Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Dziewczyny lubią... brąz?

Strony:   1, 2, 3  
Will Turner Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Will Turner
Wiek: 32
Dni na forum: 6.154
Posty: 41
Skąd: Latający Holender
Teoretycznie zgodze sie z seji_san nie każda dziewczyla leci na TZW. Debila niektóre z nich wolą mądrych i rozwarznych facetów nie koniecznie ładnych.

WCA Są niezniszczalni jak stal, nie wiedza co to strach nie wiedza co to ból Oni wiedza tylko jedno Choppery to ich pasja to ich miłość, nikt ich nie pobije.

OCC To ich kuzyni zza Oceanu Razwem Tworzą jedna gigantyczną spółkę WCA&OCC
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.802
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Jack Sparrow napisał(a):
le wydaje mi się że najfajniejsze (czyt. inteligentne i ładne) dziewczyny lecą na debili (czyt. przypakowanych pajaców z zawodówki) . . .
W moim mieście na takich gości lecą spalone solarium blacharki i paniusie, które nie wychodzą z domu bez tonowej tapety na twarzy. Ja nie mogłabym być z facetem, który ma trociny w głowie zamiast mózgu. No bo o czym można pogadać z takim gościem, dla którego priorytetem jest zalewana impreza z kumplami? Nie żebym była jakaś ograniczona i zabraniała facetom imprez, ale jak patrzę na takiego alkoholika Przemusia T. z mojej klasy (który uchodzi za przystojnego super kolo), to żyć mi się odechciewa.

edhel napisał(a):
Megane napisał(a):
Wypowiadasz sie a tak malo o nas wiesz. Przezyj troche i wypowiadaj sie o kobietach a nie dziewczynkach, ktore leca na skore, fure i komore.


Ot, cała główna sentencja
Podpisuję się pod tym obiema rękami.

edhel napisał(a):
Ehh... to chyba ostatnio nałogowe stwierdzenie, wśród osób, które mają zranione serducho^^ (ilez to ja się tego nasłuchałam od mojej kumpeli!). Nie, nie tylko Ty masz pecha. W koło jest pełno takich osób, świat nie składa się z chodzących ideałów (btw. ideały są nudne ;]). I jeżeli chodzi o "szczęście" to jeśli cieszysz sie zdrowiem, to masz 50% szczęścia, jeśli do tego masz ludzi, którzy się o Ciebie troszczą (a choćby taką rodzinę!) to już masz ładną 100. Bez zdrowia, dużo nie zdziałasz, w zasadzie to główna podstawa do wszystkiego. Doceń najpierw to, co masz:

"Szczęścia życzymy sobie wszyscy, choć dla każdego z nas to słowo może oznaczać coś innego. Zamiast czekać na nie, lepiej poszukać... A może tylko nauczyć się je dostrzegać?"

A więc kiedy na nowo wróci do Ciebie radość z życia, docenisz to 100% które każdy posiada (nie koniecznie z powyższych pkt.), to wtedy może ze spokojem znajdzie się i "Ta" mile widziana nadwyżka, w postaci kobiety.
Pięknie to ujęłaś. Powinnaś być psychologiem. Jeden zawód miłosny to nie powód, żeby oceniać negatywnie ogół. Trzeba spróbować wody z wielu źródeł, żeby móc wybrać to najlepsze. Nie warto załamywać się z powodu jednej głupiej panienki, która ma w głowie siano. Na świecie rzadko się zdarza, żeby uroda szła w parze z inteligencją.

Podsumowując: Uroda mija, a charakter i osobowość zostaje.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.139
Posty: 238
Skąd: ...
Powiem tyle... Gdybyś kiedykolwiek postał chwilę i posłuchał, jak przebiega ich rozmowa, zrozumiałbyś, czemu tak jest...

Aha i Seji.. To jest Personal Erotic Toy. I relacja pet-owner wygląda odrobinę inaczej. <To bardziej lightowa wersja relacji sub-domin, a pomysłodawcy wzięli nazwę z anime Ai no kusabi. Tak, że nie wystarczy, aby ta osoba była glupia, bo nawet głupia byc nie musi. Nawet jest wskazane, żeby aż tak bardzo nie była...>


Oczywiście, ze z pewnoscią istnieją inteligentne dziewczyny z którymi mozna fajne pogadać...One się tylko ukrywają... <Tzw. "Niunie" mają znaczącą przewagę liczebną. Szybciej się mnożą, że taktownie przemilczę, dlaczego...>

No własnie. Człowiek ma to do siebie, że z reguły pragnie przynalezności. A większość dziewczyn chce także być podziwiana, adorowana, czuć się piękna. <spróbuj choć raz obejrzeć jakiś program, albo przeczytać artykuł o kompleksach. Ile procent powiedzialo "Jestem brzydka" a ile "Jestem nieśmiała/ choleryczna/ słabo wykształcona"?
Wnioski wyciągnij sobie sam...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.670
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Cóż mogę powiedzieć. Polecam wam po prostu lekturę Lwa-Starowicza. Nie pamiętam dokładnie tytułu książki , ale bardzo fajnie jest tam przedstawiony ten problem. Jakby każdemu człowiekowi przydzielić skalę atrakcyjności, to teoretycznie wszystkie 10 związały się ze sobą itd.. Dalej autor pisze że na szczęście ten model jest czysto teoretyczny ,i choć w wielu przypadkach się sprawdza pozostawia duże pole do wykazania się również tym którzy mają np. 2. Nie chcę się za bardzo w to zagłębiać , ale zadam na koniec pytanie odwrotne - czemu najprzystojniejsi faceci uganiają się głównie za tlenionymi blondynkami dorównującymi intelektem mszcycy , co najwyżej stonce ziemniaczanej?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Will Turner Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Will Turner
Wiek: 32
Dni na forum: 6.154
Posty: 41
Skąd: Latający Holender
Teraz po namyśle że wole być inteligentny i przystojny wole być po prostu sobą. Jak jakaś sie mną zainteresuje to będe sie cieszył a ale z drugiej strony wole być TZW. Debilem ale inteligentny. Hehe to ostatnie to żart. ale nie koniecznie każda ładna i inteligenta wybiera debila na swojego chłopaka. Większość z nich patrzy czy chłopak jest miły i opiekuńczy i czy będzie jej bronił. Moim zdaniem masz jakąś szanse u ładnej i inteligentnej dziewczyny jak nie będziesz się bał podejść do niej i zagadać niech pozna twoje wewnętrzne Ja. ale oczywiście nie z tej złej strony tylko tej dobrej. Nie wiem czemu ale jak to pisze to od razu nachodzi mię chęć zrobienia tego o czym napisałem. Nie wiem jak ty ale radził bym ci spróbować to co napisałem. Może ci sie poszczęści i znajdziesz swoją drugą połowę. I to chyba by było na tyle.

WCA Są niezniszczalni jak stal, nie wiedza co to strach nie wiedza co to ból Oni wiedza tylko jedno Choppery to ich pasja to ich miłość, nikt ich nie pobije.

OCC To ich kuzyni zza Oceanu Razwem Tworzą jedna gigantyczną spółkę WCA&OCC
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.147
Posty: 403
Skąd: NS
Hm, wiesz co....dla mnie (bez obrazy....) takie dziewczyny to 'puste panny' które leca na takich frajerów.... Po prostu mnie skreca jak widze na ulicy siedza takie albo ida brzuch na wierzchu ze prawie im cycki widac stringi wyciagniete kolczyki w kazdej czesci ciala i tapeta ze masakra, na dodatek pala przeklinaja i ida z takim 'kolesiem'.... Nie uażam żeby własnie inteligentne dziewczyny, jak piszesz, chciały sie znimi zadawac .... (ps. nie chciałam nikogo urazic, jak co to sory)
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.193
Posty: 633
Skąd: Kielce
Droga Rozarosso:
wiem, co czujesz. Sama trochę (bardzo) przeklinam, ale nie uważam się za pustą (i nie czytaj tego jako jakieś wąty do Ciebie, broń Boże!). Nie lubię też, gdy dziewczyny w naszym wieku są zbyt.. roznegliżowane. W szczególności, gdy nie mają warunków: nadwaga, te klimaty..

A co do tematu:
Dziewczyna z natury szuka w facecie "ochroniarza". Musi czuć się przy nim bezpieczna. I tu niestety zaczyna się problem, poruszony w tym temacie: z punktu widzenia dziewcząt, bezpieczeństwo zapewni silny, dobrze zbudowany i niekoniecznie inteligentny facet. (dlaczego niekoniecznie inteligentny? Bo inteligentny nie popisuje się swoją siłą). Dlatego większość dziewczyn "leci" na szkolnych osiłków, niby lubianych, ale wyklętych przez młodszych uczniów i nauczycieli.
Nie należy również pomijać dziewczyn, które po prostu "kręci" przysłowiowa "fura, skóra i komóra", ale to jest jasne.
Są też wspomniane "inteligentne" dziewczyny. Szukają w chłopakach nie ochroniarza, a (uwaga) PARTNERA. I nie chodzi mi tu o małżeństwo czy intymny związek, a zwykłą, międzyludzką przyjaźń i współpracę.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 34
Dni na forum: 7.009
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Hmm nowoczesne dziewczyny to większości idące za trendem i modą zombie. Nie mówię tu o wszystkich, bo sam poznałem wiele bardzo interesujących dziewczyn, które nie idą jak puste lalki za modą...

Co mam tu jeszcze dodać? Świat jest pokręcony i jego nie zmienisz.
Tak jak nie zlikwidujesz różnic klasowy tak nie zlikwidujesz różnych zachowań dziewczyn czy mężczyzn. Każda osoba ma prawo wyboru, czy słusznie dokona tego czy nie zależy tylko i wyłącznie od niej...

I jak to Jack Sparrow mówią, kto "szuka nie błądzi".

Kiedyś znajdziesz dziewczynę, które dostrzeże w tobie coś więcej niż zaradnego, inteligentnego chłopaka. Po prostu life is brutal, sometimes.

Jeżeli nie nauczysz się cieszyć się z tego co masz, to tak jakbyś już umarł przy swoich narodzinach.

I na koniec jedno powiedzenie, które bardzo lubię:
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma!

Głowa do góry i pamiętaj Rzymu nie zbudowali w jeden dzień, na wszystko potrzebny jest czas.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Will Turner Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Will Turner
Wiek: 32
Dni na forum: 6.154
Posty: 41
Skąd: Latający Holender
Rozarossa ma racje takie dziewczyny to po prostu [ ort! ] lalki barbie na pokaz, i to że są puste to bym sie z tym akurat zgodził, teraz większość tych pustych kolczykuje sie gdzie popadnie mnie sie akurat takie dziewczyny nie podobają, Wole Ładne i Inteligentne, z tego względu ze jak będe się chciał popisać dziewczyną przed kumplami to będe miał czym a nie takie puste to moim zdaniem lacho..... wiecie co mam na myśli że jak sie schleją to zalicza każdego. Więc najpierw bym sie na twoim miejscu zastanowił czy wolisz mieć Lalke Barbie Czy Ładną i Wykształcona Dziewczynę z która będziesz mógł gadać na wszystkie tematy np; na temat polityki, gospodarki. A nie tylko o Se.... . Tak jak nasz Shiro już powiedział że nie każda laska idzie za modą, bo nie wszystkie idą za modą. I na koniec Weś sie zastanów chłopie czego chcesz.

Teraz sobie tak myślę że ty aż tak bardzo nie masz przesrane z dziewczynami. Co ma powiedzieć Ministrant bądź Lektor, ci to dopiero mają,


Avensus: nie pisz posta pod postem i przeczytaj regulamin...!

WCA Są niezniszczalni jak stal, nie wiedza co to strach nie wiedza co to ból Oni wiedza tylko jedno Choppery to ich pasja to ich miłość, nikt ich nie pobije.

OCC To ich kuzyni zza Oceanu Razwem Tworzą jedna gigantyczną spółkę WCA&OCC
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.135
Posty: 406
teraz większość tych pustych kolczykuje sie gdzie popadnie
Kolczyki nie mają nic do inteligencji. Z tego co zauważyłam, lalki Barbie raczej się nie kolczykują, uważają to za paskudneeeee, ojeeeej...
PasinQa Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
PasinQa
Wiek: 30
Dni na forum: 6.110
Posty: 20
Skąd: CCH
Ma takie dziewczyny mówi się "Słodkie Idiotki"... Niestety Jack Sparrow
w naszym mieście mało jest takich że tak powiem "Nie Słodkich Idiotek" troszkę Lipa ale, da radę znaleźć porządną Dziewczynę
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.105
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Jak by się dobrze poszukało to by się znalazło parę "Słodkich Idiotek" ale cóż ja tam wole wykształconą i piękną kobietę a nie Słodką Idiotkę.
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.147
Posty: 403
Skąd: NS
Will Turner napisał(a):
teraz większość tych pustych kolczykuje sie gdzie popadnie
o tak....szczególnie jedna dziewczyna (niekryjemy nienawiści do siebie ) zrobiła sobie po raz drugi kolczyk w nosie i opisy "Kolczyk KoZaK", "Gdzie mam SObiE JeszCze coś przekłuć!??" (Chciałam jej napisać żeby mózg, ale takich małych kolczyków nie produkuja....) ale co do niej to raczej nie zastosuje stwierdzenia 'lalka barbi' bo sie ubiera 'wyzywająco' (chociaż makijaż mocny róż....) przeklina, pije, swoje opisy 'kocham Cie misiaczku' adresuje do 9 kolesi.... (może nie napisze dlaczego sie nienawidzimy bo ech....dużo by pisać)
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.139
Posty: 238
Skąd: ...
Powinna się zacząć umawiać z takim prawdziwym sadystą, sądzę, że by jej podrzucił parę dobrych pomysłów <a nawet zadbał o wykonanie>

Słodkie idiotki to niestety okolo 80 <jeżeli nie więcej> % żeńskiej populacji...Jak już było przeze mnie wspomniane... Szybciej się mnożą...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.203
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Jedna drobna uwaga... Większość tutaj deklarujących się twierdzi, że będzie szukać mądrych dziewczyn. Lecz dlaczego zawsze wybierają idiotki? Znam paru kumpli, inteligentnych i mądrych facetów, którzy jednak mimo obietnic postępowali inaczej. Mało tego: byli dla nich w stanie poświęcić wszystko. Czy ładny tyłek i "lekkie prowadzenie" aż tak przesłania niektórym umysły? Wiele rzeczy jestem w stanie zaakceptować, nawet odtworzyć tok myślenia co niektórych, lecz tutaj przyznjaję się wysiadam. Może ktoś mi wyjaśni tę sprzeczność?

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.670
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
seji_san napisał(a):
Jedna drobna uwaga... Większość tutaj deklarujących się twierdzi, że będzie szukać mądrych dziewczyn. Lecz dlaczego zawsze wybierają idiotki? Znam paru kumpli, inteligentnych i mądrych facetów, którzy jednak mimo obietnic postępowali inaczej. Mało tego: byli dla nich w stanie poświęcić wszystko. Czy ładny tyłek i "lekkie prowadzenie" aż tak przesłania niektórym umysły? Wiele rzeczy jestem w stanie zaakceptować, nawet odtworzyć tok myślenia co niektórych, lecz tutaj przyznjaję się wysiadam. Może ktoś mi wyjaśni tę sprzeczność?
Faceci zasadniczo dzielą dziewczyny na dwie kategorie:
- na teraz
- na stałe
ot i cała filozofia. Niestety zdarza się że te "na teraz" wpadają i zostają na stałe.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.139
Posty: 238
Skąd: ...
Ewentualnie występuje inna sytuacja... PET syndrome...
<Czyli posiadają dwie koleżanki... zabawkę i dziewczynę...>
Znam człowieka, który miał jedną dziewczynę <notabene podziwiam, jak ją traktował> i bodajże trzy zabawki...
To, że żadna nigdy się o całej sprawie nie dowiedziała, po prostu mnie ścina...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Fulgrim
Ziemianin
Ziemianin
Fulgrim
Wiek: 36
Dni na forum: 6.096
Posty: 24
Skąd: piaseczno
seji_san napisał(a):
Jedna drobna uwaga... Większość tutaj deklarujących się twierdzi, że będzie szukać mądrych dziewczyn. Lecz dlaczego zawsze wybierają idiotki? Znam paru kumpli, inteligentnych i mądrych facetów, którzy jednak mimo obietnic postępowali inaczej. Mało tego: byli dla nich w stanie poświęcić wszystko. Czy ładny tyłek i "lekkie prowadzenie" aż tak przesłania niektórym umysły? Wiele rzeczy jestem w stanie zaakceptować, nawet odtworzyć tok myślenia co niektórych, lecz tutaj przyznjaję się wysiadam. Może ktoś mi wyjaśni tę sprzeczność?
To jest chyba jedno ze stadiów lenistwa?Nie prościej dorwać idiotkę pierwsza z brzega niż poczekać i poszukać tej z iq wyższym od ślimaka? Hmm...

Albo po prostu co niektórzy nie potrafią rozmawiać z inteligentnymi pannami a może ich inteligencja nie jest im do niczego potrzebna?I sprawiała by tylko problem.A wręcz by się jej bali, bo woleli by być najmądrzejsi i słuchać grzecznego potakiwania.Ilu kolesi tyle wersji.Z wiekiem niektórzy dojrzeją i zauważą w swoim postępowaniu błędy.Albo i nie: P.

Thought napisał(a):
Słodkie idiotki to niestety okolo 80 <jeżeli nie więcej> % żeńskiej populacji...Jak już było przeze mnie wspomniane... Szybciej się mnożą...
Owszem zgadzam się ale sposób w jaki to ująłeś mnie rozwalił
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.139
Posty: 238
Skąd: ...
No a nie?
Przecież nawet dzieci brzydzą się takim zachowaniem! <scenka z wczoraj. Jadę autobusem, bezpośrednio obok mnie liże się jakaś para. Nagle jakiś dzieciak "Mamusiu, dlaczego ten pan gryzie tą panią w buzię?" Życzę rodzicom powodzenia w udzielaniu odpowiedzi...>

Przecież osoby płci zarówno żeńskiej jak i męskiej o iq wyższym niż ameba myślą w sytuacjach intymnych o jakimś zabezpieczeniu, różowym amebom wystarczy magiczne "Będę uważał"

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.147
Posty: 403
Skąd: NS
"Różowa ameba" super będe sie tak zwracać do mojej 'koleżanki'
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Dziewczyny lubią... brąz?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook