Forum Dragon Ball Nao

» Nocne Schizy

Strony:   1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Kawa okazjonalnie, Burn/redbull w dużych ilościach. <To nieprawda, ze po 6-7 na dobę się dostaje zapaści!>

Ale za to nie palę i nie piję... I odżywiam się w miarę zdrowo... <nie, nie jadam Mac-cosiów, bo zawsze jak na nie patrzę, to mam wrażenie, ze kiedy tylko się odwrócę, zaczną uciekać...>

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja dziś wżarłęm w siebie kebaba z ostruśkim sosiczkiem, lejsy apetity, 3 vifonki - to jest zdrowe zarcie i nikt mi nie wmowi ze jest niezdrowe ;p
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
A ja od 11 rano siedzę sam... Ani nawet siostra nie wróciła do domu jeszcze, mimo że ma 13 lat... Ech.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Ishido napisał(a):
3 vifonki - to jest zdrowe zarcie i nikt mi nie wmowi ze jest niezdrowe ;p
Vifon? Niezdrowy? Zupki w proszku niezdrowe? To po prostu [ ort! ] sama woda smakowa...
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Jedz codziennie te zupki, to wrzody za kilka lat Cię czekają
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
"Spare water! Drink beer!"

Cytat mojego znajomego. Zastanawiam się nad bardziej ekologicznym życiem...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jednak nie doceniłem mojego staruszka. 0,7 Jacka Danielsa na święta to najlepszy [ ort! ] prezent jaki w życiu dostałem. !? , jak ja kocham tego człowieka zwłaszcza że jeszcze dziś rano miałem gadane o nadużywaniu alkoholu etc.. Poza tym ogoliłem się pierwszy raz od 5 lat i jakoś tak !? się czuję z gładkim licem.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Ooo widzisz... A ja jak zwykle książki, trochę akcesoriów rzeźbiarskich i coś w stylu "Agresja to nie rozwiązanie. Możesz uleczyć swoje życie" itede od współspacza.

Poza tym rodzina stara się nawrócić "tego wstrętnego abstynenta T"... Chyba pójdę pod most się schować... Jak można tak traktować swe pierworodne dziecię, ja nie rozumiem...

No tak, dziwię się, że wszystko takie pomazane, a ja mam bryle na łbie...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Te studia mnie kiedyś wykończą. Druga nocka zarwana , drugi dzień bez alkoholu , a to wszystko tylko dlatego żeby zdążyć oddać w terminie pracę zaliczeniową z "warsztatów z tekstem filozoficznym" . W dodatku kosztowało mnie to 4 paczki papierosów i ćwierć paczki kawy. Jednakże satysfakcja z tego że chyba po raz pierwszy w życiu uczyłem się tak na prawdę z własnej woli jest chyba większa od poniesionych strat. W dodatku temat jeki sobie wybrałem tj. "Manipulacja w mediach jako wykożystanie czy nadużycie wolności słowa" jest jak dla mnie arcy ciekawy. Niestety nie moge się podzielić z wami moimi rafleksiami z 2 nieprzespanych nocy , gdyż praca zajęła mi 5 stron. Możliwe jednak że jak mi się zechce kiedyś skrucęmoje przemyślenia w temacie "wolność słowa i ....." . Oczywiście jeżeli praca nie zostanie odrzucona przez moją profesor.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Moja dieta z ostatnich dni po prostu mnie przeraża... Współspacz prowadzi eksperymenty kulinarne, a ja to musze jeść... Potrawa będąca podobno obiadem wyglądała jak błoto, pachniała ogórkami konserwowymi a smakowała jak budyń krówkowy...
Muszę zakupić zapas zup w proszku... I redbulli.

Oznaka zdrowia psychicznego jest możliwość transformacji energii popędowej w formy wysublimowane
Nie wiem, co brał, ten, co to pisał, ale jest mi ta substancja potrzebna...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Przynajmniej redbulle. Ja, jeśli chcę wypić coś redbullowego to przeważnie po podliczeniu pieniędzy kupuję sobie jakiś cheapshit z Tesco za 2,5zł/1,5l, z składem chemicznym jakiego nie powstydziłby się porządny Mutalisk. ( że już nie wspomnę o Burnach - 6zł za puszeczkę u mnie. Marzenia! )

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Tak sobie siedzę , palę fajka , nie idę spać , nie uczę się. Ostatnio wszystko wydaje mi się z gruntu *. Mam do wszystkich jakieś wąty , wszystko mnie wkurza , jak cholerny gnojek który nie potrafi przyjąć świata takim jaki jest. Żeby nie odurnieć do reszty wybrałem sobie parę drani którzy * mnie najbardziej , i staram się zrzucić na nich zło całego świata. Do trani tych zaliczam wszelkiego rodzaju dziwki , konsumpcjonistów , menagerów ,małpy , krawaciaży itp. Problem w tym że lista robi się coraz dłóższa i dłuższa. Tak sobie siedzę , palę fajka , nie idę spać , nie uczę się , i zastanawiam się czy to nie ja przypadkiem robię się pieprznięty , i czy to nie początek jakiejś choroby maniakalnej. Choć z drugiej strony może być to również efekt sesjii i niedoboru alkoholu w organizmie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Ostatnio mam chęć kupić słuchawki z mikrofonem [takie jakieś byle jakie za ~20zł]. Zawsze jak wpadnie mi coś grosza... to przewalam to na piwko...

Szarak napisał(a):
Przynajmniej redbulle. Ja, jeśli chcę wypić coś redbullowego to przeważnie po podliczeniu pieniędzy kupuję sobie jakiś cheapshit z Tesco za 2,5zł/1,5l, z składem chemicznym jakiego nie powstydziłby się porządny Mutalisk. ( że już nie wspomnę o Burnach - 6zł za puszeczkę u mnie. Marzenia! )
W Niemczech mają jakieś laboratorium czy ki czort, badali Red Bull'e i inne "dobre" baterie w płynie, wraz z nieznanymi i tanimi. Wyszło na to, że to właśnie te "gorsze" mają mniej składników szkodliwych oraz więcej tych pożądanych. No ale z Tesco... Takich to chyba nie brali pod uwagę.
Burn'a jeszcze nie piłem, a z chęcią bym spróbował.

Franek, a może to jest 'ten' okres?
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.249
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Szarak napisał(a):
Przynajmniej redbulle. Ja, jeśli chcę wypić coś redbullowego to przeważnie po podliczeniu pieniędzy kupuję sobie jakiś cheapshit z Tesco za 2,5zł/1,5l, z składem chemicznym jakiego nie powstydziłby się porządny Mutalisk. ( że już nie wspomnę o Burnach - 6zł za puszeczkę u mnie. Marzenia! )
Na jedzeniu i piciu nigdy nie oszczędzam.

franqey napisał(a):
Tak sobie siedzę , palę fajka , nie idę spać , nie uczę się. Ostatnio wszystko wydaje mi się z gruntu *. Mam do wszystkich jakieś wąty , wszystko mnie wkurza , jak cholerny gnojek który nie potrafi przyjąć świata takim jaki jest. Żeby nie odurnieć do reszty wybrałem sobie parę drani którzy * mnie najbardziej , i staram się zrzucić na nich zło całego świata. Do trani tych zaliczam wszelkiego rodzaju dziwki , konsumpcjonistów , menagerów ,małpy , krawaciaży itp. Problem w tym że lista robi się coraz dłóższa i dłuższa. Tak sobie siedzę , palę fajka , nie idę spać , nie uczę się , i zastanawiam się czy to nie ja przypadkiem robię się pieprznięty , i czy to nie początek jakiejś choroby maniakalnej. Choć z drugiej strony może być to również efekt sesjii i niedoboru alkoholu w organizmie.
Może masz kryzys wieku średniego?


Pozdrawiam serdecznie.
A.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Franek, wyrośniesz z tego.

Szarak napisał(a):
Burnach - 6zł za puszeczkę u mnie.
No Burn to kurczę drogi jest ;p
RedBull też

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Q'ccaon'naeaeccer napisał(a):
Może masz kryzys wieku średniego?
Nie wieże w kryzys wieku średniego

Gotenkskun napisał(a):
Franek, wyrośniesz z tego.
Tak , myślę że mogę polegać na twoim doświadczeniu tatku.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.249
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
franqey napisał(a):
Nie wieże w kryzys wieku średniego
Trawestując wypowiedź mojego znajomego, katolika: może kryzys wierzy w Ciebie?

Pozdrawiam serdecznie.
A.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Q'ccaon'naeaeccer napisał(a):
Trawestując wypowiedź mojego znajomego, katolika: może kryzys wierzy w Ciebie?
Może jakiś takich !? mam tych wyznawców

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Patrzcie jaką fajną zagadkę znalazłem:

Ile potrzeba dzieci emo do wkręcenia żarówki?
żadnego, niech płaczą w ciemnościach
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Na jedzeniu i piciu nigdy nie oszczędzam.
Ja też nie. Kupuję to, na co mnie stać. Czyli kupuję najdroższe rzeczy, jakie mogę.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  

Forum DB Nao » » » Nocne Schizy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook