Forum Dragon Ball Nao

» Kto powinien być bramkarzem Reprezentacji Polski w piłce nożnej?

Najlepszy kandydat na bramkarza RPWPN?

Najlepszy kandydat na bramkarza RPWPN?
Jurek Dudek 5,88% 1 5,88%
Łukasz Fabiański 0,00% 0 0,00%
Wojciech Kowalewski 0,00% 0 0,00%
Artur Boruc 64,71% 11 64,71%
Tomasz Kuszczak 17,65% 3 17,65%
Inny 5,88% 1 5,88%
Nie wiem 5,88% 1 5,88%
Wszystkich głosów: 17
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.152
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Chodzi oczywiście o czas teraźniejszy. Kto według was jest najlepszym kandydatem na bramkarza reprezentacji Polski w piłce nożnej?
Jurek Dudek grający w Realu Madryt, Łukasz Fabiański(nie wiem gdzie gra, chyba! w Legii), Wojciech Kowalewski grający w Spartaku Moskwa, Artur Boruc grający w Celticu Glasgow, a może Tomasz Kuszczak grający w Manchesterze United, a może inny bramkarz?
Ja bym postawił na Tomasza Kuszczaka! Gra najlepiej z ich wszystkich, jeżeli żyjecie wciąż tym puszczonym golem w meczu z Kolumbią, to zapomnijcie o nim. Resztę bym wykluczył z powodu braku formy.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez mihesz: 02.08.2007, 11:46
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.648
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
mihesz napisał(a):
Resztę bym wykluczył z powodu braku formy, a szczególnie Boruca, który jest jak kłoda stojąca na bramce, w ogóle nie ma refleksu!
Chyba kpisz... Boruc nie ma refleksu? Śmiem mniemać, że nie widziałeś go w akcji, poza reprezentacją.

Ale również stawiam na Kuszczaka. Młody, ambitny, świetnie broni i to jego widzę w reprezentacji. A na ławkę Boruca.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.041
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Mihesz, obejrzyj sobie czasami ligę szkocką, ewentualnie Ligę Mistrzów jak Celtic gra, Boruc jest niemal jak brama nie do przejścia. Stara się chłopak, wkłada w to wszystko co może, dlatego zapewne nie jest tak dobry w reprezentacji, ale i tak stawiałbym na niego jako numer 1 między słupkami RP.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Sądzę, że bramkarzem powinien być Artur Boruc. Ma dość dużo doświadczenia, zarówno na wyspach jak i w reprezentacji, a jego zdolności są naprawdę duże. W drugiej kolejności postawię na Kuszczaka.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
mihesz napisał(a):
Łukasz Fabiański(nie wiem gdzie gra, chyba! w Legii),
W Arsenalu.
Dla mnie numer 1 to Boruc. Czemu? Prezentuje najwyższy poziom ze wszystkich polskich bramkarzy, Celtic bardzo wiele mu zawdzięcza, jest jednym z kluczowych zawodnikow tej druzyny. Ponadto rozwija się w dobrym zespole w dobrej lidze.

mihesz napisał(a):
jeżeli żyjecie wciąż tym puszczonym golem w meczu z Kolumbią, to zapomnijcie o nim
Nigdy nim nie zyłem.
Jeśli chodzi o polskich brankarzy, to stwierdzam, że tą pozycję mamy prawdopodobnie najlepiej obsadzoną na świecie. Kuszczak i Fabiański mogą już grać w wyjściowym składzie już za rok, Dudek raczej nie będzie grał zbyt wiele, co nie zmieni faktu, że jest zawodnikiem wysokich lotow, jednak jego szanse na kadrę naprawdę dużo zmalały. Dobre wrażenie myślę, że zrobil Kowalewski, dotąd niedoceniany. Pragnę wspomnić, że mamy młodego Szczęsnego w Arsenalu, Białkowskiego w Southampton, Miśkiewicza w Milanie i innych zdolnych juniorów, więc na przyszłość też bym się nie zamartwiał.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.152
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Masz rację kakarott! Trzeba postawić na młodych, w młodych siła, w młodych nadzieja itp.itd Może kiedyś będą wielkimi graczami!
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.047
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Kuszczak jest najbardziej zwinny i skoczny, wiec dla mnie on nr1. Co do Boruca- to ociezaly grubas, w dodatku wpuszcza w lidze szkockiej czasami takie szmaty, ze galy wychodza.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.176
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ja równiez sązde że Kuszczak jest najlepszy ale trochę się podłamałem gdy wpóścił tą bramkę w meczu z Kolumbią mimo to sądze iż on jest najlepszy , a na rezerwie to bym Kowalewskiego postawił...

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
marszal42 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
marszal42
Wiek: 30
Dni na forum: 5.890
Posty: 72
Wg mnie na bramce musi stać Boruc.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.147
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Nie ma innego wyjścia Boruc numerem jeden naszej bramki, Kuszczak ostatnio puścił karnego, bo podfaulował Barosa w polu karnym, Dudek mógł przejść do słabszego klubu, aby grać dalej choć wkurzył mnie Benitez, Dudek był mu potrzebny chyba tylko na ten jeden sezon pózniej pozbył się go jak śmiecia. Co do Fabiańskiego no comments w ogóle to jest trzeci w składzie Arsenalu, Almunia jest od niego lepszy, Kowalewski jest taką alternatywą na przyszłość. Ławka bramakarzy powinna wyglądać następująco:
1. Boruc
2. Kowalewski
3. Kuszczak
4. Fabiański
5. Dudek
6. Malarz
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.225
Posty: 633
Skąd: Kielce
Mnie się wydaje, że tylko Artur Boruc. A to dlatego, że gra w klubie na europejskim, jakim niewątpliwie jest Celtic, i świetnie mu idzie. Jakoś specjalnie nie śledzę lig europejskich, bo wolę grać niż oglądać, ale o Borucu najwięcej słychać, rzeczywiście, czasem wpuści jakąś "szmatę", albo się "utnie", ale wydaje mi się, że z dostępnych bramkarzy Benhakker powinien wybrać właśnie Boruca.
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.182
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Co jak co ale Dudek potrafi bronić.
Jak by chciał byłby nieknkurencyjny. nie wiem [ ort! ] czemu nie dostaje powołania do kadry nie rozumniem Benhakera... przecież [ ort! ] warto dać mu szansę.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Co jak co ale Dudek potrafi bronić.
Jak by chciał byłby nieknkurencyjny. nie wiem [ ort! ] czemu nie dostaje powołania do kadry nie rozumniem Benhakera... przecież [ ort! ] warto dać mu szansę.
Nie dostaje powołania, bo nie gra. A poza tym śmierdzi.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.112
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Dudek zagrał z Realu parę meczy, ale z tego co pamiętam prawie zawsze puszczał bramki. Dudek nie jest w formie, może ma jeszcze refleks
, ale nie umie się dobrze ustawiać. Dlatego stawiam na Boruca jako podstawowego bramkarza, jest sprawdzony, dobrze się na ogół spisuje, a poza tym po !? niepotrzebnie kombinować i wprowadzać jakieś roszady tuż przed Euro.
franqey napisał(a):
A poza tym śmierdzi.
A co, spałeś z nim?

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.618
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
eMate napisał(a):
Co do Boruca- to ociezaly grubas, w dodatku wpuszcza w lidze szkockiej czasami takie szmaty, ze galy wychodza.
Pooglądaj uważniej mecze Celticu, miast wtrącać bzdury na forum

Oczywiście bramkarzem powinien być Artur Boruc, który już nie raz dowiódł tego, iż zasługuję na miano bramkarza "namber łan" w Polsce. Nie raz uratował Celtic przed nieuchronioną przegraną zmieniając tym samym bieg meczu. Duże doświadczenie bramkarskie, umiejętności i dystans do gry powodują, że jest świetnym goalkeeperem. IMO Boruc jako jeden z nielicznych piłkarzy posiada tzw. intuicję bramkarską. Tylko zawodnicy światowego klimatu potrafią tak bronić.

Na Dudka nie ma co liczyć, grzeje dupe na ławce za ciężką kasę w Realu Madryt, co wiąże się z brakiem formy i refleksu. Niegdyś był świetnym bramkarzem, ale na każdego przychodzi czas.

Fabiański zapowiada się dobrze, gra w Arsenalu mu złuży, jednakże większość czasu także spędza na ławce... Niestety.

Pan Kuszczak, zawodnik Manchesteru. Reszta patrz ad. Fabiański.

Kowalewski... hmm, tak ewentualnie on. Ma w sobie owy instynkt, o którym wspominałem wcześniej. Musi go jedynie odpowiednio rozwijać i iść właściwą drogą, a już niedługo zobaczymy go w klubie światowego formatu

Podsumowując:
Bramka - Artur Boruc
W rezerwie - Wojciech Kowalewski

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.047
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
To, że czasami Boruc wybroni dobre piłki, nie zmienia faktu, że wpuszcza także szmaty. Patrz przegrany mecz z Barceloną 3-2 i trochę jego innych meczów w karierze Celticu. Zapomniałbym o przegranym meczu towarzyskim z USA 3-0... Gdzie Boruc przy stałych fragmentach stał w miejscu, zamiast się rzucić, pewnie tłuszcz mu utrudniał . Nawet dziennikarze to widzą, więc nie pisz, że wygaduję bzdury.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.618
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Jak mam nie pisać, że wygadujesz bzdury, skoro to robisz...
Tak zwane szmaty potrafi wpuścić każdy bramkarz i nie wmówisz mi, że żaden inny bramkarz tego nie robi. Każdy ma swoje lepsze i gorsze dni. Wspomniałeś o tych kilku meczach, ale nie wspomniałeś, ile meczów Boruc uratował. Przegrany mecz z Barceloną... a czy Twoje Nufc by sobie poradziło? Nie, bo to nie ta liga, to samo tyczy się Celticu. Natomiast w meczu z USA wszyscy zagrali do dupy, gra się całą drużyną, a drużyna nic nie pokazała.

eMate napisał(a):
pewnie tłuszcz mu utrudniał
Tak, to z pewnością to. Świetny argument! Chciałbym widzieć, jak mówisz mu to w twarz ^^

Nie ma po co wystawiać goalkeepera siedzącego na ławce.
Tyle ode mnie.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.047
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
To, że on jest gruby widzi 80% procent kibiców, a po meczu z USA po prostu każdy już mu to zaczął wypominać (chodzi o gazety, komentarze internautów i byłych bramkarzy reprezentacji Polski itd.), po prostu musi schudnąć. Wiadomo, że każdemu, nawet najlepszemu bramkarzowi przytrafi się czasami wpuścić jakąś szmatę, tyle, że większość tych dobrych bramkarzy gra w lepszych ligach, niż słaba szkocka. Nie próbuję tutaj negować jego umiejętności, bo ma je dobre, tylko po prostu czasami zbyt ociężale startuje do piłek. Widzę jednak, że jesteś jego zagorzałym fanem, dlatego go tak bronisz. Mój brat np. też był zawsze za tym, aby Boruc bronił w polskiej bramce, a po meczu z USA niestety zwątpił i zgadzał się już wtedy ze mną, że jest grubasem .
Co jak co, ja jednak wolę Kuszczaka, jest bardziej zwinny i gra w lepszym klubie (nie siedzi tylko na ławce, gra m.in w pucharach krajowych).

ps. Tak apropo, to moje Nufc przed rozpoczęciem tego sezonu rozgromiło Celtic 4-1 .

Ave: Cieszy mnie to, ale to nie zmienia faktu, że są to porównywalne umiejętnościowo drużyny, tak jak między innymi Rangersi - West Ham czy inne. A Given? Gra w Nufc a jest moim drugim ulubionym bramkarzem, jest naprawde świetny. Dlaczego gra w Newcastle a nie np. w Realu? Widocznie mu tam dobrze. (patrz przykład Boruca, którym interesował sie między innymi Milan oraz Barca)
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Kto powinien być bramkarzem Reprezentacji Polski w piłce nożnej?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook