Forum Dragon Ball Nao

» Najciekawszy pojedynek

Strony: 1, 2, 3  
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Jaki jest waszym zdaniem najciekawszy pojedynek w Naruto, jaki do tej pory mieliście okazje zobaczyć i dlaczego ?. Proszę w miarę możliwości nie streszczać wyników pojedynków, by nie marnować zabawy tym, którzy ich jeszcze nie widzieli.Moja lista przedstawia się następująco:

Walki podczas pościgu za Sasuke (szczególnie walka Nejiego z Kidoumaru)- za wydźwięk i ukazanie cech, które dotychczas były zgrabnie kamuflowane przez bohaterów ...

Gaara vs Naruto - piękny pojedynek, dużo zaskakujących sytuacji, dających powody do przemyśleń.

Sasuke vs Naruto - piękna, równa i jakże nie przewidywalna walka, ukazująca potencjał obu bohaterów.

Lee vs Gaara - Lee ukazał w końcu, że dzięki ciężkiej pracy, można uzyskać zaskakujące wręcz zdolności i stać się świetnym shinobi.

Nara Shikamaru vs Temari - zajebisty pokaz taktycznej walki, coś cudownego.

na końcu zaś:

Orochimaru vs Sarutobi - po prostu pokaz umiejętności na poziomie Hokage, staruszek mnie wtedy zadziwił .

Pozdrawiam.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
No cóż...
Chyba nie będe oryginalny...

Na pierwszym miejscu Orochimaru vs Hokage.
Fascynująca walka , potężne techniki, tragizm sytuacji... po prostu [ ort! ] rewelacja.

Numer dwa to...
I tu mam dylemat.
Chyba jednak Naruto vs Sasuke.
Może dlatego, ze na ten pojedynek czekałem?

Kolejne miejsce to Naruto vs Gaara.
Co tu dużo mówić- starcie demonów

Na deser to kolejne starcir Naruto. Tym razem z Nejim.
Ta wlaka zwyczajnie przypadła mi do gustu.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.219
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Ja skromnie (jako ktos nowy) jestem całkiem za Naruto Vs Gaara Orochimaru vs Hokage dopiero na 2
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.266
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Dam swoje top 5 best battle:
1: Hokage sama vs orichamaru
2: Naruto vs Gaara
3: Sosori vs Sakura i babcia^^
4: Hidan vs Shikamaru
5: tobi vs 3 ogonowy demon xD
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
W sumie nie widziałem wielu walk, ale podobała mi się walka:
1)Haku vs. Sasuke + Naruto
2)Haku vs. Naruto(gdy uwolniła się w nim moc lisa o 9 ogonach)

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
No więc w kolejności:
1. Rock Lee versus Gaara
2. Sarutobi aka 3 Hokage versus Orochimaru
3. Naruto versus Gaara
4. Naruto versus Hyuuga Neji
5. Nara Shikamaru versus Temari


Według mnie wszystkie te walki były super i bardzo się nimi zachwycałem podczas ich oglądania.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
1. Hokage vs Orochimaru
2. Gaara ( po przemianie) vs Sasuke
3. Naruto vs Sasuke
4. Naruto z Jiraiyą vs Orochimaru i Kabuto
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.626
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
No więc:

1. Sarutobi vs. Oro-chan. Przede wszystkim, dużo nin-jutsu w najlepszym stylu. W walce np. Saska z Narutem, gdzie dominowało głównie tai-jutsu, nie czuło siię imo klimatu. W zasadzie brak pieczęci, bo ani emodziecko ani Narut nie używali ich do swoich technik.
2. Gaara vs. Narut. Walka sprzed 19 tomu... i bardzo dobrze. Nie ma tego scenariusza pojawiającego się później, mianowicie - Naruto - Kage Bushin - Walka - Rasengan - Koniec. Ta walka była inna i bardzo dobrze.
3. Wszelakie walki Shikamaru, szczególnie ta z Temari i, o dziwo, z Hidanem. Walki Shiki pokazują, że nie trzeba być pakerem, by być shinobi.
4. Rock Lee vs. Gaara - Swoista konfrontacja tai-jutsu z wrodzonymi zdolnościami. Rock Lee mi bardzo, bardzo w tej walce zaimponował. Od tego czasu uwielbiam tą postać.
5. No i, oczywiście, ostateczna walka Sas, Narut, Kakash vs. Zabuza, Haku. Pieczęcie. Nin-jutsu. Dramatyzm. Techniki, ograniczenia więzów krwi... to wszystko sprawia, że ta konfrontacja jest godna uwagi i na pewno jest jedną z lespzych w "Naruto".
6. Ostatnia - Gai vs Kakashi, gdy grają w Jan-Ken'a. Zdecydowanie najlepsza walka.

Pozdrawiam

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Rock Lee Vs Gara oraz Rock Lee Vs Kimimaro - Taijutsu i nic więcej
Naruto Vs Gara- sam już nie wiem czemu , być może ze względu na użycie "Summon Techinik" (nie pamiętam oryginalnej nazwy ) w walce
Naruto Vs Sasuke - Chodzi oczywiście o pojedynek w ostatnich odcinkach Naruto (ostatnich zgodnych z mangą , czyli coś ok. 130), Ciekawa, efektowna chodź lekko nudna walka .
Naruto Vs Neji - Pierwszy pojedynek w którym Naruto pokazał nam, że nie jest słaby i niezdarny (przynajmniej nie tak do końca )
Kakashi Vs Zabuza- Pierwsza walka pokazująca prawdziwe zdolności mojego ulubieńca, Kakashiego.
Rethonguardian Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.197
Posty: 6
Skąd: Łaziska
To moje 3 najlepsze

1 Hokage vs. Orochimaru

2 Naruto vs. Sasuke

3 Lee vs. Gaara
Czarny Iwan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Czarny Iwan
Wiek: 27
Dni na forum: 6.154
Posty: 64
Skąd: NT
naruto vs sasuke : super pojedynek duzo fajnych ciosow i starcie ich najpotezniejszych technik

Tu znajdował się fajny obrazek.

Obraz

..:Reggea jestw sercu mym:..
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.150
Posty: 238
Skąd: ...
Sarutobi ve Orochimaru. <Postać Orochimaru jest jedną z trzech moich ulubionycch postaci a w tej walce się naprawdę wykazał>

Naruto vr Gaara <chyba nie trzeba tłumaczyć>

Gaara vs Kimimaro <po prostu fajnie to wyglądalo>

Lee vs Gaara. <szczególnie końcówka. Prawdziwy charakter Gaary jak na talerzu...>

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
1.Sarutobi vs Orochmaru - wysoki poziom walki, trzech Hokage w akcji. Przywołanie Enmy, potem walka mieczem Kusanagi i diamentowym kijem. Fajne retrospekcje
2.Rock Lee vs Gaara - również ciekawy pojedynek, a krzaczasty(aka grubobrwisty)pokazał klasę. Techika Lotusu to mistrzostwo
3.Naruto vs Gaara - po prostu klasa. Piaskowy demon vs Gamabunta(w pewnym momencie ujrzeliśmy Kyuubiego). Ciekawa retrospekcje(dla nich warto oglądać Naruto). Przemiana duchowa Gaary.
4.Naruto vs Sasuke - tylko genini, a jacy mocni(po raz kolejny retrospekcje)
5.Tsunade, Shizune, Jiraya, Naruto vs Orochimaru, Kabuto - bardzo ciekawa walka z udziałem 3 sanninów i 3 summonów
6.Pijany Lee vs Kimimaro - no cóż bardzo ciekawe i nawet zabawne
7.Asuma vs 9 z Oto-gakure - jedna z moich ulubionych postaci w raczej jednostronnej walce
8.Shikamaru vs Temari - pokaz inteligencji
9.Drużyna nr7 vs Zabuza, Haku - pierwsza naprawdę fajna walka w Naruto
10.Kankurou vs Sakon,Ukon - efektowny finał

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kaka
Wojownik
Wojownik
Kaka
Wiek: 31
Dni na forum: 6.132
Ostrzeżenia: 2
Posty: 32
Skąd: Chociule
1 miejsce ma walka Rock Lee vs Gaara- moim zdaniem lee powiniem wygrac gdyby nie shukaku to by gaara przegral ta walka byla bardzo ekscytujaca nie spodziewalem sie po lee takich techik
2 miejsce Uchiicha Sasuke vs Uzumaki Naruto [wtedy gdy naruto ahikamaru scigali kontener z sasuke]- walka na poziomie jouninow
3 miejsce Kiba end Akamaru vs Sakon end Ukon- walka na wys poziomie tylko ze bardzo krotka kiba zmienil sie w dwu-glowego wilka to bylo cudowne
Kaszalot Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kaszalot
Dni na forum: 5.979
Posty: 51
Skąd: z nienacka ;P
Najlepsze walki według mnie to :

1. Orochimaru vs. Sarutobi
2. Gaara vs. Naruto
3. Sasuke i Naruto vs. Haku

Obraz
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.115
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Moje 4 Najlepsze:

1. Uzumaki Naruto vs. Orochimaru - Została pokazana prawdziwa siła Naruto, oraz nieśmiertelność ciała Oro.

2. Uzumaki Naruto vs. Uchiha Sasuke - Piękna walka na poziomie dwóch "Jinchuuriki" Ale tak naprawdę tylko jednego Jinchuuriki, piekna wymiana ciosów.

3. Orochimaru vs. Sandaime Hokage - to było coś na co było warto popatrzeć.

4.Hoshigaki Kisame vs. Maito Gai - W końcu zobaczyliśmy potęgę Gaia.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Trochę zmieniło się odkąd obejrzałem niemal całe Anime ^^'
Moje ulubione walki to:

Uzumaki Naruto vs Gaara, w tej walce Naruto wykazał się wielką walecznością, siłą i co najważniejsze przywiązaniem do przyjaciół, w końcu walczył w ich obronie(a głównie Sakury)

Kidoumaru vs Neji, w tej walce Neji wykazał się wielką odwagą, stoczył batalię z przeciwnikiem z "Czwórki Dźwięku", niemal przypłacił to życiem. Wykazał się geniuszem, który umożliwił mu zbliżenie się walczącego na dystans Kidoumaru przy ryzyku utraty życia. Wielkie poświęcenie z jego strony na mój gust, ostatecznie udało mu się go pokonać i przeżyć

Sakura & Naruto vs Kakashi, przypomnienie starych dobrych czasów, gdy jako genini(chodź Naruto nadal nim był podczas tej potyczki) musieli zdobyć dzwoneczki od Kakashiego

Naruto vs Sasuke, dawaj przyjaciele stanęli po obu stronach barykady, oboje pokazali wszystko co potrafią, była to piękna i długa walka, z której ostatecznie Sasuke wyszedł zwycięsko

Podobały mi się także walki:
- Deidara vs Gaara
- Sasori vs Chiyo & Sakura
- Maito Gai vs Kisame
- Haku vs Sasuke & Naruto
- Rock Lee vs Gaara
- Jiroubou vs Choji
- Tsunade & Jirayia vs Orochimaru

I to by było chyba na tyle ode mnie. ;]

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.134
Posty: 222
Skąd: Leszno
zdecydowanie

Naruto vs Sasuke- podczas poscigu... zdecudowanie najlepsza walka wiele zwrotow akcji i fantastyczny konec

Lee vs. Garaa- swietna walka jedna z lepszych jakie ogladalem lee pokazal na co go stac

Kakashi vs. Zabuza- nie wiem jak innym ale mi sie ta walka strasznie podobala szczegolnie jutsu wognego smoka...

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Vegeta ssj4 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Vegeta ssj4
Wiek: 26
Dni na forum: 5.942
Posty: 17
Skąd: Tam gdzie cie niema
To moje ulubione walki
1:Sarutobi vs Oro
2:Naruto vs Sasuke
3:Naruto,Sakura vs Kakashi
4:Naruto vs Gaara
5:Sarutobi vs Babcia,Sakura
6:Sasuke vs Gaara
To koniec

shiro: Coś ci się chyba pomyliło, nie Sarutobi walczył z Chiyo i Sakurą, a Sasori

Vegeta
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
A oto moje:
1. Gara & Naruto
2.Sasori & Sakura i Babci Choiy (czy jak się tam pisze)
2. Sasuke & Naruto


P.S muszę do klopa.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Najciekawszy pojedynek
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook