Forum Dragon Ball Nao

» [Problem] Poziom Mistic -> SSJ ocena: 9,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3  
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Heh, no trochę jest to zamotane ^^

Jednakże Buu przed wchłonięciem Gotenksa ssj 3 był na podobnym poziomie co on. Czyli jak wchłonął Gotenksa ssj 3 to tym smym dodał sobie jego moc i stał się potężniejszy. Goku ssj 3 był według mnie słabszy od Mistic Gohana. Gdyby Mistic Gohana przenieśc na planetę Bogów, to myśłę , że spokojnie by Buu pokonał, o ile ten by go nie wchłonął.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Mylisz się Kaiobito wyraźnie stwierdził w Anime, że kid Buu jest najsilniejszą formą Buu...............
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
I tak można sobie gdybać... Majin Saga jest po prostu przekombinowana, za dużo mocy, poziomów SSJ, przemian itp itd... Potem przychodzi do bójek i przepychanek na foum, bo nic nie jest jednoznacznie wyjaśnione. I PO TO SĄ WŁAŚNIE FANI, ŻEBY TE WSZYSTKIE NIELOGICZNOśCI ROZTRZąSAć I ROZKMINIAć!!!

Nie pamiętam dobrze, ale Goku parę razy zyskałna sile podczas Majin Saga...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
No troszke, stoczyl pare ciekawych walk, moze to dzieki nim .

Dziwi mnie to, ze Buu pierwotny bez przemian jest najpotezniejszy. Wg mnie powinien to byc ten, ktory wchlonal najwiecej postaci Z.., ale jak tak mowisz
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Ja stawiam tą kwestie jasno. Mam już wyrobione zdanie na temat Mystic. Otóż, z wielu analiz i "archiwów" DBNAO wynika iż moc Mystic równała się z poziomem SSJ3, przy czym trwanie w tym stadium nie "chlało" tyle "benzyny" co 6 litrowe, 1040 konne V12 na poziomie SSJ3 Co dawało mimo równości w mocy znacznie większy zasięg poziomu Mystic, wówczas Gohan mógł dalej "ujechać". I tak wracając do tematu, przejście z poziomu Mystic do SSJ jest wg. mnie jak najbardziej możliwe, gdyś można to skojarzyć z przejściem Goku ze stanu Kaioken do SSJ. Ale to tylko moje utarte zdanie.

Pozdrawiam
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Chciałbym tylko zauwazyć, że temat nie dotyczy porównania poziomów mocy Mistic Gohana z Goku SSJ3.
Autor zadal pytanie dotyczace przemiany w ssj na poziomie Mistic.I choć manga wyjaśnia sprawę dośc jasno, zawsze można poddawać to wyjaśnienie interpretacji i dyskusji.
Ale nie ma sensu wchodzic w tak utarty temat, jakim jest porównywaniemocy Goku i Gohana...

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Gotenx17 napisał(a):
No troszke, stoczyl pare ciekawych walk, moze to dzieki nim .

Dziwi mnie to, ze Buu pierwotny bez przemian jest najpotezniejszy. Wg mnie powinien to byc ten, ktory wchlonal najwiecej postaci Z.., ale jak tak mowisz
Prawdę mówiąc też wiele się nad tym zastanawiałem i też mnie to dziwi............

^Dai Kaiosama napisał(a):
Chciałbym tylko zauwazyć, że temat nie dotyczy porównania poziomów mocy Mistic Gohana z Goku SSJ3.
Autor zadal pytanie dotyczace przemiany w ssj na poziomie Mistic.I choć manga wyjaśnia sprawę dośc jasno, zawsze można poddawać to wyjaśnienie interpretacji i dyskusji.
Ale nie ma sensu wchodzic w tak utarty temat, jakim jest porównywaniemocy Goku i Gohana...

pozdrawiam

No cóż jak dla mnie porównywanie mocy SSJ3 z Mistic ma duże nawiązanie z tematem (chociaż, nie o to chodziło autorowi).
Ale nauczyłem się że przeważnie Moderator ma rację, zwłaszcza że sam jeszcze nie znam zasad panujących na forum (nie mam tu na myśli regulaminu)
bartulon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 35
Dni na forum: 6.592
Ostrzeżenia: 1
Posty: 66
Skąd: Zabrze
Mam pewna watpliwosc a mianowicie:
w DBZ Gohanowi został nadany poziom MYSTIC i nie mogł się zamieniać w SSJ. W serii GT Gohan normalnie przemieniał się w SSJ. Co się stało z jego poziomem MYSTIC?

bartulon
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Seria GT jest pełna niewyjaśnionych zjawisk toteż do końca nie wiadomo czemu, ale istnieje druga hipoteza mówiąca, że Gohan z biegiem czasu stał się mniej wojowniczy i jego moc po prostu zmalała.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Jak wiemy seria GT nie była do końca na życzenie Akiry więc można przyjąć taką wersje, że autorzy na to nie zwrucili uwagi?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Mam pewna watpliwosc a mianowicie:
w DBZ Gohanowi został nadany poziom MYSTIC i nie mogł się zamieniać w SSJ.
Gohan jako Mistic Gohan walczył na SSJ. Ciekawe, ile razy trzeba będzie to powtórzyć, żeby ten prosty fakt stał się powszechnie znanym i akceptowanym.
Trudno jet zgadywać, dlaczego podczas przemiany nie widać cech charakterystycznych dla SSJ.
Być może jest tak, jak mówił Rou Dai, że tu nie chodzi o dokonywanie przemian, ale o wzrost siły...?

Co do SSJ Gohana w DBGT...
Chyba najpopularniejszą tezą jest ta, która mówi, że "poziom" mistic nie był dany raz na zawsze...
Ale w tej kwestii można jedynie zgadywać.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Yondaime123
Ziemianin
Ziemianin
Yondaime123
Dni na forum: 5.763
Posty: 8
siema jestem nowy i od razu szukalem tego tematu
poziom Mistic jest pod wzgledem sily prawie taki sam jak SSJ3 czyli Gohan powinien byc klasyfikowany zaraz po gaku jako najsilniejszy w db to czemu w dbgt vegeta jest uznawany silniejszy od gohana?? po prostu [ ort! ] seria gt zrujnowala moim zdaniem calego db na dbz powinno sie juz zakonczyc
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Yondaime123 napisał(a):
czemu w dbgt vegeta jest uznawany silniejszy od gohana
Jasna sprawa.
Gohan zaprzestał treningów i jego siła osłabła.
Chyba nawet poniżej SSJ2? Nie pamiętam, czy go jeszcze tam osiągał.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Yondaime123
Ziemianin
Ziemianin
Yondaime123
Dni na forum: 5.763
Posty: 8
Naowicz napisał(a):
Gohan zaprzestał treningów i jego siła osłabła.
Chyba nawet poniżej SSJ2? Nie pamiętam, czy go jeszcze tam osiągał.
Tak ale to bylo przed saga buu a podczas jej otrzymal moc mistic i byl na poziomie ssj3, wiec tutaj w dbgt pomineli ten fakt.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Yondaime123 napisał(a):
Tak ale to bylo przed saga buu
Co było przed sagą Buu?
Gohan zaprzestał treningów po sadze Cella, i nigdy do nich nie wrócił.
Senior Bogów jedynie zwiększył mu moc, która później z niego najwyraźniej uleciała, wskutek braku treningów.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Jest to błąd, jak wiele innych. Nie będę ich teraz wymieniać bo to nie do tematu
Aha- owszem Gohan nie zamieniał się po przemianie w Mystic w ssj i ssj2(Z).
Ale w GT się zamieniał jak gdyby nigdy nic.
Yondaime123
Ziemianin
Ziemianin
Yondaime123
Dni na forum: 5.763
Posty: 8
Ishido napisał(a):
Podobno , gdyby się przemienil w stanie misitc jeszcze w ssj , to otworzyłby się inny wymiar i wchłonąłby wszechświat.
Ciekawe co by się stało, gdyby np. Goku będąc w stanie ssj dodał do tego Kaiyoken, powiedzmy 10 krotny. Myślę, że rozerwałoby go na strzępy ^^
Goku juz to zrobil w zaswiatach podczas walki z Paulo Kuchanem jest tam wyraznie pokazana czerwona aura i zlote wlasy.
Vego1920 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego1920
Wiek: 33
Dni na forum: 5.393
Ostrzeżenia: 1
Posty: 43
a skad wiesz Oli ze Gohan przechodzi w SSJ z Mistic???
moze jest w normalnej postaci przypominam Ci ze Mistic nie zmienia postac tylko jego energie i szybkosc

Vego SSJ 2
Rzadzi !!!!
TurlesSSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
TurlesSSJ
Wiek: 26
Dni na forum: 5.391
Ostrzeżenia: 1
Posty: 10
No. Mistic trudno odróżnic od zwykłej formy. W GT jest masa błędów.
darkteam
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.400
Posty: 8
w dbgt goku na normalu pokonuje cella ( freezera nawet pominę) co jest totalnym absurdem. DBgt w ogóle [ ort! ] nie powinno być poruszane na forum, lepiej by było gdyby go nie zrobili, zabiło to klimat dbz. Co do gohana coś ciężko mi uwierzyć że jego moc mystic nagle zmalała co najmniej do poziomu ssj. Jeśli bez treningu miał moc ssj3, to czemu parę lat póżniej moc nagle zmalała, również bez treningu? kolejny absurd.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » [Problem] Poziom Mistic -> SSJ
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook