Forum Dragon Ball Nao

» Na ile kogo oceniacie? ocena: 9,67 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Czy Waszym zdaniem ludzie na forum zachowują sie doroslej niż podali wiek?

Czy Waszym zdaniem ludzie na forum zachowują sie doroslej niż podali wiek?
Tak, wszyscy bez wyjątku 5,94% 6 5,94%
Tak, ale niektórzy poniżej normy 37,62% 38 37,62%
Nie wiem, nie mogę okreslić, a raczej nie potrafię 26,73% 27 26,73%
Nie, na tyle na ile mają lat 16,83% 17 16,83%
Nie, zgraja odmóżdżonych bachorów, nic więcej :) 12,87% 13 12,87%
Wszystkich głosów: 101
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.542
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Tez co nieco opiszę :


Focus

Ciężki modek do zgryzienia Tak więc jako użytkownik, Focus jest bardzo znaczącą postacią na tym forum. Wyróżnia się bardzo mądrymi, wiele znaczącymi postami. Lubi potyczki z innymi. Niekiedy dobrze, a raz źle na tym wychodzi, ale bardziej to pierwsze. Dobra, to tyle na temat forum. Prywatnie to Focus jest jednym na zajlepszych kumpli, którego poznałem. Niby jest wredny i zgryźliwy, ale w Jego przypadku nie jest złe. Świetnie się z nim rozmawia, bez żadnych problemów, choć czasami coś tam bąknie, ale da się to wytrzymać
Ogólnie bez niego DBNao nie byłoby takie, jakim jest i mam nadzieję, że długo takie będzie. Wiem Focusa ocenię na jakieś 20-21 lat. O i bym zapomniał - świetny jesteś w snookera. Wygrać z Tobą to zaszczyt


Avensus

No to czas na drugiego modka. Na forum do niedawna bardzo aktywny, jak te Indonezxyjskie wuklany Ave pisze sensowne i mądre posty. Bardzo dużo udziela się na wiele tematów, co daję jako spory plus. Nie mam do jego postów żadnych większych zastrzeżeń. poza tym [ ort! ] Ave zawsze służy pomocną dłonią. Jest typem luźnego człowieka, co także jest plusem. Wiek: hmmm ocenię na jakieś 18 lat, niech będzie



Gotenks ._.


Cóż.... Fajnie się prezentuje nasz admin na tle forum. Posiada bardzo dużą wiedzę z Dragon Balla, która przekłaa się chociażby w słynnym quizie, jak i w innych tematach. Wie też co nieco o innych tytułach anime. Jednak ostatnio najwięcej go widać w Ustępie, w którym wiedzie prym.
Jest typem luźnego faceta, który potrafi nawet sam z siebie się śmiać, lama No, i bez niego nie byłoby przecież forum..." Wiek: niech będzie ta 20 ^^.


Kakarrot


Ostatnio na forum jest aktywny. Jego wypowiedzi są bardzi treściwe i bogate w cenne informacje. Tutaj zgodzę się z Focusem, że jest zbyt mało aktywny w Hyde Parku, gdzie jest wiele ciekawych tematów poświęconych życiu doczesnemu. No, ale poczekamy, zobaczymy. Kakarrot według mnie jest osobą bez zarzutów, ale też ma jedną wadę. Nie widzę tylko poczucia humoru.....,co by na pewno [ ort! ] lepiej wpłynęło na jego osobę. Prywatnie jest spoko gościem, z którym także można pogoadać na wiele tematów. A także pograć w snookera. Wiek: Hmm dam tu propozycję 19 lat, oczywiście po postach sądząc.


Old Shatterhand ( po prostu [ ort! ] Old ):


Jako osoba jest inteligentny, potrafi mądrze pisać na wiele tematów. Czasami jest uszczypliwy i nie chce dać za wygraną, szukając każdej możliwej deski ratunku, aby dowieść swojej racji, co nie zawsze wychodzi mu na rękę. Poza tym Old jest świetnym kompanem, z którym można luźnie pogadać. Najważniejsze jest to, że zawsze służy pomocą. Nie na darmo został wybrany na lidera Klana Shimazu. Co do wieku ( chciałbyś te 57 , co? ), hmm ocenię Cię na jakieś 18 lat.


Bloody Angel


Hehe, pierwsza dziewczyna. Jako osoba na forum jest niezwykle wesoła, widzę , że nie lubi zbytnio kłótni, anie sprzeczek z innymi użytkownikami. No, może oprócz Daichiego, z którym prawie bez przerwy się prztykają w Ustępie Wypowiedzi posiada mądre,, treściwe, sporo jest tych krótszych, jednak są one bogate w informacje, bez spamu. Ostatnio dużo uwagi poświęca Ustępowi, co wychodzi raczej na plus. Prywatnie jest fajną dziewczyną, z którą można dosłownie pogadać o wszystkim i to godzinami Wiek, hmmm powiedzmy , że 16 lat.


Filippo


Hyhy na Ciebiue też przyszła kolej, koleżko Tak więc zaczniemy standardowo od tych pościków na forum. Bardzo dużo piszesz na wiele tematów, jednak najczęściej w Ustępie jest Ciebie najwięcej. Jak to kiedyś mnie opisywałeś ( Oceń poprzednika), sądzę, że jesteś typem spamera, po liczbie postów... Ale poważnie. Chyba chcesz iść na ilość, anie jakość. Chociaż jak na swój młody wiek, nie idzie Ci całkiem źle. Wiele osób na DBNao w twoim wieku to skończeni idioci, spamerzy, natomiast Ty się znacznie nad nimi wyróżniasz, jednak powstrzymaj się trochę i zastanów nad sensem pisanych zdań To Ci wyjdzie na zdrowie. poza tym [ ort! ] Filippo jest wesołą osobą, raczej nie szukającą guzów, chociaż czasami się nadstawia po nie. Wiek: niech będzie te 14.


Daichi


Osoba bardzo wygadana. Poza Ustępem nie jestem typem spamera. Natomiast o Ustępie nie będę już wspominał . No, ale ten dział został w końcu [ ort! ] i do tego stworzony, czyż nie? Tak poza tym [ ort! ] jest bardzo pomocną osobą, która pomogła mi np. zrobić świetną sygnaturkę z anime Death Note. w ogóle [ ort! ] to należymy do jednego klanu Wiek: hmm ocenię Cie na 17 lat.


R4zeil


Osobnik posiadający sporą wiedzę na temat DB, jak i wielu innyc hanime. Dużo udziela się na forum. Jego posty nie sa zbyt długie, za to bogate w treści, za to Cię cenię. To tyle jeżeli chodzi na temat aktywności na forum. Ogólnie nie jesteś zły, ale często wypominaz innym ich wpadki, choćby niedoczytanie, np. u mnie, co czasami mnie irytuje. Wiek: dam 20 lat.

To tyle na dzisiaj, mam nadzieję, że nikogo nie obraziłem
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.628
Plusy: 2
Posty: 1.408
Kolejna tura...

Bad Girl- niby zła dziewczynak a jednak...
Bardzo sympatyczna osoba. Ma wielki potencjał artystyczny i umiejętnie go wykorzystuje. Na Forum bywa złośliwa. Ale tylko bywa.
Jej wypowiedzi sa krótkie, aczkolwiek treście. Chciałbym, aby częściej wypowiadałą sie w temayach nieco powazniejszych, bo bad ma chyba co nieco do powiedzienia...
Wiek- 17 lat.

Bio Broli-ostatnio pisałem, że mozesz być jednym z ciekawszych użytkowników Forum. I trzeba przyznać, że podforum o Naruto, to w dużej mierze twoje dzieło.
Podobnie jak bad pisze krótko i na temat. Często patrzy na dane zagadnienie(głownie z tematyki Naruto) z ciekawej perspektywy...
Brak zaangazowania w tematy w Hyde Parku nieco utrudniają mi jego ocenę.
Nie mniej jednak jest to niewatpliwie osoba bystra i inteligentna.
wiek- 17 lat

Cyceron- jeden z forowiczów, których naprawdę sobie cenię. Spora wiedza, i lapidarność wypowiedzi to niewatpliwe atuty. Kolejnym plusem jest duży talent, który zaowocował uznaniem forowiczów. Moim na pewno.
Szkoda, że podobnie jak opisywani wcześniej forowicze, niezbyt chętnie zagladado "trudnych" tematów.
wiek-19 lat.

Daichi- właściwie nie wiem, co mam o nim mysleć. Sowją aktywnośc ogranicza niemal wyłącznie do Ustępu, a tam ostro spamuje.
Ostatnio podpadł tematem "a kysz spamerze" ale mam nadzieję, że to był wypadek przy pracy. Myślę, że prowadzi z forowiczami pewną gre pozorów... Trudno to jednak ocenić, bo nie znam go bliżej.
Póki co nie mam o nim zbyt pochlebnej opinii... Może się otworzy? Zobaczymy
wiek- 16 lat

Gotenkskun- Lord of Nao.
Gotenks to dośc zagadkowa postać. Na forum raczej trzyma dystans i niezbyt chętnie berze udział w dyskusjach.
Jako admin spisuje sie naprawde dobrze. Ciągła praca przy ulepszaniu Nao przynosi konkretne efekty.
Z gg wiem jednak, że admin to w gruncie rzeczy dobry człowiek:)Choc troche zamkniety w sobie... Czasme brak mu pewności i ugruntowanego zdania na wazny temat. Ale Gotenks to inteligentny człowiek, choć jego poczucie humoru czasem temu zaprzecza... Chciałbym , aby na pewne sprawy patrzył spoza perspektywy admina. I bardziej angażował się w toczone na Forum dyskusje.
wiek- 19 lat.

Kakarott- osoba, która na Forum gości od niedawna...
Trudno mi go już teraz konkretnie oceniać, ale zapowiada sie naprawde dobrze. Juz dziś widać, ze ma swoje zdanie i nie boi sie dyskusji.
To na pewno duzy plus. Jeśli bardziej zaangażuje sie w powazne tematy, może być ciekwie...
Wiek- 17 lat.

Kyasarin- to od jakiegoś czasu jeden z najlepszych "nabytów" Forum.
To, co w niej cenie, to jej podjescie do zycia. Zdaje się takie nieżyciowe, nierealne. Ale Kasia pokazuje, że można. I co wazniiejsze, w swoich poglądach jest silna i ustatkowana. To wielki plus. Może rzeczywiście czasem brak Ci pewności siebie, ale mam nadzieje, że to przejdzie. Dyskusji, polemik czy wręcz sporów nie trzeba się bać.
Myślę, że na Forum czeka ją ciekawa przyszłość...
Poza tym lubi piłke nożną
Wielki plus:D
wiek- 17 lat

Póki co tyle.
Do nastepnego razu...

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.144
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
nie wiem ;p o bo biega, ale ocenie
Ishido
Bardzo przyjemny forumowicz nawet fajnie mi się z nim pisze na forum trochę zdrażnił mnie tematem Lama ale zostawmy to w nie pamieć mam jeszcze jedno co wyłapałem (Ishido sory mogę być za bardzo dociekliwy) w profilu raz Ishido miał wiek 12 lat a raz 18 czyli wynika z tego, że nasz Ishido coś kręci Oceniam go na wiek ok. 14 może 15 lat
Teraz przejdzmy do pań lepiej mi się jakoś ocenia damy
ChiCha
Bardzo fajna userka miło mi się z nia piszę i jest obeznana w temacie. Wiek tak jak ma w profilu 15 lat.
Tenshi
Najmilej mi się zaś z nią rozmawia nie raz potrafi nie zle humorek zepsuć, ale to nic bardzo ją lubie wiek z jakieś 16 lat
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.542
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Freez napisał(a):
w profilu raz Ishido miał wiek 12 lat a raz 18 czyli

Jakoś sobie nie przypominam hmm... może mylisz mnie z Filipciem ?
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.144
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Nie niekoniecznie pisało Ishido wiek 12 lat tak pisało w Twoim profilu dam sobie głowe uciąć "niedosłownie" sorka za spam
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.037
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ekhem, dawno nie wypowiadałem się tutaj, czas coś nadrobić.

Focus, nie wiem dlaczego, ale od samego początku jego pobytu na forum zaintrygował mnie i spowodował we mnie chęć jego bliższego poznania. Jego postać jest ciekawa, bo mimo tego, że kryje swoją naturę poprzez dogryzanie, drażnienie, wredne zachowanie jest całkiem normalną i fajna osobą, która by zrozumieć trzeba bliżej poznać. Świetnie dogaduje się z nim, mogę z nim pogadać na wszelakie tematy, począwszy od tych poważniejszych wymagających zdrowego rozumowania i powagi a kończywszy na tych głupkowatych kończących się zazwyczaj jechaniem jednego po drugim xD
Na prawdę go lubię, owszem na pierwszy rzut oka wydaje się osoba strasznie tajemniczą i trudną do rozgryzienia, ale ja uważam, że aby cokolwiek o kimś mówić trzeba go najpierw poznać bliżej. Dodam jeszcze jedno, że jest to jedna z osób, która tworzy to forum i trzyma kupy, bez niej nie byłoby tak samo. Zdecydowanie charyzmatyczna postać.
Określę go na 20 lat.

Q vel Xan, pamiętam swego czasu, że dobrze dogadywało mi się z nim, lubię go nadal, aczkolwiek często jego przekonania nie pokrywają się z moimi, co nie zmienia faktu, że nie jestem z nim w żadnym konflikcie. Pamiętam, że dobrze z nim gadało się na gg, jest miłą i inteligentną osobą.
Ma szeroką gamę słownictwa i na prawdę jak na swój normalny wiek jest osobą wyróżniająca się z tłumu. Wrócił na forum pod postacią Q, sam nie wiem dlaczego. Czym to motywował? Ale to mało ważne, cieszę się, że nie zrezygnowałeś z udzielania się na forum.
Wiek: 19 lat

Kyasarin, koleżanka klanowa, mimo iż jesteśmy z jednego klanu to mało ze sobą gadamy, ba wręcz w ogóle nie zawiązaliśmy ze sobą głębszego kontaktu. To co nas łączy to chyba tylko przynależność do jednego klanu, tak na prawdę jej w ogóle nie znam. Nie to, że nie chcę, raczej wynika to z braku możliwości poznania. Ale to mało ważne. Wracając do mego wywodu na jej temat. Jej początki jak niektórzy pamiętają były trudne, jak większości z nas tutaj obecnych, aczkolwiek wyrobiła się nie tylko jak forumowiczka i pisarka forumowa, ale również osoba. Wiem doskonale, że znalazła sobie tutaj parę osób, z którymi na prawdę dobrze się dogaduje mimo odległości ich dzielących.
Wiek: 16 lat

Roza, tzw. nudziara , nie bierz tego do siebie, lubię się drażnić. Jest jedną z tych forumowiczek, które miałem okazję poznać bliżej poprzez gg, mimo iż gadamy rzadko to i tak ciebie lubię. Nie jesteś może jakąś wybitną jednostką z nie wiadomo jakim IQ, ale wykazujesz cechy inteligentnej osoby. Potrafisz(jak chcesz) budować przyzwoite zdania i wypowiedź. Nie sprowadzasz ich do banalnych argumentów, tylko starasz się dodać coś głębszego od siebie. Nie raz z ciekawością czytałem twoje posty(nie te w Ustępie ;p).
Wiek: 16 lat

Gotenks, i co ja mam z tobą zrobić? Od początku mego bycia na tym forum jestem skazany na ciebie. Znam cię najdłużej ze wszystkich, to z tobą najdłużej rozmawiałem na gg. I co mam powiedzieć? Jesteś inteligentną i solidną osobą. Bardzo dobrze prowadzisz ten serwis i oby tak dalej. Chodź wiem, że jesteś leniem to i tak podziwiam ciebie za to wszystko co zdołałeś osiągnąć tworząc tą stronę.
Wiek: 20 lat

Drakan, nadal nie wiem czy jesteś kobietą czy mężczyzną, intryguje mnie to strasznie. Może mi kiedyś powiesz, kto wie. Uważam ciebie za inteligentną osobę, która nie raz wykazała się wielką wiedzą i przemyśleniami na różne tematy, nawet te bardziej kontrowersyjne. Trzymasz się swojego zdania co mnie bardzo cieszy. Nie mam z tobą kłopotów wychowawczych jak z niektórymi mi się zdarzało Jesteś solidną osobą.
Wiek: 19 lat

I to by było na tyle jak na razie. Może kiedyś napiszę więcej(jak mi się zechce)...

Szarak: Specjalnie dla Shiro biały wątek moderatorski w jego poście .

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.221
Posty: 633
Skąd: Kielce
Dzięki za miłe słowa

No to tak

Dai
Myślę, że Michał jest jedną z najbardziej dojrzałych osób na forum. Wydaje się być sympatyczny( tylko wydaje- bo nie znamy się za dobrze). Pomimo, że na początku miałam do niego trochę pretensji( już nawet nie pamiętam o co ) teraz uważam go za równego
Daję Ci 22 lata, jak w profilu.

Shiro
Rzeczywiście, mało się znamy i chyba łączy nas tylko klan. Mimo to Marcin też wydaje mi się sympatycznym i odpowiedzialnym, aczkolwiek troszkę leniwym modem.
Też zgodnie z profilem, 18.

Q
Trochę się wahałam, czy o Tobie pisać. Powiem tak: często się kłócimy i chyba za sobą nie przepadamy. Ale jesteś osobą mądrą, na pewno oczytaną i umiesz dostosować argumenty do sytuacji. To duży plus.
Mówisz, że na tym świecie jesteś(jak się pomylę to sorry) 1007 lat. A ja myślę, że masz około 20.

Avensus
Wcześniej nie napisałam, ale już nadrabiam Doriana znam podobnie jak Marcina. Czyli prawie wcale. A jednak, podobnie jak Marcin, wydaje mi się sympatyczny.
16

Koo-niec
GoKeTeNkS
Nameczanin
Nameczanin
GoKeTeNkS
Wiek: 30
Dni na forum: 6.031
Ostrzeżenia: 1
Posty: 85
Skąd: Legnica
kk,dałem że nie umiem ocenić
1.Focus
Wkurza mnie,ale to nie ma nic wspólnego z wiekiem,zachowuje się przyzwoicie na około 20 lat,nie mam pojęcia ile ma ale oceniam go na około 20.
2.Cyceron
Spoko jest,nie wyzywa bez powodu,po prostu lubię go za charakter.
Oceniam tak jak Focusa na około 20 lat.
3.Ja xD
Czasem zachowuje się jak dziesięciolatek,czasami jak 50 a czasami jak 20.
Nie wiem co o sobie napisać,wyzywam jak mnie zdenerwują,zadużo kupmli tu nie mam (2-3) więc czuje się mało swobodnie xD
Posty pisze czasami nie na temat,i proszę jeżeli coś źle lub brzydko napisze o krytyke.

Obraz
Mrok powoli zatacza krąg,naznacza nas przysięgom krwi,nie pozwole by ktoś na drodze stanął mi...... Nigdy....
W owocu tym zobaczyłem przyszłość swą,taką jak moje sny....
Tak doskonałą,kiedyś zobaczysz pokaże ci jak ten świat lśni.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.542
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
ocenię GoGeTeNkSa:

Myślę, że nie jest głupim userem, jednak czasami jest zbytnio porywczy i denerwuje sie z byle powodu , przejmując się zaczepkami ze strony innych userów o jego nick. Ogólnie ocenię Cię na jakieś 12-14 lat góra .

ps. Resztę ocenię jak wrócę do domu ;p
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.628
Plusy: 2
Posty: 1.408
Ujmując rzecz dość ogólnie, coraz trudniej jest poddawać ocenie nowych forowiczów. Dzieje się tak z prostej przyczyny-ich uwaga skupia się raczej na tematach miało istotnych.
Od jakiegoś czasue większość z nas, poza pewną, wciąż aktywna grupą, omija dalekim łukiem salon, jak to określił kiedyś franqey, naszego forum, czyli Hyde Park.
Brak zaangażowania w dyskusje, czy nawet brak chęci wypowiedzenia własnej opinii, ogółowi nowych forowiczów nie stawia zbyt pochlebnej oceny.
Być może z czasem sytuacja ulegnie zmianie, i HP przeżyje swój renesans. Ale czy tak będzie, przyjdzie sie dopiero przekonać.
Nie mniej jednak szczerze zachęcam wszystkich do nieco wiekszego zaangażowania w tematy poważniejsze, niż skojarzenia, czy czego teraz słuchasz.
To HP w gruncie rzeczy stanowi o jakości naszego forum, czyli o jakości nas- forowiczów. Bo forum to ludzie, którzy je tworzą.

Po tym nieco przydługim wstepie, czas na oceny.
Zacznę, i skończę, na jednej z najbardziej wyrazistych osób naszego forum. Osoba ta stanowi przykład tego, że nowi forowicze, mogą a nawet powinni śmiało i odważnie podejmować dyskusje, jeśli tylko mają coś w danym temacie do powiedzenia. Ocena tej osoby, to swoisty przykład dla innych, nowych forowiczów. Jest ona bowiem inna od tej, której generalny zarys przedstawiłem powyżej.

Thought- niezwykle inteligentny i mądry człowiek. Od samego początku swojej obecności skutecznie udowadniał, że jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Jest spokojny, opanowany, i zdystansowany. Lubi czytać i nie boi sie dyskusji. A w nich potrafi umiejętnie dobierać argumenty, stawiać istotne dla tematu pytania.A poza tym jest zwyczajnie sympatyczny i ma niezwykłe poczucie humoru- Lenore.
Ogólnie bardzo pozytywna ocena.
Przydałaby sie jednak nieco większa ogólna aktywność.
Ale to dotyczy chyba nas wszystkich.
Wiek- 21/22 lata.

Na dziś tyle.
Przy następnej okazji rozprawię się ze starymi forowiczami:D

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
GoKeTeNkS
Nameczanin
Nameczanin
GoKeTeNkS
Wiek: 30
Dni na forum: 6.031
Ostrzeżenia: 1
Posty: 85
Skąd: Legnica
Przykro mi Dai Kaiosama ale ja jestem na forum,aby korzystać,piszę tylko w tematach które mnie interesują,ponieważ to uważam za słuszne.
W sumie masz racje,jest dużo takich nowych co nic nie piszą tylko właśnie-skojarzenia,czego słuchasz.To jest raczej nie właściwe.
A więc przyłączę się do Dai Kaiosamy(Proszę o pisanie w bardziej poważnych tematach niż skojarzenia(oczywiście nie mówi że w skojarzeniach macie nie pisać xD)i czego słuchasz.Mam nadzieje że dzięki apelacji mojej i Dai Kaiosamy ktoś z tego skorzysta.Chociaż już nie raz widziałem na tym forum że ktoś apeluje w takiej sprawie jak ja i Dai Kaiosama to ja piszę kolejny raz!
Ponieważ prawie nikt z nowych się do tego nie stosuje(są też tacy co są po 100 dnia piszą w tematach zabawnych)Dlatego tacy jak ja i Dai Kaiosama apelujemy!Pisać bardziej w tematach poważnych niż w zabawnych!
Beż wykluczania pisania w zabawnych.
Ale sie rozpisałem xD mój najdłuższy post

lol... a czy Ty piszesz w tematach "powaznych"? Jakos nie bardzo, wiec zamiast apelowac o to, sam to rob... poza tym ten post to offtop.
SoheiMajin Gotenks


Dai Kaiosama:" tacy jak ja i Dai Kaiosama"...?
Coś Ci się chyba popieprzyło...
Szczyt hipokryzji.


Szarak: do autora postu: idź się powieś. Na pasku zadań. Za wysoko mierzysz, ćućmoku.

Shiro: Ej ja też chcę byście pisali w moim poście :< Swoją drogą to GoKeTeNkS zastanów się czasami co piszesz. Bo to co w tym momencie zaprezentowałeś było żenujące...

Szarak: Shiro, zawsze do usług

Avensus: Też chciałem sobie zedytować tego posta :<

Obraz
Mrok powoli zatacza krąg,naznacza nas przysięgom krwi,nie pozwole by ktoś na drodze stanął mi...... Nigdy....
W owocu tym zobaczyłem przyszłość swą,taką jak moje sny....
Tak doskonałą,kiedyś zobaczysz pokaże ci jak ten świat lśni.
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.168
Posty: 238
Skąd: ...
Oh noes! Mają mnie!
<ostrzegam! Poniższy post może zawierać śladowe ilości spamu, spowodowane ponad godzinną rozmową z psorem, do którego nie docierało, ze w sobotę nie ma wykładów i który wlókł mnie za rękaw w stronę uczelni...>

Goketenks: Nie więcej niż 14 lat. Przykro mi to pisać, ale nie mam o nim zbyt pochlebnego zdania. Zachowanie jego czasami mnie zastanawia a czasami powoduje pewien rodzaj zniesmaczenia. Obserwując Twoje zachowanie w dziale dot. języka niemieckiego i późniejszy komentarz na shoutboxie: chwalić należy się tymi umiejętnościami, które sie posiada. Nie chcę jednak, żebyś pomyślał, że uważam Cię za idiotę. Po prostu sądzę, że sposób wypowiadania się i ogólna poza jaką wybrałeś, nie jest do końca trafiona a przynajmniej nie w tym miejscu.

Dai: Bardzo mi było milo to przeczytać. Bardzo rzadko słyszę pozytywne oceny mojej osoby, więc było to pewne zaskoczenie. Dziękuje.

Moim zdaniem masz tyle lat, ile podałeś. Po prostu trudni mi znaleźć powód, dla którego miałbyś udawać starszego niż jesteś, nie musisz okienkiem w profilu dodawać sobie prestiżu, wystarczą same Twoje posty.
Czasami potrafisz być wredny, ale gdybyś nie był, mogliby Ci wleźć na głowę, zresztą nie okazujesz tego częściej niż konieczne.
Tak trzymać.

Shiro: Do tej osoby podejdę z lekkim dystansem. Znamy sie tylko czytając wzajemnie posty, jednak nie kojarzę żadnej naszej bezpośredniej dyskusji, dlatego dość trudno mi cię ocenić. Poziom Twoich postów jest wysoki i tego nie zamierzam kwestionować, jednak z dokładną oceną wstrzymam się do momentu, aż poznamy sie lepiej.
Wiek pomiędzy 18-20. <nie sądzę, aby zaniżał swój wiek w profilu, ale po prostu czasami zachowuje się, jak osoba nieco starsza>


Co do pozostałych, nadal będę was bacznie obserwować, aby nikogo nie ocenić zbyt pochopnie.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Nikky Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Nikky
Dni na forum: 6.095
Posty: 106
Skąd: z księżyca :)
Moim zdaniem zależy to od charakteru.
Ktoś może mieć i 40 lat a zachowywać się jak dziecko 10 letnie...
Są takie przypadki np. mój dziadek <hahaha>
Więc raczej nie powinnam głosować w ankiecie...

,,Wiele serc jedno bicie...Dragon Ball na całe życie!"
_______________________________________________
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O DBRAGON BALL
www.db-nikky.xx.pl
CZEKAM NA KOMCIE I WASZE INNE ŻYCZENIA!
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.179
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Ja najbardziej polubiłem:

Boss- fajny i miły koleś. ma sporą wiedze o Dagon Ballu i fajnie mi się z nim pisze.

Michesz- sympatyczny koleś. Wymyśla wiele fajnych i orginalnycz i pomysłowych tematów za to go lubie.

Focus- za to że nauczył mnie pisać POSTY Heeeeeeheehehehe

Gotenksun- admin, samo todzięki niemu jesteśmy na tym forum.

Bad girl- nie przepadam za nią troche wrednawa
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.699
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
ok. parę osób pominiętych , acz ważnych lub nowych i tych co do których zmieniłem opinię:

Laruchan - pomijając że nick brzmi jak u francuskiej prostytutki wydaje się ok. Taka trochę typowa nastolatka mająca swoje wzloty , upadki , bunty , i manie. Jak dla mnie mogła by zagrać w filmie z Linsey Lohan o szkolnych problemach dziewczyny z przedmieścia. Może mieć te 17-18 lat

paintbale , frezy , daniele filipy mihasze itp. - kolesie w wieku 12-15 lat , dopiero uczący się obsługiwać forum. Raczej pozbawieni dystansu . Płaczą na forum , wszczynają awantury , i wdają się w kłótnie które ich tylko pognębiają , więc znów płaczą , wszczynają awantury itd. Na szczęście po jakimś czasie się uspokajają . Dopiero się uczą obsługiwać forum , i może któryś z nich się kiedyś wybije ( wątpię , ale zawsze staram się przyjąć granicę błędu statystycznego) . Wrzuciłem ich do jednego wora , bo po pierwsze razem może się uzbierają w jedno jajo a po drugie [ ort! ] jak czytam jakikolwiek ich post mam deja vu.

edhel- pisze mało , ale na tyle sensownie że zwaca uwagę. Trochę szkoda że skupia się na j music , bo jak już napisze coś na poważniejszy temat to czyta się ciekawie. Skryta w sobie , ale raczej nie stłamszona. 17-19 lat

Szary - jakby wyrwał się trochę z przydupaszenia Q. Ma własne poglądy , wyraziste i potrafi ich bronić dużo [ ort! ] lepiej niż kiedyś. Patrząc na jego większość postów ja powiem że jesteś poważny , choć nie zawsze.

Qsan - największa zmiana jak do tej pory. Dochodzę do wniosku że poglądy już ci się raczej uksztautowały , i że już pozostaniesz przy swoim stanowisku , a wcześniejsze zmiany zrzucę na garb młodego wieku który wszak od tego jest. Bardzo mnie również pocieszyło to że jednak jesteś wrogiem Kościoła , jako takiego , tylko jako instytucji i ludzi przyjmujących to bez namysłu ( o ile dobrze zrozumiałem ). Choć mojego stanowiska do pewnych spraw nie zmieniam , to chyba nawet toleruje cię jako człowieka ( nie jako pedała ) , a zawsze miałem problemy z rozróżnieniem

Shiro - Nadal niewiele gadaliśmy , ale z tego co zauważyłem pokazałeś się od strony użytkownika który potrafi być wredny i wypowiada się na ciekawe tematy i jest inteligentny ,a nie tylko moda-służbistę. Zmiana bardzo pozytywna , oby tak dalej. W pewnym momencie [ ort! ] miałem takie wrażenie jakbyś sobie baby na forum szukał , ale chyba ci przeszło , albo mi przeszło wrażenie

Kaysarin - w sumie miła dziewczyna. Ma swoje zdanie choć nie zawsze potrafi go bronić , ale myślę że to przyjdzie z czaesm. Typ dziewczyny od których zwykłem kserować notatki na studiach , a potem jeszcze wpraszać się na obiad

PS. !? , chyba mi pała mięknie albo się czymś zatrułem podczas świąt

Dai Kaiosama: Mówiąc szczerze, mam nadzieję, że to tylko zatrucie...
pozdrawiam

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.144
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Nom mam małą liste
mihesz- bardzo fajny facet, pisze posty z sensem na swój wiek, miło się z nim rozmawia
Ishido- zapalony hentajowiec, jak coś palnie to nie raz chce spaść z krzesła ze śmiechu Wiek 17 lat
Old- Łoj bez obrazy, ale koleś często mnie wkurza i potrafi się wywyższyć na pewno kłamie z wiekiem w profilu nie raz zachowuje się jak dziecko Neo, wiek 15 może 14 nie wiem sam
Lilu- Miła dziewczyna nie zważa na pogrużki Szaraka i innych o błędach Zawsze fajnie się z nią rozmawia, w wieku nie kłamała
Szarak- Drugi z listy najbardzije wkurzających na forum, patrzy na czyjeś błędy, ale swoich nie widzi Wiek trudno mi określić
Joe Weider- Bardzo fajny kolo potrafiący pogadać o all jest bardzo dociekliwy, wiek 16 lat xD
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.221
Posty: 633
Skąd: Kielce
A co, dawno nie napisałam żadnego postu w "poważnym" (chyba nawet ja nie bardzo wierzę w powagę tego tematu, ale trudno ). W każdym razie:

Pozwolę sobie ocenić i trochę zjechać tych "świeżych":

Freez:
Wyluzuj trochę. Forum jest miejscem, gdzie, owszem, można spotkać się ze wszystkimi typami wredoctwa, nawet tymi podchodzącymi pod chamstwo. I nie chcę tu nikogo obrażać, ale taka jest prawda. Co do samych Twoich postów i zachowania (na forum). Nie lubię "różowości" u kobiet (raczej dziewczyn<ek>) ale.. Ty jesteś facetem i jesteś.. no, lawendowy. Jestem w Twoim wieku, jestem dziewczyną("żeby nie powiedzieć kobietą" pomyślała skromnie Kasia) i nigdy świadomie nie powiedziałam niczego "różowego". A z Twoich postów tą lawendą wręcz bije. Z drugiej strony, na pewno masz dużo do powiedzenia. I bardzo dobrze! Ogólnie oceniam Cię na około 15 lat, chociaż się za dobrze nie znamy. Dlatego, a także z tego powodu, iż to tylko średnio udana prowokacja, nie bierz tego zbytnio do siebie

Mihesz:
Na początku sobie chłopie nieźle pospamowałeś, jak chyba każdy. Ale- ten temat nie służy do rozdrapywania starych ran. Czytając Twoje obecne posty, mogę wywnioskować, że masz ścisły umysł. Skąd? Otóż jako humanistka (znowu powiedziała skromnie Kasia) miałam okazję sprawdzać prace domowe <z polskiego, oczywiście> mojego kolegi, tzw. "mat-fizu". Bardzo przypominają mi Twoje posty: dużo wykrzykników i trochę pytań zakończonych "?!" (co osobiście uwielbiam ), pytań retorycznych, używanych.. Niepotrzebnie. Ale to też nie jest temat służący poprawianiu cudzych postów. Chodziło mi o to, że na 70% masz ścisły umysł (za samo to należy Ci się mój respekt) i tego się trzymajmy. Sama jakość postów.. "Do zniesienia" to za mało, ale "Bardzo dobra" to za dużo.. Tak.. w sam raz. Twój wiek? Około 15-16 lat, jak na mój gust.

Teraz coś o sobie. Szykuje się małe wypracowanie
Pozwalam sobie oceniać cudze posty. Hipokrytka! Oczywiście wiem, że piszę specyficznym, pełnym wtrąceń i skrótów myślowych stylem. Co za tym idzie, moje posty również (dosyć często) bywają złe i beznadziejne. I doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Co jeszcze psuje moje posty.. nieutracona do tej pory dziecinność. Na ogół staram się zachować powagę, ale potrafię cieszyć się jak dziecko i skakać z radości. I tę zbytnią, czasem nieopanowaną dziecinność przelewam na ekran i wysyłam do publicznego wglądu. Kolejna moja wada.. nie umiem bronić własnego, owszem, także specyficznego zdania, jak wszyscy oceniający mój wiek zauważyli. Ale- od czego się ma tych, którzy tę umiejętność posiadają? Jak to się mówi- wystarczy przyswoić sobie i wchłonąć tę wiedzę. (wiem, że wersaliki oznaczają krzyk, ale co mi tam) OD TEGO SĄ FORA, TAKIE, JAK TO!! Kolejna wada? Brak pewności siebie i uporu. Nie umiem sobie powiedzieć: "Ty głupia małpo, musi ci się udać" (Z tą "głupią małpą" przesadziłam. Już nie raz "moje odbicie lustrzane" mi to mówiło )
Teraz, bardzo skromnie, powiem coś o swoich zaletach.
Umiem pisać na temat z luźnymi skojarzeniami i podobno piszę dobre felietony. Staram się nie być "różowa", co mi chyba wychodzi. Jeśli mam coś do powiedzenia na dany temat, mówię, jeśli nie, zamykam dziób (a właściwie odpycham klawiaturę) i na podstawie informacji z tematu czy innych "źródeł niekoniecznie elektronicznych" wyrabiam sobie zdanie na dany temat.
To by było na tyle. Jak pozawalam sobie twierdzić o sobie samej, jestem.. chyba do zniesienia. Ale "bardzo dobra" to za dużo.

Ostatnia myśl: Nie miałam zamiaru na nikim wieszać kotów ani przyprawić moją wypowiedzią o stan podgorączkowy czy depresyjny. Po prostu, chyba nabrałam dystansu do tego, co piszę o sobie i innych. W końcu.
I może wreszcie zacznę gryźć do krwi

Odpowiedź na post poniżej:
I O TO MI KURNA CHODZIŁO
(kurna to nie przekleństwo )

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Kyasarin: 11.01.2008, 21:05
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.144
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Um sądzisz, że jestem za słaby? Tak naprawdę mnie nie znasz Dostosuje się do Twojej rady i postaram się mniej lawendować Swoją drogą fajna dziewczyna z Ciebei poprawka "kobieta" xD
Nikky Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Nikky
Dni na forum: 6.095
Posty: 106
Skąd: z księżyca :)
A ja?? napiszcie coś o mnie wiem że nikt mnie nie lubi, ale zawsze coś

,,Wiele serc jedno bicie...Dragon Ball na całe życie!"
_______________________________________________
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O DBRAGON BALL
www.db-nikky.xx.pl
CZEKAM NA KOMCIE I WASZE INNE ŻYCZENIA!
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.542
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Nikky napisał(a):
A ja?? napiszcie coś o mnie wiem że nikt mnie nie lubi, ale zawsze coś
Hej no , za malo postujesz, albo w zbyt duzych odstepach czasowych, by mozna bylo to jakos zauwazyc. Pisz wiecej w Hyde Parku , wtedy bedzie Cie mozna latwiej ocenic A piszesz ze nikt Cie nie lubi, jak Emo czy cos ^^"
Staraj sie byc bardziej aktywna a przyjdize i na Ciebie kolej, panocku

Zeby ten ost nie byl spamiątkiem, potem walnę Edyta i pooceniam kolejna "porcję uzytkownikow" DBNao
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Na ile kogo oceniacie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook