Forum Dragon Ball Nao

» Wskrzeszenie Raditza

Strony: 1, 2  
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
dlaczego Z Warriors nie pomysleli by wskrzesic radima i zrobic go dobrym
przeciez to byla bliska rodzina-brat songa a nie jakis tam glupi vegeta
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A po co wskrzeszać wroga? I po co robić kogoś dobrym?

gregor94 napisał(a):
a nie jakis tam glupi vegeta
OMG

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.116
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
A dlaczego nie wskrzesili Freezera ?...A dlczego nie wskrzesili Cella, Nappe i jeszcze wiele innych wrogow...?? LOL...Moze nie widzieli takiej potrzeby, zreszta czy myslisz, ze taki Freezer stal by sie dobry gdyby go wskrzesili...?...na pewno [ ort! ] nie...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Emm... A czy Shenlong może manipulować umysłem? A nawet jeżeli to te postacie były silniejsze niż wszechmogący więc nic z tego.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Boss napisał(a):
czy myslisz, ze taki Freezer stal by sie dobry gdyby go wskrzesili...?
Alez on nic nie mowi o Freezie, tylko o Raditzie, bratu Goku, glownego bohatera...

A czemu go nie wskrzesili? Bo nie po to go zabili
Goku nie laczylo z nim nic wiecej oprocz pokrewienstwa.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
A nawet jeżeli udało by im się go zwerbować to przecież nie byłby zadną pomocą , bo nawet jakby trenował bezustannie to i takwątpie zeby się w SSJ zamienił...najlepiej teraz zamknąć ten temat , gdyż jest tutaj niepotrzebny a zarazem bezsensowny.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
VaRDOcK Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
VaRDOcK
Wiek: 29
Dni na forum: 5.989
Ostrzeżenia: 1
Posty: 12
Skąd: Łomża
Bez sensowne te pytanie zadałęś.
Gdy bym był złym tyranem a ty byś musiał sie poświęcić żeby mnie zabić to byś sie poświęcił 1-Raz a nie 2 czy nawet 3.
Radim był złą osobą.
Może Son Goku myślał o nim w dalekiej przyszłości gdy zaczoł nowe życie??
Tego to już nikt nie wie i sie nie dowie.


A i sory że tu pisze ale mam bardzo super wiadomość.
Słyszałem że jakiś chinczyk znowu zaczoł robić nową wersje DB bedzie czaderska teraz to pozostało nam tylko czekać i mieć nadzieje że im to wyjdzie:)
dorna Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
dorna
Wiek: 32
Dni na forum: 5.998
Posty: 12
Skąd: Miasto Aniołów
Powiem tylko tyle że szkoda mi Radima że nie mógł sie poprawić i jakoś sie dogadac z Songiem jak brat z bratem. Mogłoby byc fajnie! ja tak uwazam. Moze Radim nie byl taki zły za jakiego go uważamy...Ciekawe może by cos z tego wyszło??jakby przezył.
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.116
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Radizt nie bylby juz zadna pomoca nawet w sadze Freezera, wiec po 1 bezsensowne by bylo jego wskrzeszenie po 2 i tak by nie przeszedl na strone dobra...Wracajac do tego, dlaczego nie bylby zanda pomoca...To tak...Jego sila wynosila moc okolo 1000 a 1200 jednostek...Wiec nie bylby w stanie rywalizowac juz nawet z Dodoria lub Zamboa...Nawet jesli zacząłby trenowac to nigdy jego moc nie doszlaby pewnie, nawet do sily porownywalnej do Freezera...Jego sila bylaby moze gdzies taka jak ziemskich wojownikow z sagi Cella lub Buu...Czyli innymi slowy bylby pokroju Yamchy, Kuririna, Ten Shinhana...Jego mala sila wynikalaby na pewno [ ort! ] z tego, ze Raditz byl wojownikiem nizszej rangi...Goku jest glownym bohaterem i wyjatkiem wsrod rodu Sayian dlatego tez jego sila byla taka a nie inna...Vegeta dopial swego dzieki makabrycznym treningom i tym, ze mial duze mozliwosci (w koncu sayianski ksiaze )...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Mój poprzednik ma rację Raditz co najmniej mógłbybyć bodygardem dla reszty ekipy Z ponieważ jest za słaby a z Goku niepogodziłby się bo to wiadomo
radziu22-15
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.976
Posty: 43
ale jesteście nie intelegętnymi formami życia bardock był słaby potem był silniejszy od króla songo był jaszcze wiekszym słabeuszem a potem był super wojownikiem a raditz pszeciesz jest w ich rodzinie może też był by silny
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.116
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
ale jesteście nie intelegętnymi formami życia bardock był słaby potem był silniejszy od króla songo był jaszcze wiekszym słabeuszem a potem był super wojownikiem a raditz pszeciesz jest w ich rodzinie może też był by silny

Jakos nie bardzo chce mi sie w to wierzyc, poniewaz Raditz nigdy nie przerosl sila nawet Nappe...a co tu dopiero mowic o Vegecie i Goku...Radizt nalezal do nizszej rangi !!!! Wiem, Goku rowniez, ale on byl glownym bohaterem, wiec stad wynikala jego sila...Vegeta natomiast byl ksieciem Saiyan'ow dlatego tez byl PRAWIE taki jak Goku...Zreszta chyba napisalem to juz we wczesniejszym poscie...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Naper Mężczyzna
Cargo
Cargo
Naper
Dni na forum: 5.975
Posty: 29
przecież [ ort! ] Nappa w dragon ball gt wrócił [ ort! ] z piekla i Vegeta chciał darowac mu życie jednak on rzuciwszy na Vegete wydał na siebie wyrok. Zgina po jednym ataku Vegety co oznacza ze sie w ogóle [ ort! ] nie rozwiną, więc nie bylo sensu go wskrzeszać
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
ten temat nie jest o nappie tylko raditzu
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
W ogóle jako porządny użytkownik proszę o niespamowanie !!!!
Wracając do tematu siła Raditza była znikoma aby go w ogóle można było ożywić nie było najwiekszego sensu wg mnie
Naper Mężczyzna
Cargo
Cargo
Naper
Dni na forum: 5.975
Posty: 29
gregor94 napisał(a):
ten temat nie jest o nappie tylko raditzu
Jednak radim był słabszy od Nappy co oznacza ze on tez pewnie sie nie rozwina
VegettoSSJ
Super Nameczanin
Super Nameczanin
VegettoSSJ
Dni na forum: 6.032
Posty: 119
Na miejscu Goku bym go wskrzesił, jakby można było zrobić go dobrym. A do autora tematu. Vegeta był wraz z Goku najlepszy, miał najlepsze możliwości, a z Radima nic już nie dało sie zrobić
Kaszalot Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kaszalot
Dni na forum: 5.978
Posty: 51
Skąd: z nienacka ;P
Wskrzeszenie Raditza byłoby zbyteczne. Nawet gdyby zaczął trenować w SSJ by się nie zamienił , bo jest wojownikiem słabszym od swojego brata. Myślę , że gdyby go wskrzesili w sadze Freezy Gynuu lub nawet Ji-Su rozprawiliby się z nim.

Obraz
driopitek
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.979
Posty: 20
na pewno [ ort! ] by pomogl zawsze o te 2 rece wiecej co nie. co tam ze jego moc to 1000 jednostek ale przeciez doskonale by sie przydal do zabijania tych rzolnierzow frezera takich slabych, z nimi by se chyba dal rade ? a pozniej to by sie wytrenowal jak kazdy moze i by nawet planete uratowal kto tamg ow ie
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
gregor94 napisał(a):
dlaczego Z Warriors nie pomysleli by wskrzesic radima i zrobic go dobrym
przeciez to byla bliska rodzina-brat songa a nie jakis tam glupi vegeta
Kto by wskrzeszal idiote? Wiekszego w tej historii nie bylo, chyba tylko Nappa...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Wskrzeszenie Raditza
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook