Forum Dragon Ball Nao

» [Problem] King Cold - czy silniejszy od Freezy? w której był przemianie?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Ich rasa faktycznie ma 4 przemiany, ale to nie oznacza, ze KAŻDY osiągnie 4 poziom. Goku mówił, że Freeza boi się osiągać 4 poziom, bo nie wie jak to zniesie jego organizm, Freeza nie zaprzeczył (i to BYŁO w mandze). Możę King Cold miał tak samo...
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.798
Posty: 109
Skąd: Tychy
Trudne pytanie... Ale spróbuje odpowiedzieć.
King Cold: Freezer czuł do niego ogromny respekt, a jeśli się kogoś szanuje, to przeważnie dlatego że jest w czymś lepszy, zabawniejszy lub właśnie silnijeszy. Choć z drugiej strony jak już powiedzieliście Freezer był na 4 poziomie mocy, i na dodatek był cyborgiem. Co oznacza że powinien być silniejszy od King Colda, który osiągnął tylko 2 poziom. A poza tym King Cold chyba nie umiał osiągnąć wyższego poziomu, bo przypuszczam że gdyby zobaczył syna którego niszczy Trunks to zaraz ewoluowałby na 4 poziom żeby mieć jakieś szanse.

Werdykt: Remis, myśle że byli na bardzo podobnym poziomie mocy, lub King Cold minimalnie przewyższał Freezera mocą. Ale niezapominajmy że był on tylko na 2 poziomie. Przypuszczalnie gdyby przemienił się na 4 wygrałby z Freezerem bardzo łatwo.

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Ale niezapominajmy że był on tylko na 2 poziomie. Przypuszczalnie gdyby przemienił się na 4 wygrałby z Freezerem bardzo łatwo.
Jestem tego samego zdania. A nie zdążył się przemienić na 4 poziom ponieważ był pewien, że Trunks pokonał Freezera tylko za pomocą miecza.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
WRA Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
WRA
Dni na forum: 6.315
Posty: 8
tego niewiedziałem, że King cold był w drugiej przemianie...
tak czy owak Frezer był silniejszy o czym może świadczyć fakt, że to on był panem wszechświata
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
WRA napisał(a):
tego niewiedziałem, że King cold był w drugiej przemianie...
tak czy owak Frezer był silniejszy o czym może świadczyć fakt, że to on był panem wszechświata
Lol, Frezer przecież obawiał się swojego ojca, który w końcu dał mu którąś z galaktyk (tak jak obiecywał Trunksowi)
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.288
Posty: 197
Skąd: World Below
Dokładnie...obawiał się ojca i pamiętajmy , że było tak kiedy Freeza był po 3 przemianie a ojciec dopiero po drugiej.

I was buried alive...
I was born dead...
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Witam chcialbym poznac Wasze zdania na temat King Colda, jak wam zapewne wiadomo ojciec Freezera jest bardzo podobny do swojego syna w formie 2...Co o tym myslicie czy King Cold jest obecnie w 2 formie czy tez taka jest jego uroda ?? Moj kolega kiedys mowil ze czytal gdzies na necie ze ojciec Freezera jest w 2 formie i ze czytal o tym jakas historie...nie wiem ile w tym prawdy dlatego chce uslyszec wasze opinie
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jak dla mnie byl w drugiej formie

Pewnie cala jego rasa potrafila sie przemieniac, wiec ojciec rowniez, a skoro byl podobny do Furizy w formie drugiej, to to tez musiala byc jego druga forma, bo przeciez nie pierwsza, ani zadna inna.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
ja tez sadze że był w drugiej formie , aczkolwiek nie moge sobie wyobraźić King Cold'a w innych formach , chociaz bym chciał zeby był tez w innej formie był pokazany

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Hmm jezeli King Cold byl w 2 formie to warto sie zastanowic jaka by byla jego sila w ostatniej 4 formie...wydaje mi sie ze byla by ona podobna do slily Perfect Cella...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Muszę się zgodzić, iż King Cold był w drugiej formie, aczkolwiek nie możemy wykluczyć, jakoby zmieniał się on inaczej, w przeciwieństwie do swoich synów.
Chodzi mi o to, że Freezer na Nameck był w pierwszej formie, bo nie wyczuwał niebezpieczeństwa ze strony mieszkańców, natomiast jego ojciec nawet na swoim statku miałby być w drugiej formie? Ale po co? Wydaje mi się, że to mogłaby być jego pierwsza forma, gdyż nie widzę sensu i potrzeby jego przemiany. No chyba, że lubił przebywać w takiej postaci ;p

wydaje mi sie ze byla by ona podobna do slily Perfect Cella...
Z pewnością nie. King Cold nie błagałby o litość Trunksa czy o przyłączenie się do niego, bo z łatwością mógłby go zabić po przemianie, ale kiedy ujrzał siłę syna Vegety, wiedział, że nawet w jego ostatecznej formie nie da mu rady.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Avensus napisał(a):
jego ojciec nawet na swoim statku miałby być w drugiej formie? Ale po co? Wydaje mi się, że to mogłaby być jego pierwsza forma, gdyż nie widzę sensu i potrzeby jego przemiany.
Nie jestem do końca pewien, ale z tego co mi wiadomo przemiany Freezera i Coolera były bez powrotne, i właśnie dlatego, jak to zacytował cudowny polski tłumacz słowa Freezera : "jako pierwszy będziesz dostąpisz zaszczytu zobaczenia mnie w drugiej formie" czy jakoś tak . . . Z tego cytatu wnioskuję, iż Freezer nie mógł już cofnąć stadium 2 formy, nie mówiąc o bardziej złożonej transformacji na trzeci poziom czy już kompletnej przemianie w czwartym stadium. Zresztą zauważcie, gdy Freezer ginie, w piekle pojawia sie już w czwartej formie, co może świadczyć o tym iż jest to przemiana bezpowrotna, podonież jest z jego Bio reinkarnacją, jest to coś jak stadia SSJ, gdy Vegeta poświęcić życie jako Majin (powiedzmy SSJ2), w zaświatach przebudził się już w normalu.

Jeśli moje słowa mówią prawdę, to King Cold ma taki a nie inny wygląd tylko i wyłącznie ze względu na to, że kiedyś ktoś musiał go zmusić do przemiany podobnież jak Vegeta i reszta cieci Freezera . . .

PS : Dziękuję z całego serca . . . właśnie podsunęliście mi świetny pomysł na fanfick

PoZdRo
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Hmm ciekawa opinia... ciekawe z kim musial walczyc King Cold szkoda ze nie ma o tym zadnych informacji i tez jestem ciekawy czemu King Cold nie zmienil sie na Ziemi w 4 forme...moje zdanie jest takie ze tak po prostu [ ort! ] mialo byc w scenariuszu mialo byc pokazane jakim latwym przeciwnikiem jest Freezer i jego ojciec dla Trunksa zeby widzowie pomysleli ze cyborgi sa strasznie silne...nawet dla syna Vegety

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
To teraz mamy pole do popisu i możemy wymyslać historie o przeciwnikach lub przeciwniku King Cold'a. Jest jeszcze taka opcja : Po każdej przemianie siła wzrasta parokrotnie, więc może King Cold przemienił sie do 2 formy po to aby jakos podtrzymać swoja władze, albo właśnie zająć czyjeś miejsce, z kim w 1 formie miał mniej więcej podobny poziom.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dlaczego Cold zamienil sie w 2 forme?
No to chyba oczywiste

Przeciez byl ojcem Furizy, a jak by to wygladalo, gdyby byl takim kurduplem, jak jego syn? Troche wiejsko, nie uwazacie? Musial sie czyms wyrozniac, chocby wzrostem, bo z sila to do konca nie wiadomo, jak naprawde bylo.

A czemu na Ziemi sie nie pozamianial? Bo prawdopodobnie bylby wtedy jedynie tak silny, jak jego syn, ktorego Trunks rozwalil przeciez z palcem w nosie...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Ja slyszalem wlasnie taka wersje ze Cold przemienil sie w 2 forme poniewaz spotkal na swojej drodze jakiegos poteznego wojownika z ktorym nie mogl sobie dac rady...ostatecznie pokonal owego wojownika ilecz musial przejsc metamorfoze...w forme 2....

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Na moje to Cooler i Freezer jak byli mali i mordowali niewinne ofiary to postanowili że nakopią ojcu i biedaczek sobie rady nie mógł dać
Serduszko Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Serduszko
Wiek: 32
Dni na forum: 6.130
Posty: 21
Skąd: Zielona planeta
IMO Cold, dokonał przemiany ze względu na mieszkańców jakieś planety którzy stawiali opór. A było to możliwe bo jak wiadomo obejmował znacznie większe tereny [galaktyki] niż freeza. Poza tym z pewnością był od niego znacznie starszy, więc przeżył więcej różnego rodzaju potyczek.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Był zdecydowanie silniejszy od swojego syna. Freezer nie przylaciałby sam na Ziemię ze strachu, po prostu bał się Goku. Widzieliśmy jego reakcję gdy ujrzał Goku na skałach. Ponadto jest nazywany King Cold, więc musiał być silnym zawodnikiem, ale słabszym od Mirai Trunksa. Jego siła mogła być gdzieś na poziomie SSJ Goku na Namek, może nieco wyższa. A nie zmienił się, bo wiedział, że nie ma szans, dlatego postanowił użyć podstępu, co zresztą mu się nie udało. Co do przemiany na drugie stadium to moim zdaniem dokonał tego na długo przed wydarzeniami z DB. Wiemy z kinówki, że Freezer zniszczył Vegetę w dzień wysłania Goku(wtedy jeszcze Kakarotto) na Ziemię. Sayianie wcześniej już jemu służyli. Changelingowie musieli mieć ugruntowaną pozycję lidera we wszechświecie, by taki dumny lud zgodził się na taki, jakby nie patrzeć niesprawiedliwy i gorszący dla nich układ. Wracając do tematu King Cold musiał poddać się przemianie podczas budowy swojego(i synów) imperium na co najmniej 15-20 lat przed spotakaniem Goku i Bulmy.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
PasinQa Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
PasinQa
Wiek: 30
Dni na forum: 6.119
Posty: 20
Skąd: CCH
Na moje również był on w drugiej formie
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » [Problem] King Cold - czy silniejszy od Freezy? w której był przemianie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook