Forum Dragon Ball Nao

» Openingi i endingi

Strony: 1, 2, 3  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ktora z wejsciowek wszystkich serii Dragon Balla najbardziej Wam sie spodobala? Wedlug mnie najlepsza byla japonska DBZ 'Chala-Head-Chala', ale inne rowniez byly spoko...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 25.04.2008, 22:58
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
dan_dan_kokoro_hikareteku było według mnie najlepsze
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Ja jestem za 'Chala-Head-Chala' jak Gotenks. Dla mnie jest najlepsza.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
mnie sie obie podobaly , ale kokoro hirateku bylo lepsze. Pamietam swojego czasu to moja kolezanka uczyla sie tej wejscowki na pamiec i nauczyla sie po jakims czasie slowo w slowo

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
kazda jest dobra [wrecz boska :p] wiec wiecej nie bede pisał muza w DB jest najlepiej dobraną wg. ze wszystkich anime

END
WARRIOR20
Wojownik
Wojownik
WARRIOR20
Dni na forum: 7.010
Posty: 36
Skąd: wrocław
Najleprza wejściówka to hikareteku reszta była taka sobie

WARRIOR20
Goku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku
Wiek: 34
Dni na forum: 6.949
Posty: 60
Skąd: Ostrowiec Św.
'Chala-Head-Chala' z DBZ jak większość.

DRAGON BALL!!!!!
gogeta126
Wojownik
Wojownik
gogeta126
Dni na forum: 6.945
Posty: 30
Skąd: podziemna baza sajanów
dandan hireteku najlepsze caly czas slucham nawet teraz

życie jak papier toaletowy,szare długie i do dupy [img]http://www.lillians.de/thumbs/tn_1_gogeta011-ssj4.jpg
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Oczywiście najlepsze są wejściówki w wersji oryginalnej (najlepsza piosenka i porządny opening). Z całej sagi DB najbardziej podobały mi się te z serii Zet

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Marek_003
Ziemianin
Ziemianin
Marek_003
Dni na forum: 6.960
Posty: 13
Skąd: Goleniów
Mi przypadla do gustu nowa wejsciowka AF-a jest wypasiona i przebija wszystkie inne (nie myslcie ze to jakas chała zrobiane fanow amatorow). Jesli ktos zainteresowany: 25 pozycja liczac od gory * zaloguj się, aby zobaczyć link *
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Tak ?? Szkoda, że wejściówka jest, a serii nie ma (ściągne potem bo mi się teraz nie chce i mam co do niej złe przeczucia ...)

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
niech ktos poda link do tej wejsciowki bo nie moge jej znalesc. Podales nieprecyzyjne dane

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Marek_003
Ziemianin
Ziemianin
Marek_003
Dni na forum: 6.960
Posty: 13
Skąd: Goleniów
Prosze Scyller bardziej dokladnie juz cgyba nie mozna * zaloguj się, aby zobaczyć link *
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
no jak to do czego mi podales link jest wejsciowka do DB AF to chyba se jaja robisz. Mistic Gohan ssj? smieszne i zalosne. Nie ma tam zadnej nowej postaci. Stare wygladaja tak samo jak jak w Z i GT. Tragedia

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ehhh, baka Marek _003. Przecież to jest wejściówka do DB Budokai 3, tyle, że na koniec ktoś wstawił napis DB AF... Zrobiona dla takich naiwniaków jak właśnie ty...

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Chala-Head-Chala i kropka
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm,jesli chodzi o sama muzyke to chyba Chala,a nawet z pewnoscia ,natomiast w kwestii calokształtu(muza plus film) to Dan Dan w wersji japonskiej

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
A mi ta strona z wejściówką z niby AF nawet nie wchodzi więc nie będę się wypowiadać. A najlepszą wejścówką jest każda z Z. One są wprost boskie.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Każda wejściówka jest dobra, o ile jest po japońsku. Mi się podoba We Gotta Power (leciała w dbz12movie) i dan dan.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
dla mnie spieprzona jest angilska wejsciowka, marna piosenka, i w ogle sceny do niej jakies lewe dobrali

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Openingi i endingi
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook