Forum Dragon Ball Nao

» Kreskówki

Strony: 1, 2, 3  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Oglądacie coś innego niż anime ? Inne bajki ? Ja lubię np. Spidermana i X-Meanów, komiksy też są bardzo dobre. Z klasyków nastomiast zawsze lubiłem Królika Bugsa i Toma & Jerry'ego.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez eMate: 24.09.2007, 21:34
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Tia kreskóweczki to fajna rzecz. Do moich ulubonych należy Krecik - czeska niepozorna bajeczka - a jak cieszy Smerfy też były wypas, rodzice mnie kiedyś Gargamelem straszyli... I Gumisie bardzo lubiłam, zdaje się teraz nawet lecą w niedziele w formie dobranocki
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Kiedyś owszem i to nawet sporo, teraz nie trace już na te głupoty czasu (Cartoon Network PL to prawie same bajeczki dla dzieci !!). Wole obejrzeć jakieś anime, przynajmniej ma człowiek po tym jakieś refleksje i większe wrażenia.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Sterni Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Sterni
Dni na forum: 6.947
Posty: 31
Skąd: Środkowe Miasto
Szkoda że smurfy już nie lecą . A tak to lubie Ach ten Andy, Dzieciaki z klasy 402, Labolatorium Dextera i Mucha Lucha.

† † † [*] [*] [*] Módlmy się za Ojca Świętego [*] [*] [*] † † †
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Heh. Ja nic z wymienionych nie ogladam. Ogladalam krecika i te inne glupoty na dobranocce ale to bylo dawno i nie prawda XD. Tele pudło sluzy mi do ogladania co jakis czas VIVY plus, Animal Planet i Discovery. Reszte omijam wielkim lukiem.
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.035
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Ja tak samo jak Megane, tyle tylko, że z powodu braku dostępu do większej liczby kanałów, telewizor służy u mnie już tylko do oglądania telenowel . Oczywiście nie mi, ja za czymś takim raczej nie przepadam .

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Ehh i znow te aluzje . Ja ogladam czasem z mama W11. Ale nie dla samego programu tylko, lubie sluchac jak matka gada do telewizora XD. Np. teksty typu: Co za debile no przeciez to od razu bylo wiadome, albo glupie rozwydrzone nastolatki powystrzelac i bedzie spokoj, a potem ten jej smiech XD.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
ja znowu lubie JB Johny Bravo, on jest the best. Metody podrywania i w ogole. Oprocz tego to jeszcze yu-gi-ocha lubilem i wiele innych bajek jak sobie przypomne to napisze

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Ostatnio to ja ogladam TV dla reklam . Niektore naprawde mnie rozwalaja XD. Np. Niegrzeczne dziewczynki z reklamy piwa XD, albo babcia z wibratorem wnuczki zamiast lyzki do mieszania w reklamie nieruchomosci
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Reklemy. Są fajne ale tylko niektóre. Ja natomiast oglądam... Ostatnio nic. Ale na DVD lubie sobie oglądnąć Piraci z karaibów.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
X-Men, The Incredible Hulk, Laboratorium Dextera. Ale jakoś ostatnio przeżuciłam się na filmy. Jelsi o nie chodzi to Shrek rządzi:)

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Dexter Laboratory - za Didi(nie wiem jak się to pisze) siostrę Dextera
Johny Bravo - za włos Johnego i jego pech do dziewczyn
Kaczor Donald - za jego śmiech (nuahhaha)
X-man - za Wolverina i Iceman'a, którzy naprawde mi inponuje swoją siłą i mocą
Ach ten Andy- bajka naprawde super, lubie ją za te dowcipy
Kleszcz - za siłę głownego bohatera oraz za Artura(cieniaska, a jak mądrego)
The Inkredible Hulk - za fabułe i popularność

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Trochę ogłądałem ostatnio. Niektóre nawet niezłe np.
-Ed,edd,eddy
-Jonny Brawo
-Ach ten Andy
-Zwariowane Melodie (tu chodzi mi o kreskówki WB wszystkie). Więcej nie oglądam bo nie mam czasu.
Aha i pokemony od czasu do czasu jak się załapie.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
ja lubie krecika i gumisie. jak to moja poprzedniczka (ta od elfów, albo drowów)
chyba łasiczka, ale ja nawet ją lubie, poza tym [ ort! ] interesuje sie elfami.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Łuka$h Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Łuka$h
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Posty: 42
Skąd: Szczecin
Em,więc tak...Muminki:Bardzo fajne stworzonka które kiedys oglądałem zawsze i regularnie.Ed,Edd i Eddy:Najbardziej mi się podoba Eddza jego niskie EGO i dziwny sposób chodzenia.Reszta tez jet fajna.Kaczor Dodgers:To chyba najlepsza bajka jaką w życiu widziałem.Pełna humoru i rozrywki.Na CartoonNetwork jeszcze leci...jezeli jeszce ktoś nie wyrósł to zapraszam .Lubie równiez bajkę:Teen Titans:przypomina mi bardzej gatunek action niz animowane.Bardzo fajna a zarazem zabawna.Bardzo ciekawa grafika,świetnie narysowane postacie.Również leci na CartoonNetwork.

-Naruto-wie czego chce i wie o co walczy...tak,to bardzo waleczny młodzieniec...
[mycgiserver.com/~SeiyaDokuga/ljpics/naruto.gif]
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Moje ulubione kreskówki?
Z "normalnych": x-men, dexter, i oczywiście9mój idol) Johny B
Z tych trochę innych, to South park, oraz wszelkie kinówki(shrek, epoka lodowcowa itp)

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Fajne były Smurfy i Gumisie . Ostatni puszczali smurfy ale czy lecą dalej to nie wiem dawno nie oglądałam (wiecie brak czasu ) Ale u mnie w klasie na bieżąco opisy odcinków mozna było posłuchać . Kto by pomyślał, że moja klasa to fanatycy dobranocek

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Cóż, Smurfy sa świetne XD za to Gumisiów nie lubie zbyt mi się z żelkami kojarzą xD

Dodakowo X-men, Liga Sprawiedliwych, Scooby Doo (booooskie XD) oraz Atomówki, które kocham za te słodkie twarzyczki i za tę głupotę XD

Jednak najbardziej tęsknie za starym Diabelskim Młynem czyli Zwariowane Melodie XD A zwłaszcza za Srusiem Pedziwiatrem ^^ To dopiero były boskie bajki

z Kinówek to rzecz jasna Shreck... no i stary sentymant do Króla Lwa... choc ogólnie Disneyowskich bajek nie lubię

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Jak sbie przypomne np. Hulka, Ironmena, X-men to mi się zwraca. chodzi o to że ich nie lubiłem (no omze za Hulkiem nie przepadałem) ale jak ogladasz to samo po 1000 na Fox Kids to możesz zaliczyć zgona. Za to fajne były np. Batman 20 lat później, Liga Sprawiedliwych i inne z Toonami.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Venom Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 34
Dni na forum: 6.627
Posty: 39
Skąd: RadomCity
Najlepszse kreskówki lecż na Cartoon Network... Moje ulubione to Johny Bravo, Laboratorium Dextera, Chojrak-Tchórzliwy Pies, X-Man Evolution, Spiderman,
,no i oczywiście blok kreskówkwy Toonami...

Nie nawidziałem Scooby-Doo i Tom&Jerry, a najbardziej to dobijają mnie Teletubisie...

http://dbmasters.pl
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » » Kreskówki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook