Forum Dragon Ball Nao

» Najlepszy polski kabaret

Strony: 1, 2  

Który kabaret najśmieśniejszy?

Który kabaret najśmieśniejszy?
Kabaret Ani Mru-Mru 27,03% 10 27,03%
Kabaret Moralnego Niepokoju 43,24% 16 43,24%
K. formacja Chatlelet 2,70% 1 2,70%
K. Łowcy.B 2,70% 1 2,70%
Kabaret Neo-Nówka 8,11% 3 8,11%
Kabaret Dno 2,70% 1 2,70%
Kabaret Koń Polski 0,00% 0 0,00%
Kabaret Pod Wyrwigroszem 0,00% 0 0,00%
Kabaret Otto 2,70% 1 2,70%
Kabaret Mumio 2,70% 1 2,70%
Kabaret Tey(stary) 8,11% 3 8,11%
Grupa MoCarta 0,00% 0 0,00%
Wszystkich głosów: 37
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Który według was jest najśmieszniejszy kabaret? Dla mnie najlepsi są chłopcy i Pakosa z kabaretu moralnego niepokoju, a potem Ani Mru-Mru, wszystkie ich skecze rozśmieszają mnie, a was. Z reszty kabaretów to lubię pojedyncze skecze np. Freestyler-k.Dno,między Bugiem a prawdą-k.Pod Wyrwigroszemi,sejm-Kabaret Łowcy.B, Pani Pelagia-Kabaret Tey i inne.
Wszystkie skecze są na stronie:
http://kabarety.tworzymyhistorie.pl/
Jakie skecze i jaki Kabaret najbardziej lubicie?
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Oczywiście, że Ani Mru Mru. Michał i Maciek Wójcik są najlepsi. Ich skecze powalają na kolana, a miny Michała powodują ciężki ból brzucha
Pierwszy raz spotkałem się z nimi około 3 lat temu. Na TVP2 leciał akurat skecz z Tofikiem No i strasznie mi się spodobali, więc załatwiłem od kuzyna wszystkie ich skecze, a potem oglądałem zwijając się w kłębek i śmiejąc do rozpuku ^^
Myślałem, żeby zaznaczyć kabaret Moralnego Niepokoju, bo też jest świetny, ale jednak nikt nie pokona Ani Mru Mru.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
Chyba pierwszy temat mihesza którego Ave nie zamknął

Oczywiście że Ani Mru-Mru i KMN!! Ale jak mam wybrać jedno....hmm... wstrzymam sie od głosu, bo obydwa uwielbiam (Najlepsza wizyta księdza - KMN)
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Najlepszy jest Kabaret Moralnego Niepokoju , za skacze takie jak : Impreza u Bogdana i inne tylko zapomniałem tytułów . ten kabaret zawsze rozśmieszał mnie najbardziej i tak zostanie ;p . więc w ankiecie zagłosowałem na Kabaret Moralnego Niepokoju.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Filippo: 11.07.2007, 12:20
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Ani mru-Mru ostatnio stracili formę, i już nie zapodają tak fajnych skeczów jak parę lat temu. Ale tych,które już są nikt nie przebije!
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Uwielbiam polską scenę kabaretową. Na prawdę wielu polskich komików sprawia, iż leże ze śmiechu, aczkolwiek istnieje podział na tych lepszych i gorszych. Najlepszym kabaretem jest dla mnie KMN, gdyż tworzą bardzo dużo skeczy, które stoją na równym, wysokim poziomie. Robert Górski czy Kasia Pakosa, sprawiają, że nie mogę wytrzymać ze śmiechu. Ich skecze są przemyślane, śmieszne, w dodatku często uczą i przekazują jakąś puentę. Co najlepsze, oni tak wspaniale udają idiotów, a każdy z nich jest absolwentem filologi polskiej na Uniwerku Warszawskim ^^. Jeden ma nawet profesurę ... Ciesze się, gdyż właśnie zakupiłem bilet na KMN, który da pokaz 23 lipca w Szczecinie. Szkoda jedynie, że chyba zabraknie Górskiego, gdyż przechodzi rehabilitacje do października. Drugim ulubionym kabaretem, jest Ani Mru Mru. Dzięki wspaniałym umiejętnością mimicznim pana Wójcika i dobrym tekstom plasują się w samej czołówce. Lubie jeszcze Krzystofa Piaseckiego z Januszem Rywińskim, Macieja Stuhra, Kabaret Paranienormalni, Cezarego Pazure, oraz nieśmiertelnego Zenona Laskowika, Jana Kobuszewskiego i Jerzego Kryszaka, za Polskie Zoo ^^. Ulubione skecze to:

- Impreza u Bogdana
- Wizyta księdza
- Maciej i smok
- Tofik
- Blondynka
- Rozmowa przez telefon
- Biblioteka
- Gazeta
- Na tańce go go go
- Tekst daj mi ^^ (końcowy song)
- Czerwony Kapturek
- Na tyle sklepu
- Tłumaczenia
- Pijani kierowcy
- Wyrywanie lachonów (lol dla Górskiego ^^)
- Boks dla bezrobotnych
- Wywiadówka (też mocne )
- Cały cykl Historia Świata
- KMN vs AMM - czyli przeróbki skeczy ^^
- Chińśka restauracja i U Turka <lol2>
- Indianie, czyli wybory nowego wodza
- Izba wytrzeźwień ^^
- Pierwszy raz (Gienek nie cyrkluj)

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Najlepszy jest Kabaret Moralnego Niepokoju. Ich skecze są niezapomniane i wywołują u mnie ból brzucha. Nigdy jednak obejrzałem skeczu do końca. Musiałem wyjść zawsze do WC Najlepszy moim zdaniem to ''Wizyta księdza'', ale wszystkie są wyśmienite.
Lubię też Ani mru mru, ale to już nie to samo co KMN.
Focus napisał(a):
Dzięki wspaniałym umiejętnością mimicznim pana Wójcika
Za to właśnie uwielbiam Ani mru mru. Tofika nikt chyba nie potrafi zagrać lepiej.

Polecam rownież skecz kabaretu To za duże słowo, w ktorym oddubbingowują niemiecki film.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Jako, że telewizje oglądam raz od święta zbyt wiele na jej temat nie jestem w stanie powiedzieć, co tyczy się równiez i kabaretów. Tym niemniej parę skeczy przypadło mi całkiem do gustu, ba! nawets spowodowały porządny ból brzucha i chwilowe zaślepnięcie od nadmiaru łez (jak wiadomo wszystko ze śmiechu). Na oryginalnośc się nie wysilę, jeżeli za jeden z lepszych kabaretów uznam Ani Mru - Mru, może dlatego, że to właśnie ich skeczy znam najwięcej. Nazw konkretnych nie wymienię, ale najbardziej podobały mi się scenki w chińskiej restauracji, jak chłop przychodzi do króla (Maćko z Zadupia ^^ ), rozmowa starych dziadków oraz kawaler przychodzi do ojca swojej narzeczonej prosić ją o rękę, a raczej ojca o zgodę (tego to chyba nic nie przebije).
Czasem też lubię popatrzeć na popisy Mumio, mimo że ten często nie dorasta do pięt reszcie.
Pragnę jeszcze wspomnieć o jednym skeczu, pracy zbiorowej o królewnie śnieżce i 7 krasnoludkach, bo w równym stopniu zasługuje na uwagę jak inne. Przeróbki bajek potrafią czasami zaskoczyć...
Jest jeszcze wiele innych lecz niestety moja pamięć nie jest tak doskonała, ażeby wszystkie je tutaj wymienić.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Zdecydowanie KMN, mają mnóstwo skeczów, które stoją na wysokim poziomie pod względem humoru, a w dodatku te nowe wcale nie są gorsze, a wręcz przeciwnie. Hmmm, sam nie wiem co w jest w nich najlepsze, to raczej nie chodzi o mimikę twarzy, sądzę, że bardziej komizmy sytuacji i zabawne teksty, chociaż faktycznie jak wspomniał Focus wspaniale udają idiotów.
Kabaret który stawiam na drugim miejscu to AMM, wcześniej mój faworyt. Tak te miny pana Wójcika są powalające, skecze również świetne, choć nie bawią mnie już tak jak skecze KMN.
No i trzecie równie zaszczytne miejsce to Koń Polski, skecze mają zabawne i oglądam ich z przyjemnością.
Co do reszty, to oglądam, ze średnim zainteresowaniem, a 'kabaret młodych panów' to już mnie nawet irytuje (chyba tylko jeden skecz jest w miarę i nie zaniża poziomu)
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Myślę, że Kabaret Moralnego Niepokoju jest najlepszy. Szczególnie podoba mi się śmiech tej babki i skecz, w którym rozwiązują krzyżówkę. Jest tego jeszcze dużo, ale nazw nie potrafię wymienić. Lubię też Ani Mru Mru. Tutaj nie będę się szczególnie rozpisywać, bo poprzednicy wszystko powiedzieli. Oprócz tego Łowcy B. Ten gościu w żółtym sweterku po prostu mnie rozwala. Oprócz tego ich piosenka "Idę sobie ulicą z moją dziewczyną dziwicą" oraz "The Klaszczers". To chyba tyle. Potwierdzam zdanie Focusa, że polska scena kabaretowa ma wiele do zaoferowania. Mamy tego dużo i bardzo dobrej jakości.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Samael Kobieta
Wojownik
Wojownik
Samael
Dni na forum: 6.127
Posty: 35
Skąd: z tamtąd
z ostatnich lat najbardziej przypadli mi do gustu Ani Mru Mru i Grupa MoCarta. ale i tak najlepszy jest stary dobry kabaret Tey. w genialny sposób drwili z systemu, a dialogi Laskowika ze Smoleniem to mistrzostwo.

In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Najlepsza jest pani Pealgia:(Kabaret Tey)
-Pani Pelagio czy pani jeszcze może...
+no pewnie

- Jak dobrze pójdzie to mam 5 zł od bombki.

-Obejrzyjcie koniecznie ten skecz!
Pewnie już go widzieliście bo to hit!
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Kiedyś najbardziej lubiłam kabaret Moralnego Niepokoju,lecz później odkryłam kabret...jaki,no jaki,oczywiście że kabaret Ani Mru Mru.
Jako jeden z niewielu rozśmieszał mnie do łez.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Ani Mru Mru, oczywiście

Teksty jednego i Mimika drugiego wspaniale do siebie pasują, takie skecze jak "Tofik" "Mission Impossible" czy "Supermarket" powalają, a przy tym pierwszym rzuciłem sie na podłoge i waliłem w nią pięściami ze śmiechu
Nie wspominając już o świetnym pojedynku KMN vs AMM, od którego mialem zakwasy ;p

Obraz
PALATIAL REGALIA
Fulgrim
Ziemianin
Ziemianin
Fulgrim
Wiek: 36
Dni na forum: 6.105
Posty: 24
Skąd: piaseczno
Ani Mru Mru,Łowcy.B,Kabaret Moralnego Niepokoju,Tey i Kabaret Pod Wyrwigroszemi.Kolejność dowolna.Jednak przyznam ze chyba najlepsze jest faktycznie Ani Mru Mru,nic mnie jeszcze tak nie rozśmieszyło jak "Tofik" i "Maciej i Smok" .
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Ja nienawidzę piosenek kabaretowych, chyba,że w wykonaniu kabaretu ANi Mru Mru!
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Żaden Kabaret nie może równać się z KMN, mają najwięcej skeczy, wszystkie są śmieszne, nie znalazłem takiego by mnie nie rozśmieszył!
Również świetnie grają swoje skecze, zwłaszcza Mikołaj Cieślak! A opowiadania Górskiego Bomba! Pakosa też jest spoko, zwłaszcza jej śmiech! Reszta może być!
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Ja zdecydowanie uwielbiam Polską Scenę Polityczną.

Poz.
dravim!

PS. Mój ulubiony skecz to wybory na urząd prezydenta Rzeczpospolitej.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
kabaret ani mru mru zadzi
moj ulubiony kabaret sa swietni
ulubiony wyste supermarket

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Kaszalot Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kaszalot
Dni na forum: 5.978
Posty: 51
Skąd: z nienacka ;P
Moje dwa ulubione kabarety to oczywiście Kabaret Moralnego Niepokoju i Ani Mru Mru . Ulubione skecze to :

- Wyrywanie Lachonów ;
- W Chińskiej Restauracji ;
- Wszystkie z Gwidonem ;
- Cała Historia Polski i Historia Świata ( dla skeczu z Napoleonem) ;
- Tofik;
- Mecz ( ten z Mbutu )

i wiele wiele innych

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Najlepszy polski kabaret
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook