Forum Dragon Ball Nao

» [Domysły] Kto zabije Itachiego?

Strony:   1, 2
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.114
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Sakura Nie zabije, Bo mimo ze ma siłę To jest Tak jak by zbytnio za wolna na uderzenie przeciwnika, A Naruto może zabić Bo Posiada I Szybkość i Siłę dzięki Kyuubiemu. A Sasuk Pewnie też nieźle trenował u Oro. Tak wiec Kto zabije Itachiego Powinno się rozgrywać Po miedzy Naruto i Sasuke.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Według mnie Itachi to mój ulubiony antybohater w Naruto a dlaczego? Bo nie lubie Sasuke. A kto go zabije? Może Orochimaru?...
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Wazon363 napisał(a):
Może Orochimaru
Sasuke zabił Orichimaru,choć widząc fabułe mangi to wszystko jest możliwe,przecież cząstka Niego (Orichimaru) tkwi w Kabuto,ale wątpie by mógł to być On.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Tenshi napisał(a):
Sasuke zabił Orichimaru,choć widząc fabułe mangi to wszystko jest możliwe,przecież cząstka Niego (Orichimaru) tkwi w Kabuto,ale wątpie by mógł to być On.
Tak i zaczyna panować nad jego ciałem.

Wazon363 napisał(a):
Według mnie Itachi to mój ulubiony antybohater
Lol...

Według mnie Itachi'ego nie zabije ani Sasuke, ani Naruto.... Co najwyżej ktoś z Akatsuki bądź jakiś inny czarny charakter.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
IMO zabije go Nagato, aby zademonstrować swoją siłę. No i Itachi nie będzie mu już potrzebny, bo do budowy jego jutsu zabraknie mu jedynie Kyuubiego.
To byłaby wspaniała walka.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
A ja stawiam, że jeżeli ktoś ma go zabić, to będzie to Tobi. Wydaje mi się, że cała ta intryga z zabiciem klanu, jest po to, by w Sasuke rozbudziła się jakaś wielka moc. Być może Itachi jakoś się dogadał z Sarutobim, bo to trochę dziwne, że wybił cały klan, a nikt nie zdołał nawet powiadomić nikogo ... być może Itachi ma znaleźć morderce Uchiha i dlatego wstępuje do Akatsuki, by pomścić klan.Wspólnie z bratem jest w stanie zabić morderce - Tobiego ... .

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Focus napisał(a):
Wspólnie z bratem jest w stanie zabić morderce - Tobiego ... .
Jednak sam Itachi mówił, że aby wstąpić do Akatsuki , musiał wybić swój klan, takie było postanowienie, więc to raczej Itachi zamordował swój Klan, procz Saska.
Kto wie, co robił w tym czasie Tobi..

A kto zabije Itachiego? Hmm, myślę, że to jednak będzie Sasuke, ciągle do tego dąży , rośnie w siłę i kiedyś może mu się to udać..
szogi
Wojownik
Wojownik
szogi
Wiek: 36
Dni na forum: 6.348
Ostrzeżenia: 3
Posty: 47
na bank zabije go Sasuke nie ma innej opcji jesli zrobil by to Naruto albo ktos inny Sasuke by tego juz nie zniosł
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Mi się wydaje że zabije go Naruto.
A stanie się to tak Sasuke będzie walczyć z Itachi'm, ale nie będzie dawać rady i wtedy Naruto wpadnie wkurzy się że Itachi tak zranił Sasuke i go zabije

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » [Domysły] Kto zabije Itachiego?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook