Forum Dragon Ball Nao

» Na ile kogo oceniacie? ocena: 9,67 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Czy Waszym zdaniem ludzie na forum zachowują sie doroslej niż podali wiek?

Czy Waszym zdaniem ludzie na forum zachowują sie doroslej niż podali wiek?
Tak, wszyscy bez wyjątku 5,94% 6 5,94%
Tak, ale niektórzy poniżej normy 37,62% 38 37,62%
Nie wiem, nie mogę okreslić, a raczej nie potrafię 26,73% 27 26,73%
Nie, na tyle na ile mają lat 16,83% 17 16,83%
Nie, zgraja odmóżdżonych bachorów, nic więcej :) 12,87% 13 12,87%
Wszystkich głosów: 101
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Freez napisał(a):
nie zważa na pogrużki Szaraka i innych o błędach
Jak to nie zważam?!...zważam!..i to bardzo..przynajmniej bardziej się przykładam, by Szarak znów się nie przylepił do mnie...ale wychodzi mi to na dobre^^...<nie wierze ale co tam..dziękuje za żyjące, chodzace słowniki...Szaraka i Shiro=*>

Ishido napisał(a):
Zeby ten ost nie byl spamiątkiem, potem walnę Edyta i pooceniam kolejna "porcję uzytkownikow" DBNao
Ja tak samo..ale teraz czasu mi brak .

Edit:
Jak już pisałam, oto moja ocena .

Daichi - Cóż moge powiedzieć, a raczej napisać, osoba inteligętna, choć widząc posty/wypowiedzi w SB, nie można tego spostrzec, dopiero gdy bliżej się Go pozna, zauważa się, iż ma wiele do powiedzenia i to na inteligętny temat, choć czasem zgrywa pajaca, ale wychodzi Mu to na dobre . Osoba dość kontrastowa, z jednej strony wredna, potrafiąca wejść niejednej osoby w pięty, z drugiej zaś, osoba czuła, ciepła, dbająca o przyjaciół <no i o mnie!=*>.Wiek.. hmm.. no cóż, daje tyle ile ma, czyli 16 .

P.S zapomniałam, że straszny z Niego lizus: P... Ale właśnie za to Go kocham:*

Kyasarin - Jedna z dzieczyn na forum, które znam, i którą bardzo cenie, i lubie.
Dziewczyna inteligętna, mająca własne zdanie, sympatyczna, ciepła, z którą zawsze chętnie porozmawiam, gdy tylko nadarzy się okazja.
Wiek?... cóż wyceniam na 17 latek .

Ishido - Cóż, tak marudził, że nie mogłam przepuścić okazji, aby Go ocenić.
Osoba dość śmieszna, ale w pozytywnym znaczeniu, miło mi się z Nim gada, ale czasem jak palnie coś głupiego, lub nie daj Boże coś mi prześle, to spadam z krzesła, czasem z zakłopotania od Twojej glupoty, czasem ze śmiechu. Na pewno jest inteligętny, choć często spamuje i zachowuje się jak pajac, wciąż zachwalajac swoje zamiłowanie do hentai, to można dostrzec w Jego postach prawdziwe oblicze tejże osoby . No tak wiek.. daje Ci 17, na wzgląd, iż często ukazujesz swoje dziecinne oblicze .

Bad Girl - Kolejna kobitka forumowa, i druga [ ort! ], którą znam, i cenie. Choć z poczatku nie przepadałam za Nią, myśląc iż jest wredna do szpiku kości, to gdy bliżej Ją poznałam, stwierdziałm, że rzeczywiście taka jestxD, choć również jest sympatyczna, ma talent do grafiki i nie tylko , potrafi wywołać zabawną sytuacje i mnie rozbawić. Wiek...mocna 16.

Legolas - Ah, no tak, o Tobie nie mogłabym zapomnieć, pierwsza osoba na forum, którą poznałam, i którą cenie sobie najbardziej ze wszystkich. Ma bogate wnętrze, inteligętny na forum i prywatnie, czasem ma dziwne poczucie humoru, ale właśnie to mi się w Nim podoba. Miło się z Nim rozmawia, umie porozmawiać luźno, ale gdy trzeba umie być też poważny. Czasem wydaje się być mało dowartościowany i często próbuje Go podbudować, co fatalnie mi wychodzi. Skumaliśmy się jak pies z kotem, choć wiele nas różni <właściwie to 95% widzimy różnie>, umiem z Nim znaleść wspólny język. Wiek... ciężko określić, bo tak na prawde, kto ma wiedzieć, jak powinien się zachowywać 10 latek, a jak 20 latek? No cóż, ale określić musze, więc daje Ci te 16 lat, które w tym roku skończysz .

Filippo - No Ciebie przepuścić się nie da, osóbka, która robi z siebie totalnego pajaca, przez co często wychodzą przezabawne sytuacje. Jest na pewno inteligętny, wnioskując z prywatnych rozmów, często udało mi się z Nim pogadać na poziomie, niby wredny, ale tak na prawde taki nie jest. Wiek, 15 lat: P.

Focus - O Tobie zapomnieć bym nie mogła <nie pytaj czemu: P.>, osoba inteligętna, z wyższej pułki, ma treściwe wypowiedzi, zarówno na forum, jak i prywatnie, zawsze dobrze mi się z Nim rozmawia, choć ostatnio jakoś nie udało nam się nawiązać dłuższej konwersacji. Jedna z osób, którą sobie cenie najbardziej, umie dobrze poradziś, oraz pocieszyć. Osoba również zabawna, przy której na pewno nie da sie nudzić, umiejąca zaleść za skóre. Daje Ci 17 lat, dlatego iż jest w Tobie coś z dużego dziecka i umiesz znalesć zabawną sytuacje, ale kto tak na prawde wie, jaki człowiek powinien być, w danym okresie wiekowym .

Q'ccaon'naeaeccer - Nie znam Go, ale jest osobą, przy której nie da się przejść obojętnie, cechuje Go wysoka inteligęcja i mądrość wypowiedzi. Często widze, iż jest osobą z dosyć wysokim poczuciem humoru, choć rzadko można to spostrzec. Jak dla mnie, troche przewrazliwiony i często mocno broni swojego zdania, starając się pokazać, iż to On właśnie ma racje, może to i dobrze, ale nie do przesady. Mimo iż Go nie znam, mam do Niego jakąś sympatie, wiek... hmm.. 17 lat.

Na razie to tyle, może kiedyś ocenie jeszcze kogoś, póki co, to tyle .

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio zmieniony przez Lilu: 12.01.2008, 19:15
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Po prostu panowie jaja do przodu a kobiety piersi w gore i macie sie trzymac a nie robic z siebie takie pizdryki, ktore wysiadaja po jednej tyrze od kogos:P. Jezeli nie dajecie rady to zapraszam na Szkolke wredoctwa i tyr Focusa. Zapisy od dzis:p

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Sporo czasu minelo od ostatniej oceny:

Avensus

Jak przystało na moda, ma sporą wiedzę, w szczególności do Dragon Ball'a, a także bierze dyskusje w wielu innych dziedzinach. Ciągle pisze o yaoi-jakiś fanatyk, czy co... ;p. Ogólnie jest spoko gościem. Wiek ocenię na... hmmm... 15,7 lat.

Boss

Ten użytkownik nie jest raczej rozgadany w tematach spoza Dragon Ball'a. Ma wielką wiedzę dotycząca tego anime. Szkoda, że nigdy nie wypowiada się w innych tematach. Nie wchodzi w żadne sprzeczki w SB, czyli jest neutralnym słuchaczem. Ogólnie wydaje mi się wporządku, spokojny jest i tyle. Wiek... 17,1 lat.

Calibra

Hm.. Użytkownik, który ma mniej postów, niż dni na forum ..- godne podziwu ;p. Ma poczucie humoru, posiada własne zdanie. Ma sporą wiedzę na temat DB. Często wypowiada się w HP, dzięki temu można go lepiej poznać. Także jest neutralny i niekłótliwy. Wiek ocenię na hm... na... jakieś 17,2 lat.

Dai Kaiosama

Chyba najbardziej poważny mod w historii DBNao. Posiada obszerną wiedzę Dragon Ballow'ą, no i chyba troszkę z Naruto, o ile pamiętam. Pamiętam też mój ost od Niego;p. Człowiek zrównoważony, rzadko wdający się w dyskusję w SB. Za to często wypowiada się w Hyde Park. Chyba zbyt szybko pisze, bo w większości Jego postów widzę przeliterowania, które czasami są upierdliwe. Poza tym drobnym mankamentem nic nie mam do zarzucenia. Wiek: 19,2.

Drakan

Hm.. Jakoś weszła w życia DBNao tak jakby przebojem, szybko zadamawiając się na forum. Jest inteligentną osobą, skrytą , no i trochę skromną ;p. Często pisze w SB, ripostując dobrze na różne zaczepki. Wysłała mi także mega zboczone opowiadanie o Śpiącej Królewnie, dzięki czemu poznałem Jej lepszą stronę natury;p. Prawie wylewu bym dostał. Pisze długie posty, szczególnie w Hyde Park, czasami przydługawe, aż nie chce mi się czytać ;p. Jednak ogólnie jest wporządku i nie szuka na siłę zaczepki. Wiek: 18,1.

eMate

Dziwny z mod z Niego ;p. Kiedyś słyszałem, że rozwaliłs ię postami, tzn. rzucał nimi na lewo i prawo, lecz drastycznie się to zmieniło. Modek ten jest spoko człowiekiem, potrafiącym wyrazić własne zdanie, no i rapowiec, co uznaję za plus. Sporą wiedzę ma na temat DB i wielkie serce ( jak w temacie ;p ). Wiek: 15,9 lat.

Filippo

Taa, oceniałem, ale ocenię sobie raz jeszcze ;p. Nie uraź się, jak będzie trochę za mocne ;p. Ten to ma łeb. Mózg zlasowany od góry do dołu. Jest przezabawny, lubi, jak wszyscy na Niego w SB najeżdzają, słabo odrzucając ataki, chociaz czasami Mu się to udaje. Poza tym ma swoją ( na swój sposób) inteligencję, którą potrafi pokazać. Ogólnie jest człowiekiem ( !) pozytywnie nastawionym do życia i nie lubi bananów - rządzisz. Wiek, pomyliłeś się, ocenię Cię na: 11,9 lat.

Ishido

Samoocena ;p. Taki jeden zbolek. Kocha browar i ma wkręty różne. E... no nie wiem. Nie lubi dużych kłótni ( małe mogą być). Lubi dziewczyny i wszystko co jest z nimi w jakiś sposób związane ( nogi, ręce ;p ). Nie lubi też Gotenksów pod różnymi postaciami . Poza tym jest matołem i dałnem. Wiek: 9,2....

Cyceron

Hehe.... Co tu dużo gadać. Z nim można dosłownie o wszystkim pogadać . Nie posiada żadnych barier psychicznych, czy czegoś ;p.. Głównie gadam z nim o szmulach i melanżach. Na forum ma on własne zdanie, którego zaciekle broni , no i cięty ozor. Także polubił hentacje i rzeczy z nimi związane. Wymieniam się z Nim linkami- ostatnio tylko o zboczonej treści. Dużo postuje w Hyde Park i dziale DB i Naruto. Jeden z najbarwniejszych użytkowników DBnao, bez którego te forum byłoby "pustsze". Wiek: 18 lat.

franqey

Osoba lubiąca wypić, za co m.in. Go cenię. Ma rację, że po wypiciu pomysły same kłębią się w mózgownicy. Byt, który potrafi wyrazić własne zdanie, często wdając się w dyskusje filizoficzne i tym podobne z Szaraczkiem i Q ( takie przykłady). Często występuje w Ustępie m.in. w różnych walkach typu. Film, Muzyka i tym podobnym. Nie lubi, jak widać dacetów- cipek , pipek i rozwalinek, Emopodobnych. Wiek : 19,5.

Gotenks

po prostu [ ort! ] admin. Lubi Muminki, Buki i te wodorostopodobne, świecące stworzenia występujące w tym "anime". Gdyby nie on, nie byłoby forum ( ale w końcu [ ort! ] jest), może to jedyna Jego zaleta? Nie wiem.. Na poważie - spoko z Niego gość, ma specyficzny humor dotyczący stania ... tzn. kupek. Ma wielką wiedzę na temat DB i kilku pomniejszych tytułach. Ocenię Go na : 18 lat.

Joe Weider

Były kolega z podstawówki ;p. Namówiłem Go, by dołąćzył do populacji DBNao. Został przyjęty miło, to git. Jest wporządku, broni swych racji. Sporą wiedzę ma na tematy związane z Naruto, a także Dragon Ballem. Często bierze udział w różnych dyskusjach. Rzadko uczestniczy w kłótniach, albo kiedy chce jakąś spowodować, nie wychodzi Mu to ;p . Ogólnie jeden z lepszych userów na forum, wg mnie. Wiek : 18,9.


ps. Resztę ( jakieś 10-15 osob) opisze później, palce mi się już zlasowały.

Edit: komentujcie , czy dobrze, czy zle ;p

EDIT

Czas na kolejne opisy, przygotujcie się Jak o kimś zapomniałem, proszę, dajcie znać:

Kyasarin

Skromna, sympatyczna forumowiczka. Pisze zwięzłe, wpadające w oko posty. Jedyną wadą Jej jest to, że trochę zbyt mało widać Ja na forum, rzadko postuje, ale ogólnie nie widzę większych zastrzeżeń do tejże osoby. Wiek: 15,3 lat.

Legolas

Hmm, kolega niedawno zaczął postować coś. Jednak ogólnie , jak poprzedniczka, rzadko zagląda na forum. Jest jednym z najpomocniejszych userów, z którymi można porozmawiać na wiele tematów. Cechuje Go wrażliwość. Broni swoich niezwykle zaciekle, co często doprowadzało do mocnych scysji. Poza tym nie widzę w Nim wad. Wiek: 16,5 lat

Old Shatterhand

Eee.. No, już Go opiszę, starego bebrecia. Na początku był można rzec- spamiaczem ( kto nie). Teraz jednak się uspokoił. Osoba, która ma duże mniemanie o sobie, co często irytuje innych, Jego przechwałki. Często wdaje sie w sprzeczki , w większości w SB, jak i na gadu ;p Lubi dzieci ( od tego wzięło się to przysłowie o złym dotyku ;p ). Ogólnie, to jest jednak normalnym, zakompleksionym człowiekiem, z którym można czasami porozmawiać na poziomie. Ma obszerną wiedzę na temat DB i Naruto. Nie lubi dziewczyn, ani hentai. Wiek: 12,5 lat.

paintball

Nie wiem czemu Franek porównał Go do Freez'a i Mihesz'a. Paint potrafi wyrazić swe zdanie, często ukazując emocje, jednak nie jest pospolitym nastolatkiem, posiada swoje zasay, które czynią Go uniwersalnym. Posiada niezłą wiedzę na kilka tytułów anime, m.in. Fullmetal Alchemist. Poza tym jest sympatyczny i nie mam koledze nic do zarzucenia, poza Jego niewymuszonymi atakami histerii ;p. Wiek: 19,2 lat.

Rozarossa

Hmm nasza perełka klanowa ;p. Co by tu powiedzieć o Niej. Posiaa spory arsenał skojarzeń, często zboczonych ;p Poza tym zachowuje się niezwykle cicho, grzecznie, tak jakby ukradkowo na forum. Nie miesza się w dyskusj, anie w rozmówki w SB, przez co pozosaje anonimowa, bądź, jak kto woli- neutralna. Wiek: 15,7 lat.

Szarak

Szarak, tak. Jest nowym modem. Cehóje Go niezwykua dbałoźć o ortografiem. Szóka wszendzie błendof ó karzdego wrencz użytkownika [ ort! ]. Ale ja nie robiem błendof o nie!.
Szarak tak jakby przejął kilka cech z Q ( takie moje zdanie), często mi się z tym bytem kojarzy. Cechuje Go hm... anarchizm ? Ma własne zdanie, specyficzny humor. Niszczy ludzi, piszących z błędami ;p """" Jednak można z Nim żyć, jak z innymi. Q... znaczy Szarak potrafi czasami nadepnąć innym na odcisk, jednak stosunkowo rzadko widzę, może jest to dla Niego zbyt niskie . Ma wielką wiedzę na wiele tytyłów anime. Wiek : w przybliżeniu 18,7883210.

Q inaczej Ku

Czy już Go nie oceniałem? Deża Wi ?! Ok, więc Q jest typowym przedstawicielem gatunku/kultury Yaoi do czego nic nie mam, podobno ja także do niej należę, ja ksądzi Ku. User ten posiada, podobnie, jak Szarak, niezwykłą wiedzę na temat anime. Kolego-daj swój spis anime, czas na wymianę ;p Jest zgryźliwy i lubi kłótnie - plusik mały. Ostatnio Go nie widać na forum coś... " Wiek, podobnie , jak Szaraka: 18,7883210.

Tatsumoro, były Freez

Taa, to Friz. Dużo można by o Nim pisać i pisać i pisać .. i pisać. Osoba potrafiąca się wysłowić na Jej pasujący temat, ma jakąś wiedzę na temat DB. Poza tym jest to kolega, który zbyt wiele bierze do siebie i nie może odnaleźć się na forum, taka błąkająca się duszyczka. Prowadzi regularne kłótnie, sprzeczki, przyprowadzając ku sobie coraz to nowych wrogów, a nie tak, jak być powinno- sprzymierzeńców i przyjaciół. Robi z siebie często pośmiewisko, nie wiedząc o tym. Liczę na to, że się zmienisz. Nie jesteś głupim człowiekiem, naprawdę. Ogólnie kolega pozytywnie nastawiony do życia, chwała Mu za to. Wiek 13,2 lat.

Tenshi

Hehe, to teraz ocenimy sobie forumową szynszylę, tzn. kocicę ;p. Charakter Jej jest niezwykle mocny, jak na dziewczynę. Ma "większe jaja" niż poniektórzy faceci forum. Potrafi się wysłowić, często jest zgryźliwa, jednak to tylko pozosry, gdyż pod tą maską skrywa się człowiek o wielkim sercu, potrafiąca pomóc w trudnych chwilach. Można z Nią porozmawiać o wszystkim, także o hentai ( wspaniała sztuka z tego hentai, ooo tak ! ). Często bierze większośc ludzi z forum za idiotów, co uważam za dziwność ._.. Wiek dam: 15,9 lat.

theEND

Zupełnie nowy nabytek/twór na DBNao. JEdnak warto przyjrzeć się Mu z bliska. Osoba, która także weszła, podobnie, jak Drakan- przebojem w życie forum. Posiada spory zasób słownictwa, jak i na temat anime. Nie popełnia błędów ortograficznych. Jest przyjaźnie nastawiony do innych członków/członkiń forum. Kroczysz ku dobrej dordze theENDZIE , tak trzymać !. na razie [ ort! ] nie widzę w Nim żadnyc hwad. Wiek : 19,1 lat.

tynka-11

Krótko opiszę. Często spamuje i pisze nietreściwe posty. Jakoś zauważyłem ją dziwnym trafem na tle forum. Czasami napisze coś sensownego. Tak, jak w opisie zgodzę się z wiekiem: 11,1 lat.

Daichi

Jednym słowem: bananopochłaniacz! i Emo ( coś jak połączenie jamochłona z człowiekiem ;p ). Jest zgryźliwy i wredny, jednak przeważa nad Nim człowiek nad jamochłonem. Można z Nim niekiedy porozmawiać na poważnie, ale to rzadkość niestety ._. Ogólnie jest sympatyczny i nie lubi Freeza, Filippo i Mihesza, dziwne , nie? Wiek: 13,9 lat

Kamiru

Przypomina mi On nieco Legolasa ze względu na Jego charakter. Chłowiek spokojny, zrównoważony, lecz posiadający sporą dawkę humoru. Można z Nim pogadać jak człowiek z człowiekiem . Wiek : 18,5 lat

Tak więc, na razie [ ort! ] na tym skończę, jak kogoś nie ocenilem , a chcialby zostac przeze mnie oceniony, niech tu pisze..

Jak chcecie, skomentujcie , czy cos jest nie tak ^^ " Pisalem pod wielka presja.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Ishido napisał(a):
Często bierze większośc ludzi z forum za idiotów, co uważam za dziwność ._.
O_o... A to nowość, ciekawe kogo uważam za idiote/idiotke. Musze Cię zmartwić drogi kolego, ale nie ma takiej osoby na forum, którą bym uważała za idiote, przygłupa, debila, moze i owszem, ale idiote?... Aż tak nisko mnie cenisz?^^.

Ishido napisał(a):
Cechuje Go wrażliwość
O właśnie, zapomniałam tego dodać .

Ishido napisał(a):
Można z Nią porozmawiać o wszystkim, także o hentai ( wspaniała sztuka z tego hentai, ooo tak ! ).
Rozumiem, że to miałbyć komplement?

(P.S - Tu dodam kolejną ocene kolejnych osób )
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Jakiś czas temu obiecałem napisać coś o wyjadaczach...
A w związku z tym, że jest już wystarczająco późno, to nie będę sie rozpisywać;P

Szarak

Maciek to osoba, która dojrzewa razem z Forum. Jego poglądy chyba zaczynają sie już konkretnie krystalizować. Być może jeszcze nie raz je zmieni-przywilej młodości, ale wyraźnie widać, że w ważnych tematach ma swoje zdanie. I nie boi się dyskusji. A przy tym bywa złośliwie ironiczny.
Awans na Hatamoto dobrze mu zrobił.
Duży plus za zamiłowanie do literatury.
Wiek?
Tyle ile ma:D

Q

Wciąż inteligentna i oczytana z niego bestia:P
Rzeczywiście trudno przejść obok jego postów obojętnie. Trudno mi nie zgodzić sie z opinia franqiego. Q dość długo szukał swojej drogi, ale chyba już ja odnalazł. Tak myślę...
Albert to bezsprzecznie jedna z ważniejszych osobowości w historii DB Nao.
Wiek?
18/19 lat


franqey

Zdecydowanie jeden z fundamentów Forum. Trzeba to powiedzieć otwarcie- bez franqiego klimat i poziom rozmów prowadzonych w Hyde Parku byłby dożo niższy. Facet jest mądry, inteligentny i wygadany. Ma ugruntowane poglądy chyba na wszystkie poruszane na Forum ważne tematy.
A przy tym wszystkim jest wrednym typem, który potrafi "skopać dupę".
Osobiście bardzo sobie cenię jego obecność na Nao.
Wiek?
Gdzieś już to pisałem:P

Focus

Studia nieco zdystansowały go od życia Forum. Z resztą nigdy, poza kilkoma przypadkami, nie miał większych problemów z utrzymaniem dystansu do tego, co się dzieje na Nao.
Cenię go za to, że nie schodzi poniżej wyznaczonego sobie poziomu. Warto dodać, że jest to poziom dla wielu wciąż nieosiągalny.
Aha.. całkiem nieźle gra w bilard:P
wiek?
20 lat

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Ok., alfabetycznie. I nie wszystkich, ale ile można?.

Ave – Ave jak ave – na forum znowu nie tak często, ale jeśli już to zawsze z humorem i rozsądnie. Jeden z moich ulubionych użytkowników na Nao. Również na gadu, mimo liczby rozmów, cóż, mało imponującej – świetny partner do rozmowy. Oby tylko wypowiadał się częściej. Aha, ma też fajny av. 19 lat jak obszył.

Cyceron – nigdy nic do Niego nie miałem, póki ostatnio nie dowiedziałem się że ma do mnie wąty i mnie nie lubi. Chłopak usilnie stara się mnie sprowokować i co dziwne, wie bardzo dużo o moich emocjach. Po za tym wcale niezły grafik. Wiek – ja wiem?, 16-17 lat. Może być, mi on nie przeszkadza.

Dai – pierwsza osoba z forum z którą rozmawiałem przez komunikator. Bardzo dobry kolega, przy czym jest rozważny, inteligentny, spokojny i (bardzo) pomocny. Uważam, że jest jedną z najważniejszych postaci na forum. Bardzo szanuję sobie znajomość z Nim i to jest jedna z najmilszych rzeczy jakie spotkały mnie na forum. Wiek – 23 i w górę.

Daichi – Son-Goten o ile się nie mylę? Gdybym widział tylko posty bez avatara i nicka – nie rozpoznałbym Jego wypowiedzi pośród niezliczonych bzdur w Ustępie. Ogólnie w niczym mi nie przeszkadza, za to jest jednym ze starszych userów (zarejestrował się w tym samym dniu co ja). Jego humor wydaje mi się być nieco, hm, prostackim, aczkolwiek czasem i na mojej twarzy pojawi się lekki uśmiech po przeczytaniu jego postów. Wiek – 16 lat?

Drakan – ani z nim specjalnie dużo nie dyskutowałem, ani rozmawiałem poza Nao. Ot, user prezentujący sobą dobry poziom. Spokojny i kulturalny – ani jednego osta. Ponadto wszyscy zachwalają Jego wypowiedzi w SB i pozostaje mi uwierzyć im na słowo. Człowiek o własnych poglądach który patrzy na świat własnymi oczami a nie przez pryzmat czegokolwiek innego. 20 lat.

Edhel – Ania, jedna z czterech pancernych. Dziewczyna z ogromną dawką humoru, niewymuszonego koleżeństwa, bardzo miła i bardzo ładna. Muszę koniecznie z Nią pomówić trochę na gadu. Chciałoby się więcej znać takich dziewczyn : ) Wiek – 18 lat.

eMate – nic do Niego nie mam. Ma swoje poglądy, (swoja muzykę też) – nie próbuje przekonywać całego świata do jego racji i nie daje się przekonać. Czasem powie coś bardzo mądrego, czasem palnie coś bardzo głupiego. Nie widzę powodu dla którego miałby kłamać w profilu odnośnie wieku.

Focus – Nameck_Warrior? : P Bartosz do fajny facet. Przestał już brać forum 100% serio i chwała Mu za to. Jest człowiekiem o ogromnym poczuciu humoru, zna swoją wartość i nie daje z siebie robić popychadła. Mam o nim ostatnio bardzo dobre zdanie i nic nie wskazuje by miało się to zmienić. Wiek – 20 lat.

Franqey – kiedy widzę jego posty nasuwa mi się skojarzenie dżentelmena w podartym fraku, jedzącego coś jak świnia rękoma. Bowiem Franek to osoba bardzo inteligentna o stałych poglądach, tylko co z tego, jeśli celowo pisze posty które składnią i ortografią godne są elementala? Czasem po prostu ciężko zrozumieć o co mu chodzi. Nie wiem, jaki to ma cel – podkreślenie swojego cynizmu czy zwykła chęć bycia innym niż inni userzy, aczkolwiek fajne nigdy mi się to nie wydawało. Po za tym wydaje się być jakimś, ja wiem?, „ghost, god, man, guru” dla kibel-userów którzy go strasznie uwielbiają. Inna sprawa że rzeczywiście bardzo dobrze broni swoich poglądów, potrafi przekonać do swoich racji, celnie dobiera argumenty i umie ironizować na poziomie. Prowokacje zawsze są marne, ale te jego można znieść. Plus dla Niego, że lubi dobrą muzykę i dobre filmy. Wiek – 22-23 lata.

Gotenks – Gotenks to, wbrew pozorom, osoba z Nao z którą prawie najczęściej gadam przez komunikator. Spokojny i rozważny, nigdy nie wszczynający kłótni. Przykład bardzo dobrego administratora, który zna się na tym co robi. Ponadto z humorem i rozległą wiedzą. I ciekawymi zainteresowaniami. Wiek – tyle ile ma, zdecydowanie.

Ishido – chyba jedyny user, który wypowiada się prawie jedynie w Ustępie, a którego naprawdę lubię. Jest on fajnym, szczerym użytkownikiem. I pomocnym. I z ogromnym poczuciem humoru. I, co najważniejsze, zna fajne strony z hentajami. Czy można chcieć więcej? 18 lat. Żeby mógł wchodzić na te hentaje : >

Joe Weider – nie poznałem Go zbyt dobrze. Aczkolwiek wydaje się być po prostu normalnym użytkownikiem, który ma swoje zdanie, nie stara się na siłę prowokować ani wdawać w kłótnie. Mam o nim dobre zdanie – wiek – 18 lat.

Laru-chan – Dominika to kolejna świetna dziewczyna – też z poczuciem humoru, bardzo miła no i ładna. Bardzo. Zdecydowanie można o niej napisać w samych superlatywach. Szkoda, że wypowiada się tak mało. I że nie rozmawialiśmy przez gadu, tudzież AQQ. Wiek – 18 lat.

Mihesz – jego historię zna większość userów – rzeczywiście była komiczna. Teraz, huh, jakby to powiedzieć, znormalniał. Pisze jak większość userów – a przeskok z jego starego poziomu do obecnego to naprawdę duży przeskok. Wiek podany w profilu prawdziwy.

Old Shatterhand – też chyba mnie nie lubi. Zawsze gdy coś mówiłem, niezależnie czy to były klany, polityka czy literatura, musiał mieć inne zdanie i natychmiast słyszałem votum separatum. Ale błędem byłoby postrzeganie tego jako wadę. Mimo, że jego poglądy pod żadnym pozorem nie są nowe, przynajmniej je ma. Ironią posługuje się średnio, ale za dużo, mimo to jego wypowiedzi znowu mnie tak strasznie nie drażnią. 16-17 lat.

Q'ccaon'naeaeccer – nie wiem w zasadzie, czym mam opisywać Q’ czy Alberta. Bo Q’ to nie jest Hachi, Hachi to nie Neithan a Neithan nigdy nie był Rabicanem. Rabican nie jest Albertem. Ale to Q’ jest na Nao, ergo:
Q’ to osoba o poglądach zbieżnych z moimi, choć nie zawsze (geniokracja?). Jego wypowiedzi czyta się przyjemnie, bo rękę ma lekką i nawet mimo tego, że potrafi uraczyć nas długaśnym postem szybko przeczytamy całość i, jak w przypadku dobrego literata, – będziemy chcieli więcej. Q’ bywa cyniczny i złośliwy, jednak jego inteligencja i elokwencja mu to wynagradzają. Czasami jednak forma bierze górę nad treścią, a jego obsesyjna nienawiść do kleru może zostać przysłowiową – co także nieraz denerwuje. Cóż, co kto lubi. Wiek – 21 – 22 lata. W górę.

Shiro – nie rozmawiałem z Nim, jednak z Jego wypowiedzi zawsze bije spokój i opanowanie. Kiedyś pisał o sobie, że jest romantykiem i rzeczywiście, wydaje się być takim typem człowieka. Przy czym potrafi napisać coś bardzo zabawnego, bądź dobrze się odgryźć. A przy okazji dobry mod. Użytkownik dosłownie od wszystkiego. Jego też lubię. Wiek – 20 lat.

Wazon – wiele razy prosiłem aby się wylogował. Szkoda mi palców, ergo nie będę nic o nim pisał. Wystarczy powiedzieć, że dzień w którym się on zarejestrował był dla Nao jednym z najgorszych dni. Aha. Pisze się „regularne” a nie „legularne”, ćwoku -_-. Wiek – 10 i mniej.


Thought – User, którego z miejsca bardzo polubiłem. Na prezent urodzinowy przyniósłbym Mu zgrzewkę Red Bulli, Mistrza i Małgorzatę i ulotkę anty-kaczorowską, co świadczy o Nim tylko dobrze. Ponadto trąca oryginalnym sposobem pisania postów i wyrafinowanym humorem. Wiek – 20.

Zdravim.

ed: bym zapomniał

Szarak- Drugi z listy najbardzije wkurzających na forum, patrzy na czyjeś błędy, ale swoich nie widzi
Przykład?
Bo bez przykładów jesteś dupa.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Dołożę w nowym, widocznym dla ludzi, którzy widzą, posta nowego, no, bo jacyś Ktosie krzyczeli, że Ich nie oceniłem:

Mihesz

Hmm, widzę Go jakoś w hmmm.." Na początku nieźle się prezentował - powównam do Alp ;p. Potem spadł aż pod rów mariański i się trochę wycofał z forum ( kłótnie i takie tam), co widać - dobrze Mu zrobiło. Wrócił całkiem odmieniony Mihesz , który w końcu [ ort! ] zaczął pisać na poziomie i bez zbędnego spamu. Posiada spore umiejętności do rysowania, jako takie graficzne - na pewno mniejsze od Cycka ;p. Na gadu rozmawia mi się z Nim przyjemnie, zresztą, jak ze Wszystkimi userami. Jakoś udaje mi się cudem ( czas uwierzyć w cuda, czy poczekać na Apokalipsę?) ze wszystkimi dogadać, heh ^ ^" . ps. Szarak, zapoznaj mnie z tymi ładnymi koleżankami :p

Ostatnią osobą którą opiszę jest:

Yokuji

Gość, który ma bardzo mało postów, leccz jest on jednym z najlepszych kumpli, których poznałem, nawet z dałnem do klasy chodzę ;p Tak więc po pierwsze Jakuj stoi na równym z moim poziomem zainteresowania mangą i anime ( nawet większym..), a także hentai ! Z nim moża się dogdać- zna bardzo dużo źródeł tej sztuki. OStatnio zachowuje sie lekko mowiac- bufoniasto ._., ale mozna to przezyc , w końcu [ ort! ] dziwny typ z Niego O_o.. Często wyżera ode mnie do nagrania hentaja badz animca ;p ... Jego poczucie humoru jest jeszcze wieksze od mojego , czasami jest zgryzliwy, ale czesciej po prostu [ ort! ] smieszny i lubie sie z iego smiac Szkoda, ze gnojka na DBNao nie ma, tylko panoszy sie gdzies po innych forach. I tyle z opinii.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Ostatnim razem, raczej krótko oceniłem moich klanowiczów, przyszedł czas by im to zrekompensować:

Cyceron- Cóż, na pierwszy rzut oka, osoba wredna i pozbawiona kultury. Jednakże, błędem było by go tylko tak pojmować. W rzeczywistości jest on człowiekiem z dużym poczuciem humoru, często żartującym, a wraz z chęcią, potrafiącą zachować powagę sytuacji. Swe zdanie zwykł wyrażać krótko i prosto, bez zbędnych ozdób, co niekiedy przyprawia o uśmiech, który również często znika po krótkiej analizie. Do swoich wypowiedzi dodaje za dużo wulgaryzmów, co, jak wyjaśnił mi ostatnio, jest winą przyzwyczajenia, ale to nie tłumaczy go dostatecznie, więc powinieneś się pohamować . Oczywiście błędem byłoby przeoczyć zdolności graficzne, które prezentuje, gdyż sygnatury i avatary, jego autorstwa nie jednokrotnie zadziwiały mnie swoim urokiem.
Potrafi być też osobą pomocną, i swoją twórczością bardzo wspomógł nie tylko klan, ale i również jego członków.
Nikt nie jest jednak pozbawiony wad, i Cyc, nie jest pod tym względem wyjątkiem. Mianowicie, jest on mało obowiązkowy, często zachowuje się jak ignorant oraz szufladkuje, a riposty choć wyrażane dosadnie nie robią wrażenia. Zboczony, ale nie można tego interpretować jako wadę, gdyż on po prostu nie chowa się z tym, co mu w duszy gra.
Wiek: Jak i w profilu

Daichi - Persona dość złośliwa, o dość dziwnym, chociaż niezgorszym poczuciem humoru. Widać u niego utalentowanie graficzne, które nadal, mam nadzieje rozwija. Czasem usilnie stara się być zabawny, czego przykładem może (choć nie musi) być motyw z bananami. Od czasu do czasu zdarza mu się mieć ciekawe i przydatne pomysły, których nie sposób pominąć. Często nieobecny na forum, czego sam jest sobie winien. Nie potrafi, tudzież, nie chce, dokładniej przeanalizować własnej lub czyjejś wypowiedzi, z czego wynikają pewne komplikacje. Niełatwo go do czegoś przekonać, a tym bardziej nakłonić. Posiada pewne braki w słownictwie, które jednak są domeną jego wieku. Poza tym jest osobą inteligentną, potrafiącą dobrze argumentować swoje zdanie, pomocną, spostrzegawczą, i w miarę możliwości obowiązkową.
Wiek: Taki jak w profilu, choć z pewnością gdybym oceniał to pod innym kątem, zdobyłbyś wyższy.

Ishido - Dziwna to osoba, początkowo nie chciałem uwierzyć, że kolejno podawany przez niego wiek jest prawdziwy, jednakże po pewnym okresie można było poznać, iż nie kłamał. Chociaż nadal jego wypowiedzi pozostawiają wiele do życzenia, można zauważyć w nich mądrość, odpowiednią dla jego wieku. Bystrość oraz domyślność stoją o wiele niżej niż można by przypisać człowiekowi pełnoletniemu. Jest też zresztą, ogromnym ignorantem, nie potrafiącym odpowiednio zinterpretować ni osoby, ni jej wypowiedzi, szufladkuje na lewo i na prawo. Nie potrafi przekonać innej osoby, i często opiera się na innych, polegając tym samym na ich własnej opinii. Jego umiejętności psychologiczne, równają się prawie, że zeru. Jego humor mi nie odpowiada, ale nie można powiedzieć by był zły, często też zresztą wynika nie z jego umiejętności bawienia innych a z zachowania. Zdecydowanie perwersyjny, i ma niezdrowe zainteresowanie hentaiami.
Wiek: Taki jak w profilu, chociaż dorosłym nazwać go nie mogę.

Resztę opiszę później, gdyż moje lenistwo i brak motywacji może zaowocować krótszymi, niż by miały wyglądać, ocenami.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Moja ocena "kto, co i na ile", pisana z chłodnym subiektywizmem, według Złotej Zasady Oka.

Ishido Na forum uchodzi za HentaiLovera, co w zasadzie nie jest ani specjalnie bulwersujące, ani niezgodne z prawdą... (; Koneser Anime jako takiego- raczej niewybredny; zdownloadował chyba wszystko, co kiedykolwiek zanimowali w Kraju Kwitnącej Wiśni. Można by się z tego tytułu spodziewać po nim rozległej wiedzy o temacie, niestety nie zawsze staje na wysokości zadania...
Dowcip Ishiego nie jest może wyrafinowany, ale jest dowcipny. Na pewno nie jest drętwy, albo nijaki- Ishido ma swój indywidualny styl, który pasuje do jego osoby. Da się z nim pisać poważnie, da się o niczym, można pożartować i pokłócić. W sumie najlepiej jego charakter- przynajmniej ten forumowy- odzwierciedla jego avek.
Old Shatterhand napisał(a):
szufladkuje na lewo i na prawo
Tej cechy u niego nijak stwierdzić nie mogę. Nie świadczą o tym jego posty, ani rozmowy na GG, nie wiem na jakiej podstawie Old to stwierdził...
Nieco starszy ode mnie na Nao, zaledwie kilka miesięcy różnicy, a ilość postów kilkakrotnie przekracza moją, czy kogokolwiek innego! Widać, że lubi chłopak pisać...
Trudno określić mi "psychiczny" wiek Ishido. Łatwiej by było, gdybym zagrał z nim parę meczy 1:1 w UT... Pewnie grałby "flack kannonem", albo z grubej rury- "redemerem" . Walka do ostatniego naboju a potem... "air hummer" i na wroga!!!
Po jego zachowaniu w VR mógłbym oszacować dokładnie... ale tak, to wiek jak w opisie. Perspektywa matury nie daje co do tego wątpliwości


Old Shatterhand Nasz wielki Taisho, założyciel klanu Shimazu.
Dobrze się sprawuje na swoim stanowisku, co do tego nie można mu wiele zarzucić. Co innego, że okrutnie poważny. Zdarzają mu się przebłyski dobrego humoru, ale na ogół daje cięte, ironiczne komentarze. Poczucie humoru wręcz odwrotne w stosunku do prezentowanego przez Ishiego...
Wypowiedzi daje przemyślane, błędów ortograficznych właściwie nie robi, przecinków nie gubi. Tylko stawia w złym miejscu Od strony stylistycznej również nie mogę się przyczepić. Zdarza mu się natomiast nie wypowiadać precyzyjnie, co mnie osobiście bardzo irytuje u ludzi traktujących innych poważnie...
Miewa również swoiste ataki irytacji, większe nawet od moich!
Potrafi prowadzić sensowną dyskusję i dawać dobre argumenty/ kontrargumenty. Na poważne tematy da się z nim pogadać, ale powinien częściej wrzucać na luz. I nie mówię tu o zdawkowych komentarzach, ale jawnym uczestnictwie...
Postuje sporo i z sensem, co w przypadku liczby odpowiedzi przekraczającej tysiąc stanowi spore osiągnięcie.
W tym przypadku określenie wieku jest wyjątkowo trudne- prawdziwego nie podał Z psychologicznego punktu widzenia liczba 57 jest zdecydowanie przesadzona. Ja obstaję przy trzydziestce Oczywiście patrząc na jego wypowiedzi- znam 17' latków zachowujących się jak faceci po czterdziestce... Możliwe, że nasz Old jest takim ewenementem
Jak w poprzednim przypadku, chętnie bym się zmierzył z Taisho na ubitej ziemi. Prawdopodobnie grałby ofensywnie, wykorzystując osłony terenowe i power upy. Jego bronią jest albo rakietnica (close range), albo snajperka (prawdopodobnie nie widziałbym miejsca, z którego padają strzały- walka z ukrycia i strzał w w tył głowy...). Szybkie, nieprzewidywalne ruchy, dużo by skakał... Ale raczej nie walczyłby do końca. Jest racjonalny- wycofałby się w momencie, kiedy traciłby przewagę, żeby móc zaatakować później, walcząc na własnych warunkach....


Na razie tyle, muszę się zastanowić nad innymi Formowiczami.
Jeszcze będę edytował...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
paintball_0 napisał(a):
zdownloadował chyba wszystko, co kiedykolwiek zanimowali w Kraju Kwitnącej Wiśni.
Muszę Cię zmartwić kolego ( musze to sprostowac) . Niestety, anime, ktore posiadam nie jest wcale duzo tego. Tytulow anime japonskich jest znaaaaacznie wiecej niz jest w moim spisie. Są ich tak sadze, ze z kilka tysiecy , wiecej chyba juz nie bedzie... ^^ Ja mam marną czesc z tego wszystkiego.
paintball_0 napisał(a):
niestety nie zawsze staje na wysokości zadania...
Zebym mial warunki do ogladania tylu animcow ... ^ ^"

paintball_0 napisał(a):
szufladkuje na lewo i na prawo
ja myslalem ze szukam szuflad i ukladam do nich userow ^^"

paintball_0 napisał(a):
kilkakrotnie przekracza moją, czy kogokolwiek innego!
Gotenks ._."
paintball_0 napisał(a):
gdybym zagrał z nim parę meczy 1:1 w UT
weź mi kup jakiegos kompa, bo mam rodzenstwo ^ ^" A ten komp to zwykla kupa.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Szarak- Osoba, którą już wczesniej chciałem coś więcej o niej napisać, lecz uważałem, że to moderator, osoba którą trzeba jakoś na forum szanować, ale jeśli on o mnie pisze rzeczy tak bezsensowne nie mając na to alibi, to ja również potraktuje go z należytym mu szacunkiem. Osoba ta ma innych ponad siebie, a jeżeli ktoś ma inne zdanie potrafi zbluzgać go za to, że popełnia błędy ortograficzne, chyba za bardzo "nosi" się z tytułem moderatora DBNao, jeśli ktoś oskarża kogoś bezpodstawnie o ćwokstwo, to jest co najmniej bardzo dziwny. Wiek 9,5
Edit:
Tensh - Osoba, z którą miło rozmawia mi się przez komunikator GG, pisze z sensem pomaga innym userom, czasem się buntuje, ale to dojżewanie Wiek 14,5
franqey - Człowiek piszący bardzo dużo w HP z odmiennymi poglądami politycznymi niż ja , nie popisuje się jednak wiedzą o DB wiek , 17,5
Za nie długo kolejne osoby pójdą pod kosiarke

shiro: Nie chce nic mówić, ale jeszcze niedawno oczerniałeś i prosiłeś o ukaranie jej... o.O Szybko zmieniasz zdanie o ludziach, trochę to dziwaczne...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Dark: 24.01.2008, 21:28
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Tatsumaru napisał(a):
Osoba ta ma innych ponad siebie
Że co? Jest pokorny czy tylko cierpi na karłowaciznę?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
pogrużki
Wybacz, ale pogrużki, to można [ ort! ] iść do sópermarketu.

Szarak: Ah, paskudna istoto! Nie jestem w stanie ustalić twego wieku, bo wyglądasz dużo młodziej, niż wskazywałoby na to twoje zachowanie. Wprowadzasz mnie przez to w stan stresu i jak oszaleję, to będzie twoja wina. Osoba ciekawa, także bardzo fajnie mi się z tobą gada a nasze poglądy często sie pokrywają <coughkaczory>. Ogólnie pozytywnie, jednak wiek pozostaje dla mnie pod znakiem "mniej niż 22"

Mihesz: moja ocena jest dość chwiejna, bo czasami zachowujesz się naprawdę dorośle, a czasami wręcz nie mogę patrzeć na twoje posty. Zupełnie, jakbyś miał dynamicznie przydzielane IQ... Ogólnie nadal będę cię obserwować, jak na razie daję 16 lat.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
GoKeTeNkS
Nameczanin
Nameczanin
GoKeTeNkS
Wiek: 30
Dni na forum: 6.012
Ostrzeżenia: 1
Posty: 85
Skąd: Legnica
Hmm.....
Chyba mogę jeszcze raz
Ishido:Nom,tutaj muszę przyznać,była zmiana wieku,ale raczej wersja z wiekiem 18 się sprawdza.Wyrozumiały,mądry,inteligenty,a co najważniejsze dla mnie,jako pierwszy w miarę zaczął mnie szanować.
Więc dla Ishido największy +
Daggeron:No na tej stronie,dobrej reputacji nie ma
Ale ogólnie,znam go z innej strony,był tam całkiem miły.
Niby ma 17 lat w profilu ( i to jest prawdziwy) ale czasem zachowuje sie jak 10-cio latek
Z tego co zauważyłem,na tej stronie dał bym mu minusa,ale znam go poza...
Więc zostanę neutralny,aby nie popsuć sobie reputacji.
Franqey:Za bardzo nie zdążyłem go poznać,ale zauważyłem,że ma sporą ilość postów
Z tej dużej ilości postów wynika,iż jest bardzo mądrym userem.
Z czystym sercem mógł bym mu przyznać 20,lub 100 lat.
Na ile poda,na tyle (ja) mu uwierzę.
Tzn.Bardzo fajny user,+ dla niego
Gotenks:Nom,na początku gdy wbiłem na DBNAO byłem (oceniam się uwaga!!) jak dziecko NEO.Tak było na prawdę,i dopiero teraz to rozumiem.
Dzięki niemu właśnie to zauważyłem.W tej chwili nie jest moim wrogiem.
Lubię go,ma mądre posty oraz dużą ich ilość. +

Oceńcie mnie(ale tylko te nowe posty )

Obraz
Mrok powoli zatacza krąg,naznacza nas przysięgom krwi,nie pozwole by ktoś na drodze stanął mi...... Nigdy....
W owocu tym zobaczyłem przyszłość swą,taką jak moje sny....
Tak doskonałą,kiedyś zobaczysz pokaże ci jak ten świat lśni.
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Focus: Focusiek jest mądrą i zdystansowaną osobą. Nie boi się podejmować cięższych dyskusji, a w trakcie jej udziału potrafi odpowiednio i trafnie argumentować swoje zdanie, będąc przy tym odpowiednio asertywnym. Bartek ma dość złożoną osobowość. Z jednej strony potrafi być czuły i wrażliwy, z drugiej nie szczędzi wyzwisk i wdaje się w dziecinne dyskusje. Cenię Go również prywatnie, miło się z Nim rozmawia na każdy temat, nie obyło się też bez plucia żółcią we wszystkie strony i jechaniem po sobie jak popadnie. O dziwo praktycznie każda wojna na bluzgi
kończyła się Jego psychicznym zwycięstwem . Wiele cech charakteru ma zbliżonych do moich, co nawet sam przyznał, jednak jest też wiele
ukrytych, których Bartek po sobie dać nie poznał, a o ich istnieniu jestem przekonany.
Wiek - 20 lat

Ishido: Chłopak z osiedla, który lubi czasem pospamować Może Jego posty nie odznaczają się wybitną elokwencją, ale w większości wnoszą coś do tematu. Ishi jest userem niezwykle sympatycznym, z dobrym poczuciem humoru. Posiada duży zbiór mang i anime, miał mi przysłać parę płytek za wbicie na Jego koncie break'a ponad 100, ale chyba zapomniał Czasami zachowuje się dziecinnie, ale taki sposób bycia u Niego najzwyczajniej mi pasuje. Lubię Go też za jego zawziętość, cały czas stara się udoskonalać swoje umiejętności w snookerze, wie, że ma duże zaległości i stara się je nadrobić, a efekty tej pracy są już widoczne. Ostatnio pisze coraz rzadziej, o czym świadczy fakt, że Gott już dawno prześcignął Go w ilości postów, a dystans miedzy nimi wciąż się powiększa . Jeszcze chyba w ogóle nie gadałem z Nim na poważne tematy.
Ps: Cieszę się, że jako nieliczny lubi geografię xD
Wiek - 17,5 lat

TheEnd: Endziak jest świetnym partnerem do różnego rodzaju rozmów, a konwersacje z Nim to sama przyjemność. Na forum wypowiada się
dość rzadko, jednak Jego wypowiedzi zawsze stoją na wysokim poziomie i często naprowadzają dyskusję na nowy tor. Dodatkowo ma ciekawe zainteresowania oraz słucha bardzo dobrej muzyki. Na ogół zachowuje powagę, ale także daje mu się we znaki rozluźnienie i potrafi zasadzić dobrym dowcipem. Dodatkowo rozmowę umilają nam partyjki w snooka, w którym End posiada także nieprzeciętne umiejętności.
Wiek - 19,5 lat

franqey: Nie miałem jakiegoś szerszego kontaktu z tą personą. Franek jest stały w swoich poglądach, można zauważyć, ze forum nie
wpływa znacząco na podejście do czegokolwiek i kogokolwiek. W postach Franka treść bierze znaczną górę nad formą, jednak w żaden sposób
mi to nie przeszkadza, wręcz dobrze jest, gdy ktoś podobnym stylem pisania wyróżnia się na forum. Można powiedzieć, że jest także typem filozofa,
który porusza oraz chciałby poznać opinię innych na często trudne wymagające głębokich przemyśleń tematy. Jest również człowiekiem z własnymi zasadami, które w dużym stopniu stoją w konflikcie z regulaminem forum. Inna rzecz, która jest charakterystyczna
dla Niego to wyjątkowe poczucie humoru, zsyntezowane z konstruktywną umiejętnością ironizowania oraz krytyki innych użytkowników.
Wiek - 21 lat

Drakan: Ciekawa i intrygująca osoba. Jest także wszechstronna, oczytana, mająca coś do powiedzenia z każdym temacie. Można wyczuć wokół Niej aurę tajemniczości oraz pewnej wyjątkowości wśród userów. Obok Jej postów nigdy nie można przejść obojętnie, gdyż zawsze wnoszą coś znaczącego do prowadzonej dyskusji. Chodzi do biol-chemu, czyli można rzec, że mamy podobne zainteresowania oraz plany na przyszłość . Z obrazu Jej bycia i osobowości odnoszę wrażenie, że Joanna potrafi zachowywać się naprawdę dojrzale, a z drugiej strony przychodzą Jej do głowy dość kontrowersyjne, często sadystyczne pomysły.
Wiek - 19 lat

Dai Kaiosama: Człowiek do, którego mam duży szacunek. "Master of irony" jak niektórzy zdążyli zauważyć. Jest to jak najbradziej trafne określenie, parę przykładów podobnych wypowiedzi znajduje sie na bashu . Poza tym jest Inteligentny, zdystansowany, dojrzały, niestety jeszcze nie było dane poznać mi Go prywatnie. Struktura Jego postów jest idealnym przykładem rzetelności, treściwości i drobiazgowości, którymi tylko nieliczni userzy mogą się w swoich wypowiedziach pochwalić.
Wiek - 22 lata

Mistrzu: Cóż można powiedzieć. Świetny interpretator mangi DB, pozwala spojrzeć na pewne aspekty pod innym ciekawym kątem. Stara się wyjaśniać wiele spornych kwestii, a Jego argumenty zawsze poprzedzone są licznymi dowodami. Często stara się iść na przekór, a Jego opinia na dany temat nie rzadko jest inna od większości, gdyż spogląda na sprawę przez pryzmat innej interpretacji zagadnienia. Bez Jego osoby dział DB straciliby wiele na wartości. Duży plus dla Ciebie.
Wiek - 19, 25 lat

Resztę może ocenię później...

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Parę osób doszło, o innych się dowiedziałem że są kobietami, a jeszcze inni gratis jak mi się będzie chciało:

Drakan - rozczulająca istotka. Przyznam się że zanim dała zdjęcie wyobrażałem ją sobie jako grubasa- onanistę ze skłonnością do opieprzania matki za to że wchodzi do jego mrocznej siedziby zła. Bardzo ciekawie się z nią rozmawiało w sb. Ma swoje jazdy, ale kobiecie wypada mieć. Czasami mam wrażenie że całe zamieszanie z niewiadomą płcią było zwykłym kokieterstwem, a czasem że zbyt długo siedziała w piwnicy, albo jakiejś innej przykrej historii z dzieciństwa. Nieważne, na zdjęciu w każdym razie nie było wątpliwości. (Piszę tyle o wyglądzie bo ponoć cię to wkurza). Poza tym zna się na dobrej książce, lubi kawę, no i planujemy dziecko.

Piechu - Nowy osobnik na forum i w klanie. Lubi wypić, obejrzeć dobry film, ładne dziewczyny. Nie lubi się kłócić, co czasem myli z dyskusją w ogóle. Czasem nieuporządkowany, ale mnie chyba nie wypada tego wypominać. Ot, typowy facet. Albo onanista. W każdym razie sprawia wrażenie jakby chciał żeby go życie onanizowało. Żeby powiedzieć coś więcej musiałbym go pewnie upić.

Dan - Chłopak raczej z gatunku myślących. Tym bardziej zapraszam do HP, bo ostatnio pusto tam jak w dupie po sraniu. Mam wrażenie że jest nieśmiały poza forum, ale może to tylko wrażenie. Przez jakiś czas chyba właził w dupę Focusowi, ale już chyba to minęło. Mówi sporo, ale w jakiś taki politycznie poprawny sposób. Poza tym dobry nabytek klanu

Mart- kolejna nowa osóbka w klanie. Fajnie że tym razem dziewczyna. Zna się na filmie. Jak na swój wiek nawet bartdzo się zna. Osoba bardzo pozytwnie nastawiona do życia i ludzi. Mam nadzieję że z wiekiem to się nie zmieni. Kończę, bo zaczynam brzmieć jak stary pierdziel.

Dark Sky - ostatnio niby jest poprawa. Już nie pieprzy jak potłuczony. Tym niemniej jak dla mnie do tej pory nie wykazał się żadną głębszą myślą, dowcipem na poziomie etc. W gruncie rzeczy niczym co pozwoliłoby go wyróżnić z tłumu bezimiennych userów ( nie licząc wcześniejszych idiotyzmów). Przyłączony do klanu trochę na kredyt. Ja osobiście bym ci go nie udzielił, ale skoro już go masz to fajnie by było jakbyś zaczął spłacać.

Mistrzu- bardzo pozytywny powrót. Koleś podający naukowe dowody na to że Buu był w poziomie mistic USJJ po wchłonięciu Gohana na 224 stronie 4 tomu mangi. W dodatku robi to bez mrugnięcia okiem. Potrafi ironizować na poziomie, i jest wygadany.

Franek, kuźwa. Nie wiem, co robisz Gotenksowi, że chroni cię jak oka w głowie, ale za twoje "pieprzenie" należy ci się ost. Szary.

Dai Kaiosama: Co franqey robi Gotenksowi? Ja wiem Ja wiem Zupę ogórkową i schabowe. Ziemniaki Gotenks musi skombinować sam...

Frytki wolę.
SoheiMajin Gotenks

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Dark Sky - ostatnio niby jest poprawa. Już nie pieprzy jak potłuczony. Tym niemniej jak dla mnie do tej pory nie wykazał się żadną głębszą myślą, dowcipem na poziomie etc. W gruncie rzeczy niczym co pozwoliłoby go wyróżnić z tłumu bezimiennych userów ( nie licząc wcześniejszych idiotyzmów). Przyłączony do klanu trochę na kredyt. Ja osobiście bym ci go nie udzielił, ale skoro już go masz to fajnie by było jakbyś zaczął spłacać.
Heh. Dzięki, że widzisz poprawę, od przyjęcia do klanu staram się dostosować do społeczności (chyba mi to wychodzi). Nie rozumiem o jakim kredycie mowa? I niby w jaki sposób miałbym go spłacać? Co do dowcipu... Nie uważam, ażeby pisanie o kupach było dowcipem na poziomie .
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
franqey napisał(a):
W każdym razie sprawia wrażenie jakby chciał żeby go życie onanizowało.
No ciekawe porównanie, nie wiem dlaczego ale cholernie mi się spodobało, jak zacytowałem moje dziewczynie, zresztą nieważne, pozdro Franulka, oby więcej takich tekstów.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Hmmm...


franqey - Najbardziej polubiłem hyba franquea.... hehe śmieszny i zabawny koleś często żuca śmieszne teksty, lubi rozpętywać kłutnie na forum i awantury. Często przeklina i się buntuje. Żuca fajne betony. ogólnie [ ort! ] koleś wporządku gdyby nie ten jego egoizm to morze jeszcze fajniejszy by był. Ale zdecydowanie to dzięki niemu te forum jest takie nazwałbym "kolorowe"

Naowicz - nasz Admin... wporządku koleś i zawze służący pomocą, dba o względny ład i spokój [ ort! ] na forum, ni daje sobie w kasze dmuchać i jest zdecydowany. Jako administrator dobrze spełnia swoje zadania

Szarak - drugi czarny charakter na forum, he myśli sobie że jest nie wiadomo [ ort! ] kim , Ale koleś bardzo szczery i zabawny . . .

Piechu i Hako - dla mnie podobne osoby, nie są zbyt długo na forum ale za to już dobrze dały się poznać na HD. Dysponują sporą wiedzą na temat DB i oboje są wporządku. Piechu mała prożba , jestem szczery więc powiem co myślę : zmień te obrazki Jokera czy Clowna w swoim profilu, za każdo razo jak na nie patrze chce mi się wymiotować . . .

Dark Sky - koleś rozgadany na forum, prędzej znany jako Wazon . Ale teraz koleś jest naprawde wporządku, dużo pisze , stara pisać się sensownie i nie pisze bez sensu, jak niekturzy, dla tego typa nie liczy się ilość a jakośc postów.

To na tyle nie chce mi się pisać...

Dark Sky napisał(a):
Za nie długo kolejne osoby pójdą pod kosiarke
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ocenie osoby, z którymi jestem na bieżąco i troche sie znamy.

Gotenks - bardzo przyjazna osoba. Nie zwraca uwagi na to, że prawie zawsze jak do niego piszę to coś chcę i najczęściej stara się pomoc, nawet jeśli jest to głupie i bez sensu. Osoba dojrzała i bohater DBNAO. Dba o stronę jak i forum i ciężko znaleźć drugą osobę, która tak bardzo stara się o swój portal mimo kiepskich początków. Oceniam go na o 2 lata do przodu, w końcu on wstawił na forum to - .

Focus - kolejna osoba, którą znam troszkę. Prawie zawsze pogada i wytłumaczy coś. Mój nauczyciel w snookera, osoba bardzo miła i oceniająca innych z dystansem. Bardzo imponuje mi w nim jego otwartość i zdolność do wyrażania opinii na każdy temat. Dobry znawca Naruto i Dragon Balla. Oceniam go na 22 lata.

Piechu - znam go trochę i kilka rozmów mamy za sobą. Nie mam nic do niego, ponieważ jako jeden z nielicznych zawsze mi odpisuje i pogada, nawet po piwie ^^. Typowy chłop do rozmowy i do innych rzeczy jak to się mówi. Oceniam go na tyle ile posiada lat.

Ishido - dobry SnoOkerzysta, chociaż ostatnio dużo się o jego przekrętach słyszy na temat Break-ów. Jedna z najbardziej humorystycznych osób jakich spotkałem i poznałem w necie. Potrafi wkurzyć, ale nieźle rozbawić, ma przejawy dzieciństwa zresztą jak każdy, ale poważny potrafi być. Kumpel z Klanu, oceniam go na 20 lat.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Na ile kogo oceniacie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook