Forum Dragon Ball Nao

» Homoseksualizm

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Długo się wstrzymywałam, ale po obejrzeniu pewnego (dosyć drastycznego) filmiku, pokazującego zachowanie homoseksualistów i przeciwników homoseksualizmu, wyrobiłam sobie ostateczne i moje własne zdanie.

Związki homoseksualne są dla mnie czymś niezwykłym, z czym jeszcze nigdy się nie spotkałam(poza TV czy Internetem). Widząc dwóch facetów całujących się na ulicy na pewno bym się za nimi obejrzała, to pewne. Ale co w tym jest złego? Czy to gorszy?(tak, wiem, gorszy, ale: ) Na pewno tak samo, jak dwójka heteroseksualistów, obściskujących się na ławce w parku (piszę o tym, bo byłam świadkiem takiej sytuacji). Pomimo, że dogmaty(czy założenia) mojej religii potępiają związki homoseksualne i sam homoseksualizm, nie mam nic przeciwko takim związkom czy osobom.

Co do adopcji dzieci, to uważam, że te maluchy będą krzywdzone. Przez dzieci, tak w szkole, jak i na podwórku. Dlatego zabroniłabym parom homoseksualnym adoptowania dzieci. Ze względu na dobro tych dzieci. Rozumiem, że podczas procesu adopcyjnego pary są krzywdzone stwierdzeniami typu: "Odrzucam wniosek o adopcję, ponieważ panie(czy tam panowie) Ta i Tamta nie są w stanie zapewnić dziecku...." (w miejsce kropek najczęściej wstawia się jakieś wyrażenia z epitetem "normalny"). To boli, ja to rozumiem, ale czasem dobro dziecka powinno być ważniejsze.

Teraz najtrudniejsze: parady równości. No cóż, nie potępiam, ale i nie pochwalam. Z jednej strony rozumiem, że to sposób prośby czy zabiegania o tolerancję i z tej strony rozumiem biorących udział w paradach. Jednak zauważyłam, że niektórzy są tam ubrani (powiem wprost) jak prostytutki.. Koleś w czarnych, skórzanych, nabijanych ćwiekami slipkach w stylu Borata*.. To jest wybitnie gorszące.

Teraz coś o homofobach, bo poruszono tu ten temat. Nie rozumiem, czego oni się boją. Przecież homoseksualizmem nie można się zarazić, to nie jest choroba! nie wiem, jak to nazwać, ale to nie jest choroba..A LPR i MWP już wybitnie przesadzają z propagandą anty-homo, czy jak ją tam nazwać. W szczególności wszechpolacy.

Koniec końców, homoseksualiści mi nie przeszkadzają. Dopóki nie łamią pewnych reguł (*np). Każdy ma prawo wyboru, a żyjemy w wolnym (powiedzmy ) kraju.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.249
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Tylko parę słów, bez nawiązywania większej dyskusji.

  • Ostatecznego zdania nie wyrabia się zwykle na podstawie filmu.
  • "Gorszy" jest chyba określeniem zbyt ogólnikowym na tę dyskusję.
  • Jakiego jesteś wyznania? Bo chyba nie rzymskokatolickiego...
  • Nie należy łączyć wszystkich homoseksualistów z panami w różu.
  • Nie każdą chorobę wywołuje zakażenie bądź zarażenie.
  • Z wolnością bywa różnie - teraz na topie jest tzw. "normalność".
Ite, missa est.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
hmmm....nie wiem czy juz to wspominalam, ale jak kasia_kame wspomniala pary heterosexualne jak i homosexualne obsciaskujace sie na ulicy lub calujace, to nie jest widok, ktory kazdy normalny czlowiek chcial by zobaczyc
(moze ludzie sa po prostu zazrdosni jak widza takie sceny, albo co....)

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Może powiem kilka słów na temat Homoseksualizmu. Zacznę od tego, że jesli im damy to czego chcą - niech mają związki małżeńskie, niech czują się rodziną, ale według mnie żadna para nie powinna adoptować dzieci. Wychowają je na takie same, ono swoje także. Pomyślmy co stanie się wtedy z naszym światem za 100 lat? Ile zostanie ludzi na naszym świecie?
Każdy ma prawo do miłości, bo to jest piękna sprawa, ale niekiedy sytuacja wymaga od nas czegoś innego, bo nie wyobrażam sobie, żeby co 2 Polak spotkany na ulicy był gejem, ja czułbym się urażony jakby facet się do mnie przystawiał.
Są rozmowy o tym, że Homoseksualizm to nie choroba, ale jak wytłumaczycie to, że ktoś, kto nie chce byc pedałem jednak nim jest i współżyje ze swoim partnerem?... Jak dla mnie to w tym wypadku jest choroba, którą ciężko wyleczyć...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Hako napisał(a):
Zacznę od tego, że jesli im damy to czego chcą - niech mają związki małżeńskie, niech czują się rodziną, ale według mnie żadna para nie powinna adoptować dzieci.
W takim wypadku geje są pokrzywdzeni, bo lesbijki mogą sobie urodzić dziecko. Powinno być jakieś równouprawnienie. Albo pary homoseksualne nie mają praw rodzicielskich, albo wszystkie mogą adoptować dzieci - wóz albo przewóz.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Hako napisał(a):
Wychowają je na takie same, ono swoje także.
No, to idąc tym tokiem myślenia, zjawisko homoseksualizmu nie powinno nigdy zaistnieć. Tatuś był ok, mamusia też ok, a dzidziuś homo. Jak to możliwe? To może za homoseksualizm wińmy sierotki!

Z naszym światem za 100 lat może być różnie, a nawet jeśli działoby się źle, to na pewno nie przez homoseksualistów. Istniał on już w starożytności, i jakoś nic złego się nie działo. Poza tym, ludkom ostatnimi czasy coś płodzić dzieci się zachciało, bo od połowy XX w. do dziś populacja zwiększyła się ponad dwukrotnie. Ba, ludziska wcale nie zamierzają przystopować.

Związki małżeńskie - skoro żyją ze sobą, to czemu im tego nie sformalizować? Chcą intercyz - niech mają. Adopcja dzieci... No tak, lepiej jeśli dzieciak ma być wychowywany w patologicznej rodzinie, gdzie codziennie ojciec będzie mu udowadniał jego niezniszczalność. Albo niech wychowuje je samotna/y matka/ojciec. Jaka jest różnica między opcją drugą, a wychowywaniem dzieci przez homoseksualistów? Tylko bez "dziecku potrzeba obojga rodziców" - jednego nie było i nie będzie. Kwestia społeczna to inna brocha. To akurat byłby problem.
Hako napisał(a):
Są rozmowy o tym, że Homoseksualizm to nie choroba, ale jak wytłumaczycie to, że ktoś, kto nie chce byc pedałem jednak nim jest i współżyje ze swoim partnerem?
Lol, to mnie rozwaliło. Tu masz dwie opcje: albo jesteś hetero, albo homo. Nie ma, że musisz. Jak można nie chcieć być gejem, a jednak nim być? Co innego, jakbyś chciał być kobietą, a jesteś facetem - masz problem.

P.S. Nie przepadam za gejami, ale ignorancja to coś, czego nienawidzę.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
theEND napisał(a):
Tatuś był ok, mamusia też ok, a dzidziuś homo. Jak to możliwe?
Tatuś był ok, mamusia też ok, a dzidziuś ma zespół downa. Jak to możliwe?

theEND napisał(a):
Istniał on już w starożytności, i jakoś nic złego się nie działo.
Nie wiem, czy się nic złego nie działo, ale wiem, że nie był tak nasilony, wręcz chwalony i propagowany, jak obecnie.

Aktualnie wystarczy nie zgodzić się z jakąkolwiek opinią homoseksualistów i już jesteś dożywotnio uznany za homofoba. Trochę nie w porządku.

No tak, lepiej jeśli dzieciak ma być wychowywany w patologicznej rodzinie
Co to za brednia.

theEND napisał(a):
Poza tym, ludkom ostatnimi czasy coś płodzić dzieci się zachciało, bo od połowy XX w. do dziś populacja zwiększyła się ponad dwukrotnie. Ba, ludziska wcale nie zamierzają przystopować.
Coś ostatnio przyrost naturalny duży nie jest, wręcz maleje w zaawansowanych krajach.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Naowicz napisał(a):
Tatuś był ok, mamusia też ok, a dzidziuś ma zespół downa. Jak to możliwe?
Aha, jakbyś przeczytał post Hako, wiedziałbyś, do czego piję. Poza tym nie porównuj wypaczenia fizycznego ze stanem umysłowym.
Naowicz napisał(a):
Nie wiem, czy się nic złego nie działo, ale wiem, że nie był tak nasilony, wręcz chwalony i propagowany, jak obecnie.
W niektórych krajach na pewno. W innych bywało różnie, vide XVII wieczna Turcja, lub starożytna Persja, Grecja, Rzym.
Naowicz napisał(a):
Co to za brednia.
Taka sama, jak to, że homoseksualizm to choroba.
Naowicz napisał(a):
Coś ostatnio przyrost naturalny duży nie jest, wręcz maleje w zaawansowanych krajach.
Ale w krajach rozwijających się idzie ostro w górę.

A to, że ludzie mają !? na punkcie homofobii to inna, równie żałosna sprawa.
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
Naowicz napisał(a):
theEND napisał(a):
Tatuś był ok, mamusia też ok, a dzidziuś homo. Jak to możliwe?
Tatuś był ok, mamusia też ok, a dzidziuś ma zespół downa. Jak to możliwe?

z tego małrzenstwa wychodzily same głupki wiec cos bylo nie tak w genach
moze dziadzek lub babcia byli homo a tatuś wyszedł z przypadku
Joe: To wszystko co masz do powiedzenia?

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Zychu89 napisał(a):
Homosie są sami sobie winni, jakby się tak afiszowali to by nawet nikogo nie interesowało ich istnienie. .
Chcą być w centrum
Nie lubie homoseksualizmu lecz mi to jakoś za bardzo szczerze mówiąc nie przeszkadza , a że chłopak chce * chłopaka to ich sprawa.
Ja osobiście jestem neutralny w tym temacie chociaż nie lubie za bardzo widoku jak dwóch chłopaków się liże ale ja to jakoś znoszę . . . Nie zmienimy tego ,tak jest i tak będzie ...
Chiyo-chan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chiyo-chan
Wiek: 34
Dni na forum: 5.706
Posty: 97
Skąd: Soul society Polska ;)
Ogólnie homoseksualizmu nie lubię. Ostatnio obrzydza mnie widok dwóch uprawiających sex facetów.Ale nie mam zamiaru ich z krucyfiksem ganiać.Myślę,że oni nikomu nie szkodzą swoją obecnością.Nie podoba mi się tylko,że w niektórych krajach mogą adoptować dzieci
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Hmm... Homoseksualizm, lubić?.. Ciekawe stwierdzenie, jak dotąd się nie spotkałam.. Odmienność, jak to ludzie nazywają, raczej sie toleruje (bądź też nie), ale lubić...
I Hako, na litość Boską, zastanów się co mówisz! Czy gdy 'pozwolą' homoseksualistą do małżeństw, czy też do adopcji dzieci, to nagle wszyscy przekierują się na inną orientację? Poza tym nawet gdyby, ludzie są na tyle inteligentni (o dziwo), że nie pozwoliliby na zatracenie ee... gatunku.
Poza tym, to, iż ktoś jest gejem, nie znaczy, że ma ochotę Cię zerżnąć na każdym kroku, trochę rozumu.
Ja osobiście jestem neutralny w tym temacie chociaż nie lubie za bardzo widoku jak dwóch chłopaków się liże ale ja to jakoś znoszę
No tak, bo widok liżących sie dziewczyn, jest normalne, wręcz przeciwnie, podniecające. Czasem mnie zadziwia, jak nietolerancja przychyla się na rzecz gejów, a nie na równi kobiet i mężczyzn. Bo przecież gdy kobiety się całują, to normalne, ale gdy faceci, to już jest zboczenie.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Lilu wybacz, ale mnie nie zrozumiałaś. Chodzi mi o to, że ich syn będzie pedałem i nie spłodzi kobiety, bo w głowie będą mu faceci. W ten sposób populacja chyba będzie się zmniejszać nie sądzisz?! -_-'...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Chiyo-chan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chiyo-chan
Wiek: 34
Dni na forum: 5.706
Posty: 97
Skąd: Soul society Polska ;)
Ale to,że dwóch gejów załóżmy zaadoptuje dzieci nie oznacza,że on też ma być gejem TT.Nie podoba mi się stwierdzenie pedał ,to tak jakby nazwać cię debilem -_-'
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Chiyo-chan napisał(a):
Ale to,że dwóch gejów załóżmy zaadoptuje dzieci nie oznacza,że on też ma być gejem TT.Nie podoba mi się stwierdzenie pedał ,to tak jakby nazwać cię debilem -_-'
Jak chcesz to nazywaj, ale jak myślisz co dla swojego kochanego synka będa przekazywać rodzice, że przyniósł go bocian?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Chiyo-chan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chiyo-chan
Wiek: 34
Dni na forum: 5.706
Posty: 97
Skąd: Soul society Polska ;)
Myślę,że inteligentni ,,rodzice'' tej samej płci wytłumaczą dziecku skąd się wziął.Nie mówię, jak będzie jeszcze pyrdek,ale z czasem.Myślisz,że jak homoseksualista to nie będzie umiał wyjaśnić -_-''
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Hako napisał(a):
Lilu wybacz, ale mnie nie zrozumiałaś. Chodzi mi o to, że ich syn będzie pedałem i nie spłodzi kobiety, bo w głowie będą mu faceci. W ten sposób populacja chyba będzie się zmniejszać nie sądzisz?! -_-'...
A potem sie ludzie dziwią, czemu homoseksualiści ukrywają swoja orientację przed rodzicami ==.
I nie, nie zmniejszy się populacja, w jaki sposób? Nagła zmiana orientacji musiałaby iść na skalę światową, by populacja miałaby podupaść... Co to, rodzina ma tylko jedno dziecko? Jeśli nawet, to miłość rodziców do dziecka jest bezwarunkowa, skoro rodzice nie akceptują swoich dzieci takimi, jakimi są, to na co są? By wykarmić? Wychować? Cóż, dość prokreacyjne nastawienie.
A prawda jest taka, że na adopcję nigdy nie pozwolą (stety, lub nie), nawet gdyby to i tak byłoby to ukrywane (a czuje, że już takie coś istnieje), bądź żadna para homoseksualna nie zgodzi sie adoptować dziecka, bo nie od dziś wiadomo, jaka byłaby reakcja dzieci w szkole, na dwóch tatusiów, bądź mamusie. Zresztą, ludzie nigdy nie zaakceptują rzeczy, których po prostu nie rozumieją.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Lilu napisał(a):
mm... Homoseksualizm, lubić?.. Ciekawe stwierdzenie, jak dotąd się nie spotkałam.. Odmienność, jak to ludzie nazywają, raczej sie toleruje (bądź też nie), ale lubić...
Niektórych kręci widok jak dwie osoby tej samej płci okazują sobie miłość. Wtedy można nazwać to lubieniem homoseksualizmu xD
No tak, bo widok liżących sie dziewczyn, jest normalne, wręcz przeciwnie, podniecające. Czasem mnie zadziwia, jak nietolerancja przychyla się na rzecz gejów, a nie na równi kobiet i mężczyzn. Bo przecież gdy kobiety się całują, to normalne, ale gdy faceci, to już jest zboczenie.
W większości przypadków niestety tak... No, ale xD mi osobiście często zdarza się widywać liżących się chłopaków i jakoś nikogo z mojego otoczenia to nie odrzuca. Wręcz przeciwnie. Jeśli uczestnicy zajścia są atrakcyjni, jest to naprawdę fajny widok No, ale wiadomo że inaczej się coś odbiera, kiedy są to koledzy/przyjaciele a obcy człowiek na ulicy albo w telewizji.

I ja także nie zgadzam się, że pozwolenie homoseksualistom na wychowywanie dzieci zmniejszyło by populację. Owszem, z domu wynosi się pewne wzorce, ale nie wszystkie.
Jeśli uznaje się tezę, że homoseksualistą jest już się w łonie matki, to by oznaczało że nie ma znaczenia, w jakiej rodzinie się wychowa. Chłopak może mieć dwóch ojców, ale jak zobaczy jakąś dziewczynę to i tak może się podniecić. To nie kwestia wychowania..

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Chodzi o to, że osoba heteroseksualna czuje pociąg do płci przeciwnej i sytuacje o której mówimy są dla nich podniecające. Mam na myśli min. całowanie gejów i lezbijek i reakcja płci przeciwnej.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Mart napisał(a):
I ja także nie zgadzam się, że pozwolenie homoseksualistom na wychowywanie dzieci zmniejszyło by populację. Owszem, z domu wynosi się pewne wzorce, ale nie wszystkie.
Jeśli uznaje się tezę, że homoseksualistą jest już się w łonie matki, to by oznaczało że nie ma znaczenia, w jakiej rodzinie się wychowa. Chłopak może mieć dwóch ojców, ale jak zobaczy jakąś dziewczynę to i tak może się podniecić. To nie kwestia wychowania..
Zmniejszy. Minimalnie, ale na skale wieków, nie będzie to mała liczba. Oczywiście jeżeli szacujemy, że będzie to tylko 1% (a jeden procent na kilka, kilkanaście tysięcy stanowi już pewną zauważalną liczbę) adoptowanych w przyszłości zostanie osobą homoseksualną.

Prawdą jest, że nie wszystkie nawyki wynosi się z domu, jak słusznie zauważyła koleżanka. Jednakże dorastanie w rodzinie homoseksualnej może wywołać pewne komplikacje w sposobie myślenia adoptowanego dziecka.
Zacznijmy może od tego, że aby zostać osobą homoseksualną nie trzeba wcale się nią urodzić. Można nią zostać pod wpływem silnego szoku, braku akceptacji ze strony płci przeciwnej, lub opinii, że nie jest to czymś nienaturalnym (czego poniekąd przykładem jest np. starożytna Grecja). Rodzice mają bardzo silny wpływ na dziecko w okresie gdy poznaje ono świat. Naturalnym zjawiskiem u dzieci jest usilnie dążenie do stania się takim jak jego rodzic, co oczywiście mija z wiekiem, lecz pewne cechy nadal pozostają. Dzieci w normalnych rodzinach uczone są też, że w przyszłości znajdą odpowiednią dla siebie osobę płci przeciwnej z którą wezmą ślub (z czym nota bene do pewnego wieku nie chcą się pogodzić). Rezultaty tego ciągłego zapewniania objawiają się już w szkole. Zauważmy, że w początkach edukacji młodzieży, dzieci płci przeciwnej stronią od siebie, poznając bliżej własną płeć i zawiązując między sobą przyjaźń. Jednakże dlaczego kończy się to tylko na etapie przyjaźni? Ponieważ sama myśl o czymś głębszym powoduje w dzieciach zniesmaczenie. A skąd owo zniesmaczenie? Zostaje ono nie tylko wbite do głowy przez rodziców, lecz także powstaje po przez obserwacje społeczeństwa.
A co gdyby uznać związki męsko - męskie i damsko-damskie, za naturalne? Można by pomyśleć, że nawet powstanie takich związków w pewnym wieku zakończyłoby się, przez brak miłości. Ale niekoniecznie, przecież taka miłość mogla by powstać, lub taka młodzież uznała by przeżyte wcześniej wrażenia za miłość.
Tym samym, sądzę, ze adoptowanie przez pary homoseksualne dzieci (a przynajmniej do wieku w którym nie rozwinęło się ono dostatecznie by nie zawsze przyjmować punkt widzenia rodzica za właściwy) nie powinno być dopuszczalne.

Ps. Nawiązuje tutaj jedynie do dzieci, które z założenia nie zostałyby homoseksualne.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » Homoseksualizm
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook