Forum Dragon Ball Nao

» [Domysły] Jak się skończy Naruto

Strony: 1, 2, 3  
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Jak sądzicie, za te parę(naście) lat, gdy Kishimoto zamknie ten rozdział swego życia, jakim jest rysowanie Naruto, jakie będą ostatnie chaptery? Innymi słowy, jak ta seria się zakończy?

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
wg mnie, to Naruto zostanie Hokage, ale Lisek-potworek znów się jakoś pojawi i Naruciak poświęci się tak jak Czwarty


EDIT:
Oczywiście, pomijając to ze gdy Kyuubi się uwolni Naruto zginie.
Nie słyszałam o tym

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez bad orydżinal nick: 08.03.2007, 16:44
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Bardzo ciekawe założenie, Bad. Naruto zostaje Hokage. Nagle, bum, pojawia się Kyuubi. Do akcji wkracza Dres i poświęcając swe życie rozwala Demona. Wszystko takie proste! Oczywiście, pomijając to ze gdy Kyuubi się uwolni Naruto zginie.

Ja szczerze mówiąc, nie mam określonej wizji, byle Narut skończył się w dobrym klimacie. Oczywiście, zostanie Hokage, zwiąże się z Hinatą. Niech emo dziecko zginie a Sakura odejdzie na tułaczkę po świecie.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja mam jeszcze inne rozwiązanie. Naruto będąc już Hokage postanowi stanąc z Dziewięcioogoniastym sam na sam. Po raz pierwszy w historii jemu uda się go pokonać i zyska jeszcze większe uznanie, o które zabiegał od lat młodzieńczych.
Konohamaru zostanie 7 Hokage...
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Sasuke będzie walczył z Naruto o miano największego shinobi

Takie mam wrażenie, ponieważ już od początku Anime oboje rywalizują ze sobą.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Gotenx17 napisał(a):
Naruto będąc już Hokage postanowi stanąc z Dziewięcioogoniastym sam na sam.
Taa, będą się pojedynkować w brzuchu Dresa, czy może przejdą się najpierw do głowy?

Naruto NIE MA JAK pojedynkować się z Kyuubim, na litość Boską! Chyba że Kishi zrobi z niego "Chłopca który przeżył/zmartwychwstał".

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Taa, najpierw Naruto jakoś wydobedzie tego Liska z powrotem na wolnosc, a potem dopiero sie z nim pobawi, o to mi chodzilo ..
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Skoro już czepiacie się tago lisa to dam wam coś do zastanowienia.
Jak sądzicie czemu Akatsuki chce demona lisa i demona pustyni??
Moim zdaniem Akatsuki dąży do przebudzenia jakiegoś uber demona czy boga smierci.
Według mnie Naruto zostanie zabity i straci demona lisa. Pewnie ktoś go wskrzesi i będzie walka między tym uber stworem a ninjami.
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
Według mnie Naruto zostanie zabity i straci demona lisa. Pewnie ktoś go wskrzesi i będzie walka między tym uber stworem a ninjami.
Zjawi się Goku ze smoczymi kulami i chrast prast Naruciak żyje

a co do tych demonów, to pewnie stworzą jakąś hybryde (za pomocą Alchemi??) zawierającą wszystkie te demony, a do mózgu wsadzą mu jakiegoś chipa by można by było go kontrolować (joysticiem pewnie). Dobra, a teraz na serio, to jak mawiał Asparanoix: pożyjemy, zobaczymy.

EDIT:

badgirl napisał(a):
Nie słyszałam o tym


To już nie mój problem.
stąpasz po cienkim lodzie...

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez bad orydżinal nick: 09.03.2007, 15:05
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
badgirl napisał(a):
Nie słyszałam o tym
To już nie mój problem.

Gotenx17 napisał(a):
Taa, najpierw Naruto jakoś wydobedzie tego Liska z powrotem na wolnosc, a potem dopiero sie z nim pobawi, o to mi chodzilo Wink ..
Ciekawe jak? Zrobi sobie operację brzucha?

BioBrolly napisał(a):
Jak sądzicie czemu Akatsuki chce demona lisa i demona pustyni??
Mówisz o Kyuubim i Shukaku? ...

Przecież oni chcą wszystkich demonów-legend. Shukaku jest "jednoogoniastym", więc najsłabszym demonem. Kyuubi jest najpotężniejszym, bo dziewięcioogoniastym. Im są potrzebne wszystkie Bijuu.

Proszę Was serdecznie, tu macie o demonach - http://forums.narutofan.com/showthread.php?t=57918

badgirl napisał(a):
chybryde
Hybrydę.

Ha! Przecież AL mówił co jest jego celem. Więc trzymajmy się tej wersji, co? Choć, oczywiście, mógł kłamać.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Kaka
Wojownik
Wojownik
Kaka
Wiek: 31
Dni na forum: 6.131
Ostrzeżenia: 2
Posty: 32
Skąd: Chociule
mylicie sie akatsuka chce zeby kazdy czlonek jej mial demona
kazdy z czlonkow szuka swojego demona deidara walczyl z gaara o shukaku tak samo itachi z naruto o kyubiego ale z naruto byl ero-senin i go obronil

mi sie zdaje ze w najblizszych czaasach akatsuka dorwie i sklepie orochimaru
a dla sasuke uda sie uciec

Avensus: edytuj posty! przeczytaj regulamin!
serczu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.088
Posty: 3
Naruto normalnie moze uwolnic lisa po prostu [ ort! ] zdejmie pieczec i jusz jest demon .
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
serczu napisał(a):
Naruto normalnie moze uwolnic lisa po prostu [ ort! ] zdejmie pieczec i jusz jest demon
Ishido napisał(a):
Taa, najpierw Naruto jakoś wydobedzie tego Liska z powrotem na wolnosc, a potem dopiero sie z nim pobawi, o to mi chodzilo
lol wy macie wszyscy wyobraźnie jak mówił Szarak:

Szarak napisał(a):
Oczywiście, pomijając to ze gdy Kyuubi się uwolni Naruto zginie.
I tak jest na odwrót,gdy Naruto zginie Kyuubi razem z nim (bo inaczej niby czemu by miał mu pomagać i przez ten cały czas nie pozawalał mu zginąć?)
A moje zakończenie..eee...tak jak więkrzość sądze że Naruto zostanie Hokage i będzie z Hinatą,Sasuke pomści w końcu swój klan i znów będzie przyjacielem Narutko,ale tymczasowo,bo zginie w walce (a sama nie wiem ktoś tam bedzie;p),a Sakura hmm cóż zostanie Sennin z powody swego treningu u Tsunade.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
A ja mam zupełnie inną teorię . . . otóż Naruto zostanie nowym Ero-Senninem, NIE, nie Hokage, bo zda sobie sprawę że to robota dla stwardniałych dziadków Sasuke pomści klan, wróci do Konohy zyskać tytuł Sannin'a i będzie z Sakurą. Również Sakura zdobędzie Sannin'a. Co z tego wynika? Że będą nową legendarną trójką Sannin'ów Proste i działa
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
A i jeszcze jedno co do Kyuubiego,chciałabym przypomnieć (Ci co czytają mange Naruto),by sobie przypomnieli co wyprawiał Naruto z mocą 4 ogona,a co dopiero by zrobił gdyby był na wolności?
Przecież cała armia Joninów nie dawała mu rade,demon niszczył góry a Naruto ma z nim walczyć...jak sam demon kiedyś żekł "beze mnie byś nic nie zdziałał"
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Przecież cała armia Joninów nie dawała mu rade,demon niszczył góry a Naruto ma z nim walczyć...jak sam demon kiedyś żekł "beze mnie byś nic nie zdziałał"
Fakt, ale z tego co wyczytałem w internecie, Naruto jest niby synem Czwartego? Jeśli tak, to zdaje się że odziedziczył po ojcu nie tylko czupryne ale i talent, spójrzcie, w tydzień nauczył się Rasengan'a . . .
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Jirayia napisał(a):
Jeśli tak, to zdaje się że odziedziczył po ojcu nie tylko czupryne ale i talent, spójrzcie, w tydzień nauczył się Rasengan'a . . .
Zgoda,nawet jeśli udało mu się ukończyć tą technike do końca,nawet się nie zbliży do Kyuubiego....nieważne ile się nauczył i się nauczy,ciężko sobie wyobrazić wielkiego demona który wzbudzał strach na samą myśl i człowiek Naruto,nieważne jak będzie szybki i silny...nie da rady...po prostu [ ort! ] wystarczy wyobrazić sobie walke armie shinobi z nim.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Tenshi napisał(a):
Naruto,nieważne jak będzie szybki i silny...nie da rady...po prostu [ ort! ] wystarczy wyobrazić sobie walke armie shinobi z nim.
Demony sa niesmiertelne, czyz nie? A może linia Naruto jest tym napiętnowana? Jeśli tak, może Naruto będzie zmuszony zapieczętować lisa w swym potomku?
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.114
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Ja mam inna jeszcze teorie, Naruto jak wspomniał Calibra wróci i zostanie Sanninem i Hokage, na dodatek będzie z Hinata, Saske Powróci i stanie sie to samo co z Naruto ale bez tytułu Hokage i Będzie z Sakurą, jako, że jest Ninja Medykiem będzie dowodzić oddziałami Medyków I cała trójką jak już zostało powiedziane będą nowa legendarna trójka Sanninów.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Uchiha Sasuke: 06.11.2007, 9:29
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Jirayia napisał(a):
Demony sa niesmiertelne, czyz nie?
Tak mówią,ale gdzieś czytałam,może nawet w jakimś odcinku usłyszałam,nie wiem nie pamiętam,że gdy Naruto zginie Demon razem z nim.

Jeśli tak, może Naruto będzie zmuszony zapieczętować lisa w swym potomku?
Ciekawa teoria
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » [Domysły] Jak się skończy Naruto
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook