Forum Dragon Ball Nao

» Konkurs - logo

Strony:   1, 2, 3, 4, 5
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.151
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Ja też pokaże swoje logo, chociaż i tak wiem że nie mam szans z Daichim ;p
Obraz
Oceńcie chociaż! ;p
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Daichi napisał(a):
Obraz
Co prawda wymiary złe, ale takie od biedy też mogą być.
Zapomniałeś dodać tam słowo "forum".
"im. Akiry..." powinno być znacznie mniejszymi literami od tego co nad tym.
Ten koleś w środku nijak tam pasuje.
Gdyby w tle było cokolwiek co ma jakikolwiek związek z Japonią, to by logo było bardzo w porządku, ale widzę, że pod tym względem, to poszedłeś w ślady Cyca.


mihesz napisał(a):
Obraz
W tle jakieś "dziwadła".
Postacie wklejone w najprostszy możliwy sposób.
Napis strasznie mało widoczny.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.558
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
z nudów zrobiłam:

Obraz

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Jakoś za dużo czerwieni i trochę maławo widać, ale nie jest tak źle

Mihesza taki nieciekawy jest, chodzisz do szkoły malarskiej czy jakoś tak, a nie potrafisz zrobić ładnego loga ;p?

Najlepszy jak dotąd jest Shihouina i dobrze byłoby, gdyby ten był nowym logiem na stronce Ale to zależy od Gotiaka -_-"
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.234
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Uzbierało się tego trochę... Po kolei.
Shihouin wykonał całkiem dobrą pracę, nie mam mu tam nic do zarzucenia pod względem technicznym, ew. pomarańcz z niebieskim co wygląda niedobrze. Logo byłoby ładne, ale na jakiejś innej stronie, tutaj mi po prostu nie odpowiada, za mało klimatyczne ogolnie rzecz ujmując.

Daichi... Tak, poprę opinię innych, jak na razie wypadasz najlepiej ze wszystkich biorąc pod uwagę zgodność z tematyką forum. Wykonanie jest proste, ale ładne więc efekt końcowy do najgorszych nie należy.

mihesz rzeczywiście nie masz co konkurować. Cały czas stosujesz ten sam schemat - dwie postaci po bokach i napis w centrum. Tło nieciekawe.

bad cośtam () logo wykonała bardzo dobre, lecz ograniczyła je z boku dwoma wstawkami senseia Toriyamy, przez co je optycznie zmniejszyła i narzuciła schemat wykonania odcinając sobie drogę do innych możliwości. Kolor dobry, ale obawiam sie, że Gotenksiu będzie marudził i to ostro.

Moje pytanie na koniec... Do której szaty graficznej będzie wstawiane nowe logo? Wspaniałą możliwością byłoby do obydwu, lecz nie wszedzie będą pasowały barwy. Należałoby chyba rozważyć dwie możliwości, prawda?

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.647
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Gotenkskun napisał(a):
Co prawda wymiary złe, ale takie od biedy też mogą być.
Zapomniałeś dodać tam słowo "forum".
"im. Akiry..." powinno być znacznie mniejszymi literami od tego co nad tym.
Ten koleś w środku nijak tam pasuje.
Gdyby w tle było cokolwiek co ma jakikolwiek związek z Japonią, to by logo było bardzo w porządku, ale widzę, że pod tym względem, to poszedłeś w ślady Cyca.
Wymiary mniej więcej takie jak obecne logo...
Forum dodam później, a co do "im. Akiry...", to co za różnica? Oczywiście, mogę zmniejszyć...
Ten koleś w środku, znaczy się Naruto, jak dla mnie pasuje i nie będę zmieniać...
Co do tła, to było wraz z japońskim domkiem i jakbym chciał je zmieniać [a nawet nie chce, jest ok], to mógłby być problem.

EDIT: Masz, wersja "ulepszona":
Obraz
Reszty zmieniać nie będę.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.499
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
A mojego posta z moją propozycją wszyscy przegapili?Czy nikt go nie widzi?Bo nikt nie odpowiedział nawet słowem i trochę się niepokoję,że jest aż tak tragicznie

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.537
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Mihesz - brzydkie aż tak bardzo nie jest, ale na nim nic nie ma...

bad - lul? Mi to wygląda jak czarno biały rysunek po bazgrany kredką przez bachora i wklejonymi zdjęciami po bokach. Strasznie słaby...

Daichi - Teraz jest git. Więc to Naruto jest? Nie poznałem .

Shihouin - eee... Ładne, ale nie pasuje do Tego forum, chociaż i tak zaraz po logu Daichiego wybrałbym Twoje.

Gotenks - Walisz kupą. Sam sobie zrób logo brudasie .
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Cyceron napisał(a):
Daichi - Teraz jest git. Więc to Naruto jest? Nie poznałem .
Sam napoczątku także sądziłem, że jest to inna postać z innego anime. Myślałem , że to Kapitan Hitsugaji ( czy jak mu tam szło) z samego Bleach'a. Oni tam przecież ze swoimi Zangetsu latali wszędzie.

Heh, Naruciak z mieczykiem ,całkiem ładnie no. Kamiru weź tutaj walnij swego linka , zedytuj posta, bo nie wiadomo, gdzie jest ;p
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Drakan napisał(a):
Moje pytanie na koniec... Do której szaty graficznej będzie wstawiane nowe logo?
Do tej "niebieskiej". W końcu przecież to właśnie pod nią tutaj wszyscy tworzą.

Cyceron napisał(a):
Shihouin - eee... Ładne, ale nie pasuje do Tego forum
Zmieni się kolorystykę forum na białawą, logo trochę doprawi i będzie wporzo, a na forum będą do wybory trzy layouty plus ewentualnie jeszcze jeden, jeśli ktoś zrobi jeszcze coś co się nadaje.

Cyceron napisał(a):
Gotenks - Walisz kupą. Sam sobie zrób logo brudasie .
Jak miałbym czas na to, to może i bym zrobił. A Ty się zachowuj.

bad orydżinal nick napisał(a):
z nudów zrobiłam:
Obraz
Widać, że z nudów
Ładny ten obrazek w środku, ładne miecze, ale cała reszta nie tego.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm no to zaczynamy:

Shihouin - bardzo ładne logo. Podoba mi się jego prostota, a zarazem bardzo wyraźne nawiązanie do Japonii. Jednakże te białe tło psuje wszystko ... mógłbyś poprawić w jakiś sposób i było by ok.

Daichi - to logo również należy do grona bardzo dobrych. Jedynie ten Naruto (mimo tego, iż go cenie) psuje całą kompozycje, gdyż zwyczajnie nie pasuje do niej.

Mihesz - oj biedne biedne ... no ale cóż, starałeś się chociaż. Czcionka, kolorystyka, postacie ... wszystko to ni jak nie ma szans razem.

Bad girl - to są chyba kpiny ... nawalone, namieszane i w ogólnym zarysie wygląda tragicznie ...

Cycerona nie oceniam, bo i tak nie chciał startować.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.794
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Gotenkskun napisał(a):
Zmieni się kolorystykę forum na białawą, logo trochę doprawi i będzie wporzo, a na forum będą do wybory trzy layouty plus ewentualnie jeszcze jeden, jeśli ktoś zrobi jeszcze coś co się nadaje.
No mogło by być coś takiego bo ta niebieska ramka nie pasuje do mojej bieli xD

Focus napisał(a):
Shihouin - bardzo ładne logo. Podoba mi się jego prostota,a zarazem bardzo wyraźne nawiązanie do Japonii. Jednakże te białe tło psuje wszystko ... mógłbyś poprawić w jakiś sposób i było by ok.
Nie wiedziałem że to będzie takie dobre że tylu osoba się spodoba...


bad orydżinal nick napisał(a):
z nudów zrobiłam:
Oryginalka chyba pomyliłaś bajki... Napisałbym to tylko wtedy, gdyby to było coś naprawdę dobrego, wtedy podpis miałby jakiś sens i szokowałby twoimi umiejętnościami ( że taki poziom reprezentują twoje nudy coś w tym stylu). Czekałem na wiele lepszą pracę od mojej, ale chyba mogę powiedzieć
że ta jest gorsza...

Co do Dajcza to jest naprawdę dobre choć parę poprawek by sie przydało, ale chyba zostały wypisane wyżej (nie które)...

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.151
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Moja pracka:
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie znam się co prawda na grafice komputerowej, ale nadal dostrzegam, że Twoje prace mihesz są bardzo proste. Zrezygnowałeś co prawda ze starego schematu z napisem i dwoma postaciami po bokach(a raczej lekko go zmodyfikowałeś), lecz nadal wygląda to mało profesjonalnie i oryginalnie. Ponadto Goku i Naruto aż nadto wybijają się z szarawego i chłodnego tła. Jeśli chodzi o kolorystykę to tylko Akira się wkomponował.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
OK. Konkurs uznaję za zakończony.
Wszystkim biorącym udział, dziękuję, Tobie Q' i Tobie Szaruś też

Konkurs wygrywa Shihouin, który zgodził się (w końcu!) dokonać poprawek na swoim pierwotnym logu. Można je oglądać w nowym layu dostępnym na forum - nazwa "light".

Pozdrawiam, było miło, do widzenia, adieu, さようなら, auf Wiedersehen, good bye & do usłyszenia.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nic innego mi nie pozostaje jak tylko pogratulować zwycięzcy. Logo bardzo ładnie wygląda po przeróbkach i nieźle się komponuje z nowym layoutem. Póki co trudno jest mi się przyzwyczaić, ale stwierdzam, że to miła zmiana na forum.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.409
Posty: 1.031
eee.... a jak ja mam odpalić ten nowy layout? Bo raz mi się włącza samoczynnie, a raz nie (na przykład teraz widzę stary, a na drugiej otwartej zakładce mozilli jest już nowy...).
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
paintball_0 napisał(a):
a jak ja mam odpalić ten nowy layout?
o_O

No zmienić w profilu, ale właśnie sam Ci to zrobiłem, możesz podziękować
Nowy widzi każdy wylogowany, więc widocznie tam byłeś wylogowany, skoro go widziałeś.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5

Forum DB Nao » » » Konkurs - logo
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook