Forum Dragon Ball Nao

» Dziewczyny lubią... brąz?

Strony: 1, 2, 3  
Jack Sparrow
Nameczanin
Nameczanin
Jack Sparrow
Wiek: 34
Dni na forum: 6.199
Posty: 50
Skąd: zza siedmiu mórz
Witam! Mam problem, a raczej problemik który od dawna mnie dręczy. Powiedzcie, bo nie wiem czy mam racje, ale wydaje mi się że najfajniejsze (czyt. inteligentne i ładne) dziewczyny lecą na debili (czyt. przypakowanych pajaców z zawodówki) . . . Czy mam rację, bo z tego co mogę zaobserwowac w mojej miejscowości, tak jest. Naprawdę super dziewczyny, i nie mówię tutaj tylko o wyglądzie, umawiają się z . . . przepraszam za słowa, ale z DEBILAMI! Z kolesiami którzy mają średnią 2,3, ledwo mogą skończyc zawodówkę i wciąż zmieniają panienki. Czy "mądrzejsi, zaradni, i dowcipni" nie mogą wchodzic w związki w fajnymi kobietami? Czy to już wymóg ewolucji? Radzę się Was, bo normalnie ręce mi już opadają. Jak już znajdę idealna dziewczynę i czynię pierwszy krok, to Ona ma już chłopaka . . . wiecie jakiego . . . Przyznaje szczerze że załozyłem ten temat by sobie ulżyc. Ciężko to przekazac przez plastikową klawiaturę, ale takie "zaskoczenie" naprawdę boli . . . i właśnie tego doświadczyłem.

.N
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.651
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Od dawna wiadomo, ze prawie wszystkie dziewczyny lubią... przystojnych. Moze tamci sa debilami, ale sa przystojni, przypakowani, czesto z kasą... plastikówy na takich lecą... Nic niestety na to nie poradzisz. Moim zdaniem powinienes szukac gdzie indziej, skoro tam gdzie teraz szukasz sa same takie niby "dobre charakterki". a co do tych charakterów, trzeba uważac, bo wydają sie inteligentne, piekne, ale jak macie o czym gadac to słowa ze siebie nie wydusi, czy potem jak zmyje tapete z twarzy, to szkoda gadac Pozdro i oczywiscie moge sie mylic, nie mam w tym zbyt duzego doswiadczenia

Obraz
PALATIAL REGALIA
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.841
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Widzisz, mówi się, iż facet jest wzrokowcem. Zgadza się, jednakże według doniesień psychologów, obydwie płcie mają poczucie estetyczne, które przesłania im racjonalne myślenie. Pod wpływem wyglądu, wydziela się endorfina, czyli hormon szczęścia, dzięki, któremu przysłaniane są wszystkie wady, osoby, która się nam podoba. Taki facet, jak mówił już Fly, jest zapewne przystojny, przypakowany, męski ... Nie od dziś wiadomo, że kobieta ma w sobie coś, z pierwotnych instynktów, mówiących o tym, iż facet musi być potężny, mieć silną pozycje w "stadzie", by móc zapewnić jej bezpieczeństwo i ochronę. Wiele dziewczyn patrzy pod takim kątem, nie zwracając uwagę na aspekty charakteru, czy też to, że jesteś inteligentny, mądry czy tez dowcipny. Warto się nad tym zastanowić, gdyż bardzo często, ale nie zawsze, pięknemu wyglądowi towarzyszy biedny charakter. Ileż to razy, na widok jakieś kobiety, dostawałeś drgawek, a z ust wydobywał się ślinotok ... tylko, że ten ślinotok kończył się, po zamienieniu kilku zdań ...To jest jak z towarem na półce: możesz mieć najpiękniejsze opakowanie świata, ale jeżeli towar, znajdujący się w nim jest bezużyteczny ... to nawet opakowanie w niczym nie pomoże. Szukaj dziewczyny, z pięknym charakterem, mądrej i inteligentnej, na tyle, byś czuł się zawsze dobrze, móc z nią rozmawiać, a jednocześnie byś wiedział, że nie jest dla niej najważniejsze to, byś był rozbudowany, czy miał ekstra furę ... zniż loty pod względem wyglądu, zawyż pod względem charakteru ... a gwarantuje Ci, wyjdziesz na tym dobrze.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Jack Sparrow
Nameczanin
Nameczanin
Jack Sparrow
Wiek: 34
Dni na forum: 6.199
Posty: 50
Skąd: zza siedmiu mórz
Focus napisał(a):
przystojny, przypakowany, męski ...
No tak, ale to zależy co ty odbierasz jako męskośc. Nie jestem kobietą i ciężko mi powiedziec, ale na moje, przypakowanie czy też wygląd zewnętrzny ma mniej wspólnego z męskością niż charakter, męskośc to odwaga, radzenie sobie w każdej sytuacji, ma również związek w tym czy ktoś jest szarmandzki.

.N
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.159
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Co do tej przystojnosci, czy jak to nazwac.

W wiekszosci napotkanych przeze mnie przypadkow, zauwazylem, ze jesli ktos jest debilem, to i wyglada jak debil

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.651
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Gotenks napisał(a):
zauwazylem, ze jesli ktos jest debilem, to i wyglada jak debil
Zalezy na kogo i jak patrzysz ;P Bo moge popatrzec sie na moja siostre jako na debila (czyli jak zwykle), ale dam tez rade niekiedy spojrzec na nia jak na normalna dziewczyne. Zalezy od sytuacji i osoby, bo jednak na niektorych nie da sie patrzec normalnie

Obraz
PALATIAL REGALIA
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.796
Posty: 514
Skąd: Pluton
Ehhh jako ta z "mniejszości na forum" się wypowiem:

Jack Sparrow napisał(a):
Witam! Mam problem, a raczej problemik który od dawna mnie dręczy. Powiedzcie, bo nie wiem czy mam racje, ale wydaje mi się że najfajniejsze (czyt. inteligentne i ładne) dziewczyny lecą na debili (czyt. przypakowanych pajaców z zawodówki) . . . Czy mam rację, bo z tego co mogę zaobserwowac w mojej miejscowości, tak jest. Naprawdę super dziewczyny, i nie mówię tutaj tylko o wyglądzie, umawiają się z . . . przepraszam za słowa, ale z DEBILAMI! Z kolesiami którzy mają średnią 2,3, ledwo mogą skończyc zawodówkę i wciąż zmieniają panienki. Czy "mądrzejsi, zaradni, i dowcipni" nie mogą wchodzic w związki w fajnymi kobietami? Czy to już wymóg ewolucji?
Otóż Drogi Userze, odp. brzmi: nie, nie masz do końca racji^^.

Jedynie mogę na to odpowiedzieć na własnym przykładzie, bo jak wiemy co osoba to inny charakter i upodobania. Ja osobiście nie stawiam na wypacykowanego, wyperfumowanego, mięśniaka z toną żelu na głowie i markowym ciuchem. Dla mnie bardzo ważne jest to, co osoba ma w środku (i się do tego stosuję, tu nie ma rzucania słów na wiatr ;] ). Oczywiście nie powinno się oceniać osoby tylko po średniej na koniec klasy. Ponieważ za parę lat, ludzie "stykając się" już nie patrzą na to kto miał jaką średnią. Może i nie jest ktoś za dobry w nauce ale za to ma fajny charakter?

Mniejsza z tym... Wracając do pytania, wbrew pozorom nie wszystkie dziewczyny lecą na tych "na topie". Musi być przede wszystkim inteligencja, ileż można gadać o pierdołach! Osoba, która ma coś do powiedzenia, łatwo potrafi zaciekawić rozmówcę. Dlatego nie trać nadziei

Wiele dziewczyn w tym wieku stawia na tzw. "prestiż" aby sie pokazać właśnie z TYM. Jednak co z tego wynika? Po paru chwilach zostaje "nic". Będą zmieniać facetów na "coraz ładniejszych" [poza tym cool jest chodzić z kimś kto umie się popisywać... (jest w centrum uwagi) co często jest domeną tych ze "słabszymi" wynikami] a pozostanie ten, który ją zaciekawi, tak na prawdę nie tylko częścią wizualną ale przede wszystkim wnętrzem. Ja osobiście nie przepadam za pustymi lalusiami (ładnie to opisał Focus). W wyglądzie musi mnie coś zaintrygować (musi mieć po prostu "to coś", nie musi być piękny...) i jeżeli tematów do rozmowy nie zabraknie po 5 min. to już będzie ok.. Jeżeli dodatkowo taka osoba będzie prezentowała klasę w swoim zachowaniu, będzie miała szacunek do mnie i dystans do siebie + odpowiednie poczucie humoru, to normalnie będzie już perfecto ;]

W tym wieku wiele kobitek lata na takich próżniaków, ale zobaczysz, że prędzej czy później doceniani są Ci, którzy potrafią też coś wnieść do związku.

Pozdrawiam
Serdecznie

Ps. Ja nie przepadam za brązem

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.541
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
edhel napisał(a):
W tym wieku wiele kobitek lata na takich próżniaków, ale zobaczysz, że prędzej czy później doceniani są Ci, którzy potrafią też coś wnieść do związku.
A te mniej aktrakcyjne osoby siedzą samotne do tego czasu xD .

Wy w ogóle macie jakieś... Z tego co zauważyłem, to tak jak mówicie, one wolą 'lalusi', albo 'pipki' takie typowe cioty, które gadają głupoty i to działa. Jack, jak rozmawiasz z dziewczyną mów co Ci ślina na język przyniesie, same pierdoły, zresztą rób też same głupoty i powinno zadziałać. Sam sprawdzałem... Tylko minus tego jest taki, że one z takimi długo nie chodzą, szybko zauważają jaki ten człowiek płytki i wziuuu...
Jack Sparrow
Nameczanin
Nameczanin
Jack Sparrow
Wiek: 34
Dni na forum: 6.199
Posty: 50
Skąd: zza siedmiu mórz
edhel napisał(a):
Dla mnie bardzo ważne jest to, co osoba ma w środku (i się do tego stosuję, tu nie ma rzucania słów na wiatr ;] ).
Dasz mi swój numer

Ale tak na poważnie to chyba rzeczywiście mnie przekonaliście. A powiedzcie, czy kiedyś dotknął Was taki cios jak mnie, czy znacie uczucie miłosnego zawodu u zaczątka? Na moim przykładzie - jestem naprawdę nieśmiały wobec płci żeńskiej - postanowiłem po długich przygotowaniach sie przełamac i zagadac do dziewczyny. Wszystko miało się pięknie, nawet wziąłem już od niej numer. Naprawdę myślałem że się jej spodobałem i . . jest sama. Pełen optymizmu musiałem przyjąc potworny cios, drugi tak mocny w życiu . . . pod koniec rozmowy skądinąd rzuciła w trakcie poruszanego tematu słowa, że ma chłopaka i jest z nim ponad pół roku . . . zamarłem. Dosłownie straciłem wesoły ton, by jej nie zdziwic i nie wyjśc na głupka, z bólem serca kontynuowałem rozmowę o czymś, co na samym początku, zdawac by się mogło, bardzo Nas łączy . . . naprawdę, stało się to dwa dni temu. Wciąż o tym myślę, nie mogę się skupi na lekcji, jestem zdenerwowany, bo tylko mnie spotyka taki pech. Pomyślicie sobie : tak już mają 17-latkowie, to nie miłośc tylko zauroczenie. Ale jakkolwiek mnie nie zauroczyła, tak to doświadczenie wzmocniło mnie niesamowicie. Zazwyczaj byłem wesoły, opisywał mi humor nawet jak dostałem trzy lacze pod rząd (co nie znaczy że zachowywałem się jak pajac), wszystko było pod kontrolą. Teraz, zmieniłem się gruntownie, to głębokie przeżycie, jestem śmiertelnie poważny i co najgorsza zrobiłem się agresywny, bardzo agresywny. Nie wiem, może to normalne ale dla mnie to coś nowego . . .

.N
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.244
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
No cóż ja sądzę że nie ma na to reguły. obserwując nieco otoczenie zauważyłem jeszcze dziwniejsze przypadki, powiem tak przystojny to on nie był, za mądry też nie, i totalnie zboczony, ubierał się też średnio. No a ona należy do hymm jak to nazwać, naszej klasowej Fantastycznej czwórki. Naprawdę nie ma reguły.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.050
Posty: 518
Kobiety lubia facetow ktorzy zapewnia im przyszlosc, ktorzy wiedza czego chca od zycia i jak to osiagnac. Na co mi paker, przystojniak jesli jest np maminsynkiem, tchorzem, egoista, nie lubi dzieci, zwierzat, nie okazuje mi szacunku itp? Takie dziewczyny jakie zaobserwowales naprawde nie sa madre czy inteligetne. Beda po czasie jak dostana od nich po dupie i naucza sie troche o zyciu i ludziach Czyli gdzies w wieku 30 lat. Choc niektorzy ucza sie cale zycie i glupcami umieraja.

Choc przyznam, ze oceny w gimnazjum czy liceum nie odkladaja sie na cala przyszlosc. I debilem nie mozna nazwac kogos z takowymi stopniami w szkole. Moga byc przeca zaradni.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Zaczynam


Jack Sparrow napisał(a):
jestem naprawdę nieśmiały wobec płci żeńskiej - postanowiłem po długich przygotowaniach sie przełamać i zagadać do dziewczyny.

- Tu mogę powiedzieć że w tym jesteśmy podobni... Szybko to sie nie przełamujemy, ale potem jest wszystko fajnie...



Jack Sparrow napisał(a):
. Naprawdę super dziewczyny, i nie mówię tutaj tylko o wyglądzie, umawiają się z . . . przepraszam za słowa, ale z DEBILAMI! Z kolesiami którzy mają średnią 2,3, ledwo mogą skończyc zawodówkę i wciąż zmieniają panienki. Czy "mądrzejsi, zaradni, i dowcipni" nie mogą wchodzic w związki w fajnymi kobietami?
-Tak sie mówi przeciwieństwa sie przyciągają ( opisany wyżej przykład jest sposobem dostania się na "szczyt" czyli jak ja to mówię wyeksponowaniem głupoty). Dziewczyna - ładna, mądra, ma na czym siedzieć i czym oddychać
(jak to mawia moja nauczycielka muzyki), po prostu [ ort! ] chcąca być w centrum uwagi szuka sobie swojego dopełniacza (tego na "szczycie")




edhel napisał(a):
W wyglądzie musi mnie coś zaintrygować (musi mieć po prostu "to coś", nie musi być piękny...) i jeżeli tematów do rozmowy nie zabraknie po 5 min. to już będzie ok.. Jeżeli dodatkowo taka osoba będzie prezentowała klasę w swoim zachowaniu, będzie miała szacunek do mnie i dystans do siebie + odpowiednie poczucie humoru, to normalnie będzie już perfecto ;]
- tu obalamy tezę że przeciwieństwa się przyciągają, bo jednak nie wierzę że pani wyżej jest przeciwieństwem ideału. Myślę osobiście że szukamy osoby, w której towarzystwie czujemy się najlepiej, a dana osoba w naszym tak tez się czuję... dodając "to coś" co niektórzy zwią miłością, a ja osobiście uczuciem... (to nie to samo jak ktoś może pomyśleć)


Kłopot mam ten sam co Jack, ale jestem cierpliwy...
Pozdrawiam

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.635
Plusy: 2
Posty: 1.408
Kobiety lubia facetow ktorzy zapewnia im przyszlosc, ktorzy wiedza czego chca od zycia i jak to osiagnac. Na co mi paker, przystojniak jesli jest np maminsynkiem, tchorzem, egoista, nie lubi dzieci, zwierzat, nie okazuje mi szacunku itp? Takie dziewczyny jakie zaobserwowales naprawde nie sa madre czy inteligetne. Beda po czasie jak dostana od nich po dupie i naucza sie troche o zyciu i ludziach Czyli gdzies w wieku 30 lat. Choc niektorzy ucza sie cale zycie i glupcami umieraja.
Myślę, że Meg trafiła w sedno sprawy.
Atrakcyjność to cos więcej, niż wygląd fizyczny. Choć ten jest bardzo istotny, bo w jakimś stopniu oddaje osobowośc, styl bycia.
Dużo ważniejsze jest to, co pozostaje niewidoczne dla oczu. Tu rodzi sie problem, bo czasem nie a okazji do przedstawienia wybrance pełni swoich wewnętrznych cech. Ale mówi się, że chcieć, to móc. Dodam, że to prawda. I bardzo dużo zależy od Ciebie.
Co imponuje kobietom?
Odpowiedzialność i dojrzałość. Oczywiście trudno wymagać, by 17 letnie chlopak miał juz plany na całe zycie. Ale tzw. poważne projekt7y dowodzą dojrzałości. W mężczyźnie, który posiada wspomniane cecy łatwiej jest odnaleźć kobieci oparcie w trudnych chwilach.
Jeśłi do tego masz ciekae, niepowtarzalne hobby, posiadasz wyjatkowe zdolności, interesujesz sie światem i ogólnie można nazwac Cie inteligentnym, to jednon jest pewne- w twoim towarzystwie kobieta nie będzie sie nudzić. A tego argumentu nie sposób nie docenić
Poza tym warto być sobą, a w zamierzeniach trzeba wykazac sie konsekwencją. Ta w końcu przyniesie owoce.

I jedna rada- kobiety uwielbniają rozmowy na ich temat, zwłaszcza poważne. Skoro same szukaja osób odpowiedizalnych, należy zakładac, z etakie własnie są. Zatem rozmowy o ich palnch na przyszłośc, jak wyobrażaja sobie zycie, co chciałyby kiedyś roboić na pewnoe nie będa nudne. O tym, że koboietom nalezy sie szacunek a pzrez to niemal anieskie uwielbienie, nie trzeba chyba wspominac, prawda?
Komplementy, te szczere, czynia cuda...

Zatem głowa do góry
Patrz na sprawy damsko-męskie z dystansem, przede wszytskim z dystansem do samego siebie.
Rozwijaj swoje zalety. A jesli nie jestes w stanie wyeliminowac wad, to bądź ich świadomy i nie pozwalaj, by wychodzily na świato dzienne w nieodpowiednim momencie.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.238
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Jack Sparrow napisał(a):
Naprawdę super dziewczyny, i nie mówię tutaj tylko o wyglądzie, umawiają się z . . . przepraszam za słowa, ale z DEBILAMI! Z kolesiami którzy mają średnią 2,3, ledwo mogą skończyc zawodówkę i wciąż zmieniają panienki.
Średnia2,3 niekoniecznie musi świadczyc o inteligencji, choc jej poziom jest niezwykle wymowny. Natomiast jeżeli połączyć to z niestałością w uczuciach, ogólnie przyjetym szpanerstwem, siłą fizyczną i złym sposobem bycia, rzeczywiście można mówic o debiliźmie.
Gotenks napisał(a):
W wiekszosci napotkanych przeze mnie przypadkow, zauwazylem, ze jesli ktos jest debilem, to i wyglada jak debil
Przynajmniej raz powiedział coś mądrego:)
Pytanie dlaczego dziewczyny lecą na takich mężczyzn. Odpowiedź jest prosta: szukają potrzeby bycia zdobytą, zdominowaną, często też chcą silnego partnera, a własnie taki ktoś dla większości z nich wydaje się takibyć. Jak to wygląda z punktu widzenia takiej kobiety? Ma średnią niską, kobieta myśli: niezależny, ma swoje zdanie, obroni mnie; władczy styl bycia (bluzganie, wywyższanie się, częste bójki z innymi), kobieta myśli:ach, jaki on męski, silny, imponuje mi; rządzi w towarzystwie, błyszczy, jest znany ze swojego stylu bycia, kobieta myśli: koleżanki mi zazdroszczą, ja to jestem szczęściara. Wymieniać mozna o wiele wiecej. odpowiedzi poprzedników też wile mowią, np.
edhel napisał(a):
Wiele dziewczyn w tym wieku stawia na tzw. "prestiż" aby sie pokazać właśnie z TYM.
Megane napisał(a):
Kobiety lubia facetow ktorzy zapewnia im przyszlosc, ktorzy wiedza czego chca od zycia i jak to osiagnac.
Czyż właśnie tacy panowie nie wydają się w oczach dziewczyn silnymi? Tyle że ta siła nie ma nic wspólnego z męskością, ale z prymitywizmem.[quote="Fly']Moze tamci sa debilami, ale sa przystojni, przypakowani, czesto z kasą...[/quote]To imponuje.
Focus napisał(a):
Nie od dziś wiadomo, że kobieta ma w sobie coś, z pierwotnych instynktów, mówiących o tym, iż facet musi być potężny, mieć silną pozycje w "stadzie", by móc zapewnić jej bezpieczeństwo i ochronę. Wiele dziewczyn patrzy pod takim kątem, nie zwracając uwagę na aspekty charakteru, czy też to, że jesteś inteligentny, mądry czy tez dowcipny.
Cyceron napisał(a):
Jack, jak rozmawiasz z dziewczyną mów co Ci ślina na język przyniesie, same pierdoły, zresztą rób też same głupoty i powinno zadziałać. Sam sprawdzałem... Tylko minus tego jest taki, że one z takimi długo nie chodzą, szybko zauważają jaki ten człowiek płytki i wziuuu...
Sposób dobry, ale na głupie idiotki. Mądra dziewczyna zauważy tutaj, że cos jest nie tak i się wycofa. A przeciez chyba nie o to chodzi?

Faktem też jest, że kobiety inteligentne nigdy nie zainteresują się takim mężczyzną, chyba, że dla zabawy. Twierdzenie, że mądre dziewczyny "lecą" na głupków nie ma racji bytu. Niską inteligencję łatwo odróżnić, jest to tylko problemem dla nieroztropnych. W druga stronę tez jest podobnie, mimo że mężczyźni wiekszą uwagę przywiążują do wygladu.
Istnieje jeszcze jedna strona medalu, dosyć kontrowersyjna, ale jednak istnieje bo znam parę takich osób. Otóż inteligentni dzielą sobie ludzi na dwie kategorie: mądrych do rozmowy, zabawy, kontaktów towarzyskich, przyjaźni głupich zaś jako zabawki, PETy (Private Erotic Toy) i ogólnie grupę niewartą większej uwagi. Relację taką zwie się Pet-Owner. Dla wielu osób jest to sprawą zatrważajaca, nawet okrutną, ale cóż... tak już mamy (nieco jednak wykazuję podobne skłonności) i jest to naprawdę sensowne rozwiązanie. Oczywiście istnieją wyjatki i ja równiez tak samo nie wykluczam mozliwości posiadania inteligentnej drugiej połówki. Ważne jest to, że po prostu nie pozwolę sobą rządzić, leży to raczej w mojej naturze, a z ćwierć-inteligentem nie jest to trudne. Ale ludzie są różni i trudno przewidywać.

Podsumowując nie należy na siłę szukać sobie partnera,a czekacći uważnie obserwować. Bo wytrwałą i systematyczną pracą nad sobą mamy okazję poznać kogoś naprawdę wartościowego. Drogi Jacku, jedna dziewczyna to jeszcze nie koniec świata. Jeszcze wiele napotkasz na swej drodze jeszcze piekniejszych i co najważniejsze pięknych wewnętrznie. I tylko na takie kobiety zwracaj uwagę, a gwarantuję Ci, że bedziesz szczęśliwy.
Zyczę powodzenia

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.050
Posty: 518
Wypowiadasz sie a tak malo o nas wiesz. Przezyj troche i wypowiadaj sie o kobietach a nie dziewczynkach, ktore leca na skore, fure i komore.
Zycz sobie powodzenia bo ci sie przyda, chyba ze nie masz zamiaru startowac do kobiet, bo uwazasz ze z gory jestes przegrany . Nabyj doswiadczenia
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.621
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Muszę przyznać naszemu Piratowi rację.
W mojej szkole, dzielnicy i trochę po za nią, 8 na 10 dziewczyn wybiera chłopaków, którzy biją się z kimś o byle stolec co 10 minut, udają cwaniaków w grupach i myślą, że są jak Tony Montana... Nie dość, że większość z nich nie wie, jak postępować z dziewczyną, to jeszcze nie są zaradni, odpowiedzialni też wątpię, sądząc po czynach, a przyszłość ich widzę niczym topniejący zeszło roczny śnieg. Kolesie wyglądają jakby wyszli ze śmietnika. Czasami przykro mi, że rodzice ich lepiej nie pilnują, no ale cóż... nie każdy może.
Pytam więc, co oni mają, czego nie ma zwykły chłopak?

P.S. Oczywiście pozostaje mieć nadzieję, że trafi się na pozostałą dwójkę dziewczyn, która jest od tego z daleka.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.541
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Jack, staraj się jak najmniej przebywać sam w domu, tylko z przyjaciółmi coś rób non stop, np. graj w kosza, w nogę. Trochę mnie zdziwiłeś, tak szybko... ja to miałem coś dłuższego, ale jak mi się trafiło to całkiem odciąłem się od świata, a po miesiącu jakoś tak samo się ustawiło, wyśmiałem ją jak przyszła z problemem. To doświadczenie w ogóle wzmocniło mnie emocjonalnie. Lepiej wcześniej niż później przeżyć takie coś, przynajmniej na przyszłość człowiek przygotowany. Samo przejdzie.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Megane napisał(a):
Wypowiadasz sie a tak malo o nas wiesz. Przezyj troche i wypowiadaj sie o kobietach a nie dziewczynkach, ktore leca na skore, fure i komore.

Może taka jednak rada jeśli można, szukaj kobiety a nie dziewczyny... Nie chodzi o wiek, ale o wnętrze...

Ave: popieram.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.796
Posty: 514
Skąd: Pluton
Megane napisał(a):
Wypowiadasz sie a tak malo o nas wiesz. Przezyj troche i wypowiadaj sie o kobietach a nie dziewczynkach, ktore leca na skore, fure i komore.
Ot, cała główna sentencja



Cyceron napisał(a):
W tym wieku wiele kobitek lata na takich próżniaków, ale zobaczysz, że prędzej czy później doceniani są Ci, którzy potrafią też coś wnieść do związku.

A te mniej aktrakcyjne osoby siedzą samotne do tego czasu xD .
Odpowiedziałeś sobie sam na to, poniżej (i kto powiedział, że inteligentna osoba jest mało atrakcyjna - nie dobijaj mnie takimi stereotypami )

Cyceron napisał(a):
Sam sprawdzałem... Tylko minus tego jest taki, że one z takimi długo nie chodzą, szybko zauważają jaki ten człowiek płytki i wziuuu...
"wziuuu" i może czas na tego "cierpliwego" i porządnego, po co z siebie na siłę robić durnia -.- zawsze uważałam, że jak już, to każdy stara sie wyjść na mądrzejszego niż jest... No ale jak widać czasy się zmieniają ;]


Jack Sparrow napisał(a):
Ale tak na poważnie to chyba rzeczywiście mnie przekonaliście.
Nie "chyba", tylko na pewno

I Drogi Piracie, zawód sercowy to chyba każdy jakiś w swoim życiu zaliczył, bądź zaliczy Nie można wiecznie stąpać po płatkach róż. Zobaczysz, że z czasem spojrzysz na to inaczej. Może nie zawsze "czas leczy rany" ale na pewno je zabliźnia, a z tym da się już normalnie 'dychać'.

Co do zmiany charakteru, to wiadomo, że po tym jak zostałeś zraniony nie będziesz wesoły jak wcześniej Uważaj jednak z tą agresją, bo agresywny facet, który się wkurza o byle co... ehh strach się bać^^


bo tylko mnie spotyka taki pech
Ehh... to chyba ostatnio nałogowe stwierdzenie, wśród osób, które mają zranione serducho^^ (ilez to ja się tego nasłuchałam od mojej kumpeli!). Nie, nie tylko Ty masz pecha. W koło jest pełno takich osób, świat nie składa się z chodzących ideałów (btw. ideały są nudne ;]). I jeżeli chodzi o "szczęście" to jeśli cieszysz sie zdrowiem, to masz 50% szczęścia, jeśli do tego masz ludzi, którzy się o Ciebie troszczą (a choćby taką rodzinę!) to już masz ładną 100. Bez zdrowia, dużo nie zdziałasz, w zasadzie to główna podstawa do wszystkiego. Doceń najpierw to, co masz:

"Szczęścia życzymy sobie wszyscy, choć dla każdego z nas to słowo może oznaczać coś innego. Zamiast czekać na nie, lepiej poszukać... A może tylko nauczyć się je dostrzegać?"

A więc kiedy na nowo wróci do Ciebie radość z życia, docenisz to 100% które każdy posiada (nie koniecznie z powyższych pkt.), to wtedy może ze spokojem znajdzie się i "Ta" mile widziana nadwyżka, w postaci kobiety.

Jack Sparrow napisał(a):
Może taka jednak rada jeśli można, szukaj kobiety a nie dziewczyny... Nie chodzi o wiek, ale o wnętrze...
Pozdrawiam
Serdecznie

------------------
EDIT do postu poniżej:

Cóż ze stwierdzenia, że
A te mniej aktrakcyjne osoby siedzą samotne do tego czasu xD
Tak wywnioskowałam.

Tak czy inaczej oba cytaty przytoczone przez Ciebie poniżej były w formie żartobliwej

Pzdr.

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez edhel: 16.05.2007, 17:34
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.541
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
edhel napisał(a):
"wziuuu" i może czas na tego "cierpliwego" i porządnego, po co z siebie na siłę robić durnia -.- zawsze uważałam, że jak już, to każdy stara sie wyjść na mądrzejszego niż jest... No ale jak widać czasy się zmieniają ;]
Więc może ujmę to inaczej... Przekonałem się, podczas fal... Bo ja mam 2 twarze: 1. spokojny, opanowany nie podejmujący pochopnych decyzji; 2. przeciwieństwo o którym mówimy.
Jestem jak burza, cichy, spokojny po to aby za moment się rozszaleć.

edhel napisał(a):
Odpowiedziałeś sobie sam na to, poniżej (i kto powiedział, że inteligentna osoba jest mało atrakcyjna - nie dobijaj mnie takimi stereotypami )
Nic takiego nie mówiłem...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Dziewczyny lubią... brąz?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook