Forum Dragon Ball Nao

» SSJ i Kaioken

Strony:   1, 2, 3  
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.059
Posty: 482
Skąd: Kraków
twórca popełniający błędy....nie uważasz tego za ironie?? chciał stworzyć bezbłędną mmangę.....a zrobili to jego fani.....dziwna sprawa
oczywiscie ze Akira popelnial bledy. Nie bylo ich wiele ale robil to, zapominal sie jednym slowem. Np bylo powiedziane ze do RoTsT moga wejsc 2 osoby a weszlo ich 4. Bylo kilka takich bledow, ale nie mowie ze tworcy GT nie popelniali bledow. Ale przynajmniej mamy odpowiedz na pokemony. DB i DBZ to stare serie, GT jest nowa i moze odpowiedziec na grafike pokemonow czy tam digimonow.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Spirit Breaker Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Spirit Breaker
Wiek: 35
Dni na forum: 6.761
Posty: 17
Skąd: From Hell
wierz mi .... po Buu saga byś chciał więcej...
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.652
Posty: 227
Skąd: Z piekła
A mnie dziwi jedna rzecz- dlaczego tylko Gokui umiał Kaioken. Uważam, że Picollo miał moc aby go opanować, czy może mogli to robić Sajanie, albo nie mogli Namczanie. Czekam na odpowiedzi i bluzgi.

Pozdro
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.658
Posty: 87
Jeśli chodzi o błedy to wina lektora tu pozwole sobie zacytować "GoVegeta"
Tak nazwyał fuzje lektor. Albo zamiast Kakarotto mówił Pajac.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.872
Posty: 407
A mnie dziwi jedna rzecz- dlaczego tylko Gokui umiał Kaioken. Uważam, że Picollo miał moc aby go opanować, czy może mogli to robić Sajanie, albo nie mogli Namczanie. Czekam na odpowiedzi i bluzgi.
Bo była to technika której uczył Kaio, a gdy Picollo już tam był, to jak by nia patrzeć zbytnio się nie przykładał(było to dla niego zbyt poniazające). Zapewne dlatego Kaio nie nauzył go tej techniki.

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
no, ale kaio nie nauczyl nikogo. ani yamuchy, ani tiena, ani jiazoi, mimo, ze sie przykladali. moze to byla tylko i wylacznie technika, ktora mogl opanowac goku?
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.658
Posty: 87
Wracając do tematu. W odcinku 199 PL Goku użył kaioken podczas tego kiedy był super wojownikiem. Na dowód daje screeny:
Obraz
Obraz
No jeśli ktoś nie wierzy to niech sobie obejrzy odcinek 199 pl. Tam Goku wkużył sie na Paikuchana potym jak on użył swojego cyklopa, i przywalił mu zdrowo z Kaiokena.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Mysle ze podczas przebywaniu w stadiu SSJ nie mozna bylo uzyc Kaiokena poniewaz energia ktora zostawala wyzwalana dzieki SSJ byla ogromna a plus jeszcze fo tego Kaioken??? Co by sie wtedy stalo z wojownikiem??? Mozy by wybuchl z nadmiaru energii nagromadzonej w ciele albo cos takiego

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.611
Posty: 208
Skąd: Ziemia
według mnie chyba jednak można tylko aury nie widać ale jak już wcześniej było wspomniane w walce z Paikuchanem Goku zastosował Kaiokena
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.134
Posty: 222
Skąd: Leszno
wydaje mi sie ze gdy juz uzywa sie SSJ t o kaioken nie jest mozliwy bo ma sie zbyt duza moc lub gdyby goku uzyl kaiokena i pokonal cell'a zamiast Gohan to DB mogło by stracic na popularnosci

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.118
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
SSJ-ddkiller napisał(a):
wydaje mi sie ze gdy juz uzywa sie SSJ t o kaioken nie jest mozliwy bo ma sie zbyt duza moc
Zgadzam sie z przedmowca...Kaikoen zwieksza sile kilkukrotnie, wiec jezeli wojownik na poziomie SSJ (zalozmy, ze jego sila wynosi wtedy 20 000 000, bo dosc silny SSJ okolo tylu ma...) uzyl by Kaiokena np. 4-krotnego jego sila wynosilaby 80 000 000 jenostek, wiec sila byla by olbrzymia...Albo zalozmy, ze Gogeta SSJ4 uzywa Kaiokena to by byla masakra...(ale GT to GT, wiec to bylo tylko takie porownanie )

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Dyzio_USSJ Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Dyzio_USSJ
Dni na forum: 6.062
Posty: 31
eMate napisał(a):
no, ale kaio nie nauczyl nikogo. ani yamuchy, ani tiena, ani jiazoi, mimo, ze sie przykladali. moze to byla tylko i wylacznie technika, ktora mogl opanowac goku?
Bzdura jak dla mnie każdy mógł nauczyć się Kaio-kena nie do końca wiadomo czy reszta ją opanowała (wiem, że ani razu nie była użyta). W grach też są rzeczy typu kaiokenssj1, więc coś w tym musi być. Myślę, że ograniczeniem używania jej w stadium SSJ jest przede wszystkim czas trwania. Ta technika jest bardzo wykańczająca sprawia wiele bólu uzytkownikowi, wiec im więcej KI tym większy ból = krótszy czas działania.
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.130
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Prawdą jest,że Goku użył Kaiokena w walce w zaświatach. No właśnie w zaświatach! Użył Kaiokena dopiero po śmierci, więc to oznacza(według mnie) że użycie tej techniki za życia, gdy saiyan jest w stadium super wojownika, było zabójcze. Goku,gdyby mógł na pewno użył by tej techniki w walce z Cellem!
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.154
Posty: 123
Skąd: Z Komina
moze goku nie chcial wcale uzywac KK lub nie pomyslal przeciez wszystko moze sie zdarzyc:D
Dyzio_USSJ Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Dyzio_USSJ
Dni na forum: 6.062
Posty: 31
W ogóle te pare odcinków w zaświatach. SSJ kaikoen i jeszcze dziwne niby Half SSJ podczas walką z Ginyu Force, Freezerem i Cellem. Żółta aura a włosy jak na SSJ tylko, że czarne tak samo oczy.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Prawdą jest,że Goku użył Kaiokena w walce w zaświatach. No właśnie w zaświatach! Użył Kaiokena dopiero po śmierci, więc to oznacza(według mnie) że użycie tej techniki za życia, gdy saiyan jest w stadium super wojownika, było zabójcze.
Słuszne spostrzeżenie. Choć być moze zbyt daleko idące. Myślę, że poziom SSJ2 zwiększony o 20-sto krotnego Kaiokena przewyższałby, i to znacznie, SSJ3.A by może także SSj4. To z całą pewnością byłby wielki wysiłek dla wojownika. Ciężko zgadywać, czy taki poziom siły nie byłby, podobnie jak SSJ3, zbyt wyczerpujący.
Tym bardziej, jeśli weźmemy pod uwagę wielką wadę pięści Kaio- była to technika, która w dużym, niemal skrajnym stopniu męczyła organizm.
Zarówno po walce z Vegetą, czy Frezerem, przed przemianą w SSJ, Goku był strasznie zmęczony...
Jakby nie patrzeć mix dwóch tak potężnych technik mógł być niebezpieczny nie tylko dla przeciwnika.

Być może dlatego Goku stosuję ową wybuchową, jak to powiedział Ave, mieszankę dopiero po śmierci?


pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Kuba J. alias Gohan
Wojownik
Wojownik

Wiek: 40
Dni na forum: 6.059
Posty: 43
Skąd: Gogolin
Goku tylko raz użył Kaiokena jak był w SSJ, podczas walki w Tenkai z Paikuhanem. Jednak jak był już SSJ to nie musiał jej używać, ponieważ SSJ dawało mu takie możliwości, jakich nigdy nie dałby mu nie wiadomo ile zwielkorotniony Kaioken...

"I love Bulma's feet" - Vegeta
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.118
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Nie wiem czemu na jakiej podstawie twierdzisz, ze Kaioken nie dodal by Goku SSJ takich mozliwosci jak SSj...Przeciez to chyba oczywiste, ze jezeli uzyl by Kaiokena bylby o wiele silniejszy niz nawet SSJ2...chyba ..

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Son-Gohaten
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.051
Posty: 41
Skąd: Z Vegety
Chyba ..Moim zdaniem SSJ i Kaioken nie powinny byc używane naraz, gdyż zabierają masę energii (Tylko Goku by sobie z tym poradził). Na dodatek czy dwie (te) techniki nie przeszkadzają sobie? Poza tym podczas walki Goku vs Cell to wojownicy mogli mu dodać energii a potem Kaioken i Perfect zabity. Wiele można wymyślec takich przykładów.
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.154
Posty: 123
Skąd: Z Komina
odpowiedzi na pytanie Son_Gohana . Goku w sadze frezy na SSj mial mniejsza sile niz w Sadze smokow na SJ to jezeli uzywal KK to mial wieksza sile niz na SSJ . JAK sie myle to mnie popraw
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » SSJ i Kaioken
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook