Forum Dragon Ball Nao

» Najbardziej wzruszająca scena ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
hej! jestem tu nowy Wiecie chya zapomnieliście o kilku scenach...
Dla mnie osobiście 2 najlepsze sceny(najbardziej dramatyczne) to scney związane z Vegetą:

Scena gdy vegita postanawia stoczyć walkę z Friezą myśląc iż jest Super Sayianinem. Pozwolę nawet sobie zacytować gdyż jako fan DB posiadam wszystkie tomiki )))

"pierwszy raz w życiu vegeta zaczął się trząść-
drżał aż po głąb duszy wypełnionej prawdziwym
strachem i uczuciem rozczarowania...
Także po raz pierwszy uronił łzy będące dowodem
przerażenia i własnej niemocy..."

Kolejna scena t oscena śmierci Vegety gdy friezer wyzywa się na oczach Gokou.
Najbardziej trafia ona do mnie gdyż w niej ukazanesą uczucia jakie Vegeta dławił w sobie przez całe życie. w końcu [ ort! ] przyznaje siędo tego iż przez całe zycie był sługusem Friezera i co najważniejsze prosi swego wroga o pomste:

"proszę cię...pokonaj...pokonaj friezera..
neich zginie... z saiyańskiej ręki..."

To są 2 mega sceny... No i jeszcze w/w gdy przytula swego syna przed tym jak poświęca swe życie by (nieskutecznie) zniszczyć buu
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Ta, w której Piccolo zginął broniąc Son Gohana (wtedy po raz pierwszy Piccolo uronił łzy (!) ....

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Dla mnie najbardziej wzruszającymi scenami było koniec special film o Bardocku gdy mówi do syna na pożegnanie a potem ta oaska ryczałam strasznie na pewno poryczałam się na końcówce GT razem z moją kumpeklą chociaż ja jeszcze ryczałam w domu i jeszcze poleciały mi łzy na AMV w momencie gdy Goku i Vegeta byli w zaświatach a on już pokiereszowany uronił łzy i na koniec tego gdy się do niego uśmiechnął Te sceny były dla mnie najpiekniejsze i najbardziej wzruszajace

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Goku SSJ 6 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.835
Posty: 2
A dla mnie ostatni odcinek GT jak TVN7 dał ogłoszenie ze juz nie beda powtarzali DB
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
no we mnie cos jakby peklo jak ogladalem ostatni odcinek gt. Jeszcze jak puszczali ten ending i powtarzali niektore sceny ze wszystkich seri. To po prostu [ ort! ] cos we mnie puscilo i mialem swieczki w oczach, ale nie plakalem bo wiedzialem ze dla mnie to nie koniec...wiedzialem ze to dopiero poczatek, poczatek troche innego swiata db jakim jest siec...

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Sieć. No tak. Ale mi nadal kręci się łezka w oku gdy ogladam film o Bardocku. I koniec jest dopiero początkiem....

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Videl1994_ Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.848
Posty: 6
Skąd: Konin
A dlamnie wtwdy jak Szatan Serduszko obronił Son Gohana i jak jak Songo telepatycznie porozumiewał sie z Son Gohanem i spierał go na duchu i dzieki temu Komurczak został pokonany.
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
to tez jest piękne. Jeszcze ten film o Future Trunks. Jak został sam i juz nie miał nikogo i poleciały mu łzy i....Nie mogę to było piękne.

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Większość wzruszających scen przewijających się przez DB pokazuje, że twardzi zazwyczaj bohaterowie też są głęboko ludzcy (nawet gdy nie są ludźmi ) i mają swoje uczucia. To jest w nich piękne.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
heh co jak co, ale ... DB miał swoja dusze o której fani nie zapomną ... kazdy bohater był częscią sagi, kazdy oddawał emocje, DB dla fana było jak drugi swiat gdzie mogli sie oderwac od zmartwien i zanurzyć w swicie dobra i zła , wiecznej przyjazni jaką dzielił Goku reszte bohaterów , nawet piszac tego posta i przypominajac sobie sceny z DB i ostatniego odcinka, słowa Vegety itd kreci sie lekko łezka... ah.. no ale na wszystko przychodzi koniec... na nas tez kiedyś...

END
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
A ja płakałem(ryczałem ) na koniec GT. Teraz jak to pisze nawet mi się łezka w oku kręci. To było bardzo wzruszające.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Dla mnie najbardziej wzruszające bylo pod koniec gt myslałem ze ni przestane plakac
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Było kilkanaście takich scen, najbardziej utkwiły mi te:
- Piccolo ratuje Gohana podczas walki z Nappą
- Podczas Wielkiego Turnieju, gdy Videl obrywa od przeciwnika, gohan ze wściekłością wyleciał na arene jako Super Saiy-jin
- Cell niszczy głowe c#16 i gohan zmienia się w ssj2
- Vegeta żegna swojego syna Trunksa

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
jak gohan zamienil sie w ssj2 to bylo boskie! super scena i ukazana jego zadrapana twarz i oczy cale w lzach, piekne

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 04.08.2005, 13:02
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ja poryczałam się na koniec Dragon Balla GT, gdy Goku odlatywał na plecach Shenlonga, kiedy Vegeta przed samobójstwem przytulił Trunksa. To było bardzo wzruszające

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Koncowka DB-wiadomo,oglądałem 1 serie,przez tyle miesiecy sledzac losy naszych bohaterow,az w koncu nadzeszedl czas rozstania(jeszcze wtedy niewiedzialem ze beda powtarzac DB 2 razy )
Jak Goten spotkał sie pierwszy raz z ojcem,bardzo mi sie ten moment podobal,ta radosc dziecka,ktore niewidzialo ojca przez 7 dlugich lat
Jak Piccolo oddal zycie w obronie Ziemi,oraz jak oslonil Gohana przed atakiem Nappy -piekny czyn my masta
Poswiecenie Majin Vegety, w celu ratowania planety,ktora sam na poczatku chciał zniszczyl,wtedy po raz pierwszy zdalem sobie sprawe ze pod powloka zgryzliwego i dumnego ksiecia,kryje sie prawdziwy Vegeta,potrafiacy oddac zycie za przyjaciol i rodzine,piekna scena

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nameck_Warrior napisał(a):
Jak Goten spotkał sie pierwszy raz z ojcem,bardzo mi sie ten moment podobal,ta radosc dziecka,ktore niewidzialo ojca przez 7 dlugich lat
yep to było dobre, chociaż takie sceny wiele razy się powtarzały, chociażby jak goku z zaśfiatów wracał itp.

Mi też podobała się scena gdy Piccolo postanowił pozostać na Ziemi(w GT) gdy ona miała zostać zniszczona. Podobała mi się bo picco ukazał prawidzwe uczucia i przywizanie do tego Globu.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
fajna tez byla scena jak goku jr. plakal do 4gwiazdkowej kuli, ze nie chce wywolac smoka i spelnic zyczenia. a tu nagle zjawil sie goku. to bylo chyba najlepsze kinowe zakonczenie jakie widzialem w db. wreszczie ujrzalem ponownie goku
Vaicent Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vaicent
Wiek: 38
Dni na forum: 6.812
Posty: 38
Skąd: Lublin
Śmierc Goku w walce z Cell
wzruszający był ostatni odcinek serii Gt

"Śmierć - jedyna przyjemność,
której nie można odczuć."
Hubi
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.811
Posty: 10
albo jak goten zobaczył po raz pierwszy ojca

i fajne było w #63 GT jak goku po tej kulce jaką dostał od li shenrona zdołał jeszcze się otrząsnąć, zlepić genki damę i cisnąć w smoka
jak uniósł się z tego krateru ledwo co podnosząc łeb coś tam zaburczał do li shenrona

mam japońską wersję tego odcinka i bardzo podoba się głos goku w tej wersji (wcale nie babski!!)
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  

Forum DB Nao » » » Najbardziej wzruszająca scena
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook