Forum Dragon Ball Nao

» Kiedy poznaliście Dragon Ball?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Ja tam mam styczność z DB od jakis 3-4 lat ale moge sie pochwalic ze wiem sporo o DB (zwłaszcza o DBZ)

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Ja mam styczność z DB jakieś 5-6 lat. Choć ogłądałem go 4 razy i tak nie wiele o nim wiem.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Dragon balla poznałam przez przypadek. Wszystko zaczęło sie od tych kart co były w chipsach a potem ten serial i tak się wciągnęłam, ze gdy saga leciała od poczatku oglądałm to juz cały czas:)

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Goku SSJ 6 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.835
Posty: 2
Ja natomiast ogladalem od 2 seri prawie od poczatku siadłem przy tv i jakos mnie to wciagneło ani sie nie spostrzegłem Oglądałem jeszcze
pozniej wszystkie chyba odciniki starałem sie ani 1 nie przegapici jak by p;uscili jeszce raz to rzecz jasna tez ogladalbym
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
co prawda juz sie ze mnie smiali jak ogladalem db, ze ogladam "bajecki" ale i tak sie tym nie przyejmowalem. W koncu przez te "bajecki" umiem robic strony. Ja ogladalem wszystkie powtorki, a jak to sie zaczelo to przeczytajcie se wyzej bo nie chce mi sie pisac

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Gdy ja ogladalam DB w TV mialam 12 lat, wiec moja matka uwazala to za porzadek dzienny ze ogladam takie rzeczy i sie nie wcinala. Teraz ogladam pszczulke maje i sie ze mnie smieje. W sumie nic dziwnego. Zawsze uwazala mnie za osobe psychicznie nie do konca zdrowa. W koncu po kims to mam
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.813
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
ja pierwszy raz ogladalem dragon ball chyba 5 albo 6 lat temu lecial akurat odcinek jak malu son-goku zamienil sie w ozaru i zdeptal son-gohana
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ja ogladalem DB od 1 serii,konkretnie od momentu pojedynku Goku z Yamcha

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.811
Posty: 91
Skąd: Lublin
Kiedyś, kiedy miałem jeszcze RTL 7 kumpel polecił mi to i powiedział w jakich godzinach to leci. To było w roku 2002 bodajże... Zacząłem oglądać, chociaż mój pierwszy odcinek obejrzałem u babci, kiedy jeszcze nie wiedziałem co to Dragon Ball. Był to odcinek Z, a dokładniej Freeza Saga, pojedynek Vegety z Jeicem
A w domowym zaciszu zacząłem oglądać od końca sagi Pilafa, czyli dość wcześnie A przestałem po odcinku GT z Doll Takim, bo wtedy odłączyli mi RTL 7

Bomba di luce!!
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
UUUUU!!! Już kilka dobrych lat! Ale zaczynało się strasznie głupio. Pierwszy raz zobaczyłam DB u brata ciotecznego. Leciał akurat odcinek kiedy Goku walczył z Piccolo na Tenkaichi Budokai. Widząc powiększającego się Piccolo, uznałam, że to durnoty dla chłopaków. Do DB przekonał mnie mój wujek (teraz ma 23 lata). Obejrzałam odcinek w całości, a gdy po kilku miesiącach widziałam ostatni odcinek Dragon Ball GT, ryczałam jak bóbr i nikt nie mógł mnie uspokoić. Wielu moich znajomych uważa, że moje zamiłowanie do DB zamieniło się w niebezpieczną obsesję
Wiem jedno. NIGDY NIE ZAPOMNĘ GOKU I SPÓŁKI!!!!!

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Ja pierwszy odcinek widziałem z cztery lata temu. Była to Cell Saga. Zobaczyłęm Bulme lecącą z małym Trunksem koło wieży Karin. Pierwsze moje wrażenie było takie, że ten dzieciak ma rogi!!! (teraz wiem że to byłą czapeczka) Ale ogólnie [ ort! ] myślałem że to jakiś szajc. Potem jedak przekonałem się. DB the BEST!

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Zaknafein Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Zaknafein
Wiek: 36
Dni na forum: 6.812
Posty: 58
To może się wydać dziwne ale do ogladania całej asagiDB zachęcił mnie mój ojciec . To był otak siedze sobie wpokouju nagle słysze muzyczke DBZ, ojciec woła Mateusz!! Fajna BAjka leci no i tak sie zaczęło......KONIEC ech to były czasy

Ill Nino, Drowning Pool, Deftones, Fear FActory, Godsmack METAL RZĄDZI!
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.803
Posty: 164
Ja od początku dragonballa czyli jakieś 6,7 lat.To już było dawno temu
Endru Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.801
Posty: 8
Skąd: Kraków
jezeli chodzi o mnie to mam stycznosc z DB ok 6 lat, kumple kiedys wpadli i ogladnelismy i tak sie zaczelo, mialem nawet kolekcje 20CD wszystkie filmy i ok 40 Music Videosale mi ktos nie oddal i musze zbierac od nowa, myslalem ze zastrzele sie i wlasnie bede zbieral wszystko od nowa
Chibi Pan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chibi Pan
Wiek: 33
Dni na forum: 6.805
Posty: 62
Skąd: Łuków
Już paaaaarę lat pierwszy zobaczyłam odcinek gdy goku walczył z piccolo.
piwcio Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
piwcio
Wiek: 35
Dni na forum: 6.906
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Ja poznałem przez kumpla w 5 kl podstawówki czyli jakieś
6 lat temu no i jestem zadowolony ze sie z DB zapoznałem:)
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Ja pierwszy raz zobaczyłam DB jakies 4-6 lat temu (mała rozbieżność). No i oczywiscie najpierw oglądal to mój brat, ja tak na doczepke oglądałam po kawałku niektóre odcinki i moje pierwsze wrażenie było..... fatalne, wydawało mi się że to jest beznadziejne. Skączył sie DB. Potem zaczą leciec od początku, a poniewaz brat oglądał to nadal to i ja musiałm (byłam zawzieta )może chciałam zobaczyc co go tak w tym czyms interesuje. No i powoli mnie to zaczęło wciagać. Zrywanie się z podwórka od koleżanek żeby sobie oglądnąc to co mnie pozornie wcale, a wcale nie iteresowało.....no i tak oglądałam jeden odc. za drugim... i jeszcze kolejny, aż DB się skończył . Ciężko ale jakoś to przeżyłam, internet mam dopiero od jakiegoś czasu, no i się zaczęło Dragon Ballowanie. Teraz to nie moge bez tego żyć i kropka. W końcu znalazłam fajne forum i... i to tyle

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
ja jakieś 6 lat temu, może 5. zobaczyłem pierwszy odcinek i było fejnie więc oglądałem dalej.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
trucha
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.755
Posty: 1
sam juz nie wiem ile ogladam ale z 5 lat bedzie na pewno [ ort! ]
Promo Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Promo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.774
Posty: 18
Skąd: Chybie koło Bielska Białej
ja ogladełem DB na RTL7 swego czasu. TO juz bedzie jakies 4 lata
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Kiedy poznaliście Dragon Ball?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook