, że mogę się z nich duzo nauczyć. Byłbym (pewnie i tak jestem ;p) idiotą, gdybym ocenił go na mniej niż 20 lat.
Wiek: 21.

Avensus - Kiedyś wydawał mi się zwykłym spamerem, teraz dostrzegam w jego postach sens i watek. Mądry, zabawny... po prostu sympatyczny. Fan NUFC, a to sie ceni o (L)oserstwie nie wspominam ;p
Wiek: 17

Cyceron - Świetny grafik i jak już wspomniał Old, dobry nabytek dla Shimazu. Posty nie grzeszą długością, jednak zawarty jest w nich ogólny sens. Sympatyczny, ale drażnią mnie te przekleństwa w nadmiernych ilościach.
Wiek: 18

Old Shatterhand - Ech... od czego by tu zacząć... Zwiete Lama A pomijając ten fakt, Staruch jest miły, sympatyczny, potrafi zadziwić. Czasem denerwuje mnie, że gra mądrzejszego niż jest, może byłoby to i dobre, gdyby nie wzniecało zbędnych dyskusji na jego temat. Taisho Shimazu, co wiąze się z moim respectem do niego, choć gdyby był zwykłym userem i tak ten respect pozostałby.
Wiek: 19/20

Franqey - Z tego co pamietam, to ty byłeś pierwszą osobą, jaką oceniłem w tym temacie, mimo to, od tamtego czasu wiele się zmieniło, dlatego też ocenię cie poraz drugi. Od zawsze wulgarny, co jest jego znakiem rozpoznawczym na forum. Wczesniej strasznie mnie to denerwowało, nie lubiłem cie, jednak teraz całkowicie mi to nie przeszkadza i tak naprawdę, nie wyobrazam sobie ciebie bez przeklenstwa w co 2 poscie. No coz, taki twoj urok Twoja ironia i poczucie humoru mnie powalają, czasami twoje teksty sa o niebo lepsze od docinków Focusa, co moim zdaniem nie udałoby sie przecietnemu czlowiekowi. A to jest mistrzostwo:
Franqey w "LUBIE napisał(a):
A teraz wszyscy złączmy nasze dłonie , i połączmy nasze dusze we wspaniałym kręgu łączącym nasze serca i przepełniającym nasz umysł uczuciem miłości i wzajemnej akceptacji.
Troszke pospamujesz, lecz inne twe posty są godne uwagi.
Wiek: 25

Gotenks - xD
Wiek: 7

A tak na serio, to cieszę sie, ze w końcu cie lepiej poznałem. Forumowy mądrala, jak przystało na admina. Choc jak na admina rowniez przystało, powinien on wykazac sie wieksza inteligencja. Sliniak z poczuciem humoru, przyjemny, sympatyczny i [dosc] madry. a Kupka rules
Wiek: 17

bad girl - forumowy wampirek, moja władczyni ;p. Wcześniej więcej się udzielała teraz tylko czasami cos w SB czy ustepie baźgrnie. Podoba mi się jej tajemniczosc. Zazwyczaj wredna [ ], ale potrafi byc miła. Gdybym nie zwracał uwagi na Ustep, pewnie bym jej nie zauwazyl. Tworzy dobre grafiki, to tez trzeba uwzglednic.
Wiek: 14-16

seji_san - Chyba jako nieliczny wiem jakiej jesteś płci... Posty jak najbardziej na poziomie, czasem owijasz w bawełnę, bo posty sa bardzo długie, a sam wątek kryje się w ostatnich 2 zdaniach. Specyficzne poczucie humoru, trochę mnie drażni, ale przecież o to chodziło Tajemniczośc u ciebie zdecydowanie na 1 miejscu, ale widze, że coraz bardziej się ujawniasz, i dobrze ci to wychodzi, bo nie kazdy to świadomie zauważa ;p
Wiek: 19

kasia_kame - Kiedyś pisała mało, czasami nie na temat. Teraz się wyrobiła, piszę częsciej madrze i długo, a post w Homoseksualizmie nadzwyczaj wykazuje jej nieprzeciętną inteligencję. Kiedyś za nią nie przepadałem, później co nieco sbie wyjaśniliśmy i teraz jest OK. Mimo że dośc nowa na Forum, szybko wkręciła się w towarzystwo, co świadczy o jej sympatycznej naturze. Czasami potrai ugryźć, jednak nie do krwi
Wiek: 16-17

Thought - Nowy, inteligentny użytkownik. Podobają mi się jego posty, zdecydowanie rzucają się w oczy, i to nie z powodu spamerstwa czy czegos, a samego watku. Po prostu kipi z nich mądrością. Wdał się już w dyskusję z kilkoma uzytkownikami, co wyszło mu raczej na dobre. Na razie nie poznałem go bliżej, choć mam nadzieję, że to się zmieni, bo osobowośc kryjąca się pod tym nickiem, jest bardzo ciekawa.
Wiek: 20

Q'ccaon'naeaeccer vel Q' - Kolejna ciekawa osobowośc na Forum, jednak zdecydowanie różni się od innych. I bynajmniej nie jest to jego zaletą. Często sie czepia, wymadrza... Nie mniej jest on na tyle inteligentny, by móc od czasu do czasu sobie na to pozwolić, jednak robi to za często, czym psuje sobie reputacje.
Wiek: 19

Oj, komus sie tutaj chyba oberwie ;p
SoheiMajin Gotenks


Kupką w twarz? xD

Obraz
PALATIAL REGALIA

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Malik-al-Mulk Cwel: 02.07.2007, 14:50
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.303
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
z góry przepraszam jeśli komuś za bardzo zaniżyłam lub zawyżyłam wiek:-)

^Avensus-jedna z ciekawszych osób na forum jest pełen poczucia humoru, inteligentny, udziela sie w zycie forum (przynajmiej takie odnosze wrazenie )ma swoje zdanie i zawsze potrawi je bronić...oceniam go tak między 16 a 17 lat

bad girl-pełna energii i poczucia humoru czasem wredna ale to każdemu sie zdarza [ ort! ] ostatnio coraz żadziej widze jej posty
wiek:15-16

Cyceron-po pierwsze ma fajny nick nie pisze jakiś super dlugich postów ale za to krótkie zwięzłe i na temat(choć nie zawsze) zawsze ma coć do powiedzenia
myśle, że ma okolo 18 lat

Dante Navaro-bardzo inteligentny i mądry forumowicz pisze dlugie posty, zawsze na temat, bardzo udziela sie w życu forum (tak mi sie wydaje)pełen poczucia humoru ale okazuje to tylko w niektorych postach
wiek:myśle, że między 20-23

lilu-jedna z najbardziej znanych i lubianych osob na forum pelna energi, wesola i inteligenta pisze posty tak jak trzeba(na temat, zeczowo,ma wlasne zdanie i potrafi je obronic)
wiek:18-20

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Amidala: 02.08.2007, 12:08
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.614
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Dobra, skoro już temat odgrzany, to i ja coś powiem, ale jedynie o tych nowych lub dopiero poznanych znajomościach.


Seji_san – osoba bardzo inteligentna, umiejąca wyrazić swoje zdanie na różne ciekawe sposoby, ma ciekawe poglądy, nietypowe poczucie humoru i nie wiadomo jakiej jest płci xD Bardzo cieszy mnie, że potrafi bronić swoich racji, które przeważnie okazują się być słuszne.
Wiek: 17 lat, z którym w zupełności się zgadzam.

Thought – zaskakująca postać, która lubi się czasem pokłócić. Z pewnością inteligentny i poukładany, ale niezbyt często pojawia się na forum, a przynajmniej ja tego nie widzę. Humorzasta osobistość z interesującą osobowością.
Wiek: około 19 lat.

Filippo – młody użytkownik i bardzo wygadany. Czasami przesadza, ale jest w porządku Chociaż ma 12 lat, to potrafi się wypowiadać lepiej od niektórych starszych, którzy przebywają na forum. Gdyby w profilu nie podał, że ma 12 lat, to nigdy nie powiedziałbym, że tyle właśnie ma.
Wiek: jak dla mnie ze 14 lat.

Dobra, a teraz nasze drogie panie

Kasia_kame – z początku myślałem, że to kolejna osoba, która przychodzi sobie pospamować, ale szybko się zmieniła, a wraz z nią moja opinia o niej. Teraz jest bardzo sympatyczna, wygadana i miła. Posty raczej dobrej jakości. Bardzo fajnie się z nią rozmawia, bo umie pożartowac
Wiek: jak dla mnie 15 lat.

Revania – wielki plus za to, że lubisz i grałaś w Knight’s of the Old Republic Osoba bardzo fajna, pisze treściwe posty i lubi się wyróżniać. Nie lubię jedynie tego zafascynowania J-rockiem, tzn. muzyką i stylem, ale każdy ma swój gust, a o gustach się nie rozmawia Jak dla mnie fajna osoba.
Wiek: 16 lat.

Rozarossa – śliczna, inteligentna, pisze nawet dobre posty, w których się nie rozpisuje, a przechodzi od razu do sedna sprawy, co bardzo lubię i cenię. Więcej nie mogę napisać, bo jest nowym nabytkiem forum Ocena jak najbardziej pozytywna.
Wiek: 16 lat.


To by było na tyle.
Jeszcze taka ciekawostka dla Revanii:
Od kiedy pojawił się KotOR 2: The Sith Lords pojawił się też problem z odmianą imienia Revana. Otóż w pierwszej części można było wybrać Revanowi płeć, tak więc w drugiej części (a dokładniej przy rozmowie z Attonem na Peragusie) mogliśmy stwierdzić, czy był on mężczyzną czy też kobietą. Ogólnie przyjęło się, że jest to mężczyzna, ale niektórzy uparcie bronią, że możliwe jest też, że była ona kobietą i dlatego też tego imienia nie należy odmieniać Ale nie sugeruj się tym, to tylko taka wzmianka ;P


P.S. Wybił mi 1000 post ^^

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.168
Posty: 238
Skąd: ...
No dobrze, a więc i ja:

franquey- daję około 22 lat. Co prawda nie korzysta ze spell-checka, co mnie czasem razi, ale do diabła nie on jeden... <muszę się zacząć przyzwyczajać>
Osoba o bardzo wyrazistych poglądach i umie ich bronić. Jeden z nielicznych przeciwników w dyskusji, którzy na moje wypowiedzi nie odpowiadają "masłem maślanym" albo tym samym argumentem sformułowanym w inny sposób.

Avensus: Wydaje mi się, że ma tyle lat, ile podaje, chociaż zachowuje się jak niejedna osoba w moim wieku <a nawet lepiej>
<i nie widzisz mnie, bo się chowam za filarem>

Old- Nick co prawda źle się kojarzy. <z pewną bardzo nudną książką przygodową...> Wydaje mi się nieco ponury <bardziej ponury niż ja?>, czasami "sztywny" ale ogólnie nic do niego nie mam. Żadna dynamiczniejsza dyskusja nam się nie przydarzyła, dlatego wstrzymuję się z oceną. <a lat masz moim zdaniem przynajmniej o połowę mniej niż piszesz>

seji- co do wieku zgadzam się z przedmówcami. Z reguły wiesz, co piszesz i raczej z sensem, ale twoje posty mają jedna wadę- czasami są długie do niemożliwości. Poza tym opinia okej.


Q.- Na pewno masz sporą wiedzę na niejeden temat, ale zgadzam się z poprzednikami, że straszliwie się czepiasz... 19 lat? 18?

O reszcie nie będę pisać, zrobię to kiedy indziej.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.834
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Heh, no to zaczynamy :

Amidala - na forum jest już trochę czasu. Wyróżnia się tym, iż piszę głównie w Ustępie, choć zdarzają jej się chwilę przebłysku i zajrzy gdzie indziej. Manifestuje, iż jej słabsze posty, są dziełem kogoś innego, tym czasem jakoś wydaje mi się, iż jest to bajeczka i piszę je ta sama osoba. Co do samych postów, z tym bywa różnie. Zazwyczaj opisują to co trzeba, aczkolwiek składnia, język, ilość emotów na zdanie sprawia, że z osoby niby starszej ode mnie, staje się w mych oczach i oczach forum wczesną nastolatką ... Dostrzegam też czasem nutkę wazeliny, by wbić się w towarzystwo forum ... no ale w dzisiejszych czasach to normalne ;].

Avensus - Kiedyś lama, dziś jeszcze większa lama. Na początku przeszkadzało mi jego gówniarskie zachowanie i pozostawanie w cieniu, tudzież spamowanie ... Pierwsza myśl - nie umie się wybić, taki szaraczek ... Z chwilą gdy zacząłem z nim rozmawiać na gadu-gadu, ukazał się prawdziwy Dorian. Jest osobą wrażliwą, wbrew pozorom jeszcze większym złośnikiem niż ja. Potrafi w jednej chwili rozmawiać po ludzku, by zaraz dostać jakiś odpał i cieszyć się jak małe dziecko. Cenie go za to, że potrafi wyrażać to co czuje. Dobrze się z nim rozmawia, praktycznie na każdy temat. Co ciekawe ... częst zdarza się, że zdania mamy różne, a on zaciekle broni swego. Jest asertywny ... No tak ... lecz brakowało mu tego na forum. Nastał czas, że i na forum stał się pewniejszy siebie i wyszedł z cienia. Jest w pewien sposób charakterystycznym i szanowanym użytkownikiem. Dobrze, że ta zmiana zaszła ... Jedna z osób na forum, którą najbardziej lubię. No dobra,napisałem o Tobie miło, więc pamiętaj o tym 8 paku piwa, które masz mi kupić, jak będziesz w Szczecinie .

bad girl - Hm ... niby zła, aczkolwiek jest w niej wiele z dobra. Jest z pewnością wredna, lecz do złośliwości jej wiele. W rozmowie poza forum, daje się odczuć, że te zgrywanie złej, jest jakby barierą przed czymś ... Nie będę się doszukiwać tutaj czegoś, bez faktów. Jest osobą inteligentną, posiadającą swój własny, oryginalny styl. Jest szanowana na forum, zarówno z powodu tego, iż piszę krótko i na temat, ale także ze względu na swój wielki talent graficzny. Jej mama nie ma gustu, do nazywania swojej firmy ^^.

BioBrolli - Jest nowy na forum. Jego posty ograniczają się głównie do działów Naruto oraz Ustęp. Potrafi przekazać swe zdanie i czasem daje ciekawe spostrzeżenia i newsy , ze świata Naruto. Jego pisownia pozostaje wiele do życzenia, zarówno pod względem ortografii jak i stylistyki. Wydaje się być młodszym, niż jego wiek zakłada.

Bloody Angel - miła osóbka, niegdyś trochę dziecinna, dziś po metamorfozie, jeden z użyszkodników, tworzących dzisiejszy obraz forum. Inteligentna, zabawna, można z nią śmiało pogadać. W tematach porusza czasem całkiem ciekawe kwestie. Oddana innym, potrafiąca pomóc każdej osobie, która się o tą pomoc do niej zwróci, jednakże czasem zdaje się zaniedbywać przez to swoje własne potrzeby. Dobry kompan do gier online. Ma problem z odnalezieniem siebie na forum, przez to często zmienia nick i avki. Zdaje się też czasami być zależna od zdania innych (przykład z avkiem i nickiem). Trochę więcej pewności siebie.

Cyceron - gość, rodem z opatulonych zieloną, skażoną chmurą Polic. Na forum słynie głownie ze swoich prac graficznych, które są na prawdę niezłę. Piszę krótko i raczej treściwie. Na gg, jest wyluzowany, nie mniej także wrażliwy. Rozmawia się z nim łatwo i przyjemnie. Nie długo być może zasili mnie w pracy kucharza ^^.

Dai - Jest jedną z tych osób, której posty cenie sobie najbardziej. Inteligentny, posiada dużą wiedzę, do tego nie brak w jego wypowiedziach elementów, które świadczą o zagłębianiu się w dany temat, a nie tylko powierzchownej ocenie. Jest trochę ograniczony, gdyż stara się być neutralny, ale dzięki temu także łagodzi rodzące się na forum konflikty. Na gg osoba sympatyczna, z którą można pogadać na wiele tematów, poszukująca swojej drogi w życiu. Jak najbardziej można mu przyznać status dorosłego.

Daichi - W pierwszej fazie wydaje się być takim naszym pajacykiem forumowym, który pragnie rozśmieszyć publikę, lecz gdy się go pozna bliżej dostrzega się inteligentną i żądną wiedzy osoby. Jest wrażliwy, co wyraża często jego opis, avek, sygnatura. My padawan jeżeli chodzi o tyranie. Wprowadza dobry humor na forum, choć zdarza się mu spamować ... Kiedyś pieprzył od rzeczy, w co drugim poście, dziś zdarza mu się to tylko w co czwartym. Jak już kiedyś wspomniałem ... nie pokazuje prawdziwej natury na forum, być może dlatego, że jak większość, pragnie zapomnieć choć na chwile o tym, co go dręczy poza tą jedną stroną ...

Filippo - młokos. Ogólnie śmieszek, który podobnie jak Daichi czasem robi z siebie pajaca. Jego humor jest dość niezły, lecz czasem przesadza. Czasem próbuje igrać z moderatorami, co często kończy się niezłym ubawem. Sympatyczny i jakoś lubię go, mimo tego jego całej lamowatości . Co do postów ?. Bywają spamerskie, krótkie, pozbawione sensu, no ale czasem i perełki się trafią. Może się jeszcze chłopak rozwinie ...

franqey - Kolejna osoba, po Daiu, którą uważam, za filar tego forum. Jego wypowiedzi zawsze ożywiają temat, gdyż porusza ciekawe i często dość ciężkie kwestie. Nie boi się konfrontacji słownej, za co go szanuje. Mówi często w sposób dosadny, nie pomijając w tym wulgaryzmów, lecz przy tym, zachowuje wypowiedź na poziomie. Osobiście, człowiek dość poukładany,wielbiciel imprez, z którym rozmowa wprawia mnie zawsze w lepszy humor. Jego ironia jest porażająca i potrafi sprawić, iż często całe forum płacze, że śmiechu. Jedno z wcieleń Doctora Slumsa, a dla mnie - jeden z najlepszych kumpli na forum.

Gotenks - Admin ... niby lama, a jednak coś sobą reprezentuje. Z pozoru wydaje się być strasznie dziecinny, ironiczny i lamkowaty (no dobra z tym 3 to nie tylko pozory ), lecz wydaje mi się, że tak jak w przypadku Daichi to tylko pozory. Jest niezłym adminem, potrafi ogarnąć wiele rzeczy, jakie nakłada na niego to forum. Każdy użytkownik może na niego liczyć, gdy jest sprawa. Wrócił po pewnym czasie do formy, gdyż kiedyś się po prostu opieprzał, dziś zaś interesuje się losem forum i strony non stop je ulepszając i sprawiając, by było bardziej przystępne dla ludzi. Osobiście? Człowiek z którym dziwnie się rozmawia: bardzo zamknięty w sobie, lecz mający swoje, często jednak niezbyt uargumentowane zdanie. Z pewnością mądry i inteligentny, jednakże czasem wygłupia się i robi głupie teksty w stylu: kupka itp ... Fan Muminków i Slumsa, a ogółem ... całkiem klawy człowiek i z pewnością dobry materiał na admina


Hiden - bywa zarozumiały, spływa z niego szpan, czasem miewa głupie odzywki i humor, jednakże jest jedną z tych osób, bez których forum nie mogłoby istnieć. Tworzy ciekawe tematy, a jego posty często prowadzą na drogę ciekawych wątków. Niegdyś wykazywał się większą aktywnością w życiu forum, oraz pisał z tak zwanym pazurem. Dziś trochę przystopował i wydaje się jakby stetryczał. To, że nie pałamy do siebie wielkim uczuciem wiadomo nie od dziś, jednakże cenie go i szanuje, zarówno jako człowieka, użytkownika, a także moderatora, gdyż w tej 3 kwesti spisywał się i spisuje się nadal bardzo dobrze.

Ishido - Hm ... jako użytkownika, oceniam go za spamera, piszę dużo i nie zawsze na temat. Aczkolwiek zestawiając jego dzisiejsze posty, z wcześniejszymi, widać znaczną poprawę. Zakłada ciekawe tematy związane z anime i posiada bardzo bogaty ich zbiór. Ma nawyk odgrzewania starych, popularnych tematów, co oceniam na plus, gdyż czasem warto odnowić Quiz, czy Skąd ten screen. Jako człowiek, jest bardzo uprzejmy, wyrafinowany, a przede wszystkim sympatyczny. Miło się z nim rozmawia, zawsze służy pomocą, to coś nagra to pomoże w innej sprawie. Lubi grać w snookera na wp, aczkolwiek jak na razie nie jest w tym takim mistrzem, jakim zapewne pragnie być, aczkolwiek sporo ćwiczy i ma duuuużo zapału (to dobrze, bo te duuużo zapału wystarczy by wypełni duuuże zaległości:P). Być może nie jest aż tak widoczny na forum, lecz podobnie jak kilka już wspomnianych osób, buduje dla mnie klimat.

Jiraya - niegdyś Navaro ... Hm, wiadomo, że po jednym wydarzeniu, mój stosunek do Jego osoby, znacznie się zmienił, aczkolwiek nie ma co rozdrapywać starych ran. Często irytuje to, iż próbuje się popisywać, a to swoimi osiągnięciami, a to walorami fizycznymi, które jak dla mnie są troszeczkę podkolorowane, no ale bez dowodów nie ma co oceniać. Piszę ... hm styl ma nie najgorszy, lecz tyczy się to głównie opowiadań, bo w samych postach widać czasem chaos, przez co nie zawsze wiadomo, o co mu chodzi ... Denerwujące są także jego podchody, w stylu odchodzę z forum, przychodzę za dzień, albo zmieniam nicka, igram sobie z forum przez kilka miesięcy, a potem wracam niby po długim czasie ... no cóż, ale może pragnie tylko odpocząć i poznać jak ludzie reagują na niego, gdy ma białą kartę ... Osoba dla mnie neutralna, lecz i ta neutralność znacznie naciągana.

Kakarott - Osoba nowa na forum, ale zyskał sobie moją sympatie. Czemu ? Hm ... jest wygadany, ma swoje zdanie, które często potrafi uargumentować w sposób trafny. Widać, że nie brak mu inteligencji i wredoctwa. Czasem trafiają mu się ciekawe poglądy, lecz w pełni nie rozwija skrzydeł, gdyż głownie piszę w dziale o Naruto. Chciałbym zobaczyć jego zdanie w tematach bardziej życiowych, np o wierze, miłości, polityce, sprawach poważniejszych. Wtedy być może będę mógł powiedzieć coś więcej.

Kyasarin - Heh Kaśka ... No cóż, jedna z tych osób, które lubię najbardziej na forum. Jej posty są niezłe, ale czasem biją z nich nie do końca trafne argumenty. Jest osobą, która przestrzega zasad. Ma swój kodeks, za co ją naprawdę cenie. Jej poglądy często wydają się jakby nie na czasie, a to w sprawach miłości, a to w wierze ... jednak takich osób brakuje, brakuje ludzi, którzy podtrzymują tę tradycje, która i tak została już pogrzebana metrami banału, jakie produkuje dzisiejsze społeczeństwo. To jest Twój wielki plus. Potrafisz wyrazić swe zdanie, lecz brakuje Ci trochę pewności siebie. Jesteś osobą raczej spokojną, bardzo wrażliwą i ogólnie masz dar, że człowiekowi chcę się z Tobą rozmawiać. Rozwijasz swój talent graficzny, który jak na początki, jest bardzo dobry. Grasz w piłkę nożną, co niektórym facetom się marzy ^^. Mam nadzieje, że jeszcze rozwiniesz skrzydła na forum i nie będziesz się bała wyrazić swą opinię w tematach o rzeczach poważniejszych, a tym bardziej nie będziesz się bała konfrontacji. Życzę Ci tego z całego serca.

Laru - chan - Videl Videl ... hmm. Ostatnimi czasy ostro Cię *. Od tego czasu wiele się zmieniło. Ja przestałem być aż takim egoistą, a Ty po prostu pokazałaś kilka rzeczy, których nie dostrzegałem wcześniej ... Jesteś osobą sympatyczną, skrytą, a jednocześnie wrażliwą na to, co dzieje się wokół. Twoje wypowiedzi sugerują, że często kierujesz się sercem w tym co robisz. Potrafisz wybaczać, nawet komuś, kto Cię zjedzie ... rzadki dar, ale bardzo ceniony. Masz bogatą wiedzę o J-Music, widać, iż naprawdę znasz się na rzeczy i Twe hobby jest elementem Twego życia. Szanuje ludzi, którzy mają pasje w życiu i nie boją się jej ukazywać. Żałuje tylko, że tak rzadko nie piszesz w innych działach forum ... być może trochę aktywności gdzie indziej sprawiłoby, że i w innych działach także było by Ciebie dużo ?. Warto chyba to przemyśleć, co sądzisz? .

Old Shaterhand - Oldzik ... pałka i tyle . Nie no żarty na bok. Old ma wiele do zaoferowania forum. Jest egocentrykiem, który broni zaciekle swego zdania, nawet kiedy ono już dawno jest obalone słusznymi argumentami. Ciężko mu się przyznać do porażki. Ma nawyk przekamażania się, co często kończy się tym, iż myśli, że wygrał, a tak naprawdę wprawia drugą osobę w dobry humor. Za to Cię lubie. Ponadto jest osobą inteligentną i na swój sposób dorosłą. Obserwator jak ja. Wydaje się, że pobyt na forum, to jedna wielka gra ... umie dochodzić do głębokich refleksji. Jego poczucie humoru jest dziwne i sprzeczne z moim, no ale czasem potrafi sprawić, że człowiekowi robi się "banan na gębie". Umie poruszyć ciekawe kwestie, zarówno te bardziej ważne, jak i mniej. Tryska ciekawymi pomysłami na nowe tematy, dodając forum świeżości. Prywatnie ?. Raczej skryty w sobie, dumny, można rzecz szlachetny. Dobrze się z nim rozmawia, aczkolwiek czasem jego upartość irytuje. Bywa głupi, lecz kto z nas nie bywa ... Czasem irytuje ludzi na forum, swoimi dziwnymi odzywkami, lecz taki już jego urok. Ma niezłą wiedzę na temat anime i potrafi nią zachęcić rozmówce do obejrzenia takiego i takiego tytułu. Jego poglądy czasem wydają się nie wybiegać poza czubek własnego nosa, przez co bywa głuchy na czyjeś argumenty i na siłę trwa i trwa, chyba, że już brak drogi ucieczki ... Osoba bardzo fajna, dobry kumpel, lecz mógłby czasem posłuchać innych ... rozmowa nie ogranicza się do mówienia, ale także, a może przede wszystkim do słuchania.

Q'ccaon'naeaeccer - nie ukrywam, że to będzie ciężki osąd, lecz nie mogę go pominąć ... Jako użytkownik, jest jednym z tych (być może także jak ja), który nie boi się kontrowersji. Człowiek z pewnością inteligentny i mądry, lecz czasem tej mądrości nadużywa w złym kierunku. Bywa bardzo szyderczy i podobnie jak Old trwa przy swoim, lecz w przeciwieństwie do niego stara się dodatkowo ośmieszyć osobę z którą rozmawia. Typ raczej buntownika, który ze względu na odmienne spostrzeżenia, czasem wręcz narzuca swe zdanie, przy czym ośmiesza kompletnie poglądy innych. To nie na tym polega. Nie będę Ci nic narzucał, bo zachował się dokładnie jak tym, ale może warto też czasem uszanować kogoś zdanie, wierzenia, przesłania, być może dogmaty i filozofie życiową. Wiem, że bywa Ci ciężko pewnie, będąc swego rodzaju "odmieńcem" lecz nie upoważnia Cię to także do tego, by zachowywać się jak Ci, którzy być może negują Cię właśnie za takie, a nie inne poglądy. Chciałbyś stać się tym, który być może Cię prześladuje ? ... Szanuj innych, a oni starają się uszanować Ciebie. Mamy wiele odmiennych zdań, ale w głębi serca nadal darze Cię sympatią, jak i szacunkiem za Twoje poglądy. Czasem jednak wydaje się, że zachowujesz się, jakbyś posiadał całą wiedzę świata. Proponuje trochę dystansu do tego co mówią inni, dystansu do siebie, mi też tego brakuje, ale warto ... przecież na tym forum tez są ludzię, którzy przestrzegają Twoich praw, bo w oczach innych użytkowników, moderatorów, admina, jesteś przecież taką samą osobą ... szanuj nasze prawa, bo nikt nie chcę tutaj wojny ... Wydaje się, że drzemie w Tobie nienawiść, zresztą o niektórych rzeczach poniekąd wiem, inne być może nie chce się dowiedzieć ... lecz negowanie naszej religi nie jest wyjściem. Mówie o tym, gdyż często balansujesz na granicy dobrego smaku, niejednokrotnie ją przekraczając ... Zasłaniasz się wtedy swymi poglądami i prawem do wypowiedzi. Owszem masz ją, lecz także Ciebie coś obowiązuje, choćby z czystej moralności. Osoba, która jest dla mnie jednym z filarów forum, jak już wcześniej pisałem w innych przypadkach. Pozdro troll i przemyśl parę rzezy, a i ja zacznę.

R4zeil - pierwsza osoba, którą na forum poznałem. Bardzo inteligentny i mający dużą wiedzę. Piszę krótko, lecz na temat. Nie boi się konfrontacji słownej, co szanuje. Jest bardzo tajemniczą osobą, skrytą w sobie i na ogół nie ukazującą swoich uczuć dla innych. Może nie tryska optymizmem, ale za to świetnie się z nim rozmawia. Jest osobą wrażliwą, choć nie ukazuje tego. Wredota, czasem nawet większa ode mnie, a jednocześnie twardy i solidny moderator. Prywatnie?. Marcin jest specyficzną osobą, którą ciężko rozgryźć, ale nie na tym przecież rzecz polega. Można z nim zawsze pogadać o wszystkim, pożartować, a jednocześnie pogadać na bardzo poważne tematy ... Szanuje go i cenie. Bez niego to forum z pewnością nie było by takie same ... Filar jak nic.

Rozarossa - nowy nabytek forum. Dziewczyna sympatyczna, tryskająca energią na prawo i na lewo. Całkiem ładnie rysuje i piszę dość dobrze, ale do perfekcji jej wiele brakuje. Budzi sympatię w innych użytkownikach i wprowadza miłą atmosferę na forum. Pod względem osoby, dobrze zapowiadający się użytkownik, lecz mogłaby popracować nad postami ...

seji_san - Także świeżak. Jest osobą inteligentną i mądrą. Można powiedzieć, że jak na swój wiek, bardzo dorosłą ... Tajemniczość i wprawienie w domysły innych to domena tej persony. Wielu się zastanawia na temat płci danego osobnika, lecz on skrywa to znakomicie. To dodaje Ci nutkę charakteru. Zakłada świetne tematy, a i w istniejących daje sensowne argumenty, które wprawiają, że człowiek rozmyśla nad treścią w nich zawartą. Piszę na temat, co jest rzadkością nowych użytkowników. Mimo małego stażu, także uważam Cię za filar forum ...

Szarak - Hm ... Szary. Ostatnio bardzo rzadko bywa na forum (nie licząc tego tygodnia). Zazwyczaj prezentuje rozmowę na wysokim poziomie i przedstawia ciekawe argumenty. Czasami brak mu dystansu do pewnych spraw. Wydaje się być także buntownikiem, podobnie jak Q, lecz w przeciwieństwie do niego, posiada zdolność do mediacji. Szanuje Cię za to, że nie szukasz na siły walki, lecz gdy jest ona nieunikniona to trwasz przy swoim, często dając sensowne argumenty. Jako użytkownik nie sprawiasz kłopotu, piszesz sensownie, zakładasz ciekawe tematy i dajesz często wątki, w które warto się zgłębić.

No i nastał koniec ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz

Ten post był edytowany 8 razy, ostatnio zmieniony przez Focus: 30.07.2007, 1:44
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.221
Posty: 633
Skąd: Kielce
Daichi napisał(a):
Czasami potrai ugryźć, jednak nie do krwi
A chcesz się przekonać??
Daichi napisał(a):
Oj, komus sie tutaj chyba oberwie ;p
SoheiMajin Gotenks

Kupką w twarz? xD


A co do tematu:

Focus:- zaczynam od Bartka, bo jest jedną z osób, które lubię najbardziej ( bad, Ty też . Jest osobą wygadaną i sympatyczną. Ma image wredoty, z którym po części się nie zgadzam( ale dalej będę Cię nazywała wredotą- od czasu do czasu ). Ogólnie osoba "na plus"(choć nie lubię tego określenia). 20 lat i 11 3/4 miesiąca

bad girl- sympatyczna, ale czasem stara się być złośliwa( co dobrze jej wychodzi )
Focus napisał(a):
Jest osobą inteligentną, posiadającą swój własny, oryginalny styl. Jest szanowana na forum, zarówno z powodu tego, iż piszę krótko i na temat, ale także ze względu na swój wielki talent graficzny.
O, to to 16, bez wątpienia.

Gotenks- biały.. Co tu dużo mówić- 18, ale strasznie dziecinne 18

Amidala- co do Ciebie mam wątpliwość: albo nie byłaś do końca szczera, podając wiek, albo traktujesz forum jak odskocznię. Troszkę jak Piotruś Pan - nie chcesz dorosnąć. 18, ale strasznie dziecinne 18

franqey- troszkę Ci zawyżę, ale 23. Masz swoje zdanie i nie boisz się go bronić ani udowadniać. Mogłabym się od Ciebie dużo nauczyć.
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.148
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Tak wszyscy zachowują się bardziej doroślej niż na swój wiek. Wszyscy moderatorzy i redaktorzy wykonują sumiennie i dobrze swoją pracę. Forumowicze tak samo! Na razie tyle mogę napisać, gdyż jestem za krótko na tym forum i za mało ludzi poznałem by się na ten temat wypowiadać!
Już lepiej?

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez mihesz: 02.08.2007, 10:36
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Na ile kogo oceniacie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook