Forum Dragon Ball Nao

» Najnowszy odcinek - komentarze ocena: 9,67 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, ... 10, 11, 12  
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
theEND napisał(a):
w świecie Naruto "siedzę" dopiero 3 tygodnie
Nie no, skoro tak sprawa wygląda, to jesteś w lepszej sytuacji, niż ja. Jak przez kilka miechów pod rząd będziesz zmuszony do czekania tydzień na ukazanie się nowego epka, lepiej zrozumiesz, dlaczego się tak rzucam
Nie po to cały tydzień czekam do piątku wieczór, żeby przez 20 minut sobaczyć tylko Orochimaru machającego jęzorem i uśmiechającego się głupkowato
Sytuację ratuje za zwyczaj kolejny chapter, ale w tym tygodniu ponoć nie wypuścili Jumpa, ani FullMetalca, którego również oczekiwałem przeczytać w ten weekend...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Co do odcinka to zgodzę się z Paintem dużo krzyku i wrzasku, ale nie było najgorzej, niektóre kawałki były całkiem efektywne. Odcinke wypada średnio, niestety tak jak cały Shippuuden, a następny odcinek zapowiada się niestety niezbyt ciekawie tj. 23 minuty szlochu i lamentu.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Joe Weider napisał(a):
niestety tak jak cały Shippuuden

nie mówcie , że początkowe odcinki Shippuudena były słabe, mi się akurat bardzo podobały. Weźcie sobie przypomnijcie lepiej fillery. Jak chcecie przyspieszenia fabuły, zarazem "bardziej efektywnej", przygotujcie się na kolejna paczkę , może , jak wtedy- około 100 fillerów

Nie ma co narzekać, a muzyka w Shippuudenia wymiata, szczególnie z pierwszych 25 odcinków, aż chce się dalej oglądać odcinek, która tylko potęguje nastrój. Myślę, że kolejne odcinki będą bardziej udane, kiedy to Oro stoczy "walkę" z Saskiem .

Chociaż zgodzę się też z Wami, że czasami Shippuuden przynudza i chce się wyłączyć albo przesunąc ciut do przodu odcinek.

Dziwne też, że już taki długi czas manga nie wychodzi- następny chapter. Juz powinien góra tydzień temu wyjść, a zapowiada się wspaniale.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm ... manga nie wychodzi z tego wzgledu, ze Kishi, jak kazdy czlowiek zasługuje na to, by mieć urlop. Spoiler pierwszy bedzie w granicach 14 stycznia. Co do odcinka ... hm byl calkiem niezly. Jedna z nielicznych okazji by zobaczyc, jak Naruto kogos napieprza:p.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Focus napisał(a):
Co do odcinka ... hm byl calkiem niezly. Jedna z nielicznych okazji by zobaczyc, jak Naruto kogos napieprza:p.
Dokładnie i tylko po to ściągałem [ahh Naruto vs Orochimaru!], a nie czekałem aż pojawi się na serwisie jakimś aka u2b... Fajnie tylko szkoda, że tak mało ukazał... Ale za to szybko minął.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Odcinek mi się nie podobał. Naruto zrobił fale uderzeniową chyba większą od Goku a to przecież nie możliwe
I to ich znikanie przecina Orichamaru w pół a on się ulecza potem to samo z Naruto jak cały czas tak to będzie wyglądać to walka nigdy się nie skończy

Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
następny odcinek zapowiada się niestety niezbyt ciekawie tj. 23 minuty szlochu i lamentu.
Nic dodać, nic ująć. 43. epizod słabiutki, szkoda.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Ja nie wiem. Nawet potencjalnie efektowne sceny potrafią spieprzyć dokumentnie...
Można powiedzieć, że niemal się przyzwyczaiłem do bezsensu kolejnych odcinków, ale niedbałości wytrzymać nie mogę!
Scena, w której chakra Kyiuubiego zostaje zablokowana przez Yamato mogła być naprawdę świetna, gdyby tylko scenarzyści się trochę wysilili. Daliby jakieś efekty, lepsze animacje czy coś. A tak wszystko wygląda, jakby czas przeznaczony do nakręcenia kolejnego odcinka liczony był w minutach.
Już nawet niektóre filery były lepiej realizowane...
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Osobiście robię sobie nadzieję, że przynajmniej trening Naruto z Kakashim zrealizują porządnie, bo do tego miejsca nie ma co liczyć na cuda.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
theEND napisał(a):
bo do tego miejsca nie ma co liczyć na cuda.
Być może zechce im się coś zdziałać w kryjówce Orochimaru. Pierwszy odc shippuudena zawierał w sobie introspekcje ze spotkania Naruciaka z Saskiem, więc możliwe, że cały odcinek już dawno jest gotowy...
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Możliwe, że jest gotowy, ale mam takie dziwne uczucie, że będzie przepełniony gromadą retrospekcji... Cała nadzieja w tym, że być może będzie dużo efektów - zobaczyć Chidori Nagashi "na żywo" - mniam (: Jak będzie, czas pokaże. Nam pozostaje czekać.

//

Ogólnie rzecz biorąc największą wadą Shippudena jest to, że opiera się na retrospekcjach. Gdyby tak epizody robili z 2 chapterów mangi byłoby nieźle. A tak mamy 10 minut rozciąganej akcji i 10 minut powtórek(wartości dobierane losowo ;p )
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
theEND napisał(a):
tak mamy 10 minut rozciąganej akcji i 10 minut powtórek(wartości dobierane losowo ;p )

No tak, ale głupio wyglądałoby prześcignięcie anime w związku z mangą Ogolnie masz racje , theEND, często przynudzaja w Shippuudenie, jednak ja osobiscie uwazam, ze jest o niebo lepszy od tych fillerow i nie pisz takich glupot, Paint, chyba, ze naprawde chcesz powrocic do tych fillerow ^ ^"

A co do nowego odcinka, wedlug mnie byl jednak lepszy od poprzedniego..
Muzyka stala jak zwykle na wysokim poziomie. Jednak znowu te przeciaganie akcji.. CHociaz, gdyby przyspieszyc ja troche i powiedzmy- wypuszczac co poltora - 2 tygodnie na neta, moze to cos by dalo, a tak to robia na tip-top i dlatego wychodzi, jak wychodzi..
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Ishido napisał(a):
A co do nowego odcinka, wedlug mnie byl jednak lepszy od poprzedniego..
Co do tego nie mam wątpliwości i zgadzam się całkowicie. W końcu trudno o jeszcze gorsze

Ishido napisał(a):
jednak ja osobiscie uwazam, ze jest o niebo lepszy od tych fillerow i nie pisz takich glupot, Paint, chyba, ze naprawde chcesz powrocic do tych fillerow ^ ^"
Jeśli choćby raz na trzy odcinki wychodził dynamiczny, efektowny i ciekawy epek, to ja jestem za filerami!
.
.
.
No.... może co drugi odcinek
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nadal niezbyt ciekawy odcinek. Graficy mało się starają, shippuudenowi daleko do pierwszej serii. Odcinek jednak lepszy od poprzedniego, fabuła posunęła się do przodu, ale i tak manga bije anime na głowę.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
A propos nowego odcinka, DatteBayo zrobiło ludkom kolejnego psikusa:
http://www.dattebayo.com/pr/62
Ja rozumiem, że tworzenie subów, korekcja błędów i timingów to ciężka sprawa, ale DB zachowuje się jak dzieci z podstawówki. Żeby 45. ep obejrzeć, trzeba było ratować się inną grupą - akurat ja dorwałem wersję od "zomg". Bez komentarza.
A odcinek, jak odcinek. Kto czytał mangę wiedział, że rewelacji nie będzie.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
theEND napisał(a):
Ja rozumiem, że tworzenie subów, korekcja błędów i timingów to ciężka sprawa, ale DB zachowuje się jak dzieci z podstawówki.
W sumie nikt nikomu łaski nie robi, ale tylko my na tym tracimy... Jakby wszelkiego pokroju idioci, co uważają, że wszystko im się należy nie pisali bzdur, to bym właśnie oglądał epizod 45' ty. Z resztą i tak niezła statystyka: w grupie "anglojęzycznych" fanów znalazł się tylko jeden na tyle głupi, żeby wyskakiwać z pretensjami

theEnd, jak znasz alternatywne źródła najnowszego epka, to podaj linka..
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
http://www.zomgsubs.com/site-news/zomg-naruto-shippuuden-episode-45/
^ Oficjalne źródło.
Mógłbym zrozumieć postawę DB, gdyby nie pewien szkopuł - starają się stworzyć swój wizerunek jako profesjonalistów, co nawet oznajmiają na swojej stronie. Tymczasem ich zachowanie zupełnie temu przeczy. Pół biedy, gdyby podali powód opóźnienia/wstrzymania i tyle. Ale komentarz typu
We "cock motherfuckers" shall be "fucking our mothers" from now on, and in general enjoying our lives.
jest jak dla mnie żałosny. Śmieszny? Niezbyt. Ironiczny? Nie wyszło im. Czy oni nie wiedzą, w jakim świecie żyją? Fakt, tracimy przede wszystkim my, ale jeśli DB jeszcze kilka razy strzeli focha, to skorzystają na tym inne grupy. Co widać na przykładzie wspomnianego epizodu.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Kurde , no co tu gadać. Odcinek, jak poprzednie epki, niczym wyjątkowym się nie wyróżnia

A z tymi grupami, to macie rację, niedługo DB stanie się jedną z najgorszych grup wydających Naruto na rynku. Ta cała grupa zomg może wiele zyskać na fochach Dattebayo.

Ja to mam nadzieję, że ruszy w końcu [ ort! ] dupsko z akcją anime. W mandze to się dopiero dzieje, a tu =-=" ... masakra...


theEND napisał(a):
Tymczasem ich zachowanie zupełnie temu przeczy
coraz bardziej dziecinni się stają i coraz więcej czepiają się bzdur...
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Ishido napisał(a):
Kurde , no co tu gadać. Odcinek, jak poprzednie epki, niczym wyjątkowym się nie wyróżnia
Nie wiem dlaczego, ale ostatni epek wydaje mi się zrealizowany lepiej od poprzednich... Może to zasługa słabej jakości obrazu, jaki miałem (ściągałem z "alternarywnych" źródeł...), albo tego, że nie oczekiwałem po nim niczego specjalnego. W każdym bądź razie nie odczułem tej dłużyzny, jaką odznacza się shippuuden, ani drętwej animacji, jaka się tam często zdarza. Sceny pościgu w lesie wydają mi się bardziej dynamiczne, tak samo dialogi.
Z resztą najważniejsze, że wielkimi krokami zbliża się moment spotkania Naruto/Sakura vs Sasuke! Liczę na fajerwerki i kinowy rozmach
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Muszę się w tym temacie wypowiedzieć,ponieważ ostatni - 49 odcinek Naruto wywarł na mnie naprawdę ogromne wrażenie.Z odcinka na odcinek coś sie poprawiało,a teraz moim zdaniem jest idealnie.Dawno nie widziałem tak twórczo i ciekawie zrobionego odcinka.Jest kilka powodów,które sprawiły,że tak uważam:

- na samym wstępie przywołana bardzo ciekawa rozmowa Naruto z Saiem (te zbliżenia na jego oczy) na temat Sasuke i ich więzi,to jak mówił "Even if I'm torn to shreds, I'm taking Sasuke back from Orochimaru" - ech...po prostu piękne...
- walka Kabuto z klonami Naruto
- postawa Saia,obezwładnienie Kabuto,słowa "You said people change.That means I can too"
- potwierdzenie słów Elder Chio (nie wiem,czy dobrze napisałem),że Naruto zmienia serca każdego
- tajemniczy motyw jaszczurki - cudowny zabieg,strasznie mi się spodobał!
- pełna dynamizmu i napięcia scena przeszukiwania pomieszczeń w kryjówce Orochimaru,również świetnie zmontowana(!)
- no i znowu ten przepełniony emocjami krzyk Naruto "SASUKEEEEEEE!!"

Oby ten wysoki poziom się utrzymał,bo jest moim zdaniem DOSKONALE.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, ... 10, 11, 12  

Forum DB Nao » » » Najnowszy odcinek - komentarze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook